Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
20. sep 2010

@blumka ja nevravím, že tento článok bol výmysel...ja verím tomu, aj mm som to schválne dávala prečítať...tak sa hneď zľakol, že Naty nemôže teda sedieť 😕 , preto som to dala aj zdielať na FB...bo sú to dobré rady ...a keď je Juli taká pohodáčka tak tiež nevidím dôvod...mne sa Naty určite hodinu sama nezahrá 😕

laxity
20. sep 2010

@blumka áno mám, len už tu potom nechcem buchotať s riadmi, alebo vysávať....ale tak ja mám takéto klasické upratovanie vždy porobené a vysáva mi našťastie robot...keď ideme s Natálkou von 🙂

a tá hračka inak vyzerá dobre, ja mám tie Učíme sa riekanky aj to je fajn, keď bude staršia možno to bude krásne vedieť...len ja by som skôr niečo čo sa aj hýbe alebo hojdá, bo také veci ju viac zaujímajú 🙂

svetlankat
20. sep 2010

@laxity my tiez mame tie riekanky a nam sa uzasne pacia, mi si ich uz teraz spievame a najviac sa nam pacia tie pistiace misky ze je ich 5. A z riekaniek mravcekovia. Ja by som chclea kupit hovoriaci hrniec od fisher a tu pyramidu s rolnickou

blumka
20. sep 2010

inak aj ten havko od fisher price je fajn..terezka sa s nim doteraz hrava...ale ten sa moze kupit aj neskor ked uz zacnu rozpravat

jaja32
20. sep 2010

@blumka no nás pediater by sa pod ten clanok nepodpisal, ved uz minuly mesiac nam kazal ucit sa sediet a teraz dovolil malej papat tvaroh 😀

blumka
20. sep 2010

@jaja32 vas pediater je exot 😀 a po jeho vyjadreniach nielen o sedeni ale aj o tvarohu pochybujem ze ma diplom...pozor aby to nebol nejaky falosny lekar 😀 😀

blumka
20. sep 2010

@olifcek, viem ze uz asi nemas velmi cas ale ked bude na nete nieco hladat pre olivku a naaaahodou tam natrafis na taky nejaky pekny svetrik predlzeny a s opaskom v pase pre moju Tete tak mi hod prosim ta link 😉 dakovala 😵

jaja32
20. sep 2010

@blumka 😀 😀 😀 a dokonca je aj detsky kardiolog, tak bacha na bracha

maculik
20. sep 2010

ahojte, tak Petik uz buva, len neviem, ako dlho mu potrva, kym sa zobudi na prve papanie 🙂
mm kupe a uklada Adelku a ja robim bank.prevody.

@laxity s tym asi nic nenarobis. Mne takto papala-nepapala Adelka, viac, ako tych 20-30ml nezjedla a ak hej, tak nasilu som to do nej natlacila (co by som uz teraz nerobila, ale to vies, prve babo a vsetkym okolo drobci papali, tak som myslela, ze musi aj ona). Rozjedla sa trosku viac az okolo roka a teraz jej teda nic nechyba, papa niekedy aj za 2.

maculik
20. sep 2010

@blumka krasne predlzene svetriky na opasok tu maju v H&M, ak tam mate, skus pozriet.

laxity
20. sep 2010

@svetlankat aká pyramída?

@blumka toho havka máme...ale skôr riekanky ju zaujímajú, ako píšeš psík až neskôr asi 🙂

laxity
20. sep 2010

@maculik takže zatiaľ nemusím riešiť? bo vždy jej idem dať potom aj mliečko a papá ale príkrm ani nie, vymýšľa pritom 🙂 , zakusuje stále do lyžičky 😀 a rehoce sa pritom 🙂

blumka
20. sep 2010

@jaja32 o moj boze 😕 😕 😨 😨 😅 🙄 😀

blumka
20. sep 2010

@maculik dik za radu pojdem kuk

jaja32
20. sep 2010

@blumka skor mal byt na konci plac, alebo 😠

blumka
20. sep 2010

@jaja32 no tak nejak..len mi je to smiesne..

zoska
20. sep 2010

Ahojte 🙂
akasi som unavená, dnes sme boli vonku skoro stale, bola som na dedinu kuknut kamosku, krsne je vonku, aj zajtra ma byt 😉
dakujem vam za sustrast...
prave sa rozhodujem ci ist na pohreb, taketo veci ja nezvladam... mm tu nebude, tak sa ponukol kamos co sa tam chysta ze ma vezme, ale neviem, bojim sa
a este som sa dozvedela ze jeho zena sa zrutila, je naliekoch a stale si mysli ze sa vrati domov...boze 😔 a to 6tyzdnove babatko 😔 😢 kruty dokaze byt tento zivot

inak vianocne darceky uz aj mna mátaju, hladam inspiraciu, z roka na rok je to tazsie...hlavne pre mm, ktory ma fakt vsetko 😅
nasa herecka sa teda neviem kam ponahla, uz 4nozkuje asi 2 tyzdne, posledne dni az prirýchlo a stale viac stoji, vsetci prorokuju ze za 2 mesiace zacne chodit...no dufam, ze tak skoro nie
a dnes rano si sama sadla, zo polohy na styroch, ale len na par sekund, potom sa zvalila ako drevo a strasne jej to prislo smiesne 🙂
a to co @blumka aj ostatne pisali o tom placi v noci...vcera sa to stalo u nas prvyraz, normalne srdcervuci plac zo spanku a musela som ju zobudit a uspat 😕

jaja32
20. sep 2010

@blumka ja sa uz aj s tym opuchnutym ockom bojim ist do ambulancie, aby ma neposlal hed

blumka
20. sep 2010

@jaja32 a preco nezmenis lekara? iny tam nie je?
@zoska, hmm..cim to bude? zuby alebo zle sny? uvidime co prinesie tato noc

jaja32
20. sep 2010

@zoska je smutne co si napisala ☹ ja osobne by som sa pohrebu radsej nezucastnila, ja by som si vselico mozne potom predstavovala, ale je to na tebe

zoska
20. sep 2010

@jaja32 asi urobim tak ze pojdem s mm zapalit sviecku den po tom...
@blumka no ja ti neviem, ja som mala pocit ze zle sny, lebo ona sa obcas zo sna aj zasmeje 😅
a ozaj , pocula som ze v DK je novy aquapark, poznas? vraj aj pre malinke deticky je dobry 😉 svagrovci tam boli a odporucali...ze aj s Neli by sme mohli

jaja32
20. sep 2010

@blumka uz len v meste....asi 6 km a kedze mm si nemoze zobrat hocikedy dovolenku, aby nas zaviezol, tak som si zvolila uznavaneho lekara priamo v obci. Neviem si predstavit ist s malou do mesta busom...hlavne keby mala teplotu.

blumka
20. sep 2010

@zoska, ja by som tiez nesla na pohreb ☹ od kedy mam deti tak som nebola ani na jednom a v rodine boli 3 ☹

jaja32
20. sep 2010

@zoska myslim si, ze dobre urobis

svetlankat
20. sep 2010

@laxity take tie misky co sa skladaju na seba, daju sa z nich vytvorit aj gulky, mas roboticky vysavac? a si spokojna?

blumka
20. sep 2010

@jaja32 no to hej..to je na figu 😖
@zoska hej pocula som, ja som tam este nebola, ale brasko bol aj kamoska a pacilo sa im 😉 my sa v zime chystame do popradu...niekedy pocas adventu,lebo vraj maju nadhernu vyzdobu v meste a pojdeme do aquaparku..mm slubil, ze ked uz nebude pracovat na dome a ani v robote uz nebudu take fofry ze si vynahradime ze sme v lete neboli na dovolenke 😉

svetlankat
20. sep 2010

@laxity toto

blumka
20. sep 2010

@svetlankat jeeej tuto pyramidu myslis? to mame aj my..u nasich a terezka sa s tym rada bavi 😉

jaja32
20. sep 2010

@svetlankat jeej do mame 🙂

jaja32
20. sep 2010

@blumka 🙂 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre