Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
10. okt 2009

to je aky?hod link ;)

petuskaxfun
10. okt 2009

a na fb nie si 😕

ewelyne
10. okt 2009

ahojte babusky 😉
ja si pripadam ako nocna sova, zasa trpim nespavostou...nechapem... 😠

inak aj ja to burcho tak citim sem tam, takze to sa vsetko roztahuje a tlaci kade tade... 😉

inak ani olinka tu dlho nebola a blumka a alex sa neozvali...

petuska je nas na FCB vela 😉 ceeela grupa 😉

inak nasla som pekne izbicky ale pre vacsie dietky- www.meblik.cz

inak ja stale neviem co s tym kociarom... omrkneme ceny na dovolenke a uvidime,
ale asi to isti e-bay 😉

pekne oddychujte 🙂

maculik, juuuj tie zubky... nech vas to rychlo prejde. A to potvrdenie budes potrebovat od lekara urcite.
My sme to vyzadovali vzdy a vsetky letecke spolocnosti to vyzduju, lebo fakt je to uz dost pokrocile tehu 32 tt. a nikdy nevies...tie zmeny tlaku, to nie je sranda... bezne s tym maju zdravi, zdatni ludia problemy a pri tehu je to telo moze reagovat rozne.. ja sama som sa vzdy bala, ze co by som robila, kebyze naozaj zacne niekto rodit na palube, sice teoriu ovladam, ale prax je vzdy ina...

zucana, ak si pekna v tych satockach a ake uz mas bruskooo 😉

inak baby, my s tym menom,... mne sa vzdy pacila Viktoria, ale manzelova sestra ma... ale ta ma ine priezvisko,
aleboli by sesternice... ja neviem...
spravim si zoznam a napisem vam ake by som mala este tipy, len muzik mi polku zasa ofrfle, ako ho poznam,
na kzde ma nejaku basnicku, rymovacku atd...

olifcek
10. okt 2009

olinka by mohla prist veru...myslim, ze ona chcela dat babu meni Olivia, len manzel nechcel..x;o) nech niesom sama, i ked....nevadi mo to x;O) Olivia je krasne meno x;o)

zusika
autor
11. okt 2009

caute.. vy nemozete spavat?? ja som vcera zalomilauz o 8.30 - to pocasie ma ubija.... ☹
prajem vam dnes pokial mozno pekny den!!

loginka
11. okt 2009

cafte 🙂
zuci, sexica, saty su vdacne, ja sa uz teraz obavam ze sa do tehu gati pomaly nedostanem, uz som odstavila 2, co ma tlacili 😖

baby co si myslite o zazmluvnovani doktora? ma to vyznam?

petuskaxfun
11. okt 2009

ahojte ewelyne heeej tak posli meno ak chces dam si ta do priatelov,nie si sama co trpi nespavostou ja som isla spat po jednej v noci,hehee uz mam brusko ako balon ale ten lietajuci hehe 😀 loginka no ja uvazujem o zazmluvneni niekedy to vyznam ma 😉

alex
11. okt 2009

ahojte kočky
ja som akosi nemala čas, sem skočiť. Po tej amnio som ok, dúfam, že to tak aj zostane. Jakubko kopká, tak sa má asi dobre a nehnevá sa na mňa, že som ho už takto v brušku potrápila. Teraz už len čakať na výsledky...

zucana
11. okt 2009

cafte babky peknu nedelu...ja som doranajkovala ideme na obed k svokre lebo je sama...snad nedojde svagor ale nemyslim si....
dnes bola hrozna noc...tiez zaspavom okolo pol noci az jednej ale spala som do 10:15...resp. som bola celu noc smadna a potom chodila na WCko asi 5krat a rano o 7mej som sa zobudila na strasny hlad...tak som sla nieco slohnut do chladnicky a v posteli to zjedla a spala dalej 😉
inak dnes je tu pekne tak ked bude vsetko oki pojdeme sa prejst...zatim jo...
blumka aj na fb bola posledny krat 6.10. 😕

olifcek
11. okt 2009

zuci krasne saty, ale mne sa velmi pacis v tych hnedych, normalne, ze wow...seknu Ti, velmi, velmi x;o)

zucana
11. okt 2009

dikes baby 😉 aj ked som taka nafuknuta do tvare a pribrata a nie moc sexy aspon tie saty sa mi pacia...

janielah
11. okt 2009

ahojte. Alex a kedy budes mat vysledky? To si lezala na 9.poschodi? Dalo sa to tam?
Zuzi a kde je svagor?

olifcek
11. okt 2009

blumka fakt nezvykla byt tak dlho tisko, hmmmmmm

alex super, drzim silno palce x;O)

idem ja uvarit rychly obed...drahemu i rodicom, ktori teraz makaju na byte...otec pucuje steny, vyrovnava ich, paq ich bude malovat a mamka umyva ruru....hech....necakala som, ze mamka uz dnes tam pride...som chcela, ze cez tyzden tam pojdem a poupratujem x;o)

zucana
11. okt 2009

tu meste ale ked sa dozvie ze dojdeme my tak nedojde 😉

olifcek
11. okt 2009

zuci mne sa prave teraz pacis viac, si taka milunka v tvaricke....rozkosna....myslim to uprimne...

janielah
11. okt 2009

zuzi, to az tak? on ked vie, ze mate vy prist, tak nepride? tak preco vam potom robili naschval, ked sta sa mali stahovat? tak chcu vas, ci nechcu??

zucana
11. okt 2009

😀 taka buchta 😎

zucana
11. okt 2009

jani ja uz ani neviem...svagor isto ale nie...svokra je sama takze my dobraci ideme za nou aby nebola a mohla si navarit nedelny obed a nakoniec sa asi nebudeme stahovat lebo ta kupujuca je dobra....a ked sa nastveme pojde na sud...

maculik
11. okt 2009

ahojte kocky
tak tu dnes konecne neprsi, rano sme uz stihli prechadzku a chceme ist aj poobede, ked sa mala zobudi.

ewe, s tym rodenim nestras, dufam, ze ma to tam nechyti, ten let nie je dlhy a predtym pojdem este k dr, nech pozrie, ci je vsetko ok.. Pojdem len s malou, tak nerada by som nejake problemy 😒

olifcek
11. okt 2009

zuci...my sme prisli od vcera na 3 zavady....elektroinstalacia je tam urobena nejakym amaterom, vsade su i plane kable, a teda zvysne, paq na niektorych miestach je nulak, pod ktorym nema byt prud, no nulakom nie je a kebyze ho chytis za koniec, je to to posledne, co urobis, potom...omietka zo stien...otec ju zacal vyrovnavat, nakolko su tam neskutocne krive steny, tiez nejaky ,,profik,, to robil, takze sa museli steny zoskrabat a omietka sa ide robit nanovo, no a dnes mi otec vola, ze v kuchyni netecie tepla voda....ze v kupelni ano, ale v kuchyni nie. trubky su vraj teple, cize voda tam je, ale uz cez bateriu neprejde....grrrr

janielah
11. okt 2009

olif, tak to mate teda "radosti" ale na to mate taky preberaci protokol, ci? a upozorni byvaleho majitela, ze to v podmienkach nebolo... hm?

olifcek
11. okt 2009

ona sa ale tvari, ze o nicom nevie....grrrrr

janielah
11. okt 2009

😀 to akoze v kuchyni umyvala riady studenou 😀
my sme mali toto podobne, ked sme sa este s maminou stahovali...
zenska sa tvarila, ze jej nesiahame po clenky, ze aka je dama a pod vanou sme po nej nasli povyhadzovane pouzite tampony...dobre, ze?
ludia su vsak vseliaki....od vtedy nech sa tvari ako chce, tak sa na seba s maminou znechutene pozrieme a myslime si svoje...fuuj...

olifcek
11. okt 2009

ona tvrdi, ze jej voda isla....a dal anam cislo na pana, ktory jej vraj pred troma rokmi robil vodu, resp. menil trubky, nakolko vo vyzera tak, ze je ta na teplu vodu upchata...ono, ta pani je poloromka....uz nikdy viac....x;O)

zoska
11. okt 2009

ahojte 🙂
mali sme navstevu na vikend, ale uz odisli, tak vas docitavam...
olif, to mi je luto, ze mate problemy s bytikom, viem z vlastnej skusenosti ako sa prerabka bytu predrazi, ked to dakto pred vami sfušuje...

inak tusim logi sa pytala na zazmluvnenie dr., no u nas som pocula take veci, ze sa zenam stalo, ze dosli rodit a dr., ktoreho si vybrali im nedvihal obil, alebo sa len informoval aky je stav a myslel ze ma este dost casu a potom nestihol dojst a vsetci davali ruky prec, ze vy mate zaplatene tak si pockajte na svojho dr. 😒

jani fuuuuj to bola riadna humusacka ta zenska... 😖

olifcek
11. okt 2009

jj, jani, nezavidim...bleee...takto hnuzne zit...bleee...

zosi, nastastie to robi otec, teda tie steny, aj malovat to bude, manzelik je uz tam, zaniesol mamine i ocovi papu, ktoru som navarila, on samotny ale este nepapal, hech, predpokladam, ze im uz pomaha....mne dnes naordinoval pokoj doma a odpocinok, tak poslucham...

pozeram odsudene na jojke x;O)

zucana
11. okt 2009

cafte babce boli sme na prechadzke a mam super kolacik na veceru 😵 🤐
olif to ma mrzi ale stavaju sa take veci....kazdy chce len pre seba....hlavne ze mas tatina co vam to pekne pomoze a bude vsetko peknucke ...
zosi tak pekne navsteva....aj ja bych chcela nejaku zo slovenska.... 😉
boli sme na zmrzke asi poslednykrat...bolo 23 stupnov ale od stredy uz ma byt ze 13

supi
11. okt 2009

Ahojte mamicky 😝
ospravedlnujem sa ze som sa vam sem votrela ale snazim sa dopatrat ci nemate nahodou niektora skusenosti s kocikom tako jumper X, ako je na tom po stranke kvality, ci to nie je nejaky jednorazovy burzovny shit.
dakujem

zucana
11. okt 2009

supi ja neviem ale patuska ho tusim chcela....a neskaces...ved si nas termin nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre