Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
19. júl 2010

@olifcek a čo ste pekneho pokupiliiiiiiiiii?

mne ta kravina nevonia fňuk a ja sa musím premôcť a fakt to mäso variť ale mame čas 😀

blumka
19. júl 2010

@olifcek, no to ja netusim..moj otec je vysoky aj brat, zeby? bo my s mm sme 165cm a 168cm to je niic 😀

olifcek
19. júl 2010

@garonka mm si konecne kupil topanocky na leto, co som nesmierne rada..paq nejake veci do ,,kancelarie,, , nieco do kuchyne a pod x;o) spokojna som x;o)

oliv bude tiez dlhanaaaa, saq ma byt po kom 😀

garonka
19. júl 2010

@olifcek jej a Olivke všetko naj k dnešnemu sviatku 😵 😵 😵

garonka
19. júl 2010

@zucana aj Vikinke všetko naaaaaaaj, ten havo je užasny 🙂 🙂 🙂

maculik
19. júl 2010

no, tak aj my sme boli dolu v meste, kupila som lyzicky a misticku, lebo tie po Adelke uz nemam, a gelove hryzatko. Aj sme tam papali, sadla som si na ovocny koktail, Petrik zatial papal, potom zaspal v kociku a ja som kukala po vykladoch. Teraz ideme s nasimi na skype, nech vidim Adelku, ako sa ma, moj drobcek zlaty.

Petrik nakoniec spal do 3, mohol by tak kazdy den 😀

lenica81
19. júl 2010

@blumka aj ja mam doma to kontinuum, ale to je skor filozofia, ako nejake prakticke rady... nevravim, ze to nie je pravda, co tvrdi ta autorka, no ale v nasej spolocnosti zena velmi vsetky tie zasady nevie uplatnit, resp. sa nedaju prakticky vyuzit... 😒

lenica81
19. júl 2010

my sme boli poobede vonku a dala som si zmrzku... mnam, tu pri kauflande v petrzke taku fasa robia... 😵

lenica81
19. júl 2010

@garonka bacha na vyberaveho jedaka, to je fakt blbe, moja sefka je z dcery uplne hotova, bo jej zje aj liter jogurtu a pribinaka a tak, ale normalne veci barz nechce, aj to iba nejake... 😔

njonja
19. júl 2010

@blumka, @zucana ak by ste niektora chcela, mam jednu knizku bystre dieta batola na darovanie doma. Je v anglictine, ak by vam to nevadilo. Moj mm mi omylom kupil dve, takze mam jednu na darovanie🙂

njonja
19. júl 2010

@zusika straaaasne drzime palceky!!!!

olifcek
19. júl 2010

@zusika drzime s Olivkou palceeeeee 😵 😵 😵

olifcek
19. júl 2010

a sme domaaaa...

loginka
19. júl 2010

@zusika supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer sprava, blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam a drzim silno palce!!!

garonka
19. júl 2010

@olifcek no jak bolo? kratko ste boli neeeeeeeeeeee?

maminnka
19. júl 2010

@blumka pisala som ti tie knihy, nysla si?

blumka
19. júl 2010

@maminnka ano dakujem krasne... 😉 Nejstast. miminko uz je precitane, cita sa batole a tie bystre deti som si objednala..to ostatne mam zapisane a mozno neskor 😉

loginka
19. júl 2010

cafte, nasi dnes zaspali skor ako obycajne, som zvedava aka bude noc, lebo vcerajsia bola jedna velka katastrofa 😠
Lauri sa budila casto na prso a Domi mal o tretej zase rano
je srandovne ako Domi teraz spinka , vytoci sa tak na polobrucho
my papame uz aj desiaty - ovocie nam chuti, ale aj polievocky, nasa Lauri je velka papkacka, Domi papa a potom sa zacne zlostit
takto vyzerame

loginka
19. júl 2010

aj ja som chcela kupit bystre dieta - ale v panta rei nemali, a pozeram teraz ze aj na nete je vypredane, @blumka cez co si to objednala?

blumka
19. júl 2010

@loginka www.nejlevnejsi-nakup.cz posielaju aj na Sk za slovenske postovne 😉

maculik
19. júl 2010

jej @loginka krasni su drobci a aki su uz velki 😵 ta smejkova fotka je zlatucka 🙂

Petrik buva od pol9, ja veceriam a preletela som recepty v tej nasej novej teme Varenie, super ste popisali, tesim sa, ked budem nove skusat. Idem este poskladat pradlo a cakam na mm, uz by mal do hodky dojst.
Volala som aj s nasimi cez skype, Adelka tam chvilu sedela a nieco mi povedala a po chvili sa uz aj bezala hrat, tak takto jej chyba maminka 😠 😀

blumka
19. júl 2010

@loginka jaky tlustosi dvaja ...super suuu... 😵

blumka
19. júl 2010

@maculik to je dobre ze jej nechybas 😉 u nas podobne s Terezkou...bola s nami na chate ale poobede ju brasko bral k nasim lebo bola chora, tak aby v horach v chlade este viac nenachladla...prideme domov na druhy den, vysstiskala nas oboch ale tym to haslo, dalej sa hrala s babinkou 😀

garonka
19. júl 2010

@loginka prekrásni su a tie ručky na zahryznutie 😵 😵 😵 vystiskala by som ich 😉

loginka
19. júl 2010

aj ja by som ich najradsej spapala - no mala je uz riadna tucka, maly je taky vrtichvost, menej spi, je, viac sa certi - tak je aj chudsi

blumka
19. júl 2010

@maculik poslala som ti casopis..teda svokra poslala

blumka
19. júl 2010

dosli mi salky z bess.sk...jupiiiiiiiiiiiii stiham..mamine budeme gratulovat az v sobot

garonka
19. júl 2010

@blumka noooooooooo nahoď ich ako vyzerajuuuuuuuuuu

ja chystam dať urobiť v auguste 😵

olifcek
19. júl 2010

@blumka vidiiis? aj mne by uz mali dojst

blumka
19. júl 2010

@garonka nemam ich tu, to len mm vravi skypujeme ja som u nasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiich 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre