Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
17. feb 2011

@mmaarrttiinnaa vsetko naj naj naj a vsetkym ostatnym oslavencom, len to dobre

laxity
17. feb 2011

@mmaarrttiinnaa aj tebe krásne narodeniny všetko dobré 🙂

lenica81
17. feb 2011

ahojte baby...

teda esteze tu niekto sleduje tu tabulku tak poctivo... 😉 @granado @lucia411 @dorotka2 vsetko naj... princeznam vela zdravicka a stasticka v zivote prajeme...

@mmaarrttiinnaa aaaaaaaaaaaaaaale sak len par rockov viac... vsetko naj aj tebe...

@laxity ze od pol piatej... 😨

@avaka to je fakt des s tym casom na plavanie... ja som rada, ked som v takom case uz doma... i ked sa to iste bude zlepsovat postupne, ale predsa...

mne vcera Vilko pospal cez obed 2 aj 1/4 hodky, ale poobede sme boli na prechadzke, tak sa mu aj zivat zacalo, tak sme dosli domov a reku skusim, tak od 1/4 na 2 bol hore a odkvacol o 1/4 na 9... takze sa aj nam pomaly meni rytmus... uvidime co a ako postupne...

alex
17. feb 2011

Všetko najlepšie dnešným oslávencom! @laxity uff, že od 4:30 hore,by ma porazilo.

laxity
17. feb 2011

@lenica81 @alex no asi tak, ale som zabudla podotknúť, že šla spať o 16.00, aj keď sa medzitým prebrala na chvíľku 🙂

alex
17. feb 2011

@laxity no tak to sa nečudujem, že už bola mladá dáma vyhajaná,keď pospala od 16-tej.

laxity
17. feb 2011

@alex ja to chcem zmeniť, ale neviem ako...no snáď sa to zlepší 🙂

alex
17. feb 2011

@lenica81 inak ako ste zvladli toto posledné očkovanie, mali ste teplotu, alebo začervenané vpichy?

alex
17. feb 2011

@laxity a nedá sa, že by si ju nejako podržala aspoň do 18-tej? Mne keď Jakubko nezaspí ten druhý spánok do 15:30,tak už ho neuspávam, nechám ho hrať sa a zabávam ho. No a o tej šiestej už býva taký mrnkavý,tak ideme kupkať a hajať.

laxity
17. feb 2011

@alex no ja to skúšam, naťahujem čas, len už niekedy je taká unavená, že ani štvornožkovať nevie poriadne a ona neobsedí, tak načo to siliť...a mne je jedno či zaspí o 20.00 alebo o 18.00 ja mám pocit, že vždy vstane okolo 5.00-6.00 😕

ale zvládneme to, ona si teraz spokojne už vyše hodiny spí a ja raňajkujem, kávičkujem a chystám sa preč pomaly 🙂...má to pekne zariadené piškóta moja

maminnka
17. feb 2011

@avaka torta fajn, vydarila sa, len deti ju nechu jest 😀

maculik
17. feb 2011

Pekne slnecne ranko prajem 🙂
Adelka je uz v skolke, P.napapany a vozi sa tu na aute a vykecava sa so sebou v zrkadle, pojdeme o pol hodku von, nech sa prevetrame, kym pojde buvat.
Dnes mm ide do nedele na Sk, tak budem zase s nimi sama, dufam, ze to nejako zvladneme, lebo je mi akosi nanic, kruti sa mi hlava a je mi zle. Dufam, ze na mna nieco nelezie. Ale je to asi z unavy, dnes si s P.asi cez obed lahnem, aj ked by som mala varit, ale....

@granado @lucia411 @dorotka2 vsetko naj k 1.rociku 😵
@mmaarrttiinnaa vsetko naj k trosku viac rockom 😀

kocky, robievate niekto franc.zemiaky zo surovych zemiakov, teda ze ich nevarite predtym v supke? Lebo ja zvyknem, ale vcear som na to zabudla a teraz to nechcem nechat na platni, kym budeme vonku, tak ze ci su dobre aj len take zo surovych.

blumka
17. feb 2011

@maculik maci, ja sice nerobim zo surovych ale ani v supke, len dam trosku predvarit surove zemiaky...tak zhruba 2 min necham povriet a potom ich dam piect

@granado, @lucia411 @dorotka2 vsetko najlepsie drobcekom 😉 😵

blumka
17. feb 2011

@laxity ak mozem, moja juli ci ide spat o osmej, alebo o siestej alebo o desiatej vstava medzi siestou siedmou...Terezka ked bola malicka tiez, nepomahalo posuvanie, rano vzdy vstala v rovnakom case...pozitivum je ze cim je Terezka starsia tym vstava neskor a spat chodi stale v rovnakom case...

svetlankat
17. feb 2011

@maculik my robievame zo surovych a su ok, akurat sa dlhsie pecu

blumka
17. feb 2011

u nas sa tiez neposiela preventivne na ocne...ale my pojdeme. juli este neskuli, stale jej sledujem ocka, sem tam jej ubehne ale to je normalne...Pojdeme asi o 3 mesiace, ked pojde na kontrolu TT tak vezmeme aj JJ nech ju prezrie...cim skor tym lepsie... 😉

svetlankat
17. feb 2011

@laxity @blumka aj u nas to takto funguje, je jedno o ktorej ide spinkat, vstava zhruba v rovnakom case, plus minut.

alex
17. feb 2011

@laxity no tak,ak aj tak vstáva skoro,tak to máš zajedno. Však nejako vydržíš,možno sa to čoskoro zmení. Tento môj šinter ma práve kusol do prsa,priliezol ku mne,ešte sme totiž v posteli,no a na drzovku ma kusol.Najčastejšie ma ale kúše do ramena,keď ho mám na rukách.A ráno mi zase urobil budíčka tak,že mi vlasy vyšklbal.Normálne som týraná matka.

mmaarrttiinnaa
17. feb 2011

Ďakujem kočky 🙂

svetlankat
17. feb 2011

@blumka a uz netreba vymenny listok? ci treba? Ja tiez chcem ist dat Misku pozriet, kedze ja som skulo, aj ked my tiez sledujeme ocka, no a zatial sa zda, ze neskuli, klop klop klop, iba ako pises sem tam jej ubehne, ale to vacsinou ked uz je unavena alebo sa prave zobudi

svetlankat
17. feb 2011

baby ja ked chcem s Miskou polezat, tak nehrozi, ona mi vzdy ujde z postele, odkedy vie zliest tak ani nahodou neostane. Ako to riesite vy? mate nejake zabrany?

blumka
17. feb 2011

@svetlankat pred dvoma rokmi sme ho potrebovali, neviem ci sa neico menilo..a objednat sa tiez treba, teda tam kde my chodime, je tam plno ludi, nemozem tam len tak mirnix dirnix nabehnut s dvoma detmi ked mam prist len s jednym...ale tak u nas s vymennym nebude problem, su velke predpoklady ze juli tiez bude nosit brilky, takze cim skor tym lepsie 😉

svetlankat
17. feb 2011

@laxity nechaj to na malu, ona si urobi aj tak podla seba, myslim to spinkanie. My sa mozme aj na hlavu postavit, ked raz su deti unavene.

svetlankat
17. feb 2011

@blumka a kam vy chodite? su rozdiely medzi detskym ocnym a dospelym? ci mozem chodit kde chcem? Ja som ako decko chodila do novej na 4. poschodie.

blumka
17. feb 2011

@svetlankat vies co ja ti ani nepoviem kde chodime, lebo neviem ani ulicu ani meno lekarky (ale matka 😀 ) chodi mm, ale nechodime do nemocky ani ziadna poliklinika....a urcite je rozdiel medzi ocnym pre dospelych a pre deti 😉 chodime k lekarke co este mojho muza s bratmi mala 😀

sveti, DVD uz mate napalene? ideme dnes s mm na nakup, by som pre ne skocila

svetlankat
17. feb 2011

@blumka ja neviem moja, idem volat mm ci napalil, sorry ja som to nejak neodsedovala, ale aj ked nie, tak sa kludne zastavte ja ti ich vratim

blumka
17. feb 2011

@svetlankat ale nie, ked nenapalil, tak nech napali a v nedelu by sme sa stavili ked pojdeme z kostola 😉

svetlankat
17. feb 2011

@blumka Kati mam to uz pre vas pripravene, zastavte sa, kedy asi?

blumka
17. feb 2011

@svetlankat ale uz napalil? lebo mne to nesuri, kludne si nechajte aj dlhsie, ja len ze ideme dnes okolo
a to az poobede, nemusi byt taka akcna 😀 ja sama neviem kedy mm zmizne zo stavby

svetlankat
17. feb 2011

@blumka Kati tak to potom nechajme na nedelu, este by sme si nejake stiahli a zaroven by som ti dala aj napalene fotos, lebo este tiez nie su napalene. kedy chodite z kostola? o ktorej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre