Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
22. sep 2010

@lenica81 nechci kusu jak slak.aspon tie nase

svetlankat
22. sep 2010

@garonka a kedy si to zistila? ked si isla papat? ☹

lenica81
22. sep 2010

idem ja... dobru... 😔

jaja32
22. sep 2010

@palculienkastellka vitaj aj Natalka je narodena v ten isty den 🙂

svetlankat
22. sep 2010

@lenica81 dobru

blumka
22. sep 2010

@palculienkastellka vitaj 😉 malicka ma krasne meno 😉

jaja32
22. sep 2010

ahojte, tak u nas den ako kazdy iny 😉 spinkali sme 2x - 1,15h a 30 min, papkali, kakali, cikali a pluli 😀 vsetko davali do ust a aj mrncali, samozrejme, ked zbadala mm tak bola vyskerena ako orech 🙂 Zajtra mam mm doma, tak den bude veselsi 🙂

jaja32
22. sep 2010

@lenica81 dobru, ja pojdem o chvilu

jaja32
22. sep 2010

@blumka malej mozem dat aj cierny chlebik, alebo len biely?

blumka
22. sep 2010

@jaja32 taky den ste mali ako my 😀 a ten zajtrajsok bude iny lebo mm rano o piatej frci do polska a bohvie kedy sa vrati...uz nech je po dusickach, lebo nas obocho porazi 😒

blumka
22. sep 2010

@jaja32 neviem ci mozes, asi sa nic nestane ale odporuca sa biely asi kvoli traveniu...neviem ale presne

garonka
22. sep 2010

už chrnime, otvorila som si vinko, kuk panelak a počkam na mm to je lahoda pohoda 😵

garonka
22. sep 2010

@jaja32 ja by dala radšej biely alebo to je asi jedno hm? 🙂

jaja32
22. sep 2010

@blumka aj som si myslela, ze budete mat taky isty den 😀 hmmm, mm ide nakupovat, on predava take dusickovske veci?

jaja32
22. sep 2010

@garonka @blumka dam biely, ja sa len pytam, pretoze my len cierny kupujeme, nevadi dam kusocek bieleho Natalke a ostatne pojedia sliepocky 🙂
@garonka no, tak si to uzivaj
dolce gusto je tusim v tescu za 89 evri a naplne v hypernove za 3,49 evri....to len kto take chce 🙂

blumka
22. sep 2010

@jaja32 ja chcem, poslem niekoho do hyperky 😀
ne on nepredava dusickove veci, ale ma kamenarstvo, takze teraz pred dusickami chce mat kazdy hrob krasny tak maju fofry s nahrobnymi kamenmi 😉

blumka
22. sep 2010

@jaja32 nedavaj sliepockam, daj do mrazaku a ked bude natalka papat tak vyber krajicek a rozmraz...my tak mavame pecivo 😉

garonka
22. sep 2010

@jaja32 hiiii to fakt za taku cenu maju? šak ja som si ho objednala od ježiška na vianoce vau ale neviem či mi ho vôbec pošle keď my budeme v minuse -300 € 🙄

jaja32
22. sep 2010

@blumka jaaaj, aj my chceme pekny hrob, ale ke su daleko 😒
no, ved mozno aj tak urobim...mraznicka, alebo sliepocky a budu vajicka. Dnes mm priniesol 2 holubov na polievocku... a masko pre Natalku

jaja32
22. sep 2010

@garonka vcera som v letaku videla, ale nekukla som, ze ci aj v ke, ale ved keby si chcela poriesime...no a nech mm minus rychlo na plus zmeni 🙂 a naplne teraz reklamovali v telke...ja som chrbtom otocena ale mm ma upozornil.

blumka
22. sep 2010

@jaja32 no vidis...hmm..skoda..lebo oni fakt maju peknu ponuku

zoska
22. sep 2010

@maminnka uff pekny den blbec, ako podla príručky 😅
@maculik noci su furt na prd, uz to trva takmer 2mesiace co sa mi budi v priemere 8krat za noc, najlepsia noc za posledne 2 mesiace bola ked sa zobudila 4krat, prisaham...pokial s napapa a spi dalej tak neriesim, uz so si zvykla...uz to tu ani kazdy den nevypisujem, lebo vsk co na tom...napisem az kedsa vyspim 😀

Nelka spinka,pocitam ae ze za chvilu zacne mrnkat, mm je prave v lietdle z Kodane do Viedne a este sa chce o 22.00 trepat domov, tak som nastvana...lebo ved ten kamos mal mikrospanok 😔 no nejdem nto radsej mysliet, ten moj muz je fakt z inej planety niekedy

jaja32
22. sep 2010

@blumka maju aj reklamu na nete?

jaja32
22. sep 2010

tak sa poberiem...bruuuuuu

blumka
22. sep 2010

@jaja32 nemaju..nie je vraj cas urobit...ale pocitam ze po dusickach si k tomu sadnu...teraz su fakt take fofry ze uz ani nove objednavky neberu

jaja32
22. sep 2010

@blumka dobre je, ze maju robotu aj ked je to niekedy na ukor rodiny, ale aj rodinka musi z niecoho zit

blumka
22. sep 2010

@jaja32 to urcite...a v zime bude zas malo roboty takze to sa tak vykompenzuje..len je to na figu, ked je na nohach od piatej rana do desiatej vecera a ani nema cas si oddychnut 😒

maculik
22. sep 2010

@garonka hod nakyp do varenia, dala by som si, len som to nerobila asi od 15ky 😝

drobci uz spia, aj ked Adelka este vykrikovala z postele, ze chce polievku, tak som ju zohriala a cakala, ze to je zase jeden z jej vymyslov, a ona zjedla vsetko, co som zohriala, asi bola fakt hladna 😅
Idem teraz jej vytlacit nejake fotky do skolky na naroden.nastenku a konecne nieco zjest..

@zoska tak to si mozu Nelka s Petrikom podat ruky 🙄 Aj my tak spavame, teda lepsie povedane nespavame, tiez sa budi kazdu chvilu na jedenie, uz to ani nepocitam, ale priemerne kazdu 1,5h... teraz zaspal o pol8 a o 8 uz pytal dopapat. Som zvedava, dokedy potiahne teraz.

co je to ten dolce gusto? 😕 ja som tiez asi z inej planety, ked to tu vsetky poznate a ja nie 😅

palculienkastellka
22. sep 2010

@blumka jej, to je pekne vediet 🙂 ja som rodila malinku v Nitre, tak tam sme sa asi nestretli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre