Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
4. máj 2010

a kedy bude pojazdna? ;)
ja idem teraz asi k nasim na tyzden, este stale neviem ci ostat ci nie..ideme tam v piatok vecer a mama chce aby som ostala tyzden ale tak neviem...aj by som aj nie...nooo..uvidim

garonka
4. máj 2010

s olif sme chceli tam v piatok a nešla tak hadam pôjde čim skorej že ju mali opravovať 😕

olifcek
4. máj 2010

blumi ja bych ostala...ak by i mm siel 😉

blumka
4. máj 2010

tak by sa aj mohli poponahlat sak akurat teraz je take obdobie co najviac ludi tam chodi...a nie su nejake dni mesta tento tyzden nahodou, ci to buduci? ze nejake stanky ci co?

garonka
4. máj 2010

blumi a mm nemôže? jemu asi nedovoli praca a stavba nie?

katina2209
4. máj 2010

zuci bola som na krvi tam mi zistili tie zvysene hodnoty a potom som brala tabletky,ale tiez tak sporadicky,lebo som vacsinou zabudla a ked som bola potom po pol roku na kontrole tak som to uz mala dobre...a robili mi aj sono stitky a to bolo v poriadku,,,,
gari drzim palce ja sa tiez vytacam koli svokre... aj na krstinkach prisla do kostola 15 minut po zacati no hroza a potom ked sme prisli domov tak hovorila,ze ju hrozne boli hrdlo a maleho brala na ruky vsak,ze ho nebude bozkavat skoro ma slahlo...
a mali dostal od narodenia prvy darcek od nej 50 Eur dovtedy mu nic nekupila ani jeden podbradnik...
A Marko mal narodky tak mi hovori ze nema drobne pre neho ze ci jej mam vydat z 50 Eur,lebo ze mu chce dat na narodky 30Eur tak iny trapas som hladala po byte 20 Eur...vsak ked mu chcela dat 30 Eur mala si rozmenit 😠

garonka
4. máj 2010

no hej a mohli dať i viac lavičiek ku tej fontane a s olif sme tam ani nemali kde isť lebo na jednej si sedeli furt po jednom 😕

olifcek
4. máj 2010

blumi dni mesta kosice mame od 30.4. do 09.05 vratane

kati ach jaj....

blumka
4. máj 2010

no mm sa vrati domov a pride znova po nas o tyzden, nemoze s nami ostavat, kvoli praci aj kvoli stavbe...on sa vlastne tesi ked ja z domu vypadnem lebo moze ist robit na dom, on sa tam vyziva a ja ho brzdim 😅

garonka
4. máj 2010

kati no som sa musela zasmiať z toho ako si jej musela vydať tie 20ečka ale fakt to je trapne
no naša svokra sa včera ožrala do nemoty a bola hadka
tak maleho najbližšiu dobu neuvidí
lebo so zakurenou a prepitou papuľou sa k Tobimu ozyvať nebude bože ale to bolo

blumka
4. máj 2010

boze baby ked to citam tak len bohu dakujem ze mam taku svokru aku mam 😉 inak zeny v nedelu mame sviatok 😉

garonka
4. máj 2010

blumi napisala som mm odkaz na chladničku že mam sviatok a že chcem kvet 😀 😀 😀

blumka
4. máj 2010

ja parfem 😀 😀 😀

katina2209
4. máj 2010

A to ked mal Marko 5 rokov bol u nej tyzden na prazdninach aj so synovcom 8 rocnym a bola s nimi na zlatych pieskoch a ona sa zabavala s priatelom na chatke a nechala ich dvoch pri bazene bolo uz osem vecer tak isla pre nich a oni tam boli zamknuti za plotom tak ich tam nechala samych s nejakymi mladymi 16-18 rocnymi a utekala do dubravky pre kluce, ona nema absolutne ziadnu zodpovednost ked som sa to dozvedela tak som penila odvtedy asi ku nej ani jedno moje dieta na prazdniny nepojde 😠
sorry ze vas tu s tymto zatazujem ale musim sa vam vyrozpravat 🙂
no garonka moja ty to mas tusim tiez tazke so svokrou

olifcek
4. máj 2010

JA, ZE DO MESTA LEN... 😉

garonka
4. máj 2010

blumi ja parfem na narodky 8. juna 😀 😀 😀

blumka
4. máj 2010

kati preboha, sa ti necudujem ze jej nedas deti, sak sa markovi mohlo nieco stat 😠 😠 😠

garonka
4. máj 2010

kati preboha a vďaka bohu že sa nič nestalo
ani ja tobiho hentej nedam

olifcek
4. máj 2010

nasi tiez niekedy popijaju, takze olivku k nim isto nedam nikdy 😒

maculik
4. máj 2010

tak som trosku nakukla, kym Adelka este spi a babka (teda mama 😀 kocikuje.
zoska, matesl, tak vy mate riadne noci ☹ Dufam, ze vam to prejde coskoro, ach jo, chudaci drobcekovia a aj vy, ze sa nevyspite. A zosi, ty sa este aj ucit musis... Plac ulavi, tak si kludne poplac, ja som tak robila tych prvych 6t, ale nam to tak dlho netrvalo, ako vam 😒 Mamina je zlata, ze pomoze, aj ked pri malej ta zastupit nemoze, ale aspon nieco odlahci.

garon, no podla mna si tiez dobre urobila, ze si nesla k tomu dr. Nechapem, naco hned posielaju a ked hej, tak teda nech sa ti doktori uz zjednotia v nazore, ci je to ok alebo nie, ved jedni hovoria, ze sa mozu zaklanat, dalsi ze nie. POdla mna je to normalna zvedavost a ked sa budu vediet pretocit, tak to prestanu robit.

zuci, tie sumy za vysetrenia poznam, mame to iste. Ale u nas aspon preplaca Vladkova robota 85% zo sumy. Ale najprv to musime zaplatit my, az o nejaky mesiac-dva pridu peniaze od nich.

Dakujem za pochvaly drobcov 🙂

Adelka uz bola trosku aj na vzduchu, od rana je celkom ok, tak uvidime vecer.
A Petrik spal v sedacke na kociku 2h vonku, z toho len necelu hodku som kocikovala, zvysok stal na dvore, no normalne som ho chodila pozerat, ci je ok, to asi ten vzduch 😵

garonka
4. máj 2010

olif to je smutne nie?

maculik
4. máj 2010

jej, tak vam vysla ta prechadzka? 🙂

blumka
4. máj 2010

olif, skoda, mas ich blizko, zeby ti boli dobrou pomocou a vidis....ach jaj

jj macu, spacirovali sme s olif, juli cely cas spala vo vajicku, zobudila sa az doma, medzitym obcas sice otvorila oci, hodila ksicht a spala dalej, a mala Oliva aka krasnucka, taky drobcek oproti mojmu tlstochovi 😉

olifcek
4. máj 2010

gari jo, je ☹ vies,, divim sa, ze nefajcim, nepijem...ved priklad som mala a moji 3 surodenci aj pili aj fajcili..a najmladsi to robi dodnes...ja som fajcit neskusila a pit? raz za uhorsky rok pohar vinka...
nastastie som si sla stale svojou cestou 😵

olifcek
4. máj 2010

blumi no veru...otec...ten si uz asi nevie pomoct...a mamka...ta nie vzdy, ale stane sa a este jej staci malo a je...

olifcek
4. máj 2010

maco jo, boli sme s bluuum...mala nazivo este krajsia ako na fotkach

olifcek
4. máj 2010

ze maco 😀 😀 soryyyy

blumka
4. máj 2010

olif, to je smutne ☹

olifcek
4. máj 2010

blumi njn...co uz, ze? ale otec ide na pol roka prec, bude chodit raz za dva tyzdne dom, berie i najmladsieho /23rocny povalac/, tak mamka si oddychne a bude fajn 😉

garonka
4. máj 2010

olif aj u nas tak otec si nevie pomôcť ak ma eurače denno denne je v narkoze, mamina ani nečuchne to som rada lebo ani ja cigarety a alkohol v živote ha maximalne vínko ale ništ
a svokra? ta vypije furt ak jej zachutí a popritom nechapem lebo neustale sa sťažuje že ma bolesti žaludka, žlčníka bere lieky na tlak a čo neviem ešte ale slopať to hej to sa musí
včera sme sa pekne pohadali a neľutujem nič čo som jej povedala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre