Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
20. nov 2010

😉 http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

no oliv uz je zla, nic jej nie je dobre, takze cas ist do postele, konecne sa snad i hajat bude 😉

andrea2603
21. nov 2010

@jaja32 tak Natálka už po štyroch 😵 , prídeme sa zaúčať s Liv, lebo jej to nejak nejde. Inak máme včera za sebou 1. vyhádzaný kvetináč 😝 , keď som to zbadala, tak ma skoro švihlo a ja že čo je tak ticho, ako sa pekne hrá a ona zatiaľ sadila 😅
A krásne ránko všetkým, my sme už o 6.00 kakali, tak teraz spí a ja už idem variť kuracie prsia v lístkovom ceste.

blumka
21. nov 2010

bujaka, zeny no kde ste? varite obed? ja uz mam navarene, juli spinka, terezka si stavia nieco z lega, mm zavislaci na pc a ja sa nudim 😀
a vcera som vam zabudla povedat ze juli uz vravi mama..ale uzasne to znie 😵

zucana
21. nov 2010

@blumka jeeej 😵
inak bre ranko.....do jednej som citala knihu 😅 potom do tretej nevedela zaspat 🙄 pritom vika spala super....
asi zacali zabera tie homeopatika co jej davam na zubky...aj ovocie treaz krasne papa....
sice tu leje ale mm pojde do centra pod kolonady
@rivatha ja robim takto: na 2 dni 4 varky jedla....dam varit zeleninu so 4 kuskami masa (kazde ine aj zelenina) potom vyberiem a vo vyvare (rozdelim na 4 casti) zamiesam kase vzdy inu.....a potom primixujem zeleninu a masko a dam oliv.olej 😉
peknu nedelu 😵

maculik
21. nov 2010

Peknu nedelu prajem 🙂
vcera sa tu tahalo do noci, ako vidim, co sa vam neda spat? 😉

my noc otraaaas, boze kocky, kedy ja uz napisem, ze sme mali dobru noc? Cez den spal Petrik super, doobeda 1,5h a poobede som cakala pol hodku, ale on tahal od 4 do 6, ja som isla pred 5 do mesta kupit plienky a dala som instrukcie mm, ked sa P.zobudi, co a ako, a dosla som o 6 a presne vtedy sa zobudil. Tak vecer isiel spat o pol9 no a co vam poviem, o pol2 som este nespala 🙄

Teraz zaspal, mm vzal Adelku von, ja idem robit pstruhy so zemiakmi a poobede som s nimi zase sama, lebo mm ide na letisko, leti do Berlina na koncert Gorillaz. Ale slubil, ze ked rano dojde, tak zavola do prace, ze je mu zle a bude cely den doma.

@garonka bola si uz pozriet tie capacky v H&M? ja som tam vcera kupila take kozusinkove Winnie Pu, tak mozno aj na Sk ich maju. A konecne som kupila aj zimnu bundu, lebo ta, co som vydrazila na ebay, je P.este velka, asi bude az na koniec zimy, tak som kupila v C&A, sice taka kratsia, ale ved spodok aj tak je v deke, neskor vo fusaku.

maculik
21. nov 2010

a od vcera sme uz bez teplotky, ale kasle trochu stale a aj Adelka kasle a ma zelene sopliky, fakt super, takto pred cestou na Sk 😒

zucana
21. nov 2010

@maculik maci to ma mrzi ale snad si na sk trosku oddychnes...
ja som sa zas rozculila na mm ale uz sa kludnim....
a @olifecek take chicco som tu nevidela asi nejaka starsia kolekcia ale cena by takym zodpovedala.... 😉 krajsie sa splhaju do 60 eur za kus 😉

zucana
21. nov 2010

a nehcem bonzovat ale niekto tu ma narodky dnes 😀 ze @zoska 😝 vsetko vsetko naj 😵

olifcek
21. nov 2010

@maculik mala by si si i Ty pospat s petrikom, varenie ci upratovanie pocka...

@zucana Vikinka ma kolko cm nozicku? krasne chicco kupujes a za perfis ceny

zucana
21. nov 2010

neviem olif nosime 18tku ale urcite nam nic nekupuj na oblecko 😉

olifcek
21. nov 2010

@zoska aaaaaaaaaaa KRASNE NARODKY PRAJEEEEEM

olifcek
21. nov 2010

@zucana hehehe, nie nie nekupujem x;o) ja sa len pytam kvoli tym chicco topanockam, vies? x;o) neviem si pomoct, ale krasne si kupila a za uzasnu cenuuuuu... v decembri si opat na sk, tak.. x;o) ale slubujem, uz ziadne oblecko, netrafila by som saaaa 😵

zucana
21. nov 2010

@olifcek nie ze by si sa netrafila...ale mame toho viac nez dost 😉
no my nosime 18tky ale tak omeriam ked si da....lebo vies to mame hrozne my s prebalovanim a obliekanim 🙄 pozriem ti ale potom ked budu vypredaje 😉

olifcek
21. nov 2010

@zucana jj jasneee, az vypredajeee... ja olivke mozem merat nozicku, ci strihat nechty ked haja 😀 a pri prebalovani zdrhaaaaaaaaa 😀

zucana
21. nov 2010

mozem dat vikinke maly ruzickovy kel?

maculik
21. nov 2010

@zucana dakujem, no ja dufam tiez, ze sa to niekedy napravi.... mm vravi, ze keby bol Petrik prvy, tak druhe dieta by uz nechcel, ze by som ho neprehovorila ani za nic. Tak chvalabohu, ze Adelka bola prva 😉

a kel uz mozes, ja som tiez uz davala 🙂

@olifcek no ja sa snazim cez tyzden varit vecer a doobeda oddychnut, ale nie vzdy sa to da, ale tak niekedy si s nim pospim. Ale dnes som chcela navarit, lebo Vladko teraz odisiel na letisko a nechcela som, aby isiel hladny, predsa len k tym znamym, s kt.ide na koncert, dojde az okolo 6. A vcera vecer som az tie pstruhy vybrala z mraznicky, takze vecer som ich varit nemohla.

@zoska aj ja sa pripajam, vsetko naj k narodkam 😵

mne sa teraz vymenili drobci, Petrik sa zobudil pred pol hodkou a Adelka isla spat pred chvilou, isla by som s nim von, ale bojim sa ju tu nechat, ked aj len pol hodku, samu. Je krasne, slniecko svieti, no nic, pojdeme vsetci 3, ked sa zobudi.

olifcek
21. nov 2010

@maculik isteze pockaj kym adelka vstane, este je malicka x;o)

osobne si neviem predstavit mat este jedno babo, keby bolo ako oliv, tak bych to uz nezvladla.. je uzasna, spolocenska, usmievava, spokojna, len ma to stoji vsetulinky cas... nevadi mi to, ale raz staci 😀

loginka
21. nov 2010

cafte,
tak vcera v noci bolo asi nieco vo vzduchu, nasi spali super, mala od 8.15 a papala az o polnoci, ja som si lahla az o 23 a vobec sm nemohla spat, ani potom co sa zobudila, ani nadranom a to spinkali do 7, co je u nas dobre
@zoska kde sa skryvas ked mas narodky? secko naj!naj! naj! nech sa uz konecne vyspis hlavne (pre mna by to bol naj darcek 🙂 )
@zucana kel uz sme papali
dnes som im urobila strasne hustu kasu na obed - varila som hrasok s mrkvou, mixla, pridala masko, ale bolo to velmi riedke tak som tam dala bio kukuricu a vysla taka vazenska kasa - ale spapali vsetko a to je hlavne cca 200
idu uz spat pomaly

olifcek
21. nov 2010

@loginka snad ich nezapecie x;oD

zucana
21. nov 2010

my prave papame kuracie s karelabom, kelom, mrkvickou a cestovinkami 😉

loginka
21. nov 2010

no dufam ze nie, pili potom vodicku, celi sa pooblievali, pohrali sa s flaskami, ich to strasne bavi sa bavit s vodickou

zucana
21. nov 2010

baby my uz dlho stojime bez drzania a aj tapi tapi robime tak....a take krasne fotky som porobila....a nejdu mi otvorit 🙄

olifcek
21. nov 2010

@zucana oliv skusa bez drzania... ale vydrzi sekundu 😀

olifcek
21. nov 2010

teda Oliv sa casto vobec nedrzi ruckami, ale je opreta telickom o cosi 😀

zucana
21. nov 2010

aha

laxity
21. nov 2010

ahojte

@zucana šikovnááááá Viki...skvelé, tak už sa ozaj nezastavíš 😀

@olifcek každý máme na tie hračky a oblečenie iný názor 😅 , ty radšej nakupuješ oblečenie a ja alebo teda aj niektoré ostatné okrem oblečenia chcú kúpiť dieťaťu dosť hračiek, aby sa malo s čím vyhrať...a kedže moja Naty je dostatočne dlhý čas na penovom koberci, tak musí mať hračiek dosť a pekne to na nej vidím, ako sa vyhrá s každou...aj keď len chvíľku...teraz má 100ks loptičiek, tak teraz fičí to 😀

a to je len môj názor...tak sa do mňa nepúšťajte 😀

@zoska tebe všetko naj, aj keď na FB je gratulácia 😉

My sme mali peknú nedeľu, boli tu svokrovci super obedík som urobila, zobrali mi malú na prechádzku, krásne im spinkala 1,5h. takže pohodička veliká 🙂 , teraz mm aj s Naty spinkajú a ja čakám na návštevu má mi prísť sestra 🙂

olifcek
21. nov 2010

@laxity kde beries info, ze nekupujem hracky? Prave som dohodla interakt.stolik. Ja len nekupujem vsetko, co tu rozoberate, naraz. Oliv itak dlho hracky nebavia. Napriklad archu dostane na meninky az. Vianoce i narodky budu bohate

zucana
21. nov 2010

@laxity aj ja rada kupujem hracky 😵 ale uz koncim musime setrit ale ked je na ne peniazky tak preco nepotesit malinkych nie?
my papame keksik prave prvykrat...nasla som bez mlieka...ale potom co si odkusla velikansky kus som je to nadrobila 😀
a veru uz sa nezastavim 🙄

olifcek
21. nov 2010
laxity
21. nov 2010

@olifcek my hracky zatial nekupujeme... mame zirafu, bude stolik, auticko, mame klaviriky, gulicky, kocky, toto staci na cas, si myslim x;o) nemusime mat kazdu hracku, co FP ci kamosky maju, no nie? x;O)

tu si to spomenula 🙂

ale ok ja som nevedela, že Oliv nebavia hračky...každé dieťa je iné 🙂 a netreba mať toho veľa to beriem 🙂

@zucana asi tak s tými hračkami...ja tiež nekupujem do sveta, nemá to význam...ale som si popozerala na nete čo asi dala som si od @blumka poradiť a som každému v rodine povedala čo teda chcú Naty niečo kúpiť 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre