Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
11. jún 2010

@rivatha jj velkost 2 je parada 😀 😀 a tiez nas 1 pamperska vyjde na 14centiikov

a dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
11. jún 2010

@rivatha veru veru cez nich 😵 😵

olifcek
11. jún 2010
olifcek
11. jún 2010

alebo toto na balkon a budeme tam spolu 😀 😀

https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-sportove...

garonka
11. jún 2010

@olifcek že liečiť 😀 😀 😀 😀 😀
ale perfiš opaľovačkyyyyyyyy

i ja musím nejake pokupiť lebo len jedny mame tie talianske 😀

garonka
11. jún 2010

joj dam sprchu kym chrust sa nervači nad hračkami 😀

olifcek
11. jún 2010

@garonka ja som dala prave sprsku...oliv sedela pri vani vo vajicku a okusovala hryzatko... 😀

garonka
11. jún 2010

@olifcek jak vam fajne my vaňu nemame ale sprchovy kut 😠 a hoci dvere su vymene lebo ako tehu som ich vyvalila 😀

olifcek
11. jún 2010

@garonka ta ale zisiel by sa sprchovy..

laxity
11. jún 2010

ahojte

@svetlankat nechodím do roboty, len som musela pre jeden papier a ukázať sa kolegyniam 🙂

@blumka...oki 😉

ste sa bavili o plienkach, mne sa tiež Huggies zdali tvrdšie, ale zase mi vyhovovali v tom, že tam pevne držal monitor dychu, bo na Pamperskách mi nedržal dobre a potom pípal 😕 ....ale používame DM-kovské sú úplne v pohode a za super cenu 100 ks 13,25 Evri 🙂

@matesl tak dnes som bola a na príjem mám prísť 30.6. a 1.7. ma budú operovať a hneď ma pustia domov 🙂

@olifcek aj mne by sa zišli pre malú opaľovačky....si vybrala krásne, len ja si musím dať pauzu 😠

laxity
11. jún 2010

@olifcek tieto sú také na zapínanie ako by si potrebovala, len drahé....ale už asi nekukáš radšej, lebo ozaj to liečenie 😀 😉

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8817634&tab=0

olifcek
11. jún 2010

oliv 1x vo velkej vani asi pred troma dnami a vidiet ako pije voduuuuuuuuuuu

https://www.youtube.com/watch?v=_elyGlOMCK4
blumka
11. jún 2010

@laxity mail uz odisiel 😉

babce ja idem zajtra na flam a vratim sa az v nedeluuuuu...aj sa tesim ale akosi sa mi ani nechce od tych mojich dvoch bambuliek 😅 ale viem ze ked uz tam budem, ze sa budem dobre bavit a hlavne ze tu budu v dobrych rukach.... 😅

@olifcek nemas za co, ja by som to nevyuzila a zbytocne by to tu prestalo dobu spotreby 😉
a ja dakujem este raz za veci pre Juli..mm sa strasne pacilo to tricko a tiez teplacky s napisom na ritusi ze PRETTY 😀

garonka
11. jún 2010

@olifcek jaka je krasnaaaaaaaaa a akože ona nič hej? tak nenapadne tu vodičku pochlipkavala som sa nasmiala 😀 😀 😀 😀 😀

blumka
11. jún 2010

akoze ja nic ja muzikant 😀

olifcek
11. jún 2010

@laxity uz nekukaaam a snaaaad som skoncilaaaaaaaa...ale v celku fajne su, cosi nasla, no za tu cenu uz disney v pohode kuupim 😀

olifcek
11. jún 2010

@blumka jeeeej, fakt? len neviem, ci v tomto teple vynosi...a pas je jej dobry na teplacikoch? x;o))

@garonka jo, ale niekedy drzovka, ze rovno chlipne, bez ruk....vtedy i nostekom niekedy zadari sa x;oDD
@blumka zeeeeeeeeeee ??ale fajne potom grga a vykaka sa x;o)))

olifcek
11. jún 2010

babyyyy a oliv ma uz inak tucikyyyyy, chi chi x;o))) zacala nam priberat tak, ze to vidime imy, co sme s nou denne 😅

selyma
11. jún 2010

Ahojte baby, idem pocitat, co preberame

maculik
11. jún 2010

ahojte 🙂
@olifcek, Olivka je kraaasna, taka zabka mala, tie okale velke a ako tu vodicku cucka nenapadko. No co ma robit, ked mamina jej neda 😀

@blumka, zaaavidim, hned by som aj ja niekam isla sa vytancovat, kocky, ja som tak dlho nebola, vlastne hej, vtedy na tej party tyzden pred porodom, ale mm nechcel tancovat a sama s tym obrovskym banderom som tam nechcela saskovat 😝
ide aj mm s tebou? Tak si to uzi, dobre ti to urcite padne 🙂

@rivatha, ja tiez pouzivam babylove pre oboch, cenovo su najlepsie a aj mi vyhovuju, lebo Adelka z nich nikdy nemala zapareniny, pritom z pampersiek hej.
Ale Petik ma teraz zapareninu na pipiku, az take pupienky, to Adelka nikdy nemala, tak neviem, ako to vyliecit. Ten krem,co mam, nepomaha, asi poviem mm, nech kupi na Sk Sudocrem. Alebo mate nejaky osvedceny na uz existujuce zapareniny?

my sme uz ocka zaviezli na letisko, potom som Petika umyla v umyvadle, Adelku osprchovala a dala spat a myslela som, ze ked maly nespal od pol5, tak hned zaspi pri papani, a figu - od 8 do 9,15 striedavo cucal, nervacil a vymyslal, uz vsetko aj vypil a az pred pol hodkou zaspal. Idem teda aspon rychlo nieco zjest a vyvesat pradlo, kt.uz je 3h v pracke 😅

selyma
11. jún 2010

@rivatha, Klaudika nosi uz pamúersky 6 - 9 kg, lebo sa mi zdalo, ze sa jej uz zarezavaju. A mohla by si dat ten link, kedze pouzivame pampersky, tak sa mi zide. Dakujem. A dDavidko sa uz pretaca? Klaudika este nie. Ale uz rozprava g.

Babky, dnes sme boli von az od siedmej, kedze poobede sa nedalo a po spanku je Klaudika hore 2 hodky a vtedy nechce byt v kociku, tak musim pockat, kym sa znova unavi.

Jeeeej, olivka sa kupka. Zlate to babo

olifcek
11. jún 2010

@blumka jaaaak Ti dobreeeeeeeeee, i ja chceeeeeeeeeeeem

@maculik 😵 😵 dakujeeem

@selyma 😵

zucana
11. jún 2010

@olifcek Ty si maniacka 🙂
inak aby si si nemyslela ze sa nam od teba oblecko nepaci len je moc teplo Ale dam potom fotkos ;)
mne sa tie huggies velmi pozdavaju super drzia a su to' asi premium lebo nemaju dierky
boli SME v meste na pizzi a zajtra vecer ideme so znamymi
cmuk na dobru nocku vsetkym

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre