Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
2. júl 2010

no moj maly skoro stale, aj sa pohra ale po chvili taaaaaaaaky vresk az o zivot, on je taky trosku nervoznejsi asi po maminke 😝
a este som sa nalakala, ked som drzala malu ze jej uz par krat modrela rucka a to som ju nestlacala, len tak jemne drzala

loginka
2. júl 2010

maculik dik, kde sa chystate?

loginka
2. júl 2010

aj vase deti si teraz v noci pytaju viac papat? mala sa mi budi 2 -3 za noc, predtym raz .

loginka
2. júl 2010

nikto tu nie je ☹ tak trpim samomluvou ☹

njonja
2. júl 2010

Ahoj Logi, ja som tu, aj ked casto neprispievam, ale sledujem vas🙂

njonja
2. júl 2010

Moj maly sa mi poslednou dobou budi 5 krat za noc!!! inokedy dva a az tri a vzdy chce papat!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
2. júl 2010

@loginka logi do Chorv., kusok od Porec. Na agrofarmu, asi 18km od mora, ujo tam ma vlastnu zeleninku aj ovocie aj vinko (to pre chlapov), ideme este s jednou rodinkou, chlapi to tam osobne v aprili nasli a rezervovali.
Paci sa mi, ze nebudeme priamo na plazi, mozeme to striedat s vychadzkami do lesa, baby sa budu kupat v bazeniku (aj drobcov tam polozime mozno 🙂 , budeme si varit a pozerat filmy a popijat vinko, pohoda 😵
Teda aspon tak si to predstavujem, dufam, ze deti nam velmi program nepomenia 😀

a budime sa aj my casto, ale uz som aj hodinky prestala sledovat, uplne zbytocne, aj tak si to nezapamatam do rana pri tom pocte vstavani..

loginka
2. júl 2010

maculik znie to dobre 🙂 jaaaaaj tisko zavidim, teraz ma strasne laka niekam ist, poodychovat, no zatial hudba buducnosti, ale tesim sa na to, ked uz budu mali trosku vacsi a pojdeme k moru 🙂 , zeby o rok? no neviem, asi o 2 uvidime...

loginka
2. júl 2010

@njonja tak to mozem byt nakoniec rada, ked to porovnam s mojou malou 😉 a tiez vzdy papat a nastojcivo, ja mam nervy ked zvrieskne a pobudi maleho 😒

loginka
2. júl 2010

idem uz spat dobru

njonja
2. júl 2010

Caute kocky, aj ja uz idme.... dobru nocku..

matesl
2. júl 2010

@loginka jj aj moj sa hada s hrazdickou az do placu 😅 a potom sa divi ked ju dam prec

matesl
2. júl 2010

@njonja vitaj v klube vycucanych matiek za noc 😅

matesl
2. júl 2010

@maculik ja uz tiez 2 dni hodiny nesledujem..naco 😅 😅 😅

matesl
2. júl 2010

bruuuuu

selyma
2. júl 2010

@loginka blahozelam k 6 mesiacikom

maculik
3. júl 2010

dobre ranko 🙂
tak ocko uz je na ceste a my s drobcami od 6 hore 😝
hrozne je teplo, mali sme otvoreny v noci balkon, alenad ranom som sa aj tak spotila.
zajtra uz hlasia "len" 30, tak hadam bude lepsie.

chcela som ist na prechadzku okolo 8-8,15, ale mm mi volal, ze mi zabudol povedat, ze pridu z realitky niekto pozriet o 8,45 byt. no to co je za rozum, ze v sobotu rano? 😝

laxity
3. júl 2010

ahojte babulky

ďakujem za privítanie 😉

a mm už je vonku, je otrasne tu vnútri, tak snáď vonku chvíľku pobudne...asi aj ja zapnem ventilátor 🙂

@loginka gratuľujem k 6 mesiacom 🙂

@rivatha asi si bola unavená čo?

No nič idem ja trochu upratať, bo tu tuším bomba vybuchla kým som tu nebola a paq oddychovať ako doktori kázali 🙂

laxity
3. júl 2010

@maculik buď rada, možno to budú práve oni čo ho kúpia 😉 a paq môžte ísť von...ale dosť skoro ti to mm povedal 😀

njonja
3. júl 2010

Dobre ranko...ako ste spali? ja uz padam na hubu, jak som unavna....dufam,ze to coskoro prejde, lebo ja by som toto na dlhe trate nzvladlqa..
@matesl tusim,mame podobne problemy s malymi🙂 ten moj , teda okrem toho, ze straaasne zle spi, sa tiez az zadusa od zlosti a placu, ked sa mu nedari hrat tak, ako by cchel...
inac dnes ma mm objednal na masaz chodidiel..boze, ako sa tesim!!!
prajem krasny vikendik🙂

maculik
3. júl 2010

@laxity laxi, my sa uz tak ci tak mozeme stahovat, ten byt nam podrzali, uz je aj zaplatena zaloha a mame kluce. Takze hned po dovci sa pojde na to.
Boli sme nakoniec vonku od 8,15, potom som tu bola, kym nepozreli byt a este na pol hodku. Ale uz sme doma, Adelka sa kupe na balkone, my s Petrikom sme dnu.

dnes nic take nevarim, polievka je zo vcera a spravim len cestoviny s pestom.

ozaj kocky, pridavam sa k nezodpovednym mamam 😖 V noci mi Petrik spadol na zem, ja nechapem, ako sa to mohlo stat. Vlastne chapem. Ja ho vzdy, ked sa napapa, prelozim naspat do postielky. Vcera som ho ale krmila po leziacky, lebo som bola brutal unavena a on uz asi tak 4x hore (a to bolo len pol2). Tak som s nim asi na chvilu zaspala a zrazu len buchnutie a rev a on sa skotulal nejako z postele, neviem, ci sa pretocil alebo co, ale proste nasla som ho na zemi. No ja som sa zacala triast, uplne som sa spotila, nastastie o chvilocku sa ukludnil, odgrgol si a pricucol, ale teda poviem vam, ze do 4 som vobec nespala, bola som spotena ako mys a len som ho kontrolovala.

Takze odteraz si musim davat vacsi pozor, ak ho aj budem po lezaicky krmit, tak ho dam ku stene.

Ach jo ☹

lenica81
3. júl 2010

ranko, niezeby som sa namotala na aukcie... iba pozeram, co maju...

inak, tu v BA je nenormalny hic... a noc podivna, hlavne by si Vilko mohol zvyknut spinkat tak, ze nebude si robit prestavku od 4 do 6, ale aby ten spanok od 6 do pol 8, dal o 4... do pol 6 sa clovek aj vyspi, tak musi niekto drzat straz... 🙄 😀

blumka
3. júl 2010

@lenica81 ale tak toto mi nerob 😀 normalne odolavam..juj ale dokedy...
terezka ide do skolky a nema obliecky, zeby? do kelu, ja som zavisla 😀 ale ja na drazenie nemam nervy, ja sa pri tom potim ako keby som neviem co drazila..diamanty ci co 😀

a dobre rano prajem...my noc na figu ale co uz...kaslat na to..kym vladzem cez den tak radsej na noc ani nebudm mysliet 😅

lenica81
3. júl 2010

@maculik ja vzdy v noci kojim po leziacky a na kraj postele davam vankus na dojcenie... zatial zabera, ale ked bude akcnejsi, tak to budem musiet inak riesit... lebo minule som ho nechala tak na posteli a ja som riesila pracku a tak a on si do nho zacal stuchat a tahat az pomaly padol z postele, teda vankus a ked sa uz bude kotulat, tak jaj jaj... 😕

@blumka ze diamanty... 😀

olifcek
3. júl 2010

@rivatha ja som mohla drazit hned x;o))) a zavisla sa stanes hned x;o))) ja som olivke kupila minnie velkost 86 uz aj, hehehe...

@logika rastovy skok mate....a pruh? uz to mame zasebou, ale chudak oliv...velmi uz po 12 hodinach prosila o papu... gratulujem k pol rockuuuuu

@lenica81 tak to je nadherneeeeeeeeeeeeeeeeeeee
@blumka 😀 😀 😀

dorotka2
3. júl 2010

Dobre ranko prajaem, konecne som Vas docitala, teda vacsinu uz vcera, no nie vsetko, dnes som dociatvala. Vcera som vobec nemozhla zaspat
@lenica81 mas pravdu, tu v ba je neznesitelne, asi prinutim mm, aby sme kupili aspon ten ventilator, ja by som aj klimu prijala, no on je z nej vecne chory, takze to mi nepreslo.
Malinka si dava svoju dennu davku spanku, 20 minut kazde tri hodky, no v noci spinka dobre. Ja ju nechavam spinkat normalne v pyzamku a v poho, rano, ked sa zobudi, musim ju hned prezliect, lebo uz je jej potom teplo, ale v noci zvlada pyzamko, nepoti sa v nom. Nechcem tu nikoho provokovat, ale s klopanim na drevo musim pochvalit svoju malu lasku, ona spinka od osmej vecera po polozeni do postielky a pusteni kolotoca ako som ju naucila v 6 tyzdni a da tak 10-12 hodin, aj ked dnes tolko nedala, sli sme spat az o pol desiatej, boli sme u kamarata na gulasi vecer a je hore od 5.20, no aj tak dobre, aspon nieco som sa vyspala. A ja ju po prvom prebudeni prelozim k nam do postele, dam jej papat, trochu poblaboceme a este taku hodku da. Dokonca hned pod barakom mame taku restiko krcmicku, tak si tam obcas vecer s mm zajdeme na pifko, alebo nejaku veceru s vysielackou, no obcas si hovorim, ze som asi trochu nezodpovedna, aj ked doma viem byt do dvoch minut, v podstate o trosku neskor ako z balkona, no malinka sa mi zatial v noci zobudila len jediny krat, a to ked odcadzali kamarati a jeden sa podkol a padol pri chladnicke a strasne to zabuchotalo.
Cez den, teda rano, ked sa mi nechce ist von, davam malinku na balkon, byvame hned pri ceste, takze hluk aut,nakladakov, no v pohode, kedze som po porode mala problemy, davala som ju tam od malinka, asi si nejak zvykla, takze ju to nebudi, jedine co ju zobudi je velmi ostry zvuk, ktory tak nejak pride obcas, ked nieco spadne, alebo tak.

olifcek
3. júl 2010

v ke mame v tieni uz 23stupnov 😖

brat sa mal dnes zenit...ten, co lezi v umelom spanku... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre