Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
19. nov 2010

zeny co idete chatovat mate IP tak laskavo nakopnite vrtule 😀 😀 😀 😀 😅 😉

svetlankat
19. nov 2010

@olifcek bolo super,Olif je tiez uzasna a ma tiez krasne hnede ocicka. A krasne pribera a rastie, nas ste uz predbehli. Tak na buduci tyzden Vas cakame a dufam, ze sa este niekto prida

blumka
19. nov 2010

@svetlankat keby buduci tyzden?

olifcek
19. nov 2010

@blumka jeej, ja dojdem, ked i Tyyyyy

svetlankat
19. nov 2010

@blumka kludne sa dohodnite s @olifcek ja sa prisposobim, vedmusime vyjst v ustrety mamicke s dvoma detickami.

olifcek
19. nov 2010

@svetlankat tak tak, len nech to nie je v utorok skor ako o 12tej, bo od 9.45-10.30 mame plavanie

svetlankat
19. nov 2010

@zucana, pekne meno ste vybrali. My ked bude dievca bude Veronika, minule ked som bola s Misou na prechadzke tak sme stretli dievcatko na vozicku a pytala som sa jej ze ako sa vola a ona ze Veronika, tak som jej povedala, ze ked raz budem mat este dievcatko tak to bude Veronika, tak to musim dodrzat a chlapec bude Timotej, to chce moj mm.

svetlankat
19. nov 2010

@olifcek kolko krat este idete??? mne jedno

olifcek
19. nov 2010

@svetlankat 2x 😉

olifcek
19. nov 2010

ja stale nechcem druhe babo...

blumka
19. nov 2010

@olifcek @svetlankat ja bych rada, len sa musim dohodnut s mm.. tak uvidim co mi povie a ak aj budem moct tak len doobeda

blumka
19. nov 2010

@olifcek nechces alebo teraz nechces? lebo ja teraz nechcem ale este chcem 😀 😉
@lenica81 krasne meno ste vybrali pre dcerku 😀 my sme chceli tiez ze tretie bude Katka, ale dali sme teraz julinke druhe meno katarina tak tym padom odpadlo, tak hladame dalsie..no zatial vyhrava Alzbetka ale vobec neviem chlapcenske...chclea som Matej ale kamoske sa pred tyzdnom narodil matejko, takze u mna to padlo...hmm..to je asi znamenie, ze chlapec u nas nebude 😀

olifcek
19. nov 2010

@blumka TERAZ NECHCEM URCITE a ani nechcem 😅

svetlankat
19. nov 2010

@blumka v pohode moze prist aj tete aspon sa pohra s havom

olifcek
19. nov 2010

@blumka abo, ze dievca nebude, ked uz katku ma julinka 😝 😀

blumka
19. nov 2010

@olifcek, to ne...bo dievcenskych mien mame kopu navyberanych ale chlapcenske ani jedno 🤐
@svetlankat hmm..zeby? porozmyslam nad tym

dorotka2
19. nov 2010

@zucana a @olifcek Pekne vymesaciny bambulkam, strasne to letiiii, ja by som radsej babo chcela naspat. 🙂
@maculik ruzova je, su hnedo ruzove, skor re dievcatko. 🙂 ja Viki tiez kefku len do ruky davam a obcas trochu aj ja prebehnem tie dva zubaaaale. 🙂

maculik
19. nov 2010

@blumka vrtula nakopnuta, uz sa aj dovrtela 😎 😀

alex
19. nov 2010

@blumka aj ja som už zapísala a už sa neviem dočkať 😵

Inak aj mne sa nejako v poslednej dobe zapáčilo meno Alžbetka a už máme doma Jakubka, tak by sme mali dvojku z Perinbaby 😀

lenica81
19. nov 2010

@alex 😀 😉 to by bola dvojka...

@maculik ja malemu umyvam, cca minutku mu beham po zubkoch aj dasienka trosku posucham... a celkom si da... zatial... minule viacere doc zubne hovorili, ze treba vzdy aj do tych 6-7 rokov docistovat... lebo deti si to len tak hala bala umyvaju... aby sa kazy nerobili, a hlavne, ked potom vyjdu stolicky... 😉

idem ja spat... dobru...

@blumka... neviem, ci ma vyznam, aby som vypisovala chatu, ked ja v maji, co je najpravdepodobnejsi termin, asi nebudem moct ist... ked uz budete dohodnuti na konkretnom termine, tak potom hodim rec s mm, ale termin 3. a 4. vikend maja urcite nie z mojej strany... 😢 😔

lenica81
19. nov 2010

@olifcek a ja si myslim, ze ta mm raz zlomi, a Olif bude mat surodenca... 😉

blumka
19. nov 2010

@lenica81 ved termin este nie je jasny...nehadz flintu do zita... 😉

alex
19. nov 2010

no mňa už manžel na súrodenca láme, ale ja sa nedám 😀 Zatiaľ nie, ale raz možno by som chcela aj copíky robiť 😵

loginka
19. nov 2010

@maculik pisala si o umyvani zubkov, tak ja Dominikovi nemozem umyt, lebo mu je to smiesne, alebo ho stekli ja neviem, proste si neda, tak neumyvam

super s tym Rodicakom, este viac super a spravodlive by bolo keby som ako mamicka dvojiciek dostala na obidve moje deti 🙄

baby pytala som sa uz , ci nejak uz inak upravujete stravu, @blumka ty asi budes vediet, kedy zacat zapekat, omacky a pod. ryby si uz davala? mam doma pstruha, tak neviem ci ho uvarit, resp ako to oddelit ked budem aj nam robit

olifcek
19. nov 2010

@lenica81 mm by uz chcel 😀

loginka
19. nov 2010

baby vy uz riesite surodencov, mne uz teraz pride niekedy luto ze uz nikdy nebudem mat take male babatka, a o to viac si ich vychutnavam, ale sa aj tesim ze su uz vacsi a je snimi vacsia sranda
@zucana ja som poznala jednu Alzbetu a tu volali Zofka 🙂 Inak pri tom mene ma tiez hned napadne Vancikova 🙂 je to pekne, take nezne Alzbetka, aj tie skratky su pekne, uz len sup-sup na to a Viki bude mat sestricku
este ma nieco napadlo uz od veci @blumka ty si pisala, ze prevaras obyc vodu Julinke? ja zatial davam lucku bez CO2, al epo roku rozmyslam prejst na prevarenu vodu, mam si to dat preverit ci ok pre babatka?

loginka
19. nov 2010

@olifcek to ma prekvapuje, ze mm uz chce, no asi keby bol s malou nonstop ako ty, tak by si to rozmyslel, ci si trosku neoddychnut, ze?

loginka
19. nov 2010

musim mrknut na bazere nejaku bundicku pre malu lebo co som nakupila sa mi zda ze nevydtzi celu zimu, HandM do 12 mesiacov a taky kozustek, ale ked dam pod to este nieco hrubsie tak sa tam nenarve chudatko
inak uz teraz mam problem sukat deti do kocika take naobliekane, budte radi, ze mate sirsie kociky, dvojickovske su riadne sardinkove

avaka
19. nov 2010

caute 😵
@zucana,ja sa na tebe vzdy tak pobavim,ani neviem preco,teraz som si az oplula PC na takej blbosti,ze: ja napisem VITAJ... 😀 ,mne je smiesne asi to ako to napises,alebo co...? 😅 😀
inak s tou vnatou to je super napad,lebo ja mam inak len susenu a to je o nicom...a na plavanie by som asi tiez nesla,tiez som chcela volat,ze nejdeme,,ale nam nastastie zrusili..
a pekne meno
😉 ,my sme tiez zvazovali aj Katarinu,Dorotku,Gretku....
@laxity,super,ze je to len blbosticka ta hrca,ale verim,ze to vylaka...
a inak tie deti su prefikane,ako na to pridu,co primiesas do jedla.. 😕 😅 ,mne dnes mala nechcela jest 1 lyzicku a vyplula,uz neotvorila,ale stale kricala ham,to ,co ja chcela,tak som to jej mixla a preliala do ineho teglika,myslela,ze ma ine a zjedla aspon 50 😀

my sme dnes boli na nakupoch,kupila som tie bio kekse,aj kasu babylove,ako ju robite detickam?s cim?na veceru?
a tie kekse date aj do ruky,len tak?mne sa zdaju tvrde...
este ma napadlo,minule som skusila malej hrozno,hadam uz moze nie?dala som prec supu a zrnka,isla sa zabit za nim....a dalsi krat ho vypluval,ze by bolo ine?
😕
dalsia otazka : mozu uz deti tvrdy syr?som citala,ze ano,ale ved to je aj slane nie?

malej sme kupili na jeziska babiku,ale taku obyc s prislusenstvom,tak uz bude mat babo a este mam pre nu manicku-sasa a knizku.chcela som este nieco interaktivne,ale dnes sme mali necakanu navstevu a dostala interaktivny stolik,tak super.. 😎

poprosim odpovedat na mojich par otazok... 😅 😵

avaka
19. nov 2010

chatu som kukala,ale este kuknem aj s mm,tak zajtra doplnim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre