Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
26. okt 2009

Dobré ránko,
tak ja som dnes v práci...a sa mi strašne nechce. Ani nemám nejako robotu, takže mi to bude veľmi pomaličky ubiehať.

janielah
26. okt 2009

dobre ranko baby 🙂
ewe, klbuk dole, odteraz ta volam prirodna liecitelka...ja si nikdy nezapamatam ani na co je zihlava 😀
dnes sa idem pozriet na ten jane nomad, tak vam dam potom report, ze co a ako 😉

alex
26. okt 2009

jani, jane nomad je peknučký, mne sa akurát na ňom nepáčia tie zdvojené predné kolieska, inak je super. Vaničku má dosť veľkú.

Lolka ja sa spolieham na to, že vo vaničke nepobudneme až tak dlho a predsa v lete sa tam bábo zmestí, keďže nebude také naobliekané, takže v pohode aj tá užšia vanička postačí.

andrea2603
26. okt 2009

Ahojte. Po víkende znovu pondelok ☹ .
Na hrdlo aj u nás zaberá kloktanie slanej vody a bylinkového čaju - repík, šalvia, kamilka.

Alex, niekedy aj mne ubieha čas v práci veľmi pomaličky, keď je tej práce pomenej, ale dnes máme rušno - termín odovzdania DPH.

lolka
26. okt 2009

dobre ranko 😉
chorobkam prajem skore uzdravenie, nech choroby utekaju rychlo prec !

ewe, teda, ty si ale prirodny vsevedko 🙂 dobre vediet, na koho sa obratit skrz liecivych rastliniek 😵

alex, mas pravdu, tiez si vravim, ze ved vo fusaku bude babo nejake 2-3 mesiace a potom uz bude teplucko.

mne sa tiez veeeelmi nechce, spala by som.... 😖

blumka
26. okt 2009

baby, pliiiiz.. hodte tu este raz ten link na cviky na fitlopte...
uz mi ju manzelik konecne nafukal, tak sa mozem realizovat...a nenormalne ma dnes vsetko boli

alex
26. okt 2009

mňa ešte aj hlava začala bolieť, no super...

maculik
26. okt 2009

Dobre ranko, tehulky 🙂
Ako vikend?
blumka, pockaj, ja som niekde mala link, idem pozriet, ci to este mam a ked tak hodim.

martulanr
26. okt 2009

ahojte hlasim sa po dllhom case vydovolenkovana uz som stihla aj 4D tak bude to predsa chlapec 😀 vsetko je v poriadku doki taky zlaty este ma aj natahoval chvilu ze baba to bude 😀
uz som bola aj na diabetologickom tento krat to bolo lepsie ako prvy 😀 2 hodiny som sedela v čakárni a čakala dalo sa to vydržať
a aj kociar som kupilaaa teda tomu sa tesim najviac 😀 😀
hodim foto do albumu

zucana
26. okt 2009

babce nazdis
slanu vodu na kloktanie odporucam mne aj tie dasna presli a tom som kloktala len 2 razy...
inak som spala este v obyvke (celkom dobre sa mi spalo) a muzik vola ze pliz ze uz budes spat so mnou mne uz nic nie je 😀
som povedala ze oki ale ze mne sa dobre spalo 😅
jani no daj vediet...
inak sima posadili vcera svokrovci na kobercek ze jaka je zla situacia a tak...a ze setrit a tak...a svokor zamestnal jedneho zo srilanky co ma 2 deti a nemaju s manzelkou robotu aby aspon nejak uzivil ich a nema pre neho moc robotu tak vo stvrtok ze ked tubudem mat aj upratovacku ze mibude kazdy tyzden chodit terasy umyvat a aj okna mu dam umyt a este nieco musim ponachadzat....ale akoze zlaty svokor...
zajtra idem k dokymu o piatej asi a potom bud.tyzden by som uz chcela objednat vybavu kocik a nabytok lebo 1-2 mesiace dodacia....
martula gratulujem a jani ty daj hned vediet co kocar 😉

lolka
26. okt 2009

marti, gratulujem k dobrym vysledkom a k druhemu chlapciatku 😉
a aky kocik si kupila ? hod foto nech sa mozme inspirovat 🙂

lolka
26. okt 2009

marti, pekny kocik ste vybrali 🙂 a aka je to znacka, Titi ? 😕

garonka
26. okt 2009

marti ahojky

glukozu si si kupovala sama? ja idem do poradne až 19.11 a glukozu si mam kupiť, ale baby vravia že to je riadny humus 😕 a sedieť v čakarni 2 hodiny? booože

martulanr
26. okt 2009

lolka je to TITI Triton 3v1 😀 lahucky ziadne nastavce 😀 😀 tak sa tesim maly sa chcel uz povozit ale nedovolim 😀

lolka
26. okt 2009

marti,kuknem na nete 😉
garonka, mne dala doki recept na glukozu a ja som si ju vybrala v lekarni. mna caka glukoza v piatok 😖 ja len dufam, ze sa nepogrciam, ked tam treba ist na lacno......kym odchadzam z domu musim aspon nieco malo zjest aby som zvladla cestu do prace 😒

zucana
26. okt 2009

loli podla mna to neni take hrozne ako sa to opisuje mne to dokonca chytilo 😎

zucana
26. okt 2009

baby kde je olifcek????

janielah
26. okt 2009

lolka, ja tak isto, tiez mi je strasne zle, ked som dlho na lacno...ja idem vo stvrtok, ale ku mamine do nemocnice, tak keby som tam odpadavala, tak si pojdem ku nej do ambulancie polezat...tak asponze tak..

marti, aj mne sa paci ten kociar a novy ste kupovali? kde? len tak naklikavas na konstrukciu vajicko?

lolka
26. okt 2009

zuci,hej ? kupila si si aj na domov ? 😀 tak som zvedava....ved vam napisem ako som to prezila 😀

maculik
26. okt 2009

lolka, a nemoze ta hodit manzel? nech nejdes sama taka hladna, ked ti byva zle..

ja mam mat glukozu tak o 2t, ale uvidim, lebo akurat som sa objednala k novej lekarke v Bonne, kedze toto je posledny tyzden v praci a od nedele uz budem tam u Vladka, tak som zvedava, na kedy ma objedna ona. Je to vraj v Nem nepovinne, ale sestricke som o tom hovorila, ked som sa tam telef.objednavala, a zdalo sa, ze vie, o com hovorim.

marti, pekny kocik 🙂

zucana
26. okt 2009

maci no tak to mas nachlp lebo sa to ma robit do 28tt
inak loli ja som si nemusela kupovat...mi tam dali taky syrup...bodaj by nie ked sa za ten odber plati 8 eur....

martulanr
26. okt 2009

janielah kupovali sme uz pouzity ale iba 4 mesiace ho pouzivali a iba hlboku vanicku ostatne bolo este zabalene vsetko sa naklikava na konstrukciu akurat nema pérovanie ale hadam nebude vadit strasne jednoducho sa ovlada a zmesti sa mi do autaaaa 😀 😀 😀 😀

garonka
26. okt 2009

lolka

no veď to si neviem ani ja predstaviť aby som tam šla na lačno a vypila ten humus a sedela 2 hodky v čakarni 🙄 ale aspoň babenka budu mať veľa energie z cukru 😀 no mne recept nedala, len z vlastneho vrecka si mam kupiť glukozu až 75 gr 😕

maculik
26. okt 2009

zuci, to stiham, to je vratane 28.tt a ja som len v sobotu zacala 26.
Takze bud.tyzden budem v 27. a ked ma objedna, tak zrovna na 28. 🙂

janielah
26. okt 2009

marti, tak to ste super kupu urobili...tisko zavidim, nam to nevyslo, my sme ho museli ist predavajucej vratit...
tak sa tesim s tebou, aj farebne je velmi pekny 🙂

nedockava4
26. okt 2009

ahojte, tehulky 🙂
len som k vam nahliadla a pozeram, ze preberate glukozu a kociky...
tak ta glukoza sa da zvladnut, je to zle, ale nie hrozne...a tie 2 hodky vam zbehnu citanim casopisov 🙂
Janielah - co sa tyka kocika Jane...ja som bola cez vikend v BA, lebo som nanho bola zvedava, ale rozhodli sme sa pre Teutoniu...bola praktickejsia, lahsie sa skladala a rozkladala...ak chces, mrkni foto v albume...
Ale tebe sa mozno viac zapaci Jane 🙂

martulanr
26. okt 2009

tu glukozu som aj ja kupovala v lekarni bez receptu a dovolili mi priniest citron tak mi ho tam sestricka vymačkala to sa dalo vydrzat 😀 a na lačno najprv mi pichla do prsta kvapku krvičky a potom mi zarobila drink 😀 vypila som na x jak alkáč ale bola som strasne smädnaaa a hladnaaa a to som bola na 7 objednana

maculik
26. okt 2009

ja som si tu pri Adelke tiez nic nemusela kupovat, dali mi taky pomarancovy akoby dzus, sice to bolo trosku sladsie, ale inak pohoda, velmi mi to chutilo. Tak dufam, ze aj v Nem bude nieco podobne a nic hnusne 😝

janielah
26. okt 2009

nedockava tak vy ste boli v bratislave? ale vy ste novy kupovali, vsak? a asi bol aj pekne drahy...ale je velmi velmi pekny. ja by som radsej so styrmi kolieskami a takymi malymi, presne ako mise martula... 🙂
casto chodite takto hore dole ? ke - ba?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre