Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
18. okt 2010

inak aj nasa sa vala,ako na plazi,niekedy az taky erot.postoj hodi... 😀 a tiez ked sa buchne,najprv kukne na mna a ked nic,tak nic....
a zubok je naozaj ostry velmi,dnes sme zase umyvali zuby,prvy krat nechcela,tak som si voplchala aj ja kefku do ust,zacala sa smiat a nechala si umyt.. 😀
@zucana,ja rozok aj natrham,ako sa mi podari,ale to je jedno,lebo ona si to aj tak dzga vsetko do ust,kolko ide....to ma po mm,aj ten si napcha do lic,ako skrecok a potom pomyly zuje... 😀

olifcek
18. okt 2010

@zucana uuuplne staci

olifcek
18. okt 2010

@avaka 😀 😀 skrecok

@garonka medveda? 😅

avaka
18. okt 2010

@svetlankat,gratulujeme k malemu lezunovi 🙂
@maculik,to mas super ten kocik s oknom,som videla v albume,ako si tam Petko kuka,to je super,hned by som taky brala
my ideme rano na to gastro,tak drzte palce,nech to je posledny krat.. 😔
a dostali sme pekne tricko od @jja s vystiznym napisom "tu velim ja" 😵

zucana
18. okt 2010

diiiiiiiiiik 😀

olifcek
18. okt 2010

oliv uz haja...asi sa presunieme spolu a ja budem duuufat, ze sa nezobudiii

maculik
18. okt 2010

@avaka vies co, tam ani nie je okienko, to je len zips, ktorym sa da odzipsovat strecha, no a ja to vzdy odzipsujem len nie uplne a na bokoch to necham este pripnute cvokmi, co su tam, takze z toho vznikne taky priezor a maly moze pozorovat svet 🙂 Je to super, lebo on vlastne az do dovolenky, teda do 5mes, v kociku vobec nechcel byt, len vo vajicku (mame este jeden kocik, na ktory sa dalo pripnut), az na dovci sa naucil a ked som ho dala takto na brusko pozorovat, tak to vydrzal fakt dlho.

Nasi uz tiez spia, ja idem docitat kapitolu a tiez idem. Petik uz bol raz hore, ktovie, aka bude noc.

Tak dobru nocku 🙂

hajdylca
18. okt 2010

@olifcek prosim Ta aku to mas Ty odsavacku na sopliky? a si s nou spokojna ?

@maculik tusim si sa este davno pytala, ze kedy sa nas drobec narodil - tak presne ako Vas Petrik 1.2.

ked raz budem mat cas tak vsetko docitam 😔 🙂

olifcek
18. okt 2010

@hajdylca my mame na baterky livingLab...ja som s nou velmi spokojna, ale @zucana tusim ee, fnuk

blumka
18. okt 2010

@olifcek a ta odsavacka vytiahne dost?mala uz olivka poriadne sople, ze napr. nemohla dychat kvoli tomu? sa pytam, lebo by som aj ja kupila kvoli tomu ze v noci sa mi nechce zapinat vysavac a budit cely dom, ze ci to zvladne aj tato odsavacka

olifcek
18. okt 2010

oliv sa zobudila...uz pri presune. Takmer 40min., ci viac? vyskala na luster, mavala mu oboma ruckami papa, potom na striedacku, pchala mi prsteky do ust, rehnila sa, robila tapi, tapi...tak som to vzdala, zapalila svetlo a hrame sa

olifcek
18. okt 2010

@blumka stalo sa, ze jednu al. Druhu dierku mala upchatu, dala som libenar a odsala a uz bolo ok...

blumka
18. okt 2010

@olifcek no ved mozno kupim a ked sa mi nebude zdat predam na bazari 😀
ja som dopila theraflu a idem spat..bru 😉

olifcek
18. okt 2010

@blumka aj ja chcem spaat, no Oliv je ineho nazoru...ja sedim na posteli, tukam do mt a Oliv toci tyckami v postielke, rozviazala po obvode hniezdo, zaujima sa o sruby na kolotoci...

selyma
19. okt 2010

dobre ranko, idem na kontrolu do gyn. Tak som vas prisla prva pozdravit

svetlankat
19. okt 2010

@laxity
@blumka presne ten druhy link, len v trosku inych farbach.

Baby dakujeme.

Musim dnes docitat aby som bola v obraze len nejako nestiham. O pol noci sme mali zase hrozny budicek, boze Miska sa nevedela ukludnit. Uz aby to preslo.

laxity
19. okt 2010

Dobré ránko

@selyma nech všetko dobre dopadne u gynekológa 🙂

@svetlankat chúďa Miška až mi jej prišlo ľúto, že sa takto trápi 😔 , ale určite to prejde 😔 a bude dobre spinkať 🙂. Neškodí takému malému bábätku bublifuk? 😕 to čisto len tak 🙂

Práve včera mi kamarátka spomínala, mala problémy so svojou dcérkou, budila sa každé dve hodiny skoro ako Tobi od @garonka 😀 ...tak začala s knihou od španielskeho psychológa a pomohlo im to...krásne spinká 21.00 - 7.30...trvalo im 2-3 dni kým sa to naučila Tamarka 🙂

My dnes na poradňu...som strašne zvedavá čo povie doktorka hlavne na tie príkrmy čo Naty veľmi nechce 😕

svetlankat
19. okt 2010

Tak som vam ho pofotila, dobre je to ,ze nezastavuje ani pri prekazke, otoci sa a ide dalej

svetlankat
19. okt 2010

@laxity ja som dala ten bublifuk len pre moju zvedavost, ze ako to vyzera, Miske pustam bez neho, bika a vydava zvuky ako vlacik

svetlankat
19. okt 2010

@laxity skusim vam potom hodit aj video

svetlankat
19. okt 2010

A takto sa hrame s nasim sibalom

laxity
19. okt 2010

@svetlankat môže to byť dobrá hračka 🙂

blumka
19. okt 2010

myslite ze ten bublifuk skodi?

lenica81
19. okt 2010

ranko baby... noc dost cudesna... 😒 ale asi dalsie zuby pojdu, bo aj vcera nervny bol... 😅

na bublifuku ja mam napisane, ze az od 3 rokov... ked ho fukam, tak do priestoru, kde sa Vilko nenachadza, a kedze sa vela nenapohybuje, tak je to zatial ok... 😀

svetlankat
19. okt 2010

nejak mi blbne net, ja ani len netusim. Podla mna nie, ale v dnesnej dobe sa vsetko velmi rozobera a vsetko skodi. V podstate to dieta nepapa, len sa na to pozera a ani to neolizuje.Ked pride do bezprostredneho kontaktu, tak potom by som uvazovala o skodlivosti.

blumka
19. okt 2010

@svetlankat no ja sa pytam z toho dovodu, ze u nas bublikuf fici skoro kazdy den, teda ked ho mame, lebo momentalne nemame...pustam ho terezke ona nahana bubliny a juli sa rehoce..velakrat sa uz stalo ze jej tukla bublina aj do nosa alebo do ust 😅
to ze je od troch rokov je myslene asi akoze od troch na samostatne pouzitie, nie?
skoro na kazdej hracke je ze od troch lebo ma male casti....
mne sa ten vlacik paci, juli ma rada bubliny o terezke uz ani nehovorim, to hned znarodni ked kupim 😅

svetlankat
19. okt 2010

@blumka ja si myslim ze ten vek je preto, aby to dietatko nahodou nevypilo. ved predsa je to chemia, ale to ze to poletuje vo vzduchu alebo tukne bublinka do nosa je nic, Skodlive je podla mna vo vacsom mnzstve ked sa vypije

svetlankat
19. okt 2010

pisem jak hotentot, ale uz ste si urcite zvykli

svetlankat
19. okt 2010

@blumka chcem dat na fb video a nejak mi to nejde, ako to tam mam dat?

blumka
19. okt 2010

@svetlankat tak som to aj ja myslela 😉
sveti, das si videa potom natiahnut, vyberes ktore a uz natahuje, len niekedy strasne dlho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre