Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martinaj
17. feb 2010

marti pekne hod teplu sprchu, kasli na batoricku 😀 radsej chod rodit 😉

lenica81
17. feb 2010

alex sa stratila... 😕

martinaj
17. feb 2010

alex je nocny vtak 🙂

martinaj
17. feb 2010

kde ste kto? 😨 😕

katina2209
17. feb 2010

Ahojky tak ja som okupala maleho nakojila a isla zehlit tak som dozehlila dve pracky a mam este dve ale to uz necham na zajtra lebo fakt nevladzem a este sa musim osprchovat teraz sa sprchujem 3 krat denne co sa tak potim 😒 Dnes bol muz vybavovat vsetky papiere tak uz ma aj rodny list Martinko tak sa tesime 🙂
A martinka ty nespis? Oddychuj kym mozes 🙂

petuskaxfun
17. feb 2010

ahooj katina gratulujeemee ti s Damiankom k Martinkovi mas uz foto v albume ako citam tak uz fungujes tiez na plne obratky vy ste aky sikovny mi ete furt rod.list nemame ☹

ewelyne
17. feb 2010

cafteeee babky,
takze gratulacie vsetkym maminkam co som nestihala maminka, garonka, granado a zoska...
zosi, mala cela ty 😉

drzim palce cakatelkam...

maculik, skore uzdravko. maly su zlatusikovia 😵

baby, ake prispevky sa vybavuju? mam v tom chaos... uz si nepamatam...

my tiez ziadna slava.... ako som vcera pisala... blbo.. 😖 .bez zmeny ba hadam sa malemu aj zhorsuje stav...
ci co...
ale mala zatial v pohode v ramci moznosti dufam, ze nic nechyti.... lebo izolovat ich v nasom 1,5 i. byte nemozne...
a ako ze mi dochadza, ze upratat, navarit, oprat, vyvesit, zvesit, poskladat, odlozit do skrin... dve deti,
sama soma... no ziadna sranda.... ja chcem nejaku upratovacku a kucharku....ach jooooo
😕

😕 matersku nemam ani ja nastupila som 10.1. uz som potom patrala dnes a ze neposlali potvrdenie o prijme... blbci a soc.poist. ich o to ziadala uz v decembri, potom v januari a teraz zasa, akurat v den ked som rodila...
tak som tam volala cely den a neviem sa dovolat na to blbe oddelenie Payroll a ani mail mi nevedia dat ziaden na recepcii no magori...

katina, ty si sikulka, tolko zehlenia... cakam kym sa mi nakopi a prdne ma 😀 ja neznasam zehlit....

martinaj, si mi narobila chutky na chlebik s cibulou, ale asi nemozem, ze?

katina2209
17. feb 2010

petuska dakujeme pekne ja som ti tiez pisala a Damianko aky je krasny a poslucha spite v noci? Mne sa vcera kazdu 1.5 budil na kojenie ale cez den vydrzi aj skoro 3 hodiny 🙂 Baby myslite ze si mozem nafarbit vlasy? Nemoze to mat nic spolocne ked kojim ze by sa to nejako dostalo cez pokozku?
Ewe ja tiez dufam ze Matko neochorie lebo tatino ma hroznu nadchu, a inak ako sa vola tvoje male zlaticko?
A malinka ako papa dobre a spinkate? Ja som vyzehlila tie dve pracky ale uz nevladzem pojdem si lahnut 🙂

alex
17. feb 2010

tu soooom 😉

katina2209
17. feb 2010

Ja som Ewe pisala ze zalezi od zamestnavatela kedy posle to potvrdenie ja som nastupila 2.1 na matersku a poslali mi 12.2.

katina2209
17. feb 2010

Ahoj Alex nechce sa ti spinkat? 🙂

alex
17. feb 2010

Dnes som bola u švagrinky a teraz som si vypĺňala daňové priznanie, tak som študovala, ako to urobiť no a vyrátala som si preplatok cca 145 eur, no poteší 🙂

katina2209
17. feb 2010

No teda to mas super alex potesi ja budem este nejakych 5O centov doplacat robi mi zamestnavatel 😉 🙂
A pridala som maleho fotky este z nemocnice musim ho zajtra pofotit a pridat aky je zlaty uz sa trosku aj meni ma taku krasnu dvojbradu 🙂

katina2209
17. feb 2010

Idem si ja lazkat zatial dobru nocku a spite kym mozete 🙂

maculik
18. feb 2010

dobre ranko 🙂
tak ja som hore uz od neviem kedy, noc nic moc, maly celu noc na mne, potom o 6 dofrcal manzel, ze ide cez net pozerat hokej. To sa uz aj mala zobudila, tak sme vsetci v obyvke a pozerame hokej a hrame sa 😉

katina2209
18. feb 2010

Dobre ranko vsetkym Maculik ide hokej no nic moc aj my pozerame muz isiel teraz Marka odniest do skoly

mmaarrttiinnaa
18. feb 2010

ahojky aj ja som uz hore u nas ziadna zmena idem sa napapkat dat kavicku lebo ma dnes strasne boli hlava 😒

katina2209
18. feb 2010

Martinnnkkaaa chod uz rodit vsak ty uz prenasas 🙂

mmaarrttiinnaa
18. feb 2010

kati ja viem ani nevies ako rada by som isla aj hned teraz uz som z toho aj zufala ale ked moje dieta sa tvari ze sa ho to netyka tak co s nim

katina2209
18. feb 2010

A na poslednom utz ti co povedali lebo ja som uz mala dva dni pred porodom celkom zrelu a vyraznu placentu

mmaarrttiinnaa
18. feb 2010

kati ja som na utz pred tyzdnom mala vyzretu placentu malicky bol tak nizko ze uz schadzal do porodnych ciest otvorena som bola na 3 palce a tyzden som takto a nic sa nedeje bolesti mam ze nemozem vydrzat tak ma krize bolia aj podbrusko len stale sa to nechce spravidelnit stale ked mam tak po 15 minutach bolesti aj hodinku skusim dat sprchu a bolesti nie zeby sa zintenzivnili ale zmizu no aj teraz mi zacali ale urcite doobedu skoncia takze tak

matesl
18. feb 2010

ahojte babulky,

ja som vcera vecer odkvecla do postele uz po panelaku...az teraz som vas dositala. u nas tiez stale bez zmeny 😅

blumka
18. feb 2010

zdravim 😉
no ja som spala tuto noc uzasne 2 hodiny..zatial si to nepripustam musim byt s Terezkou, takze sa neda ale na obed pojdem spat s detmi, dufam, ze budu spat naraz...
ja som zvedava dokedy takto vydrzim fungovat..v noci hore, cez den hore ☹

matesl
18. feb 2010

blumi, takto ti nedaju spinkat ☹ drz sa

maculik
18. feb 2010

blumi, pridavam sa, tiez som spala cca 1,5-2, takto to ide od porodu, cez den som spala asi tak raz, aj to len nejaku hodku 😝 Ale idem teraz, Vladko zobral malu do roboty na 2hodky, lebo 11,15 idu k doktorke, uz ma tyzden kasel a stale jej neprechadza. Tak teraz cakam, ci maly zaspi a ak hej, tak si aj ja zdriemnem.
Ale tiez neviem, ako dlho to este vydrzim... Vecer som sa uz skoro rozplakala, lebo maly velmi plakal a nevedela som uz, co s nim, no a rano to iste, to uz som sa od unavy nezdrzala a rozplakala som sa ☹

a tento tyzden je to este tym horsie, ze sme vsetci chori a mne k tej unave z nevyspatia sa pridruzila este ta vycerpanost z choroby, k tomu Adelka je upistana, ja nervozna, maly tiez je asi z tej choroby viac uplakany, no super.

Ale asi musime len vydrzat, co? 😅

andrea2603
18. feb 2010

ahojte 🙂
blumi, snád sa to polepší - ten spánok.

My sme v noci dobručký, papká tak asi 3-4 krát, ale hneď zaspí /dúfam,že jej to vydrží/. Ja síce potom odsávam ešte, lebo mlieka mám, že by som celé jasle nakrmila 😅 . Len večer máme vždy taký ukričaný, neviem ju nijak utíšiť, ani pestovať, ani papať, ani rozbalená - jednoducho nič nezaberá 😖 .

Pozerala som fotky vašich drobčekov, jeden krajší ako druhý. Fakt sa nám tie detičky vydarili
🙂 .

Inak aj moja Lele nechodí do škôlky, kašle, tak je so mnou doma.

blumka
18. feb 2010

maculik, akokeby si o nas pisala 😒

lenica81
18. feb 2010

ranko kocky... nebudem provokovat a priat dobre, lebo ako vidim, maminkam sa velmi zle spinka... 😖

ja stale nic... cakam dalej... blumi, maci, hadam sa to polepsi, tahat v kuse 24ku musi byt teda riadne o drzku... neviem, ci si to s tym 2. babom hned za Vilkom nerozmyslim... 🙄 😅

adi, ako to robis, ze mas mlieka na rozdavanie... 😉 😕

maculik
18. feb 2010

adka, to by ti mohlo vydrzat, ja som taku mala Adelku, papala asi 2-3x v noci a v polospanku, vecer sice vzdy cca 3h krik, ale noci super 😵
blumi, tak hadam sa nam to zlepsi 😒

supi
18. feb 2010

babky prosim poradte mi...

manzel je chory jak pes, ma aj antibiotika ale blbe je ze uz aj mna boli hrdlo a hlava, presne taky predchorobny stav.
Poradte mi co mozem ake lieky si dat, doteraz som sa vzdy liecila cesnakom co teraz asi nepojde 😠

su nejake lieky na hrdlo a kvapky do nosa pre kojace????

inak mala ma reflux tak sa spolu trapime a bojujeme ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre