Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ewelyne
18. sep 2009

dobre ranko, 😉

olif, ved aj ja som sa priklonila na ich stranu a skusenost mame, mame tiez uz drobca a v choditku plakal 😉

inak co chodia tie testy na STV 2, tak hlavne tie detske veci z cinskych obchodov, obsahuju aj 1200 nasobne mnostva tazkych kovov ako je povolene,nohavice a ubory hlavne a potom uteraky, zupany, pyzama, a postelne pradlo....tam to bolo. A tie z cinskeho maju casto obsah syntetickych latok a nie su cisto bavlnene a ved uz aj v tescu kupite lacno a bavlnene a aj v sekacoch-lebo tie deti to nenosia dlho, tak to nie je zniacene, takze da sa cinskym obchodom vyhybat, aj ked niekto na to nema myslim.

zusika
autor
18. sep 2009

ahojte zlaticka moje.....
ako sa dnes mame???
zoska - ten zeleny kocik je uzasny, presne nieco take by som chcela....zaujimavy design....

Olif - juuuj, svadbaaaa.... najkrajsi den v zivote..... skoda, ze ja uz to nezazijem... (aj keby bola nejaka druha, neverim, ze bude taka uzasna) hlasia vam krasne pocasie na vikend.... a ked budete obaja taki ziarivi, stasti a zalubeni...na fotkach to bude stasne vidiet... my mame krasne fotky hlavne preto, ze sme boli v ten den ako v oblakoch.... krasne spomienky.... no a slzy.... baby, ja som bola vysmiata cely cas...az na chvilu, ked som si obliekla saty a uvidela svojho nastavajuceho.... prisiel po mna - v tu noc som spala u nasich, nie doma s drahym - no a to sa spustila lavina emocii, stastia a vsetkeho, ze som sa nevedno preco strasne rozplakala... a potom som kricala na kozmeticku, ze mi treba opravit make.up a potrebujem vodku... 😀 teraz sa na zom bavim, ale bola to sila..... normalna emocionalna bomba.... no a potom cely den iba smiech.... olif, prajem vam to prezit tak krasne - aspon tak ako sme to prezivali my...uz nikdy sa to tak nezopakuje......
juj, no a svadobna noc - baby, najkrajsia v mojom zivote - aj po 10-tich rokoch..... netusim cim to bolo....jedno, ze bolo 5 hodin rano a za mnou 24-hodinova sichta....
UZITE SI TOOOOO!!!

rozpisala som sa, ale ja milujem svadby... snivam o tom, ze po materskej budem svadobna agentka - teda ze si zalozim vlastnu agenturu.... 😉

a ze baby vedu...super.....tuzim po tom, aby som zvysila skore...... 😉 alebo to vylepsim chlapcom...uvidime, este tyzden 😀

no a ako sa maju vase babatka?
inak vzdy ked vam pisem, ma to male kope.... myslite, ze vie, ze o nom pise... snad necita myslienky?!? 😀 🙂

alex
18. sep 2009

presne tak. Je smutné, že niekto nemá korunky aby kúpil dieťatku drahšie (kvalitnejšie) veci, ale ak na to má, tak ho predsa nebudem odsudzovať.

alex
18. sep 2009

zusika, ja by som tiež rada robila svadobnú agentku. Mňa tie prípravy strašne bavili 😵

lienka2
18. sep 2009

baby co ste z kosic, poznate tehu obchod mammystic na hlavnej? ze ake tam maju ceny a tovar.. 🙂

zusika
autor
18. sep 2009

ja si uz teraz uvedomujem, ze som ochotna dat mojmu drobcovi prve posledne.... budeme sice zit z jedneho platu, ale su veci, no ktorych setrit nebudem.... oki, nebudem kupovat nike topanocky na tri mesiace, ale ani cinske veci, ktore si nekupujem ani ja..... a myslim, ze cherokee ma lacne a super veci pre baby..... januarove vypredaje su mojeeeee 😉
a nebranim sa ani sekacu - na obdobie, kedy sa to male bude ucit chodit - a padat - s drat kolena.... 😉

ewelyne
18. sep 2009

aj ja mam rada svadby, kazda je krasna a ina a super... juuuj uz by som na nejaku aj rada isla 😉
cakame, ze sa spusti lavina svadieb v rodine, ale este nevieme kedy, lebo su neoficialne na plane asi 4.
my sme mali tiez krasnu svadbu, juuuj ked si na to spomeniem,... ale taku malu a aj trosicku smutnu, lebo mi maminka zomrela 2 tyzdne predtym...

zoska
18. sep 2009

Ahojte babky 😉
zusi,
jaaj ja som nad podnikanim v organizovani svadieb uz vazne rozmyslala...mna to strasne bavilo organizovt tie pripravy...u nas je len jedna svadobna agentura aj to mam pocit ze dost draha, takze aspon by sa urobila zdravsia konkurencia... 😀
uz sme sa o tom aj s manzelom bavili, ze by to nemuselo byt zle... 🙂
uvidim ako sa uchytim v advokacii a ak to nepojde (ženy to vraj maju tažšie) tak mozno pojdem do podnikania a aspon si budem vela veci pravne poistit 😉

zusika
autor
18. sep 2009

Evi... ☹ .....
a ja by so isla na nejaku svadbu, ale myslim, ze tu nasu tazko niekto prekona.... nechvalim sa, ale aj nasi hostia vsetci do jedneho tvrdia a porovnavaju, ze sme to mali super.... nebola to taka dedinska svadba aku dovtedy zazivali... mali sme moderatorku a to bolo uzasne...nic som nemusela riesit....iba sa bavit, vymyslala program pre deti aj seniorov...
zatila viem len o jednej planovanej svadbe - kamaratka - ale oni dost uvazuju o tom, ze pojdu niekam na Hawai a tam sa zoberu.. takze nic..a mali by to mat asi 24.4. - takze to sa asi moc nezabavim, kedze male bude mat 3 mesiace.... Evi, ake je dieta, ked ma 3 mesiace - viem ho uz nechat par hodin same s babkou?? asi nie, ze??

zoska
18. sep 2009

my sa ideme svadbiť zajtra na Myjavu...manželova sesternica sa vydva, tak sa teším... 😎

ewelyne
18. sep 2009

Zoska, no dobry napad 😉
Inak svadobne agentury su vec, ktora pojde stale 😉

ewelyne
18. sep 2009

zusika, praveze take malinke, vies hned nechat s babkou na par hodin, nechat mliecko ked budes kojit v chladnicke, prip. mrazaku a ides. Take malinke papaju, spinkaju, a ked bude plakat, babka ho urcite utisi, ved ma prax, nie? Ja som tak do skoly chodila a v pohode. Pojdu na predchadzku 😉
CO planujete?

ewelyne
18. sep 2009

zusika, len musi byt zvyknute pit aj z flase. Ked budete na UM je to jednoduchsie vraj. Ale nas si zvykol na flasu a sem tam mi ho zobral potom niekto na prechadzku a ja som si mohla oddychnut 😉

zusika
autor
18. sep 2009

evi, no tak super.... no to keby sme isli na tu svadbu.... tak ze ci to vieme zvladnut.... ale potesila si ma.... dakujem! 🙂

ewelyne
18. sep 2009

jeeej zoska, budes sa svadbit, len vela netancuj 😉

olif budes mat zajtra uzasny najkrajsi a neuveritelny den 😉 pekne si ho uzi. ja sa vzdy vytesujem, ked sa dvaja tak miluju a potom to specatia svadbou... krasne... 😵

vevoncek
18. sep 2009

ja som bola tento víkend na svadbe švagrinej som si zasomínala na svoju aj na všetky prípravy a ja som bola aj s jej svadbou spokojná a aj s mojou mali sme približne podobné svadby ale chcela by som zažiť aj takú kde by sa stretli celé naše rodiny a bola by veľmi veľmi veľmi veľká svadba, ale keď že som nechcela zruinovať ani rodičov a ja som na to nemala tak sme mali malinkú svadbu ale máme krásne spomienky aj fotky a dôležité je že sa máme s manželom radi a že teraz budeme mať malý voňavý uzlíček aj radostí a aj starostí 😀 a myslím že ten nás teraz bude tešiť a dojímať najviac

komarik
18. sep 2009

olif, zoska, a neprihráte nejaký ten koláčik? Strašnú chuť na sladké som dostala 😀

ewelyne
18. sep 2009

Zusika, ale inak my sme boli na par svadbach aj s malym.. ked mal tiez niekolko mesiacov. Vascina bola v takych priestoroch, kde boli aj miestnosti "na oddych" a bolo tam ticho a v podstate sa len napapal a spal, a raz bol chvilu hore a potom zasa zaspal 😉 neboli sme do rana, ale poznam aj takych, co isli zo svadby o piatej a mimi im spalo v kociari cely cas. No na niektorych sa nedalo, tak bol maly u svokrovcov. 😉

ewelyne
18. sep 2009

vevoncek, aj my sme mali len mini svadbu a po obrade veceru a posedenie a ludia ostali as do pol druhej v noci 🙂 tiez mame len fotky a krasne spomienky 😉
inak ja mam z tych svadobnych najradsej torty a tie take kosicky- s lentilkou 😉

ewelyne
18. sep 2009

pisem ako hotentot, ze as- no az do pol druhej. 😉

zoska
18. sep 2009

ja som si tiez zaspominala...vytiahla som svdob.vyzdobu na auto, lebo nevesta chce požicať cylinder na zenochovo auto...vyzdoba z mojich aut uz bola na 5tich svadbach...a to som to chcel predat hned po svadbe a mam ju doteraz 😀

ewe neboj, ja mam nizky tlak a som z toho dost unavena takze hyrit urcite nebudem, ale tak na pomalsie rytmy sa ma ten moj mangel hadam ujme 😀
dnes sa mi vracia po tyzdni z Finska, tak sa nanho tesim a mame tu jarmok, pocasie sa umudrilo, takze dnes to vyzera na pekny den 😵

zoska
18. sep 2009

komarik, hmm no do Zvolena to nemame po ceste...uz ti ostava len nejaka cukraren...alebo dojdi do MT bud. tyzden, odlozim ti z vysluzky 🙂 🙂

ewelyne
18. sep 2009

zoska, no na pomalsie rytmy to hej, romantika 😉
no u nas to pocsie vyzera vselijako tiez... vyzera akoby malo zacat kazdu chvilu prsat.

alex
18. sep 2009

U nás je fajn počasie.

kočky tak vám tie svadby závidím. Hneď by som na nejakú išla, ale to je v nedohľadne, keďže už väčšina rodiny a kamarátov je posvadbených.

blumka
18. sep 2009

aku mate fajn temu...svadby...my pojdeme 10.4 na jednu, dokonca idem za svedka..este neviem ako to vyriesim s babom a s Tete, ale asi popytam moju maminku aby prisla postrazit 😉

zucana
18. sep 2009

cafte baby tak o svadbach jo? ta moja boal najsuper a nikdy soms a tak nebavila 😎
inak ja uz mozem odciarknut ze kocik nam ma kto kupit a tiez si zacinam robit zoznam 😉
muz si robi srandu ze mam napisat list: ze ahojte stari rodicia volam sa viktoria a pridem vas pozriet v januari ...potrebovala by som : ..................... 😀
vo stvrtok mam stretko s tou bbaou co mi ma dat veci...a kamoska mi donesie z NY same dievcenske vecicky a sadu porcelanovych babik 🙂

vevoncek
18. sep 2009

ewe my sme mali presne takú istú ako si opísala a teraz keď sa vydávala švagriná tak bola tiež taká podobná svadba a tak som vytiahla album zo svojej svadby a som si popozerala foto kúpila som si taký krásny album ale ešte tam mám pár miest volných na foto tak uvažujem že ešte dám nejaké foto vyvolať nech je úplne plný

zucana
18. sep 2009

inak aj ja chcem organizovat svadby 🙂
mozme si spolu zalozit medzinarodnu agenturu...zusika BA, ja v IT , zoska - MArtin atd 😀

alex
18. sep 2009

zuci, no ja idem zajtra ku kamoške, tiež mi požičia tehu vecičky a ona má Dominika, už je veľký chlap, má 2 roky, tak aj nejaké vecičky popožičiava.

S tou agentúrou super nápad, pokryjeme celé Slovensko a aj Európu 😀

maculik
18. sep 2009

ahojte, tak som spat z kontroly po amnio, vsetko sa zda ok, maly bol hore, tak sa mrvil, mam aj foto, len neviem, ako ju pridat, zeby scan?

Takze uz len pockat na morfo 28., niekedy vtedy by mali byt aj vysledky.

Ja sa pridam k tej agenture, pokryjem Nem a Lux 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre