Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ewelyne
4. nov 2009

blumi, ja som tiez zvyknuta ten ocot pouzivat je to bezne co viem, pouziva ho vela ludi a nemyslia si, ze som vadna 😀

maculik
4. nov 2009

Ahojte 🙂
Tak som spat z navstevy, super sme sa porozpravali, som rada, ze som sa s nou cez Konika zoznamila. Dala mi nejake tipy, co sa tyka rodenia tu v Bonne, a tiez asi v pondelok pojdeme s Adelkou s nimi cvicit poobede medzi deticky.

Idem teraz balit, lebo rano vstavame okolo 5, aby sme pred 6 vyrazili na letisko, o pol8 mame let.
Tak sa uz asi ozvem az zo SK.

Inak, ocot pouzivam aj ja v byte, hlavne teda v kuchyni (vyborny je na dezinfekciu chladnicky
🙂

ewelyne
4. nov 2009

maculik, stastnu cestu 🙂

blumka
4. nov 2009

maculik, stastnu cestuuuu 😉

janielah
4. nov 2009

zuzik, dobre si to napisala 😉 dakujeme.

maculik
4. nov 2009

dakujeme 🙂

loginka
4. nov 2009

tie negativne spravy asi prestanem pozerat, lebo dost to strasi a je prirodzene, ze sme nachylne sa teraz viac bat, lebo neide len o nas ale ajo poklady co mame v brusku
inak dnes som bola na injekciu n ato zelezo a islo to mimo, zila praskla, tak to bola ina bolest, este teraz ma to boli, bleee, akurat som si hovorila, ze zazijem aj vacsie bolesti, tak som sa ukludnovala 😵

tesim sa dnes na Preslapy, jediny serial co pozeram 🙂

baby budete vsetky chodit na tie cvicenia a prednasky? lebo ja neviem , cvicit nemozem a sediet niekde v prednaskovej miestnosti sa mi tiez nechce, porodim aj bez toho? 😉 mozno pojdem raz a uvidim, ten Ruzinov mam najblizsie

ja som sa kupala asi pred 2 tyzdnami , asi prvy a posledny krat v tehotnosti, lebo som mala problemy vstavat z lahu do sedu, nemala som sa o co opriet, a to sa milujem kupat, tak Vam zavidim, ze Vam to nerobi problem
mozno ukecam manzela, ze mi bude asistovat 🙂

zucana
4. nov 2009

my tu bohuzial nas ocot nemame (a vinny stoji dost vela na to aby som s nim umyvala a predavaju ho po 100ml) ale mame amucchina co je dezinfektant...a upratujem pravidelne takze myslim,ze staci... ocividne nebolo pochopene preco by si moj muz myslel ze som vadna...bolo to na margo, ze by som behala po byte s octovou handrou a dezinfikovala po nom kedze sme so zoskou preberali ako nasi chlapi dost cestuju...mozno ewe, keby aj tvoj muz bol casto v zahranici a bola by si tu v IT v situacii aku mame my by si tiez inak rozmyslala takze ako ja neodsudzujem niektore veci ktore sa pisu a nekritizujem ze sa to moc rozobera, tak poprosim sa stavat k veciam neutralne aj ked samozrejme kazdy ma svoj nazor...ja som vdacna za kazdu radu a odpoved co tu na koniku dostanem aj preto,ze tu nieco take neexistuje a som rada ze som si tu nasla baby uprimne, mile a ochotne pomoct...

zucana
4. nov 2009

logi obuvakom sa mozes nechat vybrat 😀 😀
ja mam problem sa utierat 😉 teda nohy

loginka
4. nov 2009

tak taky obuvak zial nemame 😀
ja iba tesne pod kolenami mozem, aj sa tam nakremovat 🙂

andrea2603
4. nov 2009

no, Lele už dopozerala rozprávku tak PC je teraz moje. Syn má zákaz az do odvolania, nachytal 5 z angličtiny-slovíčka a predtým tam má tri 1, takto si to pokaziť-lajdák.

Ocot? už si nepamätám prečo, kvôli nejakým zdrav. problémom, ale jeden čas /tak asi v puberte/som ho nalačno pila 😝 . Asi jablčný. Mamina alternatívna liečba. Takže dezinf. octom ešte celkom v pohode 😉 .

zucana
4. nov 2009

andy dobra 😀
ja som ocot nepila ale raz omylom sa napila avivaze...ked este mam riedila do salvatorkovej flase ...som si myslela ze to je pomarancova salvatorka 😅

andrea2603
4. nov 2009

ty brďo, tak to je tiež dobré 😀 Je tu ešte nejaká z vás čo dobrovoľne alebo nedobrovoľne vypila niečo extra? Prispejte, aspoň sa zasmejeme 😀

lenica81
4. nov 2009

cafte opat... dnes som mala v robote strasne vela roboty... teda neskor... 😖 a potom vas docitat da zabrat...

inak co sa tyka tej chripky, moja segra dnes pride z thajska, muz ide v pondelok do ciny a viem, ze tam strasne s tymto stresuju... ked bol muz v auguste v malajzii (pracovne, niezeby sme boli nejaky burzuji... 😀 ) tak musel na letisku davat vyhlasenie, ze mu nic nie je a polovicka domacich chodila s ruskou... a to ani nechcem vediet ako budu saliet v cine... tam vraj pomaly kvoli chripke viza nedavaju... 😎

a ocot je perfektny do chladnicky... teda na jej cistenie... 😅 a tiez do odtoku... to musim opat zrealizovat, lebo uz zas na mna dycha odtok... 🙄

logi, ze obuvak... inak i ja mam cim dalej vacsi problem vstat z vane... hadam sa nesmyknem... asi si zaobstaram taku tu protismykovu podlozku... ☹ vcera vecer na posteli som sa trochu rychlejsie posadila a tak ma pichlo... ja sa furt bojim, ze tomu mojmu malemu nejakym pohybom nieco rozpucim... este dobre ze je napriecno... 😀

inak jedna moja kamoska tiez mala depku... hlavne si velmi pripustala, ze vlastne teraz uz skoro nic nebude moct robit ako bez baba... zabava a tak... a hlavne mangel vela pracoval a bola cele dni sama... a ten stereotyp...

lenica81
4. nov 2009

zuci, zatial na netradicne drinky vyhravas... ja som raz si riadne upila z caju s riadnou davkou soli... ale to je taka klasika, co sa kazdemu stava... ale naplo ma riadne... 😀

zucana
4. nov 2009

leni moj muz ked siel v lete do ciny tak do lietadla nastupili taky v tych bielych kozmickych uniformach a vsetkym merali teplotu...kto mal, nepustili ho do krajiny a musel sa vratit...toto bolo cez Emirates do Shanghaia (tiez pracovne 😉 )
v cine vraj vymyseli speci odev proti chripke 😀
inak opat mame po spravach...dalsi traja mrtvy takze sme to prepli....
ideme si dat asi nejaky dvd film lebo v telke nic nie je...a budem citat tehu knihu...zajtra ma caka ta krv musim vydrzat do 11 bez jedla...tak som sa natlacila

katina2209
4. nov 2009

ahojte tak ja som už doma z práce chvalabohu idem ešte s markom pripraviť veci do školy a musí ísť spinkať inak ja keď som bola malá tak som vypila s pohára jar čo tam mama odložila a myslela som že je to malinovka a potom som to rýchlo zapila vodou a len bublinky zo mňa išli inak dosť nepríjemné 🙂

lenica81
4. nov 2009

😀 😀 😀 kati a bublila si aj z nosa? no... s tou telkou je to na odstrel... sama povodna slovenska tvorba... takze sa nic neda pozerat... 🙄 tak si pocuvam hudbu a citam...

a zuci... do jedenastej vydrzat je dost... ja po tom cukre som skoncila o 11tej a vysla som od lekara a chvalabohu som so sebou mala tvarohovu buchtu... tak lacne som davno netlacila do seba... ludia sa len museli cudovat... 😀

inak andrejka, mna by strasne kvarilo, ze co to je... 😕

andrea2603
4. nov 2009

leni, ak myslíš pohlavie môjho bába, tak to ani ja si na 100% neverím, že vydržím do februára.

janielah
4. nov 2009

baby, tak ja som si nedavno logla ACETONU !!! nechali mi ho v robote na stole v mineralkovej flasi !!!
tak sme utekalina pohotovost a ja som zaklopala a tak decentne, ze prosim vas, ja som vypila aceton. a oni ze pockajte chvilku. o sekundu sa rozcapili dvere a pred vsetkymi krik ze: kde je taaa, co vypila aceton??? tak sa na mna vsetci kukali ako na nejaku fetacku...no vesele to bolo..ble... 😀

andrea2603
4. nov 2009

jani 😀 😀 😀 .
no ako čítam, tak sme toho popili 😀 , ale ešteže sme to v zdraví prežili.

katina2209
4. nov 2009

áno aj z nosa 🙂 konečne už synček spí sme hľadali zošit s matiky a nič sme nenašli mužík išiel z práce s chalanmi na pivo tak som sama dúfam,že si so sebou nedonesie nejakú chrípku 🙂

andrea2603
4. nov 2009

baby, mi by sme sa tej chrípky ani nemali báť, veď po vypití tých našich "nápojov", sme sa vydezinfikovali 😉 hádam aj na niekoľko rokov.

katina2209
4. nov 2009

to určite adi 🙂 inak ja mám strašný problém so zácpou aj jem veľa ovocia a zeleniny normálne pijem a nie a nie normálne na wc ☹

andrea2603
4. nov 2009

kati, ja som mala tento problém v 1 tehu., keď ma gyn. vyšetroval, tak že ježišmária, že kedy som bola na záchode, také mám plné črevá 😅 . Pri 2. tehu som od začiatku miesto vitamínov pre tehotné brala bion3, obsahuje aj probiotiká, niekto mi to poradil,a už tento problém som nemala. A teraz to je tiež fajn.

katina2209
4. nov 2009

No ja práveže pri prvom super až teraz je to hrôza budem si to musieť kúpiť ten bion 3 predávajú v lekárni?

zoska
4. nov 2009

kočky moj manzel ked bol chlapec tak vypil pohar so starym olejom z fritezy, lebo si myslel že je to caj 😅
sa premastil zvnutra trosku, aby nevrzgal 😀

zoska
4. nov 2009

inak zapchou som trpela pred tehu, ale ako som tehu, tak chodim takmer pravidelne kazdy den, ale denne papam actimel a activiu, do ktorej si obcas nasypem trosku lanovych semienok

katina2209
4. nov 2009

zosi no to je super ja som zase mala spolužiačku,ktorá normálne chytila fľašu oleja a polku z nej vypila také mala chute bllééééé

blumka
4. nov 2009

jeeziiiis baby...to co vy pijete? sak si kupte daco dobre a nie acetony a jarove vody 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre