Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
13. nov 2010

@svetlankat daki 😵 😵

svetlankat
13. nov 2010

@blumka krasne si to napisala az sa mi hlas triasol ked som to mm citala

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. nov 2010

@svetlankat 😵 som sa nejako rozcitila, no 😀 😵 akurat mm vravel ze minuly rok bola este taky drobcek, ze sa tesila z veci ale teraz budu poriadne komentare 😀 asi budem pri stromceku stat z poznamkovym blokom a zapisovat hlasky 😀

blumka
13. nov 2010

@rivatha vy ste mali darceky ako americania 😀
no hej, to bude taka zabava pre malych...uz vidim juli ako vsetko bude na seba tahat 😀 😨 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
13. nov 2010

@rivatha jasne, je lepsie ostat verna tomu, co poznas x;O) lebo tieto istotne niesi ako tie Tvoje, kvalitou x;O)

@blumka krasne napisane.... tesim i ja na vianoce o rok x;o) i na tieto, samozrejme, ale o rok to bude ine, ako pises 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. nov 2010

@rivatha hej detsky laptop...ale taky uplne obycajny..to mal byt povodne len taky doplnkovy darcek ale asi z neho bude hlavny 😀
no zatial mi nic nenapada na tu farbu, len sa jej kazdy den pytam ci nemoze byt aj iny a stale ta ista odpoved 😀 ale si myslim ze ked ho uvidi tak farba jej bude sumafuk 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. nov 2010

@rivatha no hej, ale tak jeden den hore dole 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. nov 2010

@rivatha vidis..dik za vyhovorku 😀 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
13. nov 2010

@rivatha
@blumka

😀 😀

blumka
13. nov 2010

@rivatha ja tiez santa clausa nemusim 😉
a ja uz odchadzam, terezka zas kasle uz sa mi to nepaci 😒 a juli sa mrvi tak sa idem umyt a spat..dufam, teda
bruuu

olifcek
13. nov 2010

idem i ja...bru

zucana
13. nov 2010

Ty brdo vas docitat .... Co sa tu tehulkuje??? Mi ti pripomenulo dtare casy - jedlo, choroby, rozcitenia 😀
archu kupim asi na narodky uvidim ako sa vyhra so zoo
a ja budem mat tento rok lososa a cibulivy salat :( alebo si donesiem sojovy jogurt 😀 😅
a najviac darcekov dostane viki od babiny aj ked najdolezitejsie ze budeme spolu....
Prisli SME domov o pol jedenastej a spime od jedenastej . Pekne SME sa hrali s dermi behali len SME sa dokakali ked SME prisli tak SME museli pozicat teplaky. Akoze Po dlhej dobe prekakana nechapem ako som dala plienky
cherokee je super kabatik od babiny nosime celu jeden a vsetko drzi a sluzi 😵
no a mam problem s mm... Vianoce
u nich sa oslavuju 25 u NAS 24 to' SME si uz vysvetlili minuly rok...
Horsie je ze tunosi darceky dedo vianocny ( cize Santa claus Po english) a u NAS jezisko. Tak nechape ako moze male babatko nosit darceky a neviem mu to' vysvetlit nejak aby to' pochopil pritom je veriaci

zucana
14. nov 2010

co tu sa spi?som myslela ze vstavame posledni 😅 dnes 9.30 opat raz
no tak este som chcela pripisat ze ja obliekam na doma velmi pohodlne aj ked ide von ...iba ked ideme niekde na navstevu alebo na veceru tak si ju vyparadim a vobec mi nevadi ze ako taku velku slecnu mne sa to paci 😵 kazdemu nieco ine ale to ze je tak oblecena neznamena ze chcem aby uz vyrastla a nebola babatko 🙂

olifcek
14. nov 2010

@zucana my sme davno hore, ale hrame sa...

samozrejme, ze mame kazda iny vkus, ved preto sa robi take i onake oblecko, no nie? 😉

andrea2603
14. nov 2010

my sme dávno hore tiež, robila som nejaké úhrady, tak som nakukla, ale ste toho popísali včera 🙂 Doma obliekam Liv do všeličoho, hlavne do zdedených vecí, ale keď niekam ideme tak sa snažím obliecť pekne, ale zase žiadne fintenie to nie je 😉

maculik
14. nov 2010

ahojte, aj my sme hore uz dlho, dnes sa Petrik zobudil 6,15 a uz nezaspal. Teraz spi od 10, ja varim a hram sa s Adelkou. Vonku konecne neprsi, dokonca svieti sem-tam aj slniecko a je teplo, rano sme boli aj vonku. A zase pojdeme okolo 3, ked sa zobudi Adelka.

Tak peknu nedelu prajem 🙂

maculik
14. nov 2010

aaa, uz je Petik hore 🙂

zucana
14. nov 2010

a k tomu jeziskovi sa mi nevyjadrite? @blumka by mohla vediet 😉 aj ked mamca mi uz poslala zaujima ma aj ako detom to vysvetlijete resp.vysvetlite...bo ja budem musiet ze v blave jezisko a v it babo natale 😒

olifcek
14. nov 2010

@zucana verim, ze za rok cosi vymyslis skor sdi nebude treba hladat vyhovorku... ale som zvedava, co Ti baby poradia 😉

andrea2603
14. nov 2010

@zucana u nás nosí darčeky Ježiško a keď je otázka, resp. pripomienka,že a čo Santa Claus, tak sa z toho tak nejak vyvlečiem, že to je jeho pomocník 😅 , ale poslúchať sa musí, lebo Ježiško všetko vidí 😉
Inak ešte aj našej Lele je jedno kto nosí darčeky, hlavne že pod stromčekom sú.

svetlankat
14. nov 2010

U nas cele detstvo nosil darceky dedo mraz, mamka bola komunistka ako aj cela jej rodina. Uz ked sme boli starsi, tak to bol jezisko. myslim pubertaci. No a u nas doma k Miske bude chodit Jezisko. Napr k mojej segre chodi santa, ale im sa to tak paci, kedze su neveriaci tak Jezisko k nim nechodi. Ale presne ako pise
@andrea2603 hlavne ze niekto tie darceky prinesie a zazvoni na zvoncek. My este nemame zvoncek, musime kupit, stromcek aj ozdoby uz mame, budeme mat oranzovy stromcek.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre