Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
30. jan 2010

mami, tak skus kavu 😉
moj manzel bol na Avatar velmi sa mu to pacilo a podla toho co hovoril by sa to pacilo aj mne..ja mam rada take filmy..ale vraj to nemam pozerat normalne teda 2D ale 3D a az vtedy to bude super..no tak neviem kde si doma pozriem ze 3D Avatara 😀

garonka
30. jan 2010

zas ma bude paliť zaha drahy mi šiel kupiť kolačiky do optimy lebo som dnes ako na nože tak nemam byť nervozna a dať si sladke 😅 a ani mlieko nemame keby bolo zle joj 😕

maminnka
30. jan 2010

aj mna sa uz kazdy pyta, ci som porodila, aj obchodni partneri, klienti, kamosky... zacina mi to liezt na nervy a to mam termin az o 3 tyzdne...

martinaj
30. jan 2010

ahojte 🙂
hlasim sa po celom dni, sme mali behacky, na 3 navstevach sme boli 😅
baby sa neohlasili, ci sa uz babatka narodili?
ja som mala malu prvy mesiac skoro stale v perinke alebo zavinovacke, aj tak spala..... lepsie sa mi s nou manipulovalo 🙂

lolka
30. jan 2010

garonka, ja si dam sladke cez slane 😀 nastastie neviem co je to palenie zahy 😉
pekne od tvojho muzika, ze ti zasiel do obchodu pre nieco dobre 😵

blumka
30. jan 2010

gari, my sme boli vcera v optime a manzel mi vravi, ze aha kamoska ti ide..a ja ze kdeee...no nejaka bruchata tam sla...neboli ste tam niektora? 😀
aj mna sa kazdy pyta ci uz...a uz mi to tiez zacina liezt na nervy

olifcek
30. jan 2010

tak mi sme v perinke a papame...predsa len, este sme malicke...ale pekne sa prisaje a kopka nozkami tak spokojne ako i v perinke, chi...no...este je mi krehkaaa...v perinke ju mam predsa vacsiu 😵

inak malicka je vraj silna....aspon pediatricka vravela... 😵 i primar, ked robili tie ,,cviky,, s nou 😵 a aj hlas ma vraj mocny, hehe

garonka
30. jan 2010

lolka vymeň sa so mnou 😀
inač mates ma niečo na palenie zahy ten gastrotus či ako sa to vola no ak mi bude pekelne horieť v žaludku vyšlem draheho na lov do lekarne kupiť

martinaj
30. jan 2010

no tak mna sa to nikto nepyta.... vraj mam male brucho 😠 zato kilecka sa mi ukladaju inde.... 🙄

maculik
30. jan 2010

zoska, to by som aj ja chcela vidiet, len nema kto na to so mnou ist, manzel take nepozera.
Inak, nepoznate nejaku stranku, odkial sa daju kupit starsie filmy, chcem si poobjednavat nejake komedie, co mozem aj sama pozerat, ked bude manzel na sluzobke, napr.Dennik Bridget J., Prazdniny a pod.

lolka, tu je taky super Koktail bar, robia tam veeeeeeeeelmi pohladni casnici, uz nas poznaju, vzdy nam pridu podat ruku, pokecat a robia uzasne koktaily, nikdy neviem, aky si mam dat. Dnes sme boli po dlhom case, no ked uz nemusim oddychovat, tak to vyuzivam, kym este mozeme niekam ist.

blumi, my ideme na to na 3D, ja som este nebola, tak som zvedava, ake to je. No manzel sa smeje, ze ked uz sme to kupili, tak nie ze dovtedy pojdem rodit - ze mam ist v pondelok, nechce sa mu ist do prace 😀

No, ideme pozriet film, tak dobru noc a dufam, ze do rana budu spravy od kociek.
papa 🙂

lolka
30. jan 2010

olif, ja mam tiez nachystane 2 perinky pre malu, tak snad sa jej v nich bude pacit. tiez mi to prijde prakticke, hlavne ked su este malinke.

macu, aj my mame kusok od domu dobry koktail bar - kubansky, ale uz sme tam dlho neboli 😖 hned by som si nieco dala 😝
neviem, ci by som este zvladla kino, pred 2t sme boli v divadle a ku koncu som uz nemohla obsediet 😖

selyma
30. jan 2010

babky, aj mi mame dve perinky, ja budem urcite do nich bali, som pocula, ze to aj kvoly chrbtici je dobre, ze sa nepokrivy

selyma
30. jan 2010

mne brucho netvrden az tak, ze by som ho cely den mala tvrde, ale citim, ze tvrdne, no to je normalne, tak v norme
nase babky kolegynky uz isto maju po, verim, ze vsetko dobre dopadlo

blumka
30. jan 2010

sely, perinka nema vobec vplyv na chrbticu...nikde vo svete okrem slovenska mozno ciech sa perinka nepouziva..je dobra na manipulaciu s babatkom aj pre to ze babatku zavinutie pripomina maternicu, ale chrbica sa bez perinky urcite nepokrivi 😉

matesl
30. jan 2010

ahojte babce,

ja ze co sa dnes citim tak divne a to je ten spln. doobeda sme boli nakupit, potom som navarila, ale bola som taka nijaka, tak som po obede zalahla a spala 2 hodky, ale nejak nepomohlo...som o nicom 😒
tak som este urobila kolacik, veceru a uz len polihujem...
uz nech je zajtra

garon, poslem ti ten gastrotuss nejam mailom 😅 keby nieco?? ja som ho ani neskusila, bo uz nebolo treba jak mi kleslo brusko.

inak ja som si aj v lekarni pred par tyzdnami kupila cipky, bo som nesla na wc aj 4 dni a jak som ich kupila, tak uz ich nepotrebujem.
tak difam, ze ked pojdem rodit, tak ked uvidim ten kateter na epi, tak sa moje telo opat zlakne a prestane ma to tak boliet...xiiixiii...jak po kazdej navsteve lekarne mi uz ten liek netreba 😀

mami...aj ja mam taky blby pocit ked maly nic, a presne uz ked zacnem na to velmi mysliet tak sa aspon prevali...ale ja to mam tak, ze cca 2 dni je velmi akcny a potom den kludu...asi oddychuje, len sa tak natiahne obcas...juj ale nam robia stresy tie babatenka, ked su lenivkovia

blumka
30. jan 2010

baby a andrejka sa ozvala dnes?

maminnka
30. jan 2010

jaj, no konecne sa mala zacala hybat 🙂 sadla som si do kresla a to ona nema rada 🙂 ale tak spon viem, ze je OK, snad mi to prepaci...

Matesl,
u mna podobne... jeden den je aktivna a druhy asi oddychuje 🙂

maminnka
30. jan 2010

Blumi, veru neozvala...

blumka
30. jan 2010

zeby spln? 😉

lolka
30. jan 2010

mojej malej sa nepaci, ked si v posteli lahnem na lavy bok, vtedy sa vlni cele brucho 😀 a je tvrdohlava, vrti sa dovtedy, kym nezmenim polohu 🙂

matesl
30. jan 2010

jak sauz pekne prejavuju tie deturence, uz v bruskach su to osobnosti 😉 a vedia co chcu 😀

lolka
30. jan 2010

jojo matesl 🙂 aj porodna asistentka ku ktorej chodime na na prednasky vravela, ze uz v brusku deticky vedia co chcu a budu "otravovat" kym im to nesplnime 😀

olifcek
30. jan 2010

baby, urobim chybu, ked dam malej na cas prebalovania cumel? ona totiz velmi krici, zlosti sa a place, ked ju prebalujem, chce rovno papat, ale to sa nedaaaa...musi byt v cistom predsa...po pape ju neprebalujem, lebo sa pogrcka, staci, ze len kusok a opat bude chciet papat....

zucana
30. jan 2010

ozaj baby ako ste na tom s dudlami?olif ty pouzivas?

olifcek
30. jan 2010

zuci hehe, ina telepatia...nie veru, nepouzivam

alex
30. jan 2010

ahojte kočky,
my sme boli dnes na návšteve, teraz som počítala čo ste popísali. Juj hajdy a určite aj granado to už majú za sebou, teším sa na infošky.
Olif, zuci, logi vaše bábätká sú také krááásnučké, už aby sme aj my mali to naše chlapčiatko pri sebe 😵

maminnka
30. jan 2010

Lolka, tomu veriiim... ja vobec nemam rada sladke, no ale malinka ho zjavne chce, lebo tolko sladkeho, co som ja pojedla za toto tehotrenstvo, som urcite doteraz nezjedla za celych 34 rokov 🙂

blumka
30. jan 2010

olif, laktacna poradkyna by ti povedala aby si nedavala, ze to moze malu zmiast, niektore deti su citlivky a nechcu uz potom pit z prsnika, ja ti mozem povedat len moju skusenost s Terezkou, ze cumlik mala a pila pekne, kym som kojila problemy sme kvoli cumliku nemali...

alex
30. jan 2010

maminnka a o to posledné miesto sa my dve asi podelíme spolu, však máme rovnaký termín a chlapcom sa väčšinou nechce, tak ešte aby som ja nebola posledná 🙂

blumka
30. jan 2010

baby, bude na tom daco pravdy...my sa stale s manzelom smejeme, ze Terezka bola tvrdohlava uz v brusku, jednoducho sa rozhodla, ze von nevyjde, ze si ju mame vybrat, tak preto som sla na cisarak 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre