Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lucia411
30. dec 2010

ale jednoznacne v pocte prispevkov vedu blumka, olif, zucana asi nie? 😉 ja mam nejakych biednych 600 😅

olifcek
30. dec 2010

@lucia411 ked ja dost z mt pisem a tam musim sekat.. dlhy prispevok mi to nevezme, bleeeee... jj idu zubky, len uz dlhooo a nie a nie vyjst.. ale aspon, ze neteplotkujeme... viem, ze ked bude par noci takych, ze budeme hore kazdu polhodku, tak uz budu zubky cele vonku... teraz sme hore asi kazdu hodku... zrejme sa prerezavaju... horne dvojky...

@garonka jak vlastne dopadla vcerajsia sosovica? 😉

@zucana su to zubky, co si videla, ci nevies este?? 🙂

lucia411
30. dec 2010

@olifcek 😉 no ani my sme nikdy pri zubkoch nemali teplotku, len sme boli nervni, a sem tak kakla riedke....inac ziadne ine priznaky

lucia411
30. dec 2010

baby lucim sa..idem este zmyt hlavu a odkväcnut na gauc....pekny vecer a dobru noc....zajtra krasneho silvestra s rodinkami alebo znamymi Vám zelame 😉

svetlankat
30. dec 2010

dobru noc baby

zucana
30. dec 2010

@lucia411 Ja bych sla k lekarke riesit to' nenechala bych malu trapit a nenechaj sa odbit

zucana
30. dec 2010

@olifcek Su su jeden uz trochu vidno 😵

zucana
30. dec 2010

Inak my kakame stale do nocnicka aj cika a to' vramci 5 minut a dokonca pocas vecere nechcela jest dala som na nocnik vykakala sa a pak dojedla a uz aj my ukazujeme prstom.....

blumka
30. dec 2010

@lucia411 len ja som registrovana od 2006 roku a to spocitava vsetky prispevky aj zmojej svadby aj zo strechy 😉 preto mam tak vela 😉

zucana
30. dec 2010

@blumka Vy ste na orave? Tam ne krasne teraz co?

avaka
30. dec 2010

baby,super party,kukla som foto na FB 🙂

@zucana ,sikovna Viki , aj video som kukala,co si davala 🙂
my sme mali vecer navstevu ,poobede sme boli sankovat,malej sa pacilo,len sme mali stary tenky fusak,nechcela som prehadzovat emitex z kocika,no neda sa to porovnat,emitex je teplucky,tak som sa bala,ci jej nebude zima,tak som ju dala do overalu,ze ho aspon vyuzijem...dam na FB foto z 1.sankovacky 😎

@lucia411 ,chudatko Celi ☹ ,veru aj Zoska pisala,ze mala nemohla mlieko...

a zuby mame tiez len dva 🙂

kocky, krasneho silvestra zelame 🙂

olifcek
30. dec 2010

kapustnica hotovaaaaaaaaaaa, este sa yajtra ray da do varu a bude mnamkovaaaaa.. ingrediencie na salat su uy tiey hotoveeeeeee, idem to ymiesat, snad Oliv este dovoli, a paq to fajne odstoji a yajtra budem mat uy len reyne vzklepat, to urobim s oliv na rukach, obalim, ay dojde mm, alebo, ked bude mat OLiv bru naladu, a kolacik... uy asi nestihnem, uvidiiime noooo... 🙂

olifcek
30. dec 2010

hehe, zlu klavesnicu mam nastavenu, sryyy x;o)) joj, i file jutre buduuu, mnam...

alex
30. dec 2010

ahojte,
@avaka pozrela som foto na FB, super koľko snehu máte. Tu nie je nič, takže sánky sme ešte namali možnosť skúsiť. Ale obloha je úplne ružová, taká na sneženie a nesneží a nesneží.

laxity
31. dec 2010

krásneho Silvestra prajem všetkým a šťastný nový rok 🙂

blumka
31. dec 2010

bre ranko...
u nas noc otrasna..o jedenastej som mm aj s terezkou vyhnala zo spalne do obyvacky, aby spali tam, lbo juli sa zobudila a do druhej bola hore, mamine bolo tiez v noci kadejako, tak dnes vsetci vyzerame ako po preflamovanej noci 😅 🙄 😅

@zucana ano sme na orave, je tu super...vsetko biele, teploty take ako maju v zime byt, terezka sa nevie nabazit sankovania, uz sa neboji ani sama spustit z takeho kopca, co sme sa my ako deti chodili sankovat, mamina ju ucila brzdi a kerovat 😀 😀

zucana
31. dec 2010

cafte krasneho silvestra prajem 😵
ja uz trosilinku lepsie ale stale nic moc aj viki ma trosku sopliky ale zatial to zvlada bez nicoho,....
tuje 6 stupnov a slniecko a mm isiel nakupit ryby a vecer vari on (ja iba sosovicovu budem robit to je taky zvyk aby bolo vela penez) a potom budeme mat krevety, lososa, musle, languste (ale mm ich bude robit u svokry lebo sa varia za ziva a ja ich pocut kricat nechem :( ) ....mm vari teda zvysok a ja tu polievku a pride jedna dvojica ....
tak si to este raz uzite a ti co maju aj sneh tak aj sneh 😉

zucana
31. dec 2010

baby a este som chcela napisat ze viki sa nenormalne hra s tym little people zoo a to ste vraveli ze je pre starsie deti...ona si otvara klietku a tam vybera a dava leva a s opickou a koalu papa a zebru stlaca a pod... 😵

olifcek
31. dec 2010

@blumka i v ke je zima ako sa patri, snehu neuurekom a teploty fajne pod nulou. No o tyzden ma byt kus teplejsie, okolo nuly a tyzden na to ma zase prsat, ach jaj. @zucana super, ze je uz lepsie

laxity
31. dec 2010

@zucana a tu -6°C...inak som si všimla, že tvoja Viki býva tak viac naobliekaná cez deň...koľko máte v byte?

laxity
31. dec 2010

@olifcek u teba som si všimla, že Oliv má CD prehrávač...ako sa jej páči? Bo Naty sa prve bála toho zvuku, ale teraz je z neho hotová...príde k nemu treskne, pustí si hudbu a tancuje 😀

zucana
31. dec 2010

@laxity v byte mame 21.5 stupnov max 22 ....takze mne je dost zima ked som bola zvyknuta cely zivot na 24 stupnov....ma 2 tenke tricka a na tom tu vesticku...ja mam tricko a na tom tiez vesticku....

laxity
31. dec 2010

@zucana aha no my máme viac tých 24°C 😉

olifcek
31. dec 2010

my mame 22, zamerne, a ja chodim v kratkom, oliv bodynko, dole tenke leginky a nohavice, nech jej nie je zima od spodu, lebo dlazka je studenaaa, brrr

my mame -10, pocitovo vraj -14... musime ist do obchodu a bankomatu, hech, nechce sa mi ale co uuuuz, ved i vcera tak bolo a bolo v pohode celkom x;o) treba sa mi len odhodlat

@zucana mne sa len zdali postavicky male, preto som sa pytala, ci to nie je pre vacsie deticky x;o) napriklad archa, ta urcite kus neskor bude vyuzita, nez u deticiek okolo roka... moj nazor, aleeee, mm sa archa nelubila, takze asi ju ani nebudeme riesit, uvidime, najblizsie Olivka cosi dostane az na meniny v juni x;o)

@laxity jjjj velmi sa s nim hraa,a i so psikom, zirafou a stolikom, korytnacka zatial moc ee, ale tak i to pride 😉 vlastne Oliv sa hra i s klavirikom od FP... taka mala hudobnicka, a tiez pride, p[usti si a tancuje... i u svetlanky vcera tancila, hehe... je uzasne sledovat ako sa ta mala osobka hybe do rytmu, v sede, v stoji, vzdy, ked zacuje pesnicky z tych hraciek, ci hudbu, ktora sa jej luuubi... cd sme dostali od @blumka @svetlankat a @lienka2 😵 😵

olifcek
31. dec 2010

@zucana hlavne aby vam teplo bolo a nieste choruckeeeeee 🙂

olifcek
31. dec 2010

ani dnes mi Oliv nepapa... no asi ju zvazim, ci mi nechudne ☹

skusim jej dat este varenu mrazenu zeleninku, toto do nej vcera celkom slo... mrkvicka, hrasok, kukuricka... ale nemixnute... akoby nechcela mixovane mi pride, uvidime... len uz je to presne tyzden, co odmieta papat.. l en par lyziciek si da... i zo svestkovej hipp, ktoru zboznuje vcera nechala zo dve lyzicky... musim ist nakupit dobrotky, ktore by mali zabrat... hipp svestkove a alnature zeleninove...

olifcek
31. dec 2010

inak.. ja, ze kde nam miznu veci... a dnes kukam, Oliv poriadky robi a hadze vsetko, co najde na zemi a unesie, do kosa... 😀

laxity
31. dec 2010

@zucana tak hlavne, aby vám nebolo zima...ja mám tiež niekedy pocit, že má Naty na hrudi toho málo 😕

@olifcek ja som bola už v obchode...potrebovali sme čerstvé rožky na jednohubky...ale je fajne vonku, takže asi idem s malou 🙂

tak cd bol skvelý darček aj u nás 🙂

olifcek
31. dec 2010

jeeej, zlaty mm, ze on skoci po pracicke do obchoduuuuu.. vraj je vonku riadna kosa a boji sa, aby sme sa nesmykli... no ale na prechadzku asi pojdeme itaaaak x;o)

lienka2
31. dec 2010

ahojte 🙂
som si myslela, ze ked bude mat mm cely tyzden dovolenku, tak postiham kopec veci porobit, ale nic z toho 😅 stale sme niekam chodili, dnes som od rana v kuchyni 😅 tak som vas prisla aspon pozdravit a popriat vsetkym veseleho Silvestra, nech deticky preziju polnocne ohnostroje v pohode a do noveho roka vsetko dobreho 😎 🙂
@rivatha, Davidkovi vsetko naj k vcerajsim meninam 🙂
@svetlankat, dakujeme ze sme vcera mohli dojst, citili sme sa fajn velmi 🙂 a mm bol rad, ze videl deticky pokope 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre