Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
28. nov 2010

davam do pozornosti; http://www.metoo.sk/855/skodliva-biela-tekutina...
a idem spat..posledne dve noci som spala 4 hodiny 😒

olifcek
28. nov 2010

@avaka veru, nezmesti, mame taky malickyyy, velky bude az o rok 😉

my nemame take, ale tiene a pohyblive svetlo sleduje i Oliv, ale neboji sa toho a ani neplace , skor sa rehuna a keca s tym, ked bol mm prec, tak sa po tme rehunala a mavala, az som mala zimomriavky od strachu 😅

zucana
28. nov 2010

@blumka my mame preco? najlepsi je na studeno...budem uz musiet asi zapnut ;)
inak cafte dik za ohalsy ohladne sosovice...stale nechapem ci mam tu susenu cervenu teda kupit asi kupim v alnature ked pridem na SK a bude mat viki vianocnu 😀
@lucia jasne tvoja vec chcela som ta len ubezpecit ze to nemeni nic na mojom postoji k tebe 😉 a uz nekomentujem 😝
boli sme poziret v bolzane na vianocnych krasne snezilo aj s tetou a jej malou sme sa stretli...upozornujem ze ma 3 roky a bola predcasniatko (7.mesiac) teraz kupuje oblecko na 6 rocne dievca.....

olifcek
28. nov 2010

@zucana 6 rocnu? uff... no skoro predcasniatko ako my, no oliv vydrzala o pol mesiaca viac 😵 😵 😵

olifcek
28. nov 2010

@zucana co mi Oliv vyrastla, uz mi Viki nepride tak velka 😉

olifcek
28. nov 2010

to uz vsetky hajate?

olifcek
28. nov 2010

Olivka uz haja 45minut,tak sa presuvame do spalne, bru nocku baby a kuk do temy ...., na odlahcenie x;o)

andrea2603
29. nov 2010

tak dnes som prvá? 😉 no čo už, keď sa Liv rozhodla ráno o 6.00 kakať a to mi robí posledné 2-3 týždne. že si nevedela lepie to načasovať?, lebo ona by aj spala, len sa musí najprv vyserkať 😅 , teraz sa hrá, ale už si šúcha oči, tak ju idem uspať.
pekný deň 🙂 , želám.

jja
29. nov 2010

@blumka my mame zvlhcovac vzduchu a uzivame ked je niekto chory....inac sa na to zabuda. 🙂 ..celkom fajn to zvhci vzduch a lepsie sa dycha. a este sem tam tam kvapnem trosku alpy alebo niecoho a je ti super...

lenica81
29. nov 2010

caute baby... vy ste toho naskriabali za vikend... 😅

idem docitavat...

konecne ma Vilko snahu sa na 4 stavat... tak uvidime, kedy sa rozpohybuje... i ked na dlazke sa mu smyka dost...

katka888
29. nov 2010

@olifcek
@svetlankat
baby, asi ma zabijete, ale ja opat nemozem. mm povedali v piatok, ze dnes leti na sluzobku do nemecka na 5 dni a kedze sa nam rozbehol e-shop, musim vybavit postu, zasielky a objednavky prave zajtra.

olifcek
29. nov 2010

@katka888 ale stretko je dnes

olifcek
29. nov 2010
lenica81
29. nov 2010

@andrea2603 hlavna je pravidelnost... 😀

maculik
29. nov 2010

dobre ranko 🙂
uf, tak vy ste riadne tahali vcera vecer...
ja musim ist s P.k doktorke, vecer od 10 do pol12 reval o dusu, s malymi prestavkami driemal, a bol to plac, ako keby ho nieco bolelo. Asi hrdlo, lebo aj kasle, nad ranom uplne chrchlal, tak chcem, nech ho pozrie, aj to usko si zase chyta, chcem si byt ista, ze to nic nema vazne. Ale pojdeme az okolo obeda, ked sa vyspi, volali sme tam a vraj je tam teraz hrozne vela deti.

snezi tu, ale teraz tak riedko a rychlo, v noci krasne husto padalo. Ale asi sa to neudrzi, ved hlasia plusove teploty.

svetlankat
29. nov 2010

@maculik drzim palce, nech to nic nie je

@katka888 tak nech mate vela objednavok, tak sa potom ozvi kedy to tebe vyhovuje.

@blumka my mame tiez zvlhcovac, ale nepouzivame. My mame v spalni vypnuty radiator, tak nemame az tak sucho.

@olifcek mame vas dnes ocakavat???
@andrea2603 🙂 😲 😀

blumka
29. nov 2010

@svetlankat, @zucana @jja dakujem..a aky mate? dajte tip

svetlankat
29. nov 2010

@blumka my mame takeho tucniaka, zdedeny, skusim najst link

olifcek
29. nov 2010

jaj zienky, celu noc bdiem. Este o pol tretej som nespala, pri zaspavani ma prebudil sen, a paq uz Oliv mrncanim nedovolila haji. Kazdu chvilu tak tenky zaciatok placu dala, ale hned dostala prso, pocuckala a bolo ok, na chvilu. Neviem co to, snad len dalsie zubky. Je prepisana, no nemam odvahu babrat do nej, tak ma pod sebou podlozku.

svetlankat
29. nov 2010

@blumka my mame presne tento, ale ako som vravela zdedeny, takze ja som neriesila ktory je dobry

lolka
29. nov 2010

caute baby, my sme chori, v nedelu rano sme utekali na pohotovost ☹ Viki ma laryngitídu......v sobotu jej nic nebolo, bola vesela, ziva, nekaslala, proste nist a v noci spustila taky strasny kasel, taky hrncovy, zadusavy, uplne bola z toho v soku a my tiez. hned sme ju dali posadit, plackala, ale na dide sa ukludnila. no skoro som nespala, len sme ju pozorovali, pocuvali. kedze zaspala,pockali sme do rana a sli na pohotovost. hrtan uz mala zapaleny, tak mame atb 😖 + mucosolvan, fenistil kvapky a probiotika. mame zvlhcovat byt, tak sme prehodili mokre uteraky na radiator a chceme aj kupit zvlhcovac. noc sme celkom prezili, ked zacala kaslat, dala som na didku a spinkala. mali sme otvorenu vetracku, tak bolo prijemne chladno a vlhko v izbe. ja som moc nespala, kedze aj ja som k tomu chora 😖

neviem ci to chytila odo mna, ale je to detska choroba, tak neviem. kamosi to mali pred 10 dnami a s nimi sme chodili na plavanie, tak neviem ci si to odtial nedotiahli 😒 vyzistim od nasej doki, ta lekarka na pohotovosti nist moc 😒

svetlankat
29. nov 2010

@olifcek nechaj ju, ved ked jej to bude vadit, preberie sa, nam sa uz tiez prerezal dalsi zubok a uz sa tlaci dalsi

olifcek
29. nov 2010

tukam z mt. @svetlankat no, rada bych dosla, ale asi poobede. Ked Oliv vstane, sprchnem, prebalim a prezleciem ju, dam jej robit obedik, zatial sa naranajkujeme, paq do socialky chcem, su tam do 12.0?, paq bych prisla, hm?

svetlankat
29. nov 2010

@lolka juj ha, nech vam to skoro prejde. to je inac hnusna choroba, synovec mava velmi casto cez zimu, ale on ma naburanu imunitu

lenica81
29. nov 2010

@lolka joj, tak nech to Viki rychlo prejde... 😔 riadne ju to caplo...

lolka
29. nov 2010

@svetlankat ved to, ona sa zvykne casto vracat a babo sa moze az zadusit z toho kaslu 😖

svetlankat
29. nov 2010

@olifcek kludne v pohode

olifcek
29. nov 2010

@lolka juj, babo malinke. Kludne na plavani. Mne preto zimne plavanie pediatricka neodporuca. Pocuvnem, zajtra mame posledne. Uz mate liecky, bude dobre. @svetlankat jj, necham ju, nech kusok pospinka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre