Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raa2
4. júl 2010

@maculik to mam aj ja s Matikom, presne ako to opisujes!! tiez posledne dva tri dni, vazne max 5 minut sa zahra a furt mrnci a chce aby som bola pri nom, vtedy je spokojne dietatko, pritom som stale pri nom v okoli dvoch metrov...

lenica81
4. júl 2010

@maculik si to poriadne uzi... sak dovolenka je dovolenka, iba ta materska nie... 😀 😉

blumka
4. júl 2010

😉 @rivatha...cestovne postielky myslime...davam foto nasej..sorry za bordel 😀 teraz je matrac hore, mne drzi na takej sietke..a ked bude juli vacsia a bude uz sediet, tu sietku dam prec a matrac dam na spodok postielky, oblozim ju hrackami a bude sa hrat...ked bude chciet lozit pojde von a nech si lozi po byte 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selyma
4. júl 2010

@maculik aj ja ti prajem pekny zazitok z dovolenky
@laxity Natalka je rozkosna, kedy sa narodila? Klaudika 25,2

blumka
4. júl 2010

@rivatha ja netusim ako je to s ohradkami..tie som nikdy neriesila 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selyma
4. júl 2010

@rivatha Aj Klaudika sa vcera 1 x pretocila a dnes naraz 3x. To dnesne som ale nevidela. Ale moj mm a vravi, tak ona uz sama nemoze byt.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
4. júl 2010

u nas skoro vsetko robia moje deti prvykrat nie pri mne ale pri mm 🙄 aj terezkine prve kroky videl on a nie ja 😅 no co uz

selyma
4. júl 2010

@rivatha ono sa to bude pomaly rozbehavat

blumka
4. júl 2010

uz ked sa raz otocili tak sa zacnu krutit 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
4. júl 2010

@rivatha uz som si zvykla 😅 aj prve pretocenie terezky videl on 😀 ono je to presne tak ako vravis..su s nimi menej tak nech si aspon toto uziju 😉
dnes chcel ist mm s mojim a svojim otcom na pivo, tak ze terezku uspi moja mama a ja juli...ale keby ste poculi ten plac lutostivy co terezka nahodila...tak nam jej prislo luto...ona strasne miluje ocka, a su tak malo spolu a vecerne uspavanie je ich chvilka..mm jej vcera rozpravku hovoril...tak z piva nic nebolo...ale hlavne ze tete bola spokojna 😵

laxity
4. júl 2010

@selyma ďakujem, 22.2. 🙂

@rivatha no ja mám to hniezdo do postieľky od svokry, bo Natálka si tiež búchala sem-tam hlavičku tak sme to takto vyriešili, ale myslím, že sa to dá v poho ušiť...na celé neviem či to predávajú...nevidela som 😕

@blumka môžeš poslať link, ktorú máš ty? A si teda veľmi spokojná? Ja by som skôr asi štvorcovú, bo keď mám Natálku v postieľke tak si búcha hlavičku, čiže je jej to malé a tomu búchaniu sa chcem vyhnúť 😀

maculik
4. júl 2010

kocky diky, dufam, ze to zvladneme, aj tu cestu, aj pobyt. A sa bojim, ze maly sa zajtra cestou prekaka, lebo dnes nekakal, ale mozno to este den podrzi 😀

@olifcek dufam, ze bratovi sa za ten cas, co tu nebudem, polepsi a budem citat dobre spravy, ked dojdem 🙂
a za svokrou chod, dobre ti to spravi taka zmena, aj s malou ti pomoze.

no nic, idem uz off, este nachystat veci na rano a spat.
Dobru nocku 🙂

olifcek
4. júl 2010

@rivatha my mame hbiezdo okolo postielky sa mizda...

@maculik mam v kalendari, ze Ta 18.07 citame....oddychni si

inak...oliv zacala rozpravat vo velkom, namiesto placu vydava taky tichucke hm hm hm a pusu pootvori, ked sa jej cosi nepaci zacne vrcat alebo brmkat...chi....a stale cosi akoby vysvetlovala....uzasna je

olifcek
4. júl 2010

@maculik bru nocku a dakujem za braska i radu 😵

blumka
4. júl 2010

ja mam hniezdo na celu postielku..ale praveze by som potrebovala len na pol, lebo mam bocnicu prec a je pritisnuta k anasej posteli 😅
@laxity ja mam Graco pack and play, neviem ci to este vyrabaju, lebo to je uz po troch detoch...dam link na podobnu http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

dolu su styri, ked si zvacsis napr. tu cervenu vidno tu sietku ktora drzi matrac hore...ked zlozis sietku matrac len polozis dolu a mas akoze ohradku..ale toto je obdlznik..stvorcova by bola asi naozaj lepsia...

blumka
4. júl 2010

@olifcek ta druha na obrazku..pise tam ze cestovna postielka so zavesnym lozkom...to je to o com tu cely cas tocim 😀 😀

blumka
4. júl 2010

teda druha v druhom linku 😀

olifcek
4. júl 2010

@blumka 😀 😀

laxity
4. júl 2010

@blumka no nič kúpim tú čo som posielala link 🙂 a toto som vybrala do kočíka

http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://shop....

hrozné nevedia čo za to pýtať, už mi to až lezie na nervy 😠

selyma
4. júl 2010

@laxity tak to mame skoro rovnako stare 😀 mlade 😀 deticky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre