Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lienka2
22. okt 2010

caute 🙂
no ja neviem ci splnom ako vravi @svetlankat, ale aj my sme mali okolo poljedenastej budicek, co inac spinka celu noc.. a nervozny, plakal akoby zo sna a nie a nie utisit.. az potom s nami v posteli zaspal tak som o polnoci prekladala do postielky..
inak dnes ma prekvapil, asi prvykrat dal ocividne najavo ze vie kto je jeho mama 😀 moja mama ho mala na rukach a on sa pytal ku mne a potom sa tak pritulil 😵 co teda ked jeho mam na rukach tak sa vacsinou vrti ze chce ist na zem aby mohol lozit.. a uz robime aj papa 🙂

lienka2
22. okt 2010

este ma napadlo, stale davate maska tolko ze 1 pol. lyzica, ci uz viac?

laxity
22. okt 2010

@zoska drž sa bambulka, musíš to zvládnuť...kým sa to znormalizuje...chúďa čo ju tak trápi? 😔 ...veľa síl ti prajem 😉

@zusika krásne mená...Samuela mám švagríka-riadny potvorník 😀

ďakujem za priania k 8 mesiačikom a chcem sa pochváliť, že dnes Natáločka krásne začala štvornožkovať dopredu 😵 😵 😵

pekný večer a víkend 🙂

jaja32
22. okt 2010

@laxity @matesl všetko najk k 8. mesiacikom 🙂

jaja32
22. okt 2010

ahojte, tak my mame velmi kriticky tyzden ☹ ....mala je len na mne...uz som paf. Nastastie v noci spinka. Zajtra si urobim sama vylet do NR, idem ku kadernicke, tak som zvedava co bude robit...mozno, ked ma nebude vidiet, tak bude dobra. Popoludni mame uvitanie deti na OU. Mali ste take daco? A mm ma cely tyzden dovolenku. Zamestnavatel mu ju dal len tak, mm nepytal. Najviac ma jeduje, ze ked bude potrebovat, tak mu nedaju.

A v pondelom mam dalsi vylet do NR, tel. mi z transfuznej stanici, ze potrebuju krv, tak pojdem darovat 🙂

zoska
22. okt 2010

jeej ahojte, dakujem vám moc 🙂
mm akurat kupe malu, dnes pojde neskor spat lebo do piatej spala 😒
no nejak som sa dala dokopy a mm navrhol ze zajtra si ju doobeda vezme na starost.... ked sa zobudi tak si ju vezme, na desiatu da jogurt a pojdevonku, tak uvidime ci to zvladne tak aby ma nemusel zobudit 😅

@maminnka Nelka spáva so mnou , odkedy sa budieva tak casto, tak ju mam pri sebe, vstavat k postielke by ma dorazilo...
pekny vecer vsetkym a pekny víkend 😉

olifcek
22. okt 2010

@lienka2 hehe, Oliv robi papa jednou ruckou, potom druhou, potom oboma, uzasne to je x;oD
@lienka2 ja davam maska okolo 20-30g vzdy

@jaja32 ija sa chystam dat si vlasy podstrihnut, ale idem i s Olivkou a mm....neprezila bych, keby si zmyslela, ze uz chce mamu a plackala by, a ja by som neprisla...no, asi mu dali dovolenku, lebo jej ma moc a na viance h asi budu potrebovat.... 😖
@zoska zlaty MM...

maculik
22. okt 2010

@olifcek ja nechcem uplne odstavit, len v noci, lebo uz nevladzem. V kuse som hore, lebo ked je Adelka chora, tak sa aj ona budi a ja cez den potom mam dost. mm je v praci do vecera, tak som na ne stale sama, aj ked velmi pomoze, ze Adelka je v skolke.
Tak uvidim, ako to spravim...

maculik
22. okt 2010

@zoska dobru nocku a zajtra si oddychni, neboj mm to zvladne 🙂

svetlankat
22. okt 2010

dobru noc baby, prajem pohodovu noc

avaka
22. okt 2010

ahojte,este ze ste tolko nepopisali,lebo mam aj zehlenie...ale to je moja najneoblubenejsia cinnost 🙄
Mala tiez spala poobede do pol piatej,tak vecer dlho santila v posteli....a dnes si cely den sadala dokolecka dokola,uz je to teda pre nu samozrejmost,krasne zo 4 si sada... 🙂 a dnes zase krasne spapala obed,urobila som jej taky mix karfiol,zemiak,mrkva,cuketa,zajo a porik (ten to myslim sposobil,ze jedla 🙂 )

@lienka2 ,tiez sa mi mala tak vrti na rukach a v nedelu to tiez spravila svokre,knucala a natahovala sa za mnou a sa jej pyta,ze myslis,ze ti tam bude lepsie???ale samo,ze bolo,hned bolo dobre.. 😎
@zoska ,snad sa to co najskor unormalni... 😒 ja si myslim,ze su to teraz zubky....ked kojenie nezabera....,lebo aj nasej sa prerezava ta druha jednotka a tiez stale v noci mrnci,aj po kojeni...tiez ju mam stale v posteli,a aj ked idem kojit,tak nemozem len dat prso,musim si sadnut,poposuvat ju,co je vzdy niekde odcestovana...ale som rada,ze aspon cez den spi pekne,si porobim,aj kona stihnem na relax... 🙂
Snaz sa teda aspon zajtra oddychnut 😉

maculik
22. okt 2010

@svetlankat aj tebe dobru noc 🙂
ja tu este kopirujem pre mm nieco do prace, co budu v SIng.rozdavat USB kluce, tak na to nejake info, mam ich tu 40, do pc sa daju dat 2, takze pekne pomaly to ide...
A mm isiel pre mamu, uz je v lietadle a za 1,5h bude tuuuuu 😵

@avaka vidis, a nam porik nechutil, ked som mu minule skusila prvykrat dat. Tak asi ostanem pri overenych potravinach a teraz od novembra uz zavediem aj cervenu sosovicku, som zvedava, ci zachuti 🙂

avaka
22. okt 2010

@maculik ,tak si trosku oddychnes,mamina pomoze...pokecate.. 😉
u nas porik chutil,jej asi vadilo,ked mala neochutene,strasne ju natahovalo a bolo jedno aka konzistencia...teraz som ani nemixla a dobre bolo,ale radsej este nehovorim,mozno len bola velmi hladna... a to jej mam teraz vsade davat por? 😕 😅 ,aj trosku rasce som dala..
a este som zabudla,dnes si E buchla hlavicku,stale sa natahuje po flase mineralky a asi sa na ne stverala,ja som stala vedla nej....az ked zacala plakat,ale nic som nevidela,ale ma tam taky skrabanec... 😔

maculik
22. okt 2010

@avaka neboj, nic to nebude, to sa este velakrat udrie. Petik este ani nechodi ani nelozi, a udiera sa stale, lebo on sa hocikedy tak divne prevrati nabok alebo na chrbatik a hlavou na zem, niekedy zacne plakat, niekedy nie.

a na mamu sa veru tesim, hlavne, ze bude trosku s malymi a ja si zajdem na manikuru, mozno aj pedikuru a trosku po obchodoch, ked bude A.v skolke (takze bude len s P.), predsa len je to ine, ked si mozem poobzerat veci bez toho, aby sa P.nudil 🙂 Potrebujem mu kupit nejake rolakove body alebo aspon rolaky a aspon 2 pancusky. A obzriet uz nejake hracky na Vianoce.
a musim ist aj ku kadernicke, ale to zase ked pride sestra 🙂

mama tu planuje sice upratovat a vraj aj okna umyvat, ale to jej nedovolim, ved mm umyval pred mesiacom, tak su ciste este a je aj zima a ja chcem, aby si tu aj oddychla trochu a radsej sa venovala detom a prip.akurat tak varila 🙂

inak @avaka kolko mas rokov, ak sa mozem spytat? Lebo mas velmi mladucky hlas na tych videach.. 🙂

matesl
22. okt 2010

@maculik pokial viem mm ma len jedneho brata a ten isto nie je svtlankim muz 😀
ale clovek nikdy nevie 😅

matesl
22. okt 2010

@maculik pokial viem mm ma len jedneho brata a ten isto nie je svtlankim muz 😀
ale clovek nikdy nevie 😅

matesl
22. okt 2010

@zoska ja verim, ze dojdu dni, kedy budu z diskoteky tak potichu chodit aby nas nezobudili...ale asi sa nacakame...ja som mala podobnu noc pred vcerom, ale naplakal, no...len bol hore o pol noci, ze ma uz rano a o pol 5 budicek...tiez som rano nevedela ani ako sa volam uz...
musime vydrzat...nic ine nam neostava...ja si robim uz z Riska srandu, ze ak ma nenecha vyspat, dam ho k adopcii 😅

maculik
22. okt 2010

@matesl :D

no ja som prave dokopcila tie veci, tak idem pozriet dnesny Panelak, kym mm dojde. P.bol prave hore, ale som ho len trosku ponosila a odgrgol si a zaspal bez papania, ale som si ista, ze do hodky je hore a bez papania sa to uz nezaobide...

inak, ako to budete riesit, ked sa bud.tyzden zmeni cas? Ja uz si nepamatam, ako som to s Adelkou, ale ona mala vtedy aj tak len 3mes, takze to bolo lahsie. Ale teraz veru neviem, P.vstava rano okolo pol7-7 a neviem si predstavit, ze bude vstavat o pol6 😝 Hadam sa postupne prestavi....

a toto som nakoniec vybrala Adelke na stenu, ma tam totiz po stene dost policiek, takze nejaky vacsi motiv sa neda kreslit a toto sa nam paci:

http://www.predlohy.sk/tovar/zirafka-828a

zucana
22. okt 2010

dobru noc baby.@zoska juuj kedy ti to uz prejde drzim palce
zajtra mam oslavu tak snad to moja mamca zvladne lebo trosku bojim 😕
ale chcem to spravit ze ju dam skor spat a o uspim ju este nakojenim a potom by mala sa iba budit na docucnutie...ved b aby pockaju 😝
@zusika krasne mena ste vybrali juuj aka som stastna a drzim palce
inak ta bunda viki poskrabala celu bradu a aj som to ostrihla len zips aj pilnikovala a aj dnes.... 😠 🙄 asi v tom obchode urobim bordel!

zucana
22. okt 2010

takto ju poskrabala...a aj par foto z prechadzky s babinou

matesl
22. okt 2010

🙄 @svetlankat aj ja myslim ze tie noci su splnom 😅 aj mne sa tazko zaspava

matesl
22. okt 2010

baby mam problem, nemam sa ako dostat v pondelok na stretko...auto mam pokazene ☹

matesl
22. okt 2010

dakujem za Riska za gratulacie a aj ja blahozelam spoluoslavencom

dnes uz Risko stvornozkoval ako dabel a zacal sa mi stverat po nabytku, len je v predklone, nejak sa este asi boji vystriet 😅

maculik
22. okt 2010

kocky, kuk do chatovej temy, su tam nejake tipy na chaty odo mna aj od adky @andrea2603 🙂

maculik
22. okt 2010

no, som to vedela, P.bol akurat hore a jasne, ze musel papat 🙂

oki kocky, idem ja, o chvilu dojde mm a mama, tak sa idem dat do pyzama a cakat.
Dobru nocku a dufam, ze tato noc bude lepsia pre vsetkych... 🙂

laxity
23. okt 2010

Dobré ránko 🙂

@matesl tak Riško a Natálka sa takto rozhodli naraz štvornožkovať...no úžasní sú 😵 😵 😵

Dúfam, že ste mali všetky lepšiu noc a teda hlavne @zoska 😕

My pohoda, len sa už budí dva krát...myslíte, že už jej nestačí mlieko čo ju kojím večer? Bo som jej včera skúsila dať aj Nutrilon ale bez úspešne...ona jednoducho tú fľašku ani za svet 😅

olifcek
23. okt 2010

@laxity uz 2x? Hehe, to je v pohode, urcite jej mm staci...my sa teda budime podstatnejsie viackrat, pocucka a haja dalej, ale aj aktivne taha parkrat-smad a hlad no

laxity
23. okt 2010

@olifcek tak ale podľa mňa jej to už nestačí...keď sa začína budiť viac krát, bo už jej dávam z oboch prsníkov...do nedávna papala iba z jedného 😕

olifcek
23. okt 2010

@laxity staci jej to, len Ta chce mat pri sebe a mozno je viac smadna...my mame merac vlhkosti a v zime je nizsia, cize pochopitelne, ze su smadnejsie 🙂 mm staci, v noci urcite

olifcek
23. okt 2010

@zucana Ty brdo..to ktora vetrovka jej urobila??? ta draha? hech...

A VSETKO NAAAAAAAJLEPSIE K DNESNYM NARODKAAAAAAAAAM ZUZI

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre