Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
9. okt 2009

aj tebe maculik 🙂

loginka
9. okt 2009

dik baby 🙂

olifcek
9. okt 2009

logi jejda, ake su uz krasne ti ebabatka x;o) teraz su to uz ozaj cloviecikovia, ze? uz im krasne vidno vsetko x;O) sa mi normalne zda, ze je vidiet rozdiel v hlavickach oboch babatiek x;o)

zucana
9. okt 2009

aj ja som si vsimla ze vikina nasa je ina ako loginkine 😀 cim to asi bude 😅

zucana
9. okt 2009

olif ty si sa pytala na ten cierny kocik?
no to je ten causalplay vintage len v ciernom...ale cierny nechcem lebo to by moc slnko tahalo....nie? zelena je krajsia 😉

olifcek
9. okt 2009

zuci ale fakt je ina? hmmmmmmmmm.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nepytala som sa ja, ale odpoved si dotycna iste preciiita..a veru, cierny netreba, zelena je lepsejsia 🙂

katina2209
9. okt 2009

olifcek no pekne s tou dvojníčkou, inak to čo je pri tej bradavke to sú také pigmentové znamienka a tvorí sa to v tehotenstve je to normálne aj aj to mám ono to po pôrode postupne zmizne

olifcek
9. okt 2009

kati ale ono je to vzstupene dohora...x;o(( nie je to hnede, je to vo farbe mojich bradaviek, a teda ruzove x;o) je to taky vystupujuci lievik x;o( vysoky je asi 3mm a drzi sa na tenkom kusku...mam chut to odtrhnut normalne ale viem, ze radsej nie 🙄

olifcek
9. okt 2009

vztupene - vystupene

zucana
9. okt 2009

olif nic netrhaj 😉

zoska
9. okt 2009

ahojky,
tak ja som mala dneska poradnu, tlak v poriadku vraj, krcok zavrety, vsetko o.k. 🙂

alex super, tak drzim palce, nech je vsetko o.k. a mozes ist domov vecer 😉

ja som bola v ramci naberania praxe dnes na sude na zopar pojednavaniach, hlavne rodinne veci, zvysovanie vyzivneho a tak...celkom funny to bolo, teda pre ucastnikov asi nie 😅

olifcek
9. okt 2009

zuci ale ked jaaaa......x;o) no dobe no, tak nie

inak niekto s apytal, co cez vikend...tak my ideme malovat...ted amoj otec, drahy bude asistovat, a ja? hm...mozno pojdem nazad dom haji? uvidime, ale farby dychat nebudem mat potrebu x;o)

lolka
9. okt 2009

baby, na dnes to v robote balim a ficime s Viki domenko. majte sa pekne a uzite si vikend 😉

olifcek
9. okt 2009

zosi ja milujem sudnu sien, pozeravas? 😉

olifcek
9. okt 2009

lolka paaaa...ja tu este taku hodku pobudnem 😖

zucana
9. okt 2009

zosi a krcok ti kontroluju sonom zo spodu? ci je zavrety?
inak aj moja segra chodi na pravo v Blave esterne ale uz treti rok...prave si vyberala bakalarku a myslim ze prave vyzivne...nemas nejake podklady ? 😀

zoska
9. okt 2009

olif ani nie,
ja sa na tom musim rehotat, lebo v skutocnosti tie pojednavania vobec nie su take vazne a oficilane...na zaciatku som myslela, ze sa mi to zide do praxe ale ti herci casto popletu paragrafy aj cisla zakonov...

lolka pa pa, pekny vikend

zoska
9. okt 2009

zuci, krcok mi kontrolovala normalne ako pri prehliadke, cize na koze 😉

podklady nemam, ale za dnesny den na sude mam tolko informacii...to je najlepsia skola... odporucala by som jej nech chodi na pojednavania,....v BA urcite verejnost na sude nie je taka rarita ako u nas...
a my sme dnes isli na pojednavania k takej mladej sudkyni, ktora kedysi ucila aj na nasej fakulte, tak si nas tam nechala po skonceni a ukazala nam ako sa pocita zameskane vyzivne, porozpravala nam rozne finty ako sa da co urychlit...proste super...

olifcek
9. okt 2009

jeeeej, sefova to rozpusta, takze ideeeem odtial x;o)

zucana
9. okt 2009

oki zosi poviem...ona inak aj robila na sude asistentku....
inak zosi mne totiz krcok kontroluje vzdy cez sono zo spodu tak preto pytam...niekomu to este tak kontrolu? snad to neva ze mi tam ide s tym spodnym sonom..... 😕

zoska
9. okt 2009

no mne doteraz krcok nekontrolovala, ale dnes mi povedala ze uz som v polovicke, takze mi urobi prehliadku...

ale viem ze niektorym babam, u ktorych su nejake rizika, kontroluju aj castejsie...
mozno sonom je to preciznejsie, ja neviem...ale urcite je dobre ked ti kontroluje krcok 🙂

olif cawes 🙂

deda
9. okt 2009

Lolka pozeram,že mame rovnaky termin porodu,včera sme boli na 3D a už vieme, že to bude chlapec,myslela som si , že ešte nebude vidno na koho sa podoba ale vyzera to tak, že je cely tato....

andy_rs
9. okt 2009

Ahojte kočandy, tak som už tu, včera som tu nebola ale dneska to tu už nevynechám :D

andy_rs
9. okt 2009

Deda, jeden termín mám aj ja na 11.eho :DDDD

deda
9. okt 2009

Tak uvidime,či sa trafime...

loginka
9. okt 2009

jaaaaaaaaaj som si fajne schrupla 2 hodky 🙂

deda
9. okt 2009

To sa mne už davno nepodarilo,lebo chodim stale cikať a neviem sa uložiť

andrea2603
9. okt 2009

ahojte.
zoska,zucana mne gyn. kontroluje krčok na každej poradni. aj v predchádzajúcich tehot., len asi posledné 2-3 týždne pred termínom ma už nepozeral, lebo už kebyže sa aj otváram, tak kľudne môžem rodiť-dieťatko je donosené.

andrea2603
9. okt 2009

loginka, ako sú tvoje bábätká uložené - otočené? Je nejaká ideálna poloha pre dvojičky v brušku?

lucia411
9. okt 2009

Ahojte baby, dlho som tu nebola...mate sa???tehulkovanie ide v pohode?u nas ano, len stale nevieme co to bude 😝 bejbulko sa nam nechce ukazat...no vydrzime zase do dalsej kontroly co je 22.10...dnes som sa bud prepracovala, alebo prejedla, brusko mam sfuknute ako balon.....adka ti pises, ze tebe kontroluje krcok stale mne to este nikdy lekar nerobil🙂a to uz sme pomaly v 20 tt...cize v polovici 😒 tak neviem co si o tom mysliet...a zelam Vam krasny vikendik baby

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre