Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

petuskaxfun
28. okt 2009

Ahojte tak epi si aj ja zaplatim murcitea ked mi ju nestihnu dat alebo nebude treba tak mi vrstia peniaze,aspon tak som to pocula,pupoc.krv by som si dala odobrat ak by boli nato finance 😖 ako tak citam tak unavene sme vsetky 😉 ja si kazdy den hovorim,ze dnes uz si pojdem cez den pospat a stale nic

lolka
28. okt 2009

mne tiez nic nechce.... 😖
som aj ja zvedava na to cvicenie, ved podame spravu 😉
zuci, ja som prala vcera, takze ma tiez caka zehlenie, ale dnes urcite nie 😅

petuskaxfun
28. okt 2009

lolka je to normal v tom brusku podla mna aj ja to tak pocitujem ked kychnem alebo zakaslem,teraz este navyse sa mi k tomu pridala dalsia neprijemna vec,kedtak silno kaslem tak si aj cvrknem ani neviem ako/no asi si kupim plienky 😀 dufam,ze ked vyzdraviem tak sa to upravi 😅

zucana
28. okt 2009

no ved mne este neutieklo...uz je tu 2 tyzdne ...takze dnes musim musim musim 😎

loginka
28. okt 2009

pekne si zacvicte dievcatka, aj za nas, ktore necvicime 😵
petuska mna to trapi uz od leta, teraz pomenej, trosku som cvicila tie Kegelove stahovat panv.svaly

maculik
28. okt 2009

zuci, uzi si to zehlenie, ak budes ako vacsina novopecenych mamiciek, tak casom zredukujes pradlo len na fakt tie najdolezitejsie veci - ja uz zehlim len kosele a nohavice, Adelkine veci zehlim za pochodu vecer predtym, nez ide do jasli (takze za 2min ozehlene). Zvysok uz vesiam tak, aby bolo co najmenej ukrcene...

ja som tiez uplne zaspana, uz sa celkom tesim, ako si od bud.tyzdna budem moct cez den pospat, ked dam spat Adelku. Akurat ze sa bojim, ze miesto toho, aby som si isla lahnut, tak budem cumiet do Konika 😅

zucana
28. okt 2009

maci to ja uz davno.... 😎

maculik
28. okt 2009

zuci 😀
ale jasne, naco stracat cas zehlenim, ked sa da vyuzit maznanim a blaznenim s drobcom alebo hoci aj spankom 😉

oki, idem pre Adelinku, tak pekny zvysok dna 🙂

katina2209
28. okt 2009

petuska tak to sa mi stalo už dvakrát že si cvrknem keď kýchnem to už sú slabšie tie držáky 🙂 no ty si môžeš aspoň cez deň pospať a čo to nevyužiješ ja keby som mohla tak by som spala

janielah
28. okt 2009

logi, ako sa smejem, ze aj ty uz chces vozit ovecku 😀 boli sme dnes pozriet v Pezinku v babylande, ci ako sa to vola a mali tam aj dvojickove kociky, neboli ste tam kuknut?
muzik siel s kamaratmi futbal kukat, tak sa tesim, ze nie je taky utrapeny kvoli tej robote...ved si aj zasluzi oddych po tolkych rokoch nocnych a pod... dufam, ze to bude vsetko ok....

zucana
28. okt 2009

jani a fotkos mas kde? 😉
dobre ze isiel aspon sa odreaguje a potom zacne natvrdo hladat...
poslem asi mamcu do toho babylandu pozriet...
iank baby tu je taka rozsirena teraz chripka...ze v triedach v skolach namiesto 30 ziakov ze 10...
inak uz zehlim 😎

andrea2603
28. okt 2009

Ahojte. Ja sa už tiež cítim ako opica, čo sa týka mojich nôh. Problém oholiť ešte nemám taký veľký, ale sa mi nechceeeeeeeeeeeeee. 😝 No ja som úplne blond, takže chĺpky nie je tak vidieť 😵

janielah
28. okt 2009

andreji tak to mas dobre, ze to nie je az tak vidiet...mne to ide vidiet riadne, ale tiez sa mi nechce a dolu si ani nevidim, tak sa tvarim, ze o tom neviem 😎
zuzi a to ti ako ide zehlit a pisat pritom na konika 😀 (a nikam sa netrep, ked nemusis, aj v obchodoch minimalne,nech ta nikdo neokycha a neokasle )
a idem uz tie fotky pridavat, som aj zabudla 😅

blumka
28. okt 2009

baby, to uz mate problem s holenim? 😀 a co budete robit v osmom a deviatom mesiaci 😀 😀

selyma
28. okt 2009

Aj ja idem zehlit, ale to si necham pocas televiznych novin, ani nie je toho tak vela. Ale ja rda zehlim, male sa vtedy tak hybka, asi to ma tiez rado

zucana
28. okt 2009

selyma tak snad to bude baba a bude ti pomaha 😉
jani hahaha davam si pauzu nie? rizotko som si prave dala a teraz kusocek cokinky...
a dnes som bola akurat v bille...a zajtra idem akurat pre viki veci pozret a spisat a zistit ceny finalne a podmienky aby som bud.tyzden objednala....a davam si na nos a usta sal...aj ked je 20 stupnov 😀

andrea2603
28. okt 2009

blumka, to ma potom už môže mužík odovzdať do ZOO 😀

selyma
28. okt 2009

Ved ja dufam. Tak my budeme take kamosky, ze to este svet nevidel (ked to bude dievcatko)

janielah
28. okt 2009

blumka, v osmom a deviatom som nebudeme holit 😀
a pridala som tie fooootky, tak kuuuk 😎

zucana
28. okt 2009

jani paradny fakt...to je ale uzivany ze?lebo vyzera ako novy...dufam,ze ste kupili za dobru cenu 😉

blumka
28. okt 2009

no jani, potom a ta opytam 😀

blumka
28. okt 2009

a kociarik super

janielah
28. okt 2009

dakujem kocky, bol za rozumnu cenu, vzhladom k tomu, ze je naozaj skoro uplne novy...tak sa vam paci teda, to som rada...hodi sa pre dievcatko, vsak? Inak ked ho zlozim a dam do kufra, tak sa mi tam aj vanicka vojde, super, ze???

andrea2603
28. okt 2009

dievčatá, teraz som sa dozvedela od švagrinej, že čo dávajú v TV správach o samovražde policajta v LV, tak to je svokrin sused. Nechápem...mladý chlap, 2 maličké deti, cca 1r. a 4r.. Až som v šoku.

lenica81
28. okt 2009

caute kocky...

zoska gratulujem k princeznej... 😉 jani, pekny kocik... a pre babenku si myslim velmi sympaticky...

ja mam dnes za sebou tiez sladku vodu... mna nechali sa vytrapit do 11tej... ☹ a potom ma 2 hodiny bolela hlava z toho, ze som nepila... nic moc teda... ale vypit sa to da... dali mi klasicky plastovy poharik... miesala som a pila... na 5 duskov... potom sa mi dvakrat grglo... ale len tak diskretne... 😀 ale povedala som, ze pardon...
a ako tam sedim medzi tymi kockami cca v rovnakom tyzdni, sa mi zdalo, ze mam nejake male brusko... 😕 a k tomu este mi kolegynky zavesia, ze vobec nevyzeram na 6ty mesiac... no... hadam to pride... 😔

k tomu holeniu... ja som si dnes naordinovala udrzbu... tak hadam vsetko stihnem... 😅 aby som sa tu velmi nezabudla... aby aj mangel bol spokojny... esteze chodieva hravat volejbal, a mam cas na taketo zabavky... 🙄

zehlenie je pre mna za trest... takze ja iba za pochodu, ked si nieco idem obliect... 🙂 takze uvidim, ako to bude s babom...

a k tej pupocnikovej... dnes som zabijala tie 2 hodky u dokiho citanim o tom... ale ta palka... no neviem, skor asi nie...

lenica81
28. okt 2009

andrejka, riadna tragedia... ☹

andrea2603
28. okt 2009

leni, mňa čaká sladká voda takto o týždeň. Už sa teším 😝

petuskaxfun
28. okt 2009

tak vy uz mateako citam pomerne vsetky za sebou tu gebuzinku sladku a ja nic az v utorok na buduci tyzden 😕 to uz budem v 28.tt hm neni to neskoro???

blumka
28. okt 2009

petuska robi sa to od 24 do 28..takze je to v norme 😉

katina2209
28. okt 2009

no ja neviem petuska od 24-28 týždeň je normálne ja idem zajtra skoro ráno blééé už sa teším mám tam byť o pol ôsmej to aby som išla o 6,45 z domu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre