Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
2. dec 2009

kati sem tam mam krc, ale v poslednej dobe ani nie, ale ked pride, pomoze mi nohu vystriet, a hodidlo i s prstami natiahnut k sebe a ono to polavi 🙂

zucana
2. dec 2009

super napad spravim aj ja sosovicovy...segra mi doniesla udenu sunku 😉
kati ako robis ten privarok?
inak pozerame s muzikom taliansku superstar on v svojej posteli hore a ja v mojej dole...a si kricime alebo piseme cez skype 😀

katina2209
2. dec 2009

no však treba aj ja si dám len údene masko mi teraz nejako nebere tak si možno dám len tak na postrašenie a šošovičku....
aj ja to mám olifcek tak miestami už si bola na tých prietokoch v 30 t. ja idem v pondelok tak dúfam,že bude všetko v poriadku a na budúci týždeň mi bude brať aj krv na krvný obraz
ja tiež začnem kupovať veci keď budem doma,lebo teraz prídem večer o siedmej domov a ráno už 6,30 vstávam do roboty tak si pôjdem za chvílu lahnúť lebo neviem zaspať skôr ako o 23,00 a to sa budím s každým otočením...

lucia411
2. dec 2009

Oli aj ja som si tak povedala, nebudem postupne, nakupili sme raz dva, vedeli sme co tak to slo....a muzik bol rad, leb ouz tak dlho a rychlo nenakupoval 😀 malicka sa ma ako???ja dnes ani neviem ze som tehulka..citala som cely den knihu tak aj nasa bambulka si urobila oddychovy den...este sa neozvala poriadne

olifcek
2. dec 2009

zuci, vy dvaja ste podareni, hehe

kati, idem v piatok na prietoky, ale rovno ku porodnicke, cize mi urobi aj poradnu a vsetko moze 😉

9.mi vezmu posledny krat krv kvoli krvnemu obrazu a neviem na co vsetko este 😉 😉

kati mna panva prebudi vzdy...bud ma uz tlaci bok, na ktorom lezim, tak potrebujem zmenit polohu, a vtedy uz sa budim, lebo panva dost boli...

i preto stale spavam na chrbte dost...

katina2209
2. dec 2009

zucanka tak ja najskôr uvarím tú údenú šunku alebo pliecko potom čo mi zostane ten vývar z toho do toho dám uvariť šošovicu bobkový list,cibula vyvariť, na dochutenie vegeta soľ no a keď je šošovička makká tak urobím záprašku ale s mliečkom alebo smotanou na varenie a dávam aj červenú papriku aby nebol taký bledý... no a nakoniec kto chce si môže dať ešte šťavu s citrona alebo ocot kto chce... ja mám radšej nekyselý

olifcek
2. dec 2009

kati ja lubim na sosov. privarku parok, volske oko alebo fasirku 😉

luci no mne mala casto bubnuje.

mavate i take pravidelne buchnaty? take rychejsie ale trva to dost kratko? mozno len 5sekund? zeby i toto bolo ckanie?

zucana
2. dec 2009

oki dikes aj ja tak robim privarky napr.tekvicovy a hluzkovy 😉 a ja mam rada na kyslo 😅

katina2209
2. dec 2009

ja nemôžem spávať na chrbte,lebo ma malý už tlačí hore na plúcach a potom nemôžem dýchať a akú máte váhu no ja mám už +10, ale počítam, že viac ako 15 už nepriberiem lebo v 36 týždni mi už váha stála a rodila som presne v 40 prvého synčeka

zucana
2. dec 2009

vikine ked sa cka tak aj 5 minut 😕
a teraz je velmi aktivna posledne dni aj teraz vymysla.... 😅

lucia411
2. dec 2009

no nasej bambulke sa cka aj 6x za den.....to su take male buchnatiky ako pises....aj terza sa jej cka.....a pali ma zaha ako dabla....predtym som to nepznala, ale mamca mi vravi, ze malej vlasky rastu to preto ma zaha pali 😀 ..tak verim, ze jej uz po porode nebudem orbit copiky 😀 ljak ma ta zaha pali

katina2209
2. dec 2009

áno tie kratučké buchnátiky mávam aj ja štikútka je v takých pravidelných intervaloch ale trvá dlhšie asi tak zo 10-15 krát také jemné pravidelné inak tie falošné vzťahy maternice sú tiež také pravidelné ale trvajú krátko to sa pripravuje maternica na pôrod,ale je to nebolestivé

katina2209
2. dec 2009

no luci možno sa ti narodí malá vlasáčka, mňa pálila záha pri prvom,ale mal vlasy ako lenin 😀 no teraz má krásne husté a lesklé

lucia411
2. dec 2009

no uvidime....nech ju uz len doma mame..... 😉 nech ma vlasky aj popas 😀 idem baby pred Tv nieco kuk pocakt na manzelika kym pride z prace....pekny vecer vam zelam 😉

olifcek
2. dec 2009

no tak ja neviem, co mi to oliv robi, ale casto citim take, ako ed boxer pravidelne boxuje do vreca rychlo a rovnakym tempom, akurat, ze to netrva dlho...hmmm...

inak, tolko stareckych znamienok sa mi porobilo, bleeee....kebyze mozem chodit, idem dat vsetko dusikom vypalit...i na prravom prsniku ich mam 5ks x;o(

neva, poriesi sa, ked sa bude dat x;o)

kati a stahy maternice ako spozorujem?

olifcek
2. dec 2009

luci prijemne divanie sa 😅

lenica81
2. dec 2009

luci, sikovnica... ja nad nejakymi vecickami este vaham, takze ak nic, tak v januari alebo este medzi sviatkami pokupim...

a co dneska, treska.... 😀

olifcek
2. dec 2009

kati ja mam plus 12kg...a mas recht, uplne na chrbe nelezim, lebo malicka ma chrbatik aj nozicky na pravej strane, tak musim byt maalinko natocena vlavo, alebo ju rukou chytit, lebo sa mi vypuli na pravej strane, od pupku az po prso, a mam pocit, ze tade vypadne 😅

zucana
2. dec 2009

aj ja mam plus 12 a uz nechcem pribrat 😕
ale teraz mi uz menej chuti jest 😝

lenica81
2. dec 2009

nevypadne... 😎

kati, mne udene teraz tiez nejde... 😝 idem ja fuc... dobru noc... 😔

katina2209
2. dec 2009

olifcek to sú tiež také pravidelné intervaly ako vzťahy,ale neviem či by sa to dalo presne rozoznať len to tak píšu,že to je také ale to sú len prípravné nemusíš sa báť ešte máme čaš aspoň mesiac a pol...
inak aj fašírku by som si dala k tomu šošovicovému to mám najradšej ale nemám mleté masko tak som nerobila...
a tie znamienka mám aj ja olifcek s tým sa netráp a mne aj bradavky stmavli ako černoške 😀ale to sa všetko dá do normálu a tie znamienka ti pomiznú aj pri prvom som mala a zmizli...

olifcek
2. dec 2009

ja som teraz za dva tyzdne pribrala asi pol kila z toho mala 200g 😉 podla tabuliek som na tuku nabrala necelych 5kg...zvysok je to, co porodom odide;..

leni, jj, len sa tak natlaci, ze to dost taha 😉

katina2209
2. dec 2009

bambulky tak ja si idem pomaly lahnúť však zajtra vstávam ráno do práce ach jaj...dobrú nôcku všetkým a hlavne veľa spánku a pekné sníčky

katina2209
2. dec 2009

ja som pribrala pri prvom 14 a keď som prišla s pôrodu tak som mala 5 kíl navyše za dva mesiace som bola na pôvodnej váhe lebo tuky sa prenášajú do mliečka tak ako som kojila tak som aj odbúravala 🙂

olifcek
2. dec 2009

kati ee, toto ja mam uz dlho. nemam to v okoli bradaviek, ale tak ku podpazusiu...ale to, ze su to starecke znamienka, som sa dozvedela nedavno, lebo mi niektore stmavli a zvacsili sa, a ja som sa zlakla, ze za menia na zhubne...no len posobenim hormonov mi stmavli a zvacsili sa, prec musia ist dusikom, ale tie na prsiach sme sa dohodli, ze teraz ee...no ale vysli mi i na chrbte dve, na bikinach po jednom...no, kedze nemam chodit, tak i ked je to v podstate blizko, asi kilak od nasho bytu, tak tam teraz nemozem...ale ked sa mi tam podari dostat, dam si viac naraz prec, to sa smie x;o)

olifcek
2. dec 2009

leni, tak bru nocku

kati, i Tebe x;o)

zucana
2. dec 2009

bru aj ja idem...

olifcek
2. dec 2009

zuci sladko sa vyhajaj i ked sama

olifcek
2. dec 2009

idem i ja, i ked dnes sa mi este taaaak velmiiii nechceeeee.... 😕
ci vlastne uz nie je dnes, ale zajtra, v podstate 😀

olifcek
3. dec 2009

bre ranecko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre