Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
13. máj 2010

inaaaak, oliv uz pasie s usmevom na perach, radostou v ockach a vsaaade sa diiiva...a uz sa mi i pretaca, ale pretocila sami dnes 2x po sebe na pravu stranu, hehe...a rano sa otocila na brusko, chi... 😉

garonka
13. máj 2010

olif to bolo dobre že vypadnuť 😀 😀 😀 😀
nemôžem piť ani jogurtove mlieko ako sa rehuňam 😢

zucana
13. máj 2010

baby uz sa dohodnite 😀
olif aj mne....ja som tiez zrusila tie cervene s bielymi....lebo nie su

olifcek
13. máj 2010

teda 2x po sebe na pravu stranu z bruska na chrbatik a ked sa pretocila z chrbatika na brusko, tak nalavo x;o) lebo ja som tam spala, a ona chcela papu, tak sla na bok, no ja som tam nebola, tak sa otocila viac a uz bola celaaa na brusku, hehe....

blumka
13. máj 2010

pospekulujeme ked sa dotrepete 😉

gari, to TT bola taka..v kociku mi nikdy nespala, len doma v postielke, tak som kociar zrusila, vonku som ju nosievala v satke a doma ked spala, tak som si nieco robila alebo som pratala (malokedy) alebo varila (tiez malokedy), alebo som nerobila nic (najcastejsie) 😀 😀

olifcek
13. máj 2010

zuci mozem poslat linky, kere mam nakoniec ja??? mozno Ta inspirujem x;o)

blumka
13. máj 2010

babce, k nam zajtra pride 4 rocna neterka z USA, sa tesime jak male deti 😀

garonka
13. máj 2010

blum ani ja nič nerobím 😅 okrem žehlenia a prania to je moje, varí a upratuje mm 😅

inač v sobotu ho volal kamoško na futbalovy turnaj tak sa ma opatrne pytal, či môže ísť a je že nem ma trest a on, že je tyrany 😠 ale my ho s Tobim doma priviažeme k stoličke 😝

zucana
13. máj 2010
garonka
13. máj 2010

blumi i ja chcem taku vzacnu navštevu 😉
k nam pride synovec s neterkou na buduci tyždeň a to sa my ideme vtedy očkovať ah jaj

blumka
13. máj 2010

ona pride na 2 tyznde so svojou babkou a na par dni ju necha aj tu u druhej babky (mojej svokry), to bude radosti..aspon sa TT bude mat s kym hrat

garonka
13. máj 2010

blumi i Tete sa teší čo? a mate i nejake špecialne privitanie? a už cestuju?

blumka
13. máj 2010

jooj, ta sa nevie dockat...seka dobrotu, lebo ked nebude dobra tak Lejka nepride 😀 😀 😅
este nie, dakedy vecer im odlieta lietadlo...dojdu zajtra na obed..
mame pre nu darcek a TT sa tesi ako jej ho dame 😀

olifcek
13. máj 2010

zuci my

http://www.next.co.uk/shopping/girls/youngergir...
kod 494-510-X45, velkost 3-6mes.

http://www.next.co.uk/shopping/girls/youngergir...
kod 735-649-G86, v 3-6 mes

http://www.next.co.uk/shopping/girls/youngergir...
kod 732-098-G86 v 3-6 mes

http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/15/3
kod 497-009-X45 velkost 3-6 mes.

tiez som chcela tie, co mas ako druhe v linku, ale neboli uz x;o(

olifcek
13. máj 2010

hech...blumi...x;o) tolk radosti...x;o)))

blumka
13. máj 2010

olif, pekne leginky..tie s tymi volanikmi su fajne 😀
ja musim TT nejake dat kupit svagrine, buduci tyzden prileti kamarat z USA tak nech donesie 😀 😀

garonka
13. máj 2010

babky ake pekne leginy ste naobjednavali 😵 😵 😵

olifcek
13. máj 2010

blumi len dufam, ze tie volnikove nebudu oliv nejak tlacit alebo co x;o)

olifcek
13. máj 2010

my sme dnes mali opat kusok zahnisane to po TBC...ale to uz asi len z toho, ze jej to nechtiac pri utierani, ci kupkani stale strhnem, teda chrasticku...a zrejme, ked sa zapoti, tak sa tam dostane spinka...uz som dala framykoin...chuda moje malicke...budemto sledovat a uvidime...

olifcek
13. máj 2010

podbrfadniiicky pri refluxe super podla mna

https://www.modrykonik.sk/bazar/dojcenske-potre...

olifcek
13. máj 2010

aj pri [rikrmoch vlastne, zeeee? 😀

blumka
13. máj 2010

na tie uplne prve prikrmy odporucam radsej obrovske igelitove vrece od krku az po nohy a zabalit aj seba 😀 😀 😀 a neskor aj celu kuchynu 😀

maculik
13. máj 2010

jej, tu sa vo velkom nakupuje 🙂
my sme boli 2h vonku, je krasne, keby tak bolo aj cez vikend, ale hlasia prsat a chladno ☹
manzel mi uz volal z BA, pride vecer, ale asi pojdu na chatu pozerat hokej, lebo tu na byte je obyvka vedla spalne oddelena len harmonik.dverami a tam spi Adelka, tak by ju budili, lebo budu so starkym popijat vinko a vtedy su (hlavne starky) dost hlucni. A nechcem ich v kuse okrikovat, ze ticho...

olif, tie podbradnicky su super a teraz v tescu maju aj take s rukavmi.

blumka
13. máj 2010

dnes je hokej? ok..tak ja uspavam JULi 😀

olifcek
13. máj 2010

macu diiikes

blumi, hech...

inak, oliv je uz kraaasne tmavaa..naherne hnede ocicka, tmave obocie, tmave vlasky a tmavsia pokozka, SUPER! po tatkovi 😵

maminnka
13. máj 2010

Zuci,
bola som dnes v Aurpaku, tak v Nexte o leginkach ani nechyrovat... dobre, ze si objednala 🙂

lenica81
13. máj 2010

ahojte baby... ta vy toho naskrabete... 😀
mne vcera padol net, tak som to zavrela... a dnes som bola na nakup a vonku a spinkala som... 😎 idem co to docitat...

inak, Vilko uz kakal len raz denne, a opat kaka dost casto, skoro do kazdej, je to ok... 😕

andrea2603
13. máj 2010

leni, asi áno, možno to len teraz a zase nabehne na 1krát denne. Livka kakala dnes, presne po týždni.

maminnka
13. máj 2010

zienky, Natlak ma posledne dva dni stolicu taku dost do zelena, neviete, co by to mohlo byt?

maminnka
13. máj 2010

hehe ze Natlak... to sa mi teda podarilo... malo tam byt samozrejme Natalka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre