Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
8. jún 2010

@olifcek moju mamu šľahne, že bude Tobi nakratko 🙄
i ja chcem opaľovačky pokukať či maju
ale tam viac dievčenskych veci maju tak kupim Tobimu dačo ružove a basta 😅

olifcek
8. jún 2010

@garonka 😀 a mame povedz, ze je teplo, sak 26 v tieni...moja oliv uz vecer len kratke body, ponozky, otvorene okno, a neprikryta a fajne jej bolo..v kociariku body s kratkym teplaciky tenke a spotila sa mi...

jja
8. jún 2010

@alex som sa pobavila, že tlstocha 😀 co mam potom doma ja? 😉 😎

garonka
8. jún 2010

@olifcek no a my tak sme hajali na balkone v tieni s teplačkami a preto len 30minutovka a teraz kukam tu v spalni na teplomer tak užas 24 a to mame žaluzie zatiahnute 😠
moja mama s babkou by dali tobiho do skafandra 😠
v nedeľu som nič nepočula, len neprefuka ho? zakryty je? a čapečku ma na uškoch? joj Lucinko naj neprechladne kriste zurila som

jja
8. jún 2010

@garonka @olifcek my s Kajkou chodime vonku ako ste minule videli..v opalovackach...ona nemoze byt ani viac oblecena lebo bude nervna, nezaspi,.....

garonka
8. jún 2010

@jja no veď prave ak je babu horuco tak spať nebude nakupim opaľovačky je to super vec 😵

jja
8. jún 2010

@garonka moja mamina bola zhrozena ked bola na krtsiny u nas- v aprili, ze osm kajke dala na noc iba pyzamko..ze kde ma kosielku? vsak by s uvarila...doma mame moc teplo, teraz mam v obyvacke 27 stupnov a v noci tu bolo 25....

olifcek
8. jún 2010

jj i oliv je zla, ked je jej teplo

garonka
8. jún 2010

@jja no ja nechapem naše maminy a preto som tej mojej vytkla, že som neustale nachylna na nadchy lebo v perinke ma chuďatko tyrala do 6mesiaca a to som sa narodila v juni
a ak vidí, že Tobi je oblečeny tak normalne tak lamentuje to ma vytača
mať dnu take teploty je desne a nie ešte babo naobliekať

blumka
8. jún 2010

no uz skenujem 😀
juli je v kociari, ma len body s kratkym ale je omotana plienkou aby si ruky nevyhrabala a nezobudila sa...ale kociar som dala dnu lebo von v tieni mi ukazuje 26 a dnu je 24 tak aspon tie dva stupne nech ma menej...a Terezka spi len v kratkom tricku a v gatusoch

jja
8. jún 2010

@blumka ja som to trepotanie rucickami vyriesila spanim na brusku. ked somju zabalovala do perinky alebo davala rucicky k telu tak pistala, na brusku sa nimi nebije a pekne spinka 🙂

blumka
8. jún 2010

jja,len cez den automaticky ked ju dam na brusko zacne dvihat hlavu a sa zobudi...v noci ju davam na brusko po druhom papani a tak spi do rana

garonka
8. jún 2010

@blumka i ja chcem o tych prikrmoch

blumka
8. jún 2010

gari, daj maila

juliakocka
8. jún 2010

ahojte kočky, pišem prvykrat....čitam tak trošku že ako obliekate tie svoje babatka...to mi fakt mala neprechladne jak jej dam len kratky rukav a nohavičky dneska a bez ciapky?

blumka
8. jún 2010

julia na 100% nie..ak fuka daj pozor na uska, malu ale natri opalovacim kremom s faktorom 50 a viac a hajde na prechadzku...ale ja osobne napr ani s Terezkou ani s Juli medzi 11 a 14 vonku nechodim ani som nechodila

olifcek
8. jún 2010

my mame v obyvacke 27 x;o(( bo otvorene okno a vonku v tieni tak isto je....v spalni kuknem o chvilu, lebo pojdem prebalit x;o)

olifcek
8. jún 2010

@juliakocka no, oliv prepotena, ude len v plienocke...

juliakocka
8. jún 2010

diyk ...no my ideme na ockovanie, natriem kremom a ciapku nedavam, bo ma len hrube a tie tenke su vyprate a este mokre a ma aj dlhe vlasy lucia....tak len vata do uší a idem na ockovanie

blumka
8. jún 2010

ja cem klimu 😅

blumka
8. jún 2010

😉 julia tak sa drzte na ockovani

blumka
8. jún 2010

juli sa mi budi..este 3 stranyyyy 😀

maculik
8. jún 2010

tak sme doma, Petik vo vajku nespal, len som videla, ze sa mu chce, ale branil sa a zacal mrncat, Ale aspon som nakupila.

@olifcek, podlahove nie je zle, len tomu chalanovi vadilo, ze byt sa pomalsie vykuri, co je pravda, ale zas az tak to neva.

co sa tyka obliekania, moja mama v tomto je v pohode, oblieka akurat, aj ked tu teraz bola a isla s Petikom von, tak bol fakt primerane pocasiu. Ale viem si predstavit, ze keby tu bola svokra, tak ta by mu davala aspon o vrstvu viac a miesto lahkeho klobucika by mu bola schopna normalnu ciapku dat. Pritom chudak maly sa tak poti, aj teraz pri papani, a to tu ani horuco dnes nemame.

Inak, poslednych par noci sa maly dost casto budi, ja uz cez den sliepnam, keby mal aspon jeden dlhsi spanok, ze by sa mi dalo zdriemnut, ale tu pol hodku, co spava, to akurat nieco zjem alebo porobim. Mohol by to nocne papanie zredukovat tak na max.3x, nic by som nepovedala 😝 🙂

matesl
8. jún 2010

cafteee, vcera som vas uz nedocitala, nech...vecer 😎

@gari aj moj maly ma ruzove tricko s hnedym lemom, sak to sa nosi..s takym kowbojom nasitym 😉

idem s nim na chviklu von uvidime po tieni sa pomotame, len neviem ci dat tenke dlhe gatuse ci kratke

zucana
8. jún 2010

dik baby aj ja verim....mamca ma tiez trochu ekzem a ked si da mast po 5 min.prejde a potom dlho nema...
a vazime 6950 a meriame 63 😉

matesl
8. jún 2010

@blumka aj ja si prosiiim matesl@zoznam.sk

a skusene maminy na toto co hovorite:
http://www.materskacentra.cz/boskovice/Download...

matesl
8. jún 2010

@zuci cooo? kolko to vazite, to faakt?
inak my ideme dnes podvecer na klbiky na kontrolne vysetrovanie

matesl
8. jún 2010

a este jedna otazka, vcera vecer som malemu na plienocke co mal pod hlavou nasla taky slabo cerveny fliacik, ako krv slabunka...moze byt ze si v puse poskriabal a so slinkami mu to vyslo, bo ani z nosteka ani z uska mu to neslo, a do ust som sa nedostala, spinkal tak som ho nebudila, ale furt ma prsty v puse

zucana
8. jún 2010

babce no tu je 31 stupnov a vnutri 27....
ale mame klimu tu vsak zapnem az ked bude v byte 30....
no a my ideme do toho obchodaku tak tam bude klima 😅

matesl
8. jún 2010

@maculik pozri si ten link co som sem dala...vraj o tom ako deti naucit spat a zaspavat...posula som ze to funguje...este som to nedocitala...ale nevyzera to zatial nejak drasticky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre