Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
27. apr 2010

olif, sak to neni dolezite kolko vazi, ne? a ja by som napr. bola radsej aby juli mala o kilo menej 😉 ja sa napr bojim toho,z e ked je na um moze lahsie priberat a bude tucna..ono nie je velmi pravda co sa vsade hovori ze tucne dieta je zdrave dieta a ze cim tucnejsie tym lepsie...z materskeho mlieka vraj dietatko nemoze byt tucne a nemoze si v sebe uchovat nejake bunky co budu zodpovedne neskor za obezitu ale z UM ano...a to ja by som nerada...takze mna toto brzdi pri JUli...ale ona nepapa zas nejako extremne vela, podla tabulky na krabici od mlieka a niekedy aj menej, takze asi je to ok..

olifcek
27. apr 2010

blumi tak preto som ja tucnaaa a mam k otmu sklony, preto jamusim aktivne psortovat, aby sombola pekna...maminka ma kojila kraaatko...ale uz v troch mesiacoch som papala strapacky s kapustou x;oD

olifcek
27. apr 2010

my sme dnes len v body s kratkym rukavkom, leginy bez paty a ponozky x;o) inak sa mi Olivka spotila vzdy...ved ju hrejem este ja, no nie?

maculik
27. apr 2010

jej kocky, ake pekne miery maju drobci 😵
jani, ja netusim, aky velky a tazky je Petrik, poradnu mame az v druhej polke maja, ked dojdeme zo Sk. Ale teraz u nasich chcem zajst k nasej pediatricke, poprosim ju, ci vie malemu prestrihnut tu uzdicku pod jazyckom, uvidime, co povie. A poviem jej, nech ho hned ho aj zmeria a zvazi, som zvedava 🙂
Dnes je zase jeden z tych dni, ked maly takmer nespi, uz neviem, co s nim, ani teraz poobede vonku spal malo. Asi ho supnem do manduce a potancujeme si 😅

garonka
27. apr 2010

mates no mňa už porazi čo za pediatrov na SK mame každy je iny, ta moja nas furt kade tade posiela 😠

olif inač nefro je pohodka šecko oki len Tobi ma vysoky obsah vapnika v moči tak ideme na kontrolu až v juni a ho pokuka aby sa mu nerobili kamene, ja som už na prašky že neustale niečo

no ja by na tvojom mieste radšej do nemocky sice Varady je odbornik ale predsa lepšie tam kde ste boli nie?

janka my mame 62cm a vo štvrtok nas odvažia aky sme široky a dlhy 😀 😀 😀

garonka
27. apr 2010

a užívame vigantol tak neviem či to ne z toho toľko vapnika ma 😒

laxity
27. apr 2010

olif...tak na lahko je oblečená? My tu myslím nemáme až tak teplo. Moja má normálne body s dlhým a na to dupky a ponožky. A teraz je na balkóne má ešte aj mikinu a tepláky a na tom dečku 😕 . Dúfam, že sa mi neprehreje dieťa moje.

laxity
27. apr 2010

garon...veľa vápnika? A ty aj užívaš vápnik? Lebo ja beriem vápnik aj ráno aj večer 😕 , len tak preventívne

garonka
27. apr 2010

laxi ja praveže neužívam žiadne vitamíny nič, len po pôrode som brala železo ale nič tak nechapem 😠

garonka
27. apr 2010

laxi aj my sme tak na balkone oblečeny 😉

garonka
27. apr 2010

ideme do obchodu kupiť telku jupiiiiiiiiiii konečne budeme mať každy svoju 😀

zucana
27. apr 2010

baby gratulujem k poradniam...jani uzasne ze sa mala posadi ta nasa very nie...ale zato sa hadze a nohami odraza o sto tristo takze uz ju musim aj v hrazdicke priputavat inak by bol ana zemi!!!
no a ja u ortopeda nic moc....mam oba klby stehennej kosti tam hore (neviem ako sat o vola po slovensky) zapalene svaly...musim na terapie este 2 tyzdne a na krv (milion testov dokonca aj na reumu akoze sorry ja mam 29 v oktobri) a ze dieta lepsie pockat min.2 roky...co mm zahlasil ze to NEEE
zaplatila som 80 eur a som zvedava kolko stoja terapie lebo zatial to slo cez mm poistku ale tolko to asi nepotiahne este....proste sila....smutna som a ideme s malou von
svokra s nou totiz nebola ze bolo moc teplo a v takom teple sa nema chodit s babatkami...tak neviem akoze co budem robit v lete ked je koniec aprila....to akoze ked je 28 stupnov sa nema ist von???a co ked bude 35??? 😠

laxity
27. apr 2010

garon...už som si myslela, že ju moc obliekam 😕

zuci...môže sa ísť von, len keď bude moc teplo, tak ja budem chodiť skôr ráno okolo deviatej a potom asi až okolo štvrtej...ale čo dovtedy? 😀 ...budeme sa hrať a vzdelávať 🙂

lenica81
27. apr 2010

cafte, boli sme vonku, fajne je... maly, ked sa durdi, tak sa vytaca, ako keby sa chcel otocit, ale zatial nic... a teraz hovori s mm... 😵 daval take stony nestastne, a pritom napapany, cisty... tie deti...

zuci, tak to je fakt blbe s tym tvojim zdravim... 😔 hadam ti tie terapie pomozu...

mame tu ale baculkov... 😵

olifcek
27. apr 2010

gari ved to, ze my sme na rizikovje poradni este neboli, teda v nemocke ee...to sa nejde tam, kde lezala, je to ine poschodie, iny lekar x;o)) varady ju pozna od malicka vlastne...x;o))

gari vapinka?? fuuha no do kelu. ale neznamena to nic strasne, ciii?

laxi mali sme tu 24 stupnov, doma teda...x;o) to nie vonku sme tak boli

gari, telka kupenaa?

jani posadi? som citala, ze az v cca 7mesiaci....

zuci jo, vraj zenske telo potrebuje minimalne dva roky a bolo z predosleho porodu uplne fit

zuci ved malicka len viac pit bude chciet, ale, zeby sa vonku nemalo? wow

garonka
27. apr 2010

olif telka kupenaaaaaaaaaa a mm mal bokom odložene prašule a to ešte Tobimu dlhuje 100 € 😨 boli sme v Nay ja som sa super poprechadzala na tej paradnej dlažbe
inač najlepšie prechadzky su v obchode 😅 ako na hrboľatych chodníkoch 😀

a ten vapnik no ja dufam, že to nič hrozne neni ale lekarka ho chce kuknuť aby sa mu nebodaj kamene nerobili no užas som prekvapena že z čoho toľko vapnika mame opytam sa vo štvrtok Varadyho či mam stresovať alebo byť do juna pokojna ☹

i my sme dnu v bodynku s kratkym rukavom ale som kupila veľke tak v ňom trochen lietame 😀

olifcek
27. apr 2010

GARI PAQ DAJ VEDIET...O KTOREJ IDES K VARADYMU?DLHUJE TOBIMU? to jak?

garonka
27. apr 2010

olif vo štvrtok na deviatu tam mame byť ale jak ja ho poznam furt tam čakame dve hodinky
no z krstin si mm vzal Tobiho prašule tak ja že to musí naspäť vratiť 😝

olifcek
27. apr 2010

gari zavolaj im o pol deviatej, ci mozes prist nacas...ci stihaju 😉

garonka
27. apr 2010

a vy hajate? my hajame v kočíku od štvrtej ale mrnčí sa mu niečo sníva
a het nech vonku prší veď je tak dusno že až a ešte aj mušky otravuju 😠

garonka
27. apr 2010

vidíš dobry napad tam cinknuť lebo ja nerada ak mame toľko čakať 😖

olifcek
27. apr 2010

ani by sa nemalo tolko cakat...ja to tak najblizsie aj urobim, lebo odmietam cakat...mala mi tu papa 😵

garonka
27. apr 2010

olif lebo my sme už u neho boli 3x a furt sme čakali vyše dvoch hodin maly bol nervak a ja ani nevravím a mm už chcel odisť, no mal toho vtedy dosť aj sa predbehovali take prípady, čo chodili za ním s papiermi a tak
jej dobru chuť jej želam 😵 😵 😵
naš hladoško zatim nepyta 😅

olifcek
27. apr 2010

gari jo a preto mu zavolaj

garonka
27. apr 2010

dufam, že sestrička bude oki 🙂

sme hore ideme aj my papať mľask 🙂

olifcek
27. apr 2010

bru chut

blumka
27. apr 2010

zuci, joooj..snad tie terapie pomozu...a na babo mas cakat kvoli tym kostiam? ci preco?
vonku sa moze chodit v kazdom pocasi, len treba adekvatne tomu babo obliect a jasne ze nevystavovat priamemu slnku ked bude 35 😉 svokre sa asi nechcelo 😅

janielah
27. apr 2010

oli, ved nie sediet normalne, len ju zdvihla za rucky a az do sedu ju dala, aby sme videli, ze ako krasne drzi hlavku sama

teraz je s tatinkom a ten ju dal na zehliacu dosku na brusku a tam sa tak uz ako keby plazi 😀

maminnka
27. apr 2010

ahojte, u nas den masaker... mala vobec nespala, Petik s tymi rucickami sa stale zabuda, skace, vsade lezie, vesia sa... neda sa ho uhliadnut celkom :(
skusila som malu nakojit, pekne sa prisala, pila o dusu... juuuj, taku som mala radost, az kym mi to postupne vsetko nevygrckala :( ach jaj, kedy uz ten reflux skonciii...

olifcek
27. apr 2010

zuci veru, dufam, ze to pomoze 😕

janka jaaaj 😉 toto u olivky kukal lekar ked mala, chudacik, len dva mesiace, som inak kukala, ze co od nej chce ale ju pochvalil vtedy x;o) aj na neuro to skusali 😉

nasa dnes na brusku ani omylom ☹ bud sa hned zlostila, alebo polozila hlavku a zlostila sa, chjo...

mami ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre