Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
13. nov 2010

@maculik presne aj ja mám odložený jeden mail na Next 😀 , aj v H&M sú krásne veci to je pravda...zo C&A veľmi nemáme 😕

svetlankat
13. nov 2010

@jaja32 presne tak, nech je babo co najdlhsie.

laxity
13. nov 2010

@maculik u nás nakupujem veci iba ja...mm si neviem predstaviť...veď nevie akú veľkosť ani nosí 😀 ...ale keby sme boli v obchode a hoci čo by sa mu páčilo opýtal by sa ma a nemal by problém to kúpiť...on je zase v tomto dosť rozhadzovačný 😅 ....a mňa tá mánia oblečenia už prešla...keď viem, že piškóta z toho skoro vyrastie ☹

mykky
13. nov 2010

Ahojte, aj my sme februárový. Škoda, že som si túto tému všimla až teraz.

laxity
13. nov 2010

@mykky vitaj 🙂

jaja32
13. nov 2010

@mykky ahoj 🙂
@laxity juj, to zas moj mm kupi viac malej nez ja 🙂 obcas zabludi v ba po obchodoch a snori kde su vypredaje. Zatial super nakupil a velkosti pozna, pretoze so mnou tiez nakupuje.

mykky
13. nov 2010

My nosíme vecičky po sestrinej malej, tá je o 8 mesiacov staršia.Ale sezónne to veľmi nesedí, tak jej samozrejme kupujem aj nové vecičky. Tiež mám rada Cheroky a som s nimi spokojná. Ináč už vaši drobci spinkajú? Moju ideme práve ukladať.

svetlankat
13. nov 2010

@mykky ahoj, my uz spinkame, asi 15 minut

zoska
13. nov 2010

Ahojte,
tu sa vianocuje? 🙂
@maculik ani my nejdeme kupovat vela malej, hraciek ma vela a aj tak sa stym este nevie velmi bavit...ideme kupit cosi od FP- bud telefon alebo fotak ..., este kupime nocnik 😅 , nejaku malu lopticku na kotulanie a mozno este plysacika na spinkanie, mozno pojde lepsie potom odúčanie 😉

nasi si museli pri prerabke bytu nakoniec vziat pozicku, tak sme im zakazali minat, tak mamča povedala ze aspon nejaku hracku do vody pozrie, svokor netusim s cim pride 😨

inak aj my sa obliekame pekne na stedrovecernu veceru aj na 1.a 2. sviatok a tiez na novorocny obed 😉

maculik
13. nov 2010

@mykky vitaj 🙂
moji uz lezia, Adelka uz asi aj spi, ale Petrik strajkuje, stale place, takze tam v kuse chodim.
@laxity :D a planujes odoslat? Mna to v kuse pokusa, ale je to fakt vela, takze bud to zredukujem alebo to necham na inokedy...
a to je pravda, ze teraz z toho rychlo vyrastu, ale ked uz budu mat tak 2-3r, tak to uz mozes aj take krajsie kupovat, lebo uz to ponosia dlho. Vidim to na Adelke.

Uf, to brucho mi trosku prechadza, ale stale mam krce...

laxity
13. nov 2010

@maculik veď to, že aj teraz také šaty na nej veľmi nevyniknú 😅 ...neviem či plánujem...som sa nad tým nezamýšlala...mám to tam asi vyše mesiaca... 😀

maculik
13. nov 2010

@zoska vidis, fotak je dobry napad pre Adelku, posledne asi 3t si hocico zoberie a ze fotiiiim, oni totiz maju v skolke take 2 vyradene fotaky a asi sa tam s tym hrava. Ale uz to kaslem, bude mat toho dost aj bez toho a aj tak bude mat oo chvilu zase inu zabavku.

boze, ten Petrik stale place, nechapem, co mu zase je, ale uspavat na prse ho nejdem, lebo uz grckal, co sa doslova s prepacenim prezral, tak asi ostava hladkanie 😒

laxity
13. nov 2010

@jaja32 dobrý mm môj by si netrúfol 😀

svetlankat
13. nov 2010

@maculik cely den si nic nejedla a nepila, teraz si sa najedla a dostala si krce???

maculik
13. nov 2010

@laxity ja od 10.8. 😀 Urcite uz je polovica z toho v Adelkinej velkosti vypredana alebo uz mozno maju aj ine veci 😀

a P.je uz ticho, zeby zaspal? 🤐

maculik
13. nov 2010

@svetlankat praveze dnes som jedla, aj ranajky bohate, na obed aj veceru zemiaky, medzitym jogurt a ovocie a mrkvu. A veceru som mala asi 1,5h predtym, nez som dostala tie bolesti... Neviem, z coho to mavam, neviem to ani popisat dr, takze mozno len nejake naduvanie alebo co, aj ked nemam nic take..

svetlankat
13. nov 2010

@maculik ja zvyknem mavat hrozne krce presne vtedy ked nic nejem potom sa po dlhom case najem a dostanem brutalne krce. Nemas nahodou ovulaciu? A to moze byt??? Ale to by si asi vedela, tak sa nejdem robit mudrou, nech ti to uz prejde to bude najlepsie.

maculik
13. nov 2010

a s tym obliekanim je to u nas to iste, vacsinou vsade teplaky alebo nohavice na traky mu davam, asi 3x mal rifle, ked uz ich mm kupil, tak teda nech ich ma aspon oblecene, ale to len na paradu, nie ked sa mal hybat. Dokonca dr minule nadhodila, ze konecne vidi aspon jedno pohodlne oblecene babatko 🙂

Adelku uz rada paradim, ale snazim sa, aby to stale mala pohodlne, lebo ved je stale na zemi, skace, beha, tak aj satocky take kupujem. Z nohavic ma rifle ma len 1, skor kupujem pekne a farebne, ale prakticke nohavice a k tomu pokreslene tricka. A na teple pocasie pekne suknicky, ale tiez nie riflove.

maculik
13. nov 2010

@svetlankat aj mne to uz napadlo, ale neviem, lebo beriem taku antikonc., pri ktorej nemam tu tyzdnovu prestavku, takze vobec neviem, kedy co mam. Inak, beriete este niekto takuto antik.? Lebo ze ci tam netreba raz za cas tu prestavku na menzes spravit, alebo co. Hm, mozno by som mala ist k dr sa poradit...

svetlankat
13. nov 2010

@maculik ja som brala s tou prestavkou tyzdnovou, ja ked je obdobie ovulacie mam krce ako pri menzese, som zduda ako balon, takze uplne presne viem kedy mam

blumka
13. nov 2010

hu..tak juli uz spi..dnes jej to trvaloooooooooooo....mala dnes prvykrat ryzu, tak mozno jej nesadla
sa bavite o znackach...no, ja sa priznam asi som rozmaznana, ale ked si porovnam niektore veci co mam po terezke a tie cherokee tak vidim rozdiel uz na pohlad a dotyk...ale tak mala som stastie na lacne a kvalitne veci z usa..a aj na to ze mam obe deti rovnako narodene takze juli kupujem minimalne..
a zas mi nie je luto ked sa v nich juli vala po zemi aj ked nie je prave pozmyvane, lebo pravdepodobne uz tretie dieta tie veci nosit nebude...teda jedine zeby sa narodilo znova rovnako 😀 😀

olifcek
13. nov 2010

@laxity veru ako pises, ja proste s cherokee kamoska niesom, ale tesco je fajn... ja mam rada next, disney, HaM a mam stastie, ze kupujem od mamin, ktore maju nove, este s visackami, ale nevynnosili, ci nosili chvilku x;o) na znacky si nepotrpim, su ine v zivote dolezite veci, ale ked je moznost, preco nie? 😵 😵
@lienka2 sedi vec, tesim sa

@svetlankat veru, i ja rada Olivku obliekam ako babatko,. nie ako slecnu, na slecnu ma este casuuuuuuuuu x;o) s mm sme na tom rovnako x;o) nepaci sa nam, ked niekto oblecie rocne babo, ako 15rocnu slecnu

svetlankat
13. nov 2010

@blumka 😀 😀 😀 nikdy nehovor nikdy

olifcek
13. nov 2010

@mykky vitaj

@maculik co to? uff, skore polepsenie
@maculik mozem poskytnut problem do mobilu, ktory sleduje menstruaciu,. plodne i neplodne dni, mne to hodne pomaha, ked mi je divne...

@blumka no, nasa Olivka bola dlho rovnaka, resp. dlhsie nosila, i dva mesiace, tak rozdiel v kvalite vidiet veru a rapidne... ale musim tiez povedat, ze TESCO mi pride kvalitnejsie ako Cherokee, co mam odskusane teda

@svetlankat ach do keluuu, i ked je to uz rezervovane x;o(( ale na druhu stranu... tuto zirafku som kupila za 11eur vratane postovneho a od mamicky, ktorej syncek ma downow syndrom, tak...

svetlankat
13. nov 2010

@olifcek to je dobre

olifcek
13. nov 2010

@svetlankat aj ked ju vlasstne svokricka kupila x;o) takze este toto mame na vianoce alebo narodky x;O)

blumka
13. nov 2010

@svetlankat no to by teda bolo 😀 😀

olifcek
13. nov 2010

@svetlankat 😉 mam dobry pocit aspon x;o) ja kupim zirafku a oni mozu kupit inu hracku, ktoru chlapcek potrebuje x;o) zema ale downow som sa dozvedela nahodou, ked sme uz obchod uzavreli a pisala som, ze povodnu cenu, 25eur, byxch za to nedala, tak som sa dozvedela

svetlankat
13. nov 2010

@olifcek

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre