Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
9. aug 2010

@garonka a to on bol vzdy taky?

garonka
9. aug 2010

@olifcek ne ne to len odkedy sa Tobi narodil ale ja som si už zvykla, nezlostim sa už, hlavne, že navarí, poprata, inač je zlaty ale tie vyjazdy v noci mi vadia 😒

blumka
9. aug 2010

kuknite na moju kucharocku 😵

olifcek
9. aug 2010

@blumka niekto dal juli sadnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut

wow, ten motylik je krajsi ako macickaaaa, a ma super satickyyy...fuha, aka kuchynka, parada

blumka
9. aug 2010

@olifcek 😀 😀 😀 som vedela ze ja budem ostro sledovana... 😀 😀 hej dala som ju sadnut..prvykrat od narodenia na 1 minutu kvoli fotke 😉 a tot vsjo 😀 ved ona sa aj tak klati, nevie sediet, len by hlavou buchala dopredu 😀 este na to nie je absolutne pripravena

blumka
9. aug 2010

@olifcek motylika usila mamina a este ma aj nejakeho zajka ci co...ale tohto motyla si pyta najviac..
kuchynka bol darcek od babky na 2. narodeninky..je paradna, este ked hrniec postavis na platnicku tak to zacne sycat a bublat a svetielkovat v hrcni akoze sa vari 😀

zoska
9. aug 2010

@garonka paralen 500 zabral mi do 45minut, uz je dobre
mne je ibalgin 400slaby, musela by som si rovno dva supnut a to sa bojim

zoska
9. aug 2010

@blumka Terezk pri kuchynke vyzera ako velka slecna, tie saty a celenk z nej robia taku dospelacku, krasna tam je a ta surodenecka je super, na zaramovanie 🙂

Terezka je zlata ze nakoniec si necha to očko prekryte, zlatusik

my sme vcera spominali aka bola Neli malucka a ako rychlo to uteka ☹ na druhej strane ma tesi ake krsne pokroky robi a ako uz vie vymyslat, potvorka 🙂

olifcek
9. aug 2010

@blumka 😝 😝 😀 😀

blumka
9. aug 2010

@zoska ze uplne inak vyzera ked ma vlasky povypinane? ;) uz ich ma dlhe, som najprv myslela ze jej necham podstrihnut ofinku ale takto sa mi to paci viac ked ju ma zapnutu...uvidime ci to bude akceptovat...lebo nechcem aby jej to slo do oci
no a ocko...ja som prekvapena..vcera som jej to dala dolu na chvilku kvoli jednej fotke, mala to dolu asi 10 minut a zacala plakat ze sa jej ocko nevyzdravie ze ona ho musi zakryt 😅 😕 😵 tak som jej to rychlo vratila...ja som bola v tomto poctivka ale az taka nie 😵 dufam, ze jej to pomoze

olifcek
9. aug 2010

@blumka super

zoska
9. aug 2010

@blumka mudre dievčatko ti doma rastie 😉

konecne prestalo prsat a vykuklo slnko tak idem na prechdzku lebo uz neviem co by som s tou mojou vymyslajkou robila, dnes ma pre zmenu nespavy den

olifcek
9. aug 2010

@blumka perfektna je ta kuchynka...iste stala majland 😒

raa2
9. aug 2010

Ahojte baby, paradne fotky ste pridali, deticky rastu ako z vody.

@blumka prajeme pekne vyrocie julke. Inak az ked som docitala tak som zistila ze to nie je kuchyna na varenie 🙂
my sme mali celkom dobru noc, ked neratam ze matko vstal o 23 a dop pol 12 buntosil, ale potom potiahol do 5 a potom az do 8 a este by bol spal, keby som ja nebola vstala, akonahle zaciti ze som odisla, tak v tu ranu je hore 🙂

laxity
9. aug 2010

@garonka tak toto bych ja asi nedovolila...mne takéto vadí ☹ ....ja som chorá, keď sme na grilovačke a môj mm si vypije a na druhý deň je unavený....a mu vysvetľujem, že je OTEC tak sa tak musí správať a nie porovnávať sa s nejakými faganmi 😠 ...a vždy sa len ospravedlňuje že už bude poslúchať.....klasika 😀

@olifcek mohla by si mi prosím ťa poslať link na holku cez ktorú sme si objednávali Next? 🙂

Naty iba keď sme na návšteve, či už u mojich rodičov alebo u svokrovcov a pestuje sa na rukách, tak ma hľadá a kontroluje si ma 🙂

raa2
9. aug 2010

@laxity joj to mame aj my doma, ked je nejaka akcia, tak moj mm ruku hore musi dat, v sobotu sme boli mojej kamaratke gratulovat, tak mi oznamil ze budem soferovat 🙂 ale pekne vecer maleho okupal a vcera som mu to n edarovala, pekne som mu maleho zavesila na krk, ze ja si musim odychnut, tak sa s nim hral, spal a pekne ho nosil na rukach...no co vam poviem, chlapi su jednaki 🙂
@garonka ta gula ma pobavila, asi ju aj ja prikupim, ked bude mat v plane niekam putovat tak mu ju na nohu zavesim 😀

blumka
9. aug 2010

@olifcek, my vsetky taketo vacsie hracky tahame z usa tam to vyjde znacne lacnejsie 😉

laxity
9. aug 2010

toto je nádherné 😵

http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/17/3

majú krásny tovar 🙂

blumka
9. aug 2010

aha tu je taka ista ako mame my http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2985009&tab=1 akurat ze my sme ju kupili za 100 dolarov co je nejakych 80 eur..nenormalne ceny 😕 🙄

raa2
9. aug 2010

@blumka to mas super ze ti to ma kto priniest 🙂

@laxity aj tu na slovensku maju v nexte krasne veci, ale su naozaj strasne drahe ☹ a ked su vypredaje tak je to raz dva prec...

blumka
9. aug 2010

u nas sa mm smeje ze mne da retaz do kuchyne 😀 😀 ale to len tak zo srandy aby som vedela kde je moje miesto 😕 😀 on chvalabohu nepije ani prilezitostne a ani taketo akcie mu nic nehovoria

raa2
9. aug 2010

http://www.next.co.uk/shopping/boys/newbornboys... toto mame aj my, v BA to stalo 11 eur 😖 aspon vidno ake je tu vsetko drahe...

blumka
9. aug 2010

ja musim pokukat nejake veci v nexte pre Terezku..akosi sa naraz vytiahla a nebude mat co nosit v zime 😅

olifcek
9. aug 2010

@laxity mas kontakt v IP/./..a fakt kraaaasne kolekcie ma ten next

@blumka wow, to az taky rozdiel? odpadnem x;O(

@blumka moj mm taktiez nepije absoluuutne nic a za ziadnych okolnosti x;o) akurat ma rad tury, len mne niekedy bolo smutno, ked sme boli esdte aj v sobotu same, vlastne vzdy, a mozno som bola i mrzuta, tak minuly vikend nebol nikde a predosly pracoval...chjo

olifcek
9. aug 2010

@blumka 😀
@raa2 veru, moc draho kupujeme, ked kupujeme na sk...

ja uz olivke len na jesen-zimu chcem ciapocku, rukavicky, saaaaal a jasne, nejake tro oblecko, lebo na zimu nemame este nic veru

olifcek
9. aug 2010

asi to poriesim overalikom, dvoma teda., a pod to ponosime, co mamem este x;o)

maculik
9. aug 2010

no, uz sme vyspani 🙂

@zoska @janielah @matesl a pomahaju tie kase? Davaate na lyzicke alebo z flase? ja som dnes v DM pred nimi stala a vahala, ale som sa chcela s vami poradit. Lebo neviem, ci uz mam davat, ci zbytocne nebude priberat a ci to vobec pomaha...

@blumka krasna kuchynka 😵 A kocky su zlatucke, fakt krasne sestricky 😵
a vlastne vsetci drobci, smo aspon fotky prebehla, ako rastu tie nase lasky malinke 🙂

olifcek
9. aug 2010

dnes oliv namiesto snahy tap tap tapusky robit, to po mne opakuje akoby spievat, hehe

ideme si kusok lahnuuut

olifcek
9. aug 2010

@maculik veru, az sa mi verit nechce, ze bola oliv taka drobuckaaaa

blumka
9. aug 2010

@olifcek ja juli tiez kupim overalik, lebo ten co ma po terezke ten neni dobry... 😉
no v usa je vsetko lacnejsie a oblecenie ani nehovorim, to sa ani next nechyta...musim vyuzit svagrovcvo, lebo sa objavuju reci ze mozno buduci rok by sa uz vratili 😉

olifcek
9. aug 2010

@blumka tak ja skusim cez mm, ci nema kamosov v usa, co snad este ma, snad odtial neodisli a nechame si kupit par veci na zimuuu pre oliv

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre