Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
18. jan 2012

@hajdylca hotovo 🙂

andrea2603
18. jan 2012

@hajdylca vyplnené 😉

janielah
21. jan 2012

@teuska Tak aspon niekto 🙂, ale pozeram, ze vdaka hajdy, sa tu sem tam objavuju aspon teraz, niektore stare zname tvare 🙂
suzon, tiez gratulujem, k dalsiemu tehu, velmi tesim s tebou, ako sa dari inak?
a co jja? a svetlankat co u vas? a raa? a tiez teus a laxity?

svetlankat
21. jan 2012

@janielah ahoj, u nas taka pohodicka, teraz maju taky pekny vek tie nase deturence, zaciname kecat,plienky nemame,papat samej sa jej moc nechce a tak. a vy?

teuska
22. jan 2012

@svetlankat jeeeeeee Sveti u nas momentalne nie je pekny vek 😀 Maly sa zacina presadzovat a od rana do vecera pocuvam nieeeeeeeeeeeeeeeeeee 😝
@andrea2603 ako sa mate? co noveho?

teuska
22. jan 2012

@suzon78 pridavam sa ku gratulaciam. Ako sa mate?

svetlankat
22. jan 2012

@teuska u nas to s tym nie az take strasne nie je, tak mozno preto. Ja som si to zacala nejak viac uzivat. Uz aj maly dialog sa da viest 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andrea2603
22. jan 2012

@teuska ahoj 🙂 , máme sa fajn, síce také obdobie "NIE" má Liv, ale ešte ju v pohode zvládam 😅 , od Mikuláša je cez deň bez plienok, rozprávať rozpráva všetko, aj to čo by nemusela 😅 , najnovšie sama počíta do 10, lebo s Lele sa hrajú na schovávačku, takže sa musela naučiť 😵 a ešte ceckáme, ale už by som aj rada skončila, len sa neviem odhodlať. A vy ako? Nechodí mm už do NZ, že by vás zviezol a dali by sme si u nás kávu?

suzon78
22. jan 2012

@teuska Ahoj moja, dakujeme mame sa dobre, srdiecko Timku poslucha, tak dalsia operacia dufajme v piatich rokoch, inak sa mame fajn, Timka rychlo zacala rozpravat, vieme pesnicky hlavne od Spievankova, basnicky, knihy ju velmi bavia, puzzle sklada, pocita tiez do 10 ako aj Andrejkina Liv 🙂, tak nam robi radost, s papkanim je to stale vseliako, az teraz jej potvrdili reflux, tusila som to, lebo grckame od narodenia este aj teraz sem tam prudom grckame, spapka vsetko aj kusky ale hlavne chody jej stale mixujem, viac tak spapka, lebo kusky papka dlho a malo, ale tak este nemame vonku vsetky stolicky, tak to nesilim, mame cas, do serblika sa vycika , ale plienku mame stale, tak to nechavam na jar az leto....no a tesime sa s ocakavanej sestricky, bude to Nelinka, vysetrenia dopadli ok aj jej robili specialne sono na srdiecko, ci sa vada nebude opakovat, ale nastastie ma srdiecko v poriadku, uz len vydrzat do maja 2v1 a stastne porodit, uz nech je maj 🙂 Na zaciatku tehu som si aj polezala v nemocke, opakoval sa scenar ako pri Timke, praskol mi hematom a dost som krvacala, bambulka sa statocne udrzala, teraz uz je vsetko fajn, po hematone ani stopa...momentale sa ozyva jazva po sekcii a lonova kost boli, co som pri Timke nepoznala no a mam uz takmer +10kg, a to sa vobec neprejedam ☹, tak len dufam, ze to potom pojde rychlo dole, ved pri 2 detoch sa uz budem inak obracat 😀 Ako sa dari vam?

svetlankat
22. jan 2012

@suzon78 jej same dobre spravicky, to sa tak dobre cita

teuska
23. jan 2012

@suzon78 to je naozaj super, drzim palce do maja, to bude za chvilku, ani sa nenazdas 😉 A timka je velmi sikovna 🙂
@andrea2603 minuly tyzden akurat bol, ale na cely den, tak som nechcela strasit tak dlho 😀 A teraz neviem, musim povyzvedat 🙂
Vy mate take sikovne deticky, my velmi nerozpravame, ale snazi sa. Viac ukazuje ako rozprava. Obcas je riadny tvrdohlavec, a to bol taky zlatucky. Normalne nespoznavam moje mile babatko 🙂 No asi je to tym, ze sa uz stava z neho osobnost a ja by som este chcela aby bol babo 😀 Zacina skusat, kde su hranice a dava mi zabrat. Nie som vobec trpezliva, no ale snazim sa a myslim, ze aj to sa rata. Livka bola trosku ina 😀
@svetlankat Sveti a vy sa nechystate na babo?

svetlankat
23. jan 2012

@teuska zatial nie, zatial Misa staci

teuska
23. jan 2012
pepita52
23. jan 2012

ahojte tak konecnce sa mi to podarilo prestat kojit mam sice jednu cicu ako melon ale to hadam prejde a dufam že to nebude este horsie a dost dobre to znasa aj mala až sa cudujem

andrea2603
24. jan 2012

@teuska môžeš nás strašiť aj celý deň 😉 , budeme rady 🙂

teuska
24. jan 2012

@pepita52 aj ja som mala, preslo to asi o tyzden a u nas to maly tiez lepsie znasal, len je od vtedy dost mrzuty a zacalo sa obdobie nieeeeeeeeeeeee, co mi dava dost zabrat 🙂

teuska
24. jan 2012

@andrea2603 no, ozvem sa, ale vraj zatial sa nechysta a vy sa nechystate do Nitry?

pepita52
24. jan 2012

@teuska AHOJ A Už ICH NEMAS AKO MELON CI KAMEN JA MA POCIT žE TO ANI NEPREJDE A MALA JE TIEž INA A AJ MI TO BUDE chýbať to cicikanie to tulkanie

wwwphotokidssk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teuska
24. jan 2012

@pepita52 nemam, ale naozaj som ich mala take obrovske asi tyzden, aj som si raz odsala, lebo som myslela, ze sa zblaznim a ked sa ma maly chytil, alebo sa chcel pritulit, tak hroza. Som sa bala, ze dostanem zapal, ale nastastie sa to stratilo. Tiez mi to chyba, dlho som si ho nemohla tak tulit, aby muto nepripominalo, ale teraz uz mozme 🙂

pepita52
24. jan 2012

@teuska a aj si si odsavala lebo ja si kaz den ale neviem ci sa to maa

teuska
26. jan 2012

@pepita52 odsavaj si len tolko, aby ti troska zmakli, lebo sa ti bude stale tvorit mliecko. Ja som odsala len raz a potom, ked sa to dalo ako tak vydrzat tak som uz nie.

laxity
26. jan 2012

Ahojte

@janielah ahoj ďakujem, máme sa fajn...Naty rastie rýchlo, ako aj Vaše detičky 🙂 ...rozpráva, počíta vkuse (jeden, dba, sedem, osem, desať....) 😀 , je veľmi šikovná, pekne papá, obliekať sa nevie a ani vyzliekať 😀 ...sme zdravé a to je hlavné 🙂 a vy? ako sa darí vám? ak budeš mať čas napísať 😉

@suzon78 tak ešte raz Zuzi gratulka veliká a držte sa, nech to má úspešný koniec a krásny začiatok pre drobca 🙂 .....a opäť dievčatko...super, aj mňa to vraj čaká 😀 ak budem čakať druhé 🙂

suzon78
27. jan 2012

@laxity dakujem moja si zlata....no ono zalazi kedy pocnete, mne to aj tento krat sedelo podla cinskeho kalendara 😉 aj mnohym inym babam tak cosi na tom bude...i ked mne to bolo jedno hlavne aby bolo zdravucke 🙂

cvikota
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pepita52
28. jan 2012

@teuska no ani mna už neboli aj o dost meksii no ved už si ani neodsavam tak dufam ze už bude len lepsie aj mala si už celkom zvykla este niekedy si vypýta ale inak nie a vravy že bee cicik 😉

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

hajdylca
1. feb 2012

@maculik Petrikovi vsetko najlepsie k narodeninkam
a tiez @keju Tejkovi ak si dobre pamatam 🙂 hlavne nech su zdrave tie nase deturence 😉 😉

maculik
1. feb 2012

@hajdylca jej, dakujeme 😵 Vam tak isto, vsetko naj k 2rockom, velmi to leti, ze?
ako sa mate?

@teuska a vy sa akko mate?

@suzon78 gratulujem aj ja este raz a hlavne nech su obe kocky zdrave a ty to v pohode zvladas 🙂

My sa mame celkom ok, Petrik vymysla, kde sa da, stale robi to, co nema, zapara do Adelky, ked nahodou su obaja doma, ze su chori alebo tak, tak po 2dnoch uz idu vyletiet z koze, co nevedia, co so sebou. Inak chodia obaja do skolky, su tam spokojni, ja studujem, mala som teraz skuskove, takze som bola v jednom kole. Ale inak pohoda 🙂

suzon78
1. feb 2012

@maculik dakujeeem Maci 😉

teuska
1. feb 2012

@maculik ani sa nepytaj 🙂 Bojujeme ako sa da. Dnes napr. nespal, ja som nejaka mimo v poslednej dobe a doma mame stale ako po vybuchu. 😀 Do prace som sa rozhodla ist, az ked bude mat maly 3 roky, ale zacinam toho lutovat, mozno by tiez potreboval skolku a ja nejaku zmenu. A ked je doma aj Livka, hoci je velka, tiez to je vesele. Maly pisti, bije ju, no veselo 😖 🙂 Pozeram, ze dnes ma Petko 2 rocky, prajeme mu vsetko najlepsie, vela zdravia, kamaratov a stastia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre