Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
31. dec 2010

@rivatha jéj ozaj včera bolo Dávida...dodatočne prajem všetko naj 😵

dorotka2
31. dec 2010

@rivatha aj my sa pridavame s prianim vsetkeho naj k vcerajsim meninam
Babule,pekne si uzite prveho silvestra s detickami,nech nam ich delobuchy nevylakaju a v novom roku este viac stasticka ako v tomto,aj ked teda nase deturence su pre nas stastim najvacsim,takze vela,vela zdravicka,nech vas a vase deturence choroby obchadzaju a nech vam rastu do krasy

olifcek
31. dec 2010

baby, panelak nesiel cely tyzden, ze?

lienka2
31. dec 2010

@olifcek nesiel, az dnes ide silvestrovsky..

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
31. dec 2010

babce aj ja vam zelam krasneho silvestra a do noveho roka vykrocte tou pravou nohou a pamatajte ze ako na Novy rok tak po cely rok 😉

selyma
31. dec 2010

Babky, vsetko najlepsie v novom roku. Nech sme vsetci zdravi a nech deticky rastu do krasy.

blumka
31. dec 2010

@rivatha aj ja prajem Davidovi vsetko najlepsie k prvym meninkam 😉 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
31. dec 2010

my sme dnes este nehajaliiiii,. hehe... duracelkaaa.. a mame uz krasne lavu hornu dvojku vonkuuuuuuuuuuu, preto dnesna i minula noc bola horor, kazdu polhodku hore, uff... ale este prava dvojka musi vyjst.

maculik
31. dec 2010

Ahojte kocky,
aj ja vam prajem krasny silvestrovsky vecer a v novom roku 2011 vela lasky, zdravia a stastia a pohody a nech nam ti nasi drobci robia radost tak, ako doteraz.

my s mm robime rybky, najeme sa, dame spat deti a na 20h ideme do hotela Lux. Svokrovci ostavaju s detmi, svokra bude mat na starosti Petrika, som zvedava, ako to zvladnu, ale verim, ze obaja bez ujmy.... Budem na telefone a prinajhorsom, ak by ho nevedela uspat, ked sa zobudi, ho pridem nakojit a vratim sa. Aj tak neplanujem ostat dlhsie, ako do cca 1h.

Inak je nam lepsie, aj ked Petulik este dost kasle, ale tak atb berie len 3.den, uz by mohli zacat zaberat.

Tak zatial teda pekny vecer 🙂

olifcek
31. dec 2010

@maculik tak prijemnu zabavu...

my dame veceru o 20.00 🙂

Oliv dnes ide bez spanku, uff... zeby zrovna v dnesny den chcela ist skor na nocny spanok vdaka tomu? hech

zucana
31. dec 2010

My akurat zaspavame aby na 20.30 SME boli fit na veceru a podlamna to' potiahnd NASA viki az do polnoci;)
sosovicka navarena super sa vydarila a mm robi zvysok zlatko moje hrda som naneho

laxity
31. dec 2010

@olifcek pekne ťahá 🙂

@zucana ty si šikovná to bez pochýb...tu sme tuším všetky hrdé na svojich mm...len keby ten môj nebol chorý ☹ a o 20.30 máte silvestrovskú večeru? My klasika o 17.00 ako na Štedrý večer...ale už bez darčekov 😀

Ja som práve uložila Natálku, hrozné už tu strielajú...som zvedavá aká bude noc...idem robiť jednohubky a pôjdeme pomaly susedom...tak vám všetkým prajem príjemný silvestrovský večer 🙂

ivka79
31. dec 2010

Prajeme Vám spolu s Lukáškom a Jurkom krásne prežitý Silvester a želáme všetko dobré do Nového roka 2011

svetlankat
31. dec 2010

@lienka2 kedykolvek si to mozme zopakovat,

baby ja len na skok vam chcem popriat krasny novy rok, nech ste vsetky aj so svojimi rodinkami zdravi a nech vam deticky rastu do krasy.

svetlankat
31. dec 2010

@rivatha jej vsetko naj naj naj

lucia411
31. dec 2010

dievcata vsetko len to dobre do Noveho roku Vám zelame!!!!!nech sme hlavne zdravy a stastny po cely rok 2011!!!a nase deticky o 100x stastnejsie! 🙂

olifcek
31. dec 2010

prajeme vam vsetkym stastny krok do noveho roka 2011 😵 😵 😵 O+J+O

olifcek
31. dec 2010

este 5 minuuuuuuuuuuuuut

olifcek
31. dec 2010

uz len dveeeeeee

olifcek
31. dec 2010

je to tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, NOVYYYYYYYYY ROOOOOOOOOOOOOOOOOOOK

ivka1603
31. dec 2010

@olifcek
Olinka, aj tebe prajem všetko dobré v Novom roku 2011, hlavne veľa zdravíčka 🙂 aj celej tvojej rodinke samozrejme....

granado
31. dec 2010

Baby prajem Vam všetkym len to naj naj v novom roku , aby nas naše lasky posluchali a robili na m iba radosť 🙂 Šťastny nový rok 2011 😉 😀

hajdylca
31. dec 2010

tiez prajem vsetko dobre v Novom roku 🙂
@maculik Petikovi vsetko najlepsie 😉
@alex dopredu vsetko najlepsie, lebo ako sa poznam urcite zajtra zabudnem na to ze mas meninky 😀

olifcek
1. jan 2011

@ivka1603 dakujem Ivka moc moc moc 😵 😵

cukruska1920
1. jan 2011

Dievcata...vsetko dobre do noveho roku 2011 vam zelam...vela zdravicka, lasky, porozumenia a nech drobci posluchaju

zucana
1. jan 2011

Vsetko dobre do noveho roku! Ze 2011 ty brdo ako to' leti...
Bolo super teraz ideme haji. Viki vydrzala do 23.00 krasne hajala do jednej potom som bolo PRI nej navsteva odisla ahajka v postielke. Mm dava do mycky a pojdeme haji. Bolo super inak
@laxity tu sa veceria neskor. Normalne o 20.00 my o 19.30 a to' akoze skoro
by ma mm poslal kade lahsie keby mu poviem ze o 17tej 😀

laxity
1. jan 2011

ahojte

tak ešte raz krásny Nový rok 2011

@olifcek to ma teda nenapadlo o pol noci zapínať pc kvôli koňovi 😀

A Naty je chorá...má kašeľ, soplík a teplotu 38°C...tak som dala sirup na kašel a radšej aj sirup na teplotu...zle sa jej dýcha je to hrozné ☹

olifcek
1. jan 2011

@laxity my nemame telku. Ja mam v obyvke 2 monitory, na jednom sme kukali markizu, popri kecali a na druhom som len zapla net, odklepla spravy, strngli sme si detskym sampusom a sli kukat z okna x:o) takze keby nebol pc zapnuty... Ale mozno bych z mt pisala, kto ho vie

olifcek
1. jan 2011

@laxity my nemame telku. Ja mam v obyvke 2 monitory, na jednom sme kukali markizu, popri kecali a na druhom som len zapla net, odklepla spravy, strngli sme si detskym sampusom a sli kukat z okna x:o) takze keby nebol pc zapnuty... Ale mozno bych z mt pisala, kto ho vie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre