Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
23. sep 2010

@maminnka co natalka je taka papacka ze kradne lyzicky ??? 😀 sikovnica to je dlha...
@olif krasne fotky
a ja som uz objednala sedacku....priorifix som objednala lebo v tej pearl bola taka natlacena a to ma byt do 3,5 roka...a kupila som aj taky na hlavicku vankusik aby jej nelabzovala len my z toho mytoys nedoslo este potvrdenie....a aj postielku som za 19 eur cestovnu so zipsom kupila...@maminka za ako dlho ti pride potvrdenie o platbe a tovare?nie hned?
my sme boli rano teda este na sedacky a potom som si bola v centre dat zmenit obcianky tak uz som aj v IT prosim pekne s manzelovym menom nikto tomu neveri ze mi to spravili....bo tu sa to nerobi no a teraz veela vybavovaciek
no a je krasne aj dnes 29 etupnov tak pojdem este potom nakupit a na prechadzku....napisem kam som mala ist ale do inej temy 😉

zucana
23. sep 2010

@olif a mala je cely tato
a tie babky radi ukazuju detom kvietky a stromy ze? aj moja svokra aj mamina 😀

jja
23. sep 2010

tak baby, a mame po plavani..len neviem kto je viac zmoreny, ci Karolinka ,ci ja 😀 malej sa to pacIlo, spLECHOTALA RUCICKAMI VSADE DOOKOLA, aj nozikami kopkala. no jej sa to pacilo, len ja si necitim ruky, a uvidime co bude zajtra aka svalovica. ze vraj voda nadnasa..ano ale iba kusok ☹ asi bude chodit mm , nechcem prist o ruky 🙂

lenica81
23. sep 2010

@jja 😀 moj mm, ked bol s malym v bazene, ze aky je lahky a ked vysiel, ze fuha... a to my mame len trosku cez 7 kil... 😀
aspon aj ty budes mat z toho nieco... stihle paze... 😉

@zucana ze 29... 😵

maminnka
23. sep 2010

@zucana hehe, nie Natalka, ale asi jej mamicka... 😀 😀 😀 fakt neviem odkial ju mam, ani z jasli nie je

maculik
23. sep 2010

ahojte 🙂
tak sme doma, boli sme od 4 do 6 vonku, Adelka spala do pol4, tak som ju len prezliekla, vycikala, obliekla maleho a vyrazili sme. Boli sme na dlhej prechadzke, pozriet konikov, aj sme sa pri nich najedli - Petrik vyzivu s bananom, Adelka jogurt a piskoty, ja nic, no a teraz zmastila tanier polievku a trochu franc.zem., hrame sa s kockami, pojde sa do sprchy a spat. Mohli by spat celu noc ( @maminnka daj recept, co si robila s Natalkou, ze ti tak tuto noc spala 😀 , ale o tom mozem len snivat 😉

Takze idem sa im venovat a potom zase nakuknem.

@zucana 29st tisko zavidim 🙂 My tu mame teraz 22 v chladku, takze na slnku je isto aj 24-25, ale uz fuka chladny vietor, takze na kratky rukav pre deti uz nie je. A od zajtra skaredo a zima :(

zucana
23. sep 2010

tak sme boli aj my na dlhej prechadzke v bio obchode a nakupila som maso pre malu tak idem porcovat a mrazit 😅 dnes som zabudla rozmrazit tak som varila mrazene snad to neva 😕 su to masove gulicky pomlete tak snad oki
no tu ma byt tiez skarado uz...v sobotu dazd a to pride teta a chceli sme ist akoze do bentaok tak ale asi budeme doma....
nejak to tu nefici asi chcete vyuzit pocko zejo babce?

maminnka
23. sep 2010

@maculik hehe, nic som s nou nerobila, ona pekne spava od narodenia, okrem tych dvoch dni, ked ju trapil zubok. Samozrejme, tak dlhy prespaty cas vkuse je vynimkou. Cez den uz spava malinko, tak si to v noci chce dobehnut.

maminnka
23. sep 2010

@zucana ake potvrdenie o platbe myslis? kreditkou si platila? mne prislo hned. Zaregistrovala si sa ci nie?

olifcek
23. sep 2010

@maminnka nechyba veru x;o)) my sme tam papali oranzovou silikonovou, ale kukla som, no a od mam mame vsetky x;o))
@zucana dakujem krasne za Oliv...i ja tvrdim, ze je to cely tato x;) len niektori sa nas snazia pesvedcit, ze to tak nie je 😵 😵
@jja 😅 uff
@zucana ja stale hodim kocky maska priamo z mraznicky pred vypnutim zeleninky....uz je itak uvarene x;o)

garonka
23. sep 2010

@olifcek mam chrumky posledne tri som vzala predavačku som tam ani nevidela ako bola zašita kdesi v rohu a hrala hry na mobile 😠 obslužila ma zakaznička dobre nie? ešte mi henta ani bloček nedala ale stali 0,65 €

jaja32
23. sep 2010

ahojte 🙂 u nas den ako kazdy len s rozdielom ze bol doma mm, tak sa on venoval mne, ja jemu a obaja Natálke 🙂 . Boli sme sa poprechadzat, Natalka si pospala v kociku, nakupili sme a dobre bolo. No zajtra som cely den sama, mm pride z prace az o 22h , to aby som si nezvykla.

olifcek
23. sep 2010

@garonka super, tak aspon jedny si vezmem, lebo Ty si asi dvoje chces nechat, ci? mojej chutia velmi, takze ked, vezmem dvoje, ak ich nahodou neplanujes Ty....
@jaja32 hech

garonka
23. sep 2010

@olifcek neeeee šak ja mam pre Teba dva sačky 😵 😵 😵

garonka
23. sep 2010

@jaja32 jej krasny romanticky deň ste mali 😵

olifcek
23. sep 2010

@garonka supeeeeer, dakujem kraaaaasne

garonka
23. sep 2010

@olifcek 😉 😉 😉

laxity
23. sep 2010

@olifcek celý tato ja som už vtedy pozerala fotečky a to sa nezaprie...baby sú jednoducho po tatovi 😀 teda vo väčšine 😀

@zucana áno máte tam krásne u vás....svokrovci dnes dorazili do Ríma tak písali 🙂

ja už som stihla aj návlečky prezliecť bo Naty mi stihla ovracať posteľ 😅 , ale tak už je dobre a už krásne hajá 🙂

babulky pekný večer, dobrú noc a zajtra sa vidíme 🙂

lenica81
23. sep 2010

@laxity ked je Vilko po tatovi, tak ktore dieta bude po mne... ☹ 😀

dobru, idem aj ja... modlite sa... dnes je spln... 😔

blumka
23. sep 2010

@lenica81 ja uz som tiez hromzila na mesiac 😠 😅
@olifcek olivka je sice po tatovi asi viac ale vidno ze je aj tvoja..ona je taky spravny mix podla mna... 😉

laxity
23. sep 2010

@lenica81 ups neviem 😀 to sa ešte vykrištalizuje 😀

maculik
23. sep 2010

no, tak drobci uz spia, ja papam franc.zemiaky (ja ich zboznujem, aj kazdy den by som ich mohla jest 🙂 a pozeram Panelak. Ale uz ma to nejako nebavi, same intrigy, podvadzanie a pod, asi to prestanem pozerat...

@zucana ja vzdy masko varim surove zmrazene, hodim ho na zaver k zeleninke a normalne sa uvari. To nevadi, ze si ho tak varila 🙂
a ktoru cest.postielku si odtial objednala?

@maminnka ty na tom mytoys platis vopred kartou? ja az po dodani tovaru, normalne prevodom z uctu. Ale to asi preto, ze to je v ramci DE, ze?

@laxity jej, aka pekna profilovka 😵

blumka
23. sep 2010

@maculik rozdel sa s francuzskymi, to je moje naj jedlo 😉

laxity
23. sep 2010

@maculik a z pohľadu na Angie mi je totálne zle...tak znechutenú, unudenú, nespokojnú babu som dlho nevidela 😅 😠 😅 ...presne ako vravíš, mohli by to ukončiť nemá význam to naťahovať....ale ja sa na Masláka rada pozerám 😎 😎 😎

a ďakujem za foto 🙂

maculik
23. sep 2010

@blumka posielaaaaam 😀

@laxity presne... ona mi tam vadi od zaciatku.. a ja som sa zase rada pozerala na Kordiaka, ale ani Maslak nie je na zahodenie 🙂 🙂

inak, prajem krasny prvy jesenny den 😵

laxity
23. sep 2010

aj nejaké aktuálne foto 🙂

je to v jeden deň všetko fotené 😀, aby ste si nemysleli, že nosí stále to isté...ale je pravda, že je to naše obľúbené body 🙂...asi tak týždeň dozadu 🙂

laxity
23. sep 2010

u nás každý jeden povedal, že celý tata tak posúdte 😀

maculik
23. sep 2010

@laxity kraaasne fotky, Natalka aka je okana 🙂

inak kocky, to stretko vam potvrdim cez vikend, ked kupime (resp.nekupime) letenky, dobre? Ale predbezne plati pondelok 4.10. poobede, dobre? Piste do kalendara 😎

laxity
23. sep 2010

@maculik a kde nakoniec to bude? Bo ak Eurovea, tak ja asi ee 😕 a čas cca? vieme?

olifcek
23. sep 2010

😉 @laxity uzasna profilovka a aj fotoooooooooooo

@blumka hech, daki

@laxity jj maslak je fesak

maculik
23. sep 2010

@laxity neviem, ja uz BA velmi nepoznam, ale mne je to uplne jedno, kde to bude, ja sa asi budem premiestnovat taxikom, takze ja dojdem hocikam. A tebe je ta Eurovea daleko alebo preco nedojdes? Tak sa stretnime inde, kocky, navrhnite nieco 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre