Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
3. júl 2010

@monicka101210 ano....ked nekojis, o mesiac skor mozes...

monicka101210
3. júl 2010

@olifcek ja niekedy nemam cas sa ani najest ale teba som vzdy citala 😀 a videa super zlateee

olifcek
3. júl 2010

@monicka101210 jeeeeeeej, to faaakt? dakujem 😵

blumka
3. júl 2010

@monicka101210 prikrmy sa zacinaju u kojenych deti v den ked maju polrok, cize ukonceny 6. mesiac, u deti nekojenych je to den ked maju 5. mesiacov, cize ukonceny 5. mesiac 😉 hore-dole par dni samozrejme uz rozdiel nerobi 😉

@olifcek, tak Olivka uz takto fici na ovoci..parada...ale nech papka zlatusik, nech ma vitaminky 😉 ake vyzivy jej kupujes? ja som kupovala Ovko, lebo mali aj nesladene 😉

blumka
3. júl 2010

@olifcek kraaaaaaasne...len to je rozmer na velky paplon, ze? Tete ma este detsky 😉

olifcek
3. júl 2010

@blumka jj, ovko kupujeme...teda manzel kupuje...a v minule kupil bio svestkovu, znacku uz nevim, ale asi hipp...x;o))

zacnem vyvarat, to je jasneeee...x;) i ked takto je to pohodlnejsie 😀

olifcek
3. júl 2010

@blumka o mesiac uz mozem i masko, ze? a aj vodicku z ovsenych vlociek? prave citam to od Teba, ale pytam sa pre istotu

blumka
3. júl 2010

@olifcek, masko mozes ked das napr. nejake dve zeleninky tak hned potom..nemusis cakat mesiac 😉 a do ukonceneho siedmeho, u vas asi osmeho, ked je Olivka predcasniatko, by sa mal zaviest po troske lepok, tak napr. do polievocky das ovs. vlocky alebo spravis halusky 😉

olifcek
3. júl 2010

@blumka halusky ale bezvajecne? a ked budem chciet olivke dat vyvar, tak nesmie byt nijak ochucovany, ze?

olifcek
3. júl 2010

@blumka kvoli zelezu sa pytam...

laxity
3. júl 2010

@lenica81 ja som ti písala, že až o týždeň 😀

blumka
3. júl 2010

@olifcek neochucovat do roka, a halusky mozes so zltkom, lebo masko sa vlastne kombinuje so zltkom tak, ze 6 dni v tyzdni masko, jeden den zltok 😉 ale asi ked budes prvykrat davat halusky tak bezvajecne aby sa nestalo ze mala nejak zareaguje a nebudes vediet ci to z vajca alebo z lepku 😉

laxity
3. júl 2010

@olifcek neboj ešte sa ožení, teraz je dôležité jeho zdravie...svadba počká 😉

laxity
3. júl 2010

ma dráždite s tými aukciami 🙂

laxity
3. júl 2010

@olifcek inak Olivka je krásnučká v tých opaľovačkách...všetkých 😀

olifcek
3. júl 2010

@laxity vsak_ uzasne si vybrala v tom HaM, dakujem krasne....a super, ze 62, 56 by nam uz i kratke boli 🙂 a aj tie z nextu su super 🙂

olifcek
3. júl 2010

@blumka 😵

maculik
3. júl 2010

ahojte 🙂
mne obaja drobci spali, teda A.este od pol12 stale a P.spal 2h s 2cucnutiami. ja som zatial citala a papala. je tu hrozna burka, velky lejak, ale uz bolo treba, hadam to trosku osviezi vzduch a pojdeme von.

na sk je ako, tiez tak horuco?

olif, tie obliecky su uzasne 😵 len ja som sa teraz v nakupovani stopla, setrim, ked uz budeme prestahovani a budem zariadovat Adelke izbicku 🙂 to mi potom mozes pomoct zhanat pekne detske obrazkove zaclony 😉

fuuuha, aky blesk prave a za tym hrmot 😖

tu je zopar foto, kym mam trosku cas 🙂
a jednu z tych, kde su mali spolu, chcem dat Vladkovi k meninam na hrncek, len neviem ktoru. Mozno nie su uplne idealne, ale ked chcem ich tam mat oboch a je to tazke ich naraz odfotit.

blumka
3. júl 2010

@maculik, ta druha v poradi 😉

blumka
3. júl 2010

@maculik, teda nie druha spolocna ale hned druha fotka..aby sme si rozumeli...obe su pekne, len na tej prvej je Adelka viac vystrcena 😉 a su krasni drobci 😵

maculik
3. júl 2010

@blumka aj mne sa ta paci 🙂

inak, Petrik sa dnes chce len nosit alebo so mnou hrat, vobec sa nechce hrat sam, hned spusti protest.

Burka uz ustala, aj sa vycasuje, tak asi pojdeme o nejaku hodku von, Adelka nech sa vyclapka v kaluziach 🙂

olifcek
3. júl 2010

@maculik ta druha v poradi je super....adelka akoby namalovana bola, krasna je velmi

olifcek
3. júl 2010

@maculik sedi wec

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
3. júl 2010

tak, vonku sme neboli, lebo boli 3burky za sebou, posledna prave skoncila... A to som pred asi 20min chcela ist von a Adelka si vydobila pesnicky, tak sme pocuvali a za ani nie 10min brutal prietrz, hromy, blesky, no chvalabohu, ze sme nesli.

a stale prsi, tak asi dnes uz nepojdeme von ☹

maculik
3. júl 2010

no fasa, Nemci vedu vo futbale, to tu bude vecer hluk, vsetci budu vytrubovat 😝

uz je vycasene, takze von pojdeme, ale az ked sa Petik zobudi (uspala som ho v manduci, inak by zaspal az pri dalsom papani, a to by vecer zase buntosil do 10 😅

blumka
3. júl 2010

ahojteee..my sme sa akurat vratili z prechadzky 😉 Juli strasne plackala v kociari, dnes malo spala a asi uz bola velmi unavena ale este som ju tak plakat nepocula...10 min vkuse a potom zaspala na hodinku..Terezka sa vyskakala, vysalela som sa s nou...niekedy mi to velmi chyba, ze uz nie sme len my dve a nemozem sa jej tak naplno venovat, tak dnes bola mamina s Juli a ja s Terezkou ..potom sme boli natrhat babke kvietky...pekny den za nami 😉

lenica81
3. júl 2010

u nas brutal teplo a vilko spinkal poobede slabu pol hodku, teraz zaspal, ale hadam trosku pospi, i ked asi potom bude dlhsie sviezi a my s mm padneme od unavy... ale nech si odpocinie... sak my sa raz, tak o 5 rokov vyspime... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre