Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martinaj
11. feb 2010

dufam, ze mala pojde poobede spat, lebo som strasne nevyspata.....

olifcek
11. feb 2010

kam to mam ist, ked chcerm forum dakujeme annag?

selyma
11. feb 2010

Ahojte babky
😀

blumka
11. feb 2010

mami, ved prave...ale stale len pocujem mame toho vela..mame 30 deti...ale mna nezaujima 29 deti mna len to moje ☹

a mame nove babatka?

maculik
11. feb 2010

sely ahoj 🙂
blumi, mame. Janka porodila, katina, lolka. Adka isla v noci do porodky.

maculik
11. feb 2010

a este lienka2 🙂

olifcek
11. feb 2010

marti jaaaj, babatkaaa...dakujem Ti

ahoj sely 😵

blumka
11. feb 2010

tak uz aj janka? no sa dockala 😉
tak gratulujem takto hromadne 😵

maminnka
11. feb 2010

Blumi, dobre je, ze chodis... snad kjed oni nemaju cas, nebudu aspon branit tebe chodi za malickost a dat jej papat! Drzim place, nech vybojujes!

blumka
11. feb 2010

mami, ved sestricka povedala ze mame prist hore..no len po cisarskom to nie je take ze aha idem sa prejs o poschodie vyssie 😅 ale pokusim sa...myslim ze to zvladnem..pojdem s muzom ked pride na navstevu..

zucana
11. feb 2010

cafte..jeee babatka dalsie...grAatulujem!!!!!
blumi hroza ten pristup tu je super ze som mala malu stale pri sebe ...
inak no ok az na hister.zachvaty od 22.00 do jednej kvoli jedlu...
mala totiz vyprazdnila obe prsia a ked jej uz neslo strasne nervacila....a potom o 4 a 7mej jedla 10 min....co mam robit ked jej nestaci?

selyma
11. feb 2010

no docitala som.

Adke drrrrrrrzkam palecky, isto uz bude mat babo pri sebe. Aka bola zlata,ze si este zapla net, aby nam dala vediet, ze tecie mi plodova voda 🙂

Ja idem do poradne zajtra, ale asi nijaka zmena nebude.

olifcek
11. feb 2010

zuci, castejsie prikladat...a bude i mliecka viac

olifcek
11. feb 2010

jj, adka ina pohoda...ved ako i blum, hehe

blumka
11. feb 2010

olif 😀 som mala budik nastaveny na siestu a z domu sme sli az o pol osmej, tak bolo casuuu vam napisat...som bola uz poriadne nervozna tak radsej som surfovala po nete, lebo by som si obhryzla asi vsetky nechty 😀

selyma
11. feb 2010

inak, mne da poriadne zabrat taka cesta do obchodu. Inokedy 5 min zalezitost dnes trva 15 min. A este ked sa po ceste naplni mocovy mechur, tak to uz je parada

selyma
11. feb 2010

ja mam rada, ked babky takto napisu, co sa deje, lebo to vtedy vieme, co sa s nami deje, ako myslim s babami v tejto teme

selyma
11. feb 2010

to je veta 😀

selyma
11. feb 2010

ja pisat vtedy asi nebudem, nemame v spalni PC a urcite budem v takom strese, ze mi pisanie ani na rozum nepride

maculik
11. feb 2010

sely 😀
zuci, tiez by som ti poradila viac prikladat. Alebo mozno odsavat medzi tym, ako papa. Ked vypije jeden prsnik, tak ten druhy odsaj a mliecko si uschovaj a skus jej potom dat to.

martinaj
11. feb 2010

no zienky som si naliala pohar cerveneho vinka 😀 ja moc cervene nepijem ale co clovek nespravi, ked chce ist rodit 😀 a prinajhorsom to bude na krvotvorbu 😝

garonka
11. feb 2010

čafte 😵

som po poradni od svojej ježibaby, šecko by bolo oki až na môj tlak už ho mam 140/95 tak zajtra mam CTG a prietoky u dokiho tak ma tam nechaju lebo do tehu knižky zapísala červenou fixou aby aj slepy videl Klinika-poučena, hlavne, že mi netrepala nič len že mam piť veľa tekutín a laby vykladať 🙄

Adka je v pôrodke jejdaaaa tak to už ma asi za sebou 😵

a ozaj ako vravela mates to len v noci sa rodí že ? 😀 😀 😀 tu ešte žiadnej neodtiekla voda cez deň 😀

blumi otras prístup a aj ti zakyvem lebo tu nemocku mam rovno pod nosom tak ťa aj vidím 🙂

martinaj
11. feb 2010

no ziadnej cez den neodtiekla 😀 jedina ktora bola cez den rodit je katina zatial a to je aj jediny pripad co poznam 😝

maculik
11. feb 2010

marti, no mne sa tak prvy rozbehol - vecer sme do pol2 pili vinko (jasne, ze ja tak 1,5dcl len) a o pol4 mi praskla voda 😀

kocka, otazka mimo temy - neboli ste niektora na dovolenke na Balatone? Lebo rozmyslame kam, a zhodli sme sa, ze more tento rok asi nie, kedze v juli bude mat maly len 5mes. A vyslo nam toto. Vyzera to dobre, len by som chcela aj nejake skusenosti, ak niekto ma.

martinaj
11. feb 2010

garon a to si ta nechcu s tym tlakom nechat v nemocke? 😕

garonka
11. feb 2010

marti jj Katina porodila k večeru nie?
ale tak na obed žiadna 😀

i ja chcem víno a doma mame domacu hrušku mam si dať? 😀 😀 😀

martinaj
11. feb 2010

macu, ja som bola na balatone pred 5timi rokmi na vikend ale teda nic moc.... voda spinava 😠 ale zase ked pojdete niekde kde bude bazen a tak.... moze byt fajn, ale to sa uz asi financne vyrovna chorvatsku, alebo tak.....

garonka
11. feb 2010

marti pravdepodobne ma nechaju lebo viem už mi klesať nebude len čo ja tam budem cez víkend robiť jaaaaaj sa zblaznim 😕

martinaj
11. feb 2010

ja som nacala jedine cervene co doma mame, muz ho dostal, ma 7 rokov a bolo drevom obkladane 😀 smola, ked mu ide o syna 😀
milujem hrusku a tequilu, ale to asi nieje dobry napad 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre