Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
12. nov 2009

zuci, veru, je to smutne, ked si pomyslis, ze je to fakt skutocnost... ☹

oriesok, neviem, tiez nad tym rozmyslam 😀

inak, trochu odbocim od temy - Europska komisia schvalila zoznam farbiv, ktore budu zakazane pouzivat sa v potravinach a spisala zoznam potravin, ktore okamzite musia byt stiahnute z trhu. Okrem ineho su to cokolada Margot, hrozienkova Deli, jahodovy puding dr.Ötker, MilkyWay a este nieco, zabudla som co.

zucana
12. nov 2009

oriesok no neviem...tiez by ma zaujimalo co robi jej muz...ked ma takych zebravych....mozno tiez telefonistu 😅

zucana
12. nov 2009

maculik no budes to mas tazke....si pamatam ze na milkeyway si ficala ci nie??? 😀
my tu take nemame...ja ficim na znacke kinder a lindt 😉
jaaj a ta novinka Loedker

alex
12. nov 2009

ja fičím na mila rezoch 🙂

oriesok1.
12. nov 2009

zuci 🙂 no asi to bude tiež niekto od fachu.. každopádne vidieť, že im sa tie detičky "pritrafili", bohužiaľ..
božemôj, len nech na tom zozname nie je kinder.... 😕 tiež na tom frčím!

maculik
12. nov 2009

zuci, hej, asi 2t 😀 Ale min.tyzden som sa vratila ku Kinder cokoladkam a cokoladkovym keksikom 😀
A teraz som si na letisku nakupila Mozartove gulicky, teda nie gulicky, ale tie take peniazky, tie mam rada.

Lindt mam rada aj ja, hlavne tu klasicku mliecnu cokoladu, ta je vyborna.

no, mala uz je asi hore, lebo kasle. Alebo zeby nie? Dnes nejako taha, az na tie 2 minutkove prebudenia spi uz 3h, to asi po tom ockovani.

maculik
12. nov 2009

oriesok, nie je, teda aspon zatial nie 😉
a mila rezy aj ja mam rada, doniesla som si zo SK, len uz su spapane. Ale este tam mam Zlate oplatky a Bebe keksy (aj ked tie asi necham Adelke, davam jej tak kazdy druhy den po obede keksik, ako taku mnamku 😉 Inak jej davam ovocie.

alex
12. nov 2009

no baby nerobte mi chute, ešte som si dnes nič sladké nedala. Teda na raňajky moravské koláčiky, čo piekla svokra, ale tie neboli až také sladké.

alex
12. nov 2009

juj a čokoládové bebe dobré ráno milujem... keď pôjdem z práce, stavím sa v obchode 😀

zucana
12. nov 2009

my ficime na tych cervenych lindt a mozartove peniazky milujem lebo je tam marcipan....
oriesok ja verim ze kinder nie lebo oni sa specializuju na deti 😉
inak este k tej...ze 27 rokov ma a je dost stara na to,aby mala deti...tak tu zeny pokial na deti nemaju resp. si musia urobit karieru aby mali z coho vyzit a nie preto, aby si mohli na seba kupovat tak si na dieta pockaju aj do 40tky....ja bych normalne na nu niekoho poslala ...najprv som revala ze mi to bolo luto a teraz som na nu strasne nasrata 😠 😅 😔

oriesok1.
12. nov 2009

veru, aj mne ste narobili chute...tak by som si teraz dala tie naše slovenské dobrotky..mila rezy, tatranky, horalky uaaaaaa...tiež som si naposledy doniesla, ale už sú dávno preč ☹ Inak mne aj Margot veľmi chutila, tak tá tiež pôjde preč z obchodov? hm..

zucana
12. nov 2009

alex ja by som tiez ficala na mila rezoch keby mi nedosli...
ale pride tovar 28.novembra 😀 segra donese

alex
12. nov 2009

zuci, nestojí ti zato, aby si sa nad takou ženou rozčulovala... Za prácu ju neodsudzujem, ale za to, že jedno dieťa dala mame, tak to by som jej napľuľa do tváre.

zucana
12. nov 2009

presne alex....nech si robi kto co chce....kazda sme v inom lepsia....aj ked telefonovanie by sme zvladli baby nie ?? 😀
inak oriesok mate tam choco fresh? od kinder??'

alex
12. nov 2009

a táto veta, to zabila:

aj mne by moj malý velmi chybal aj mojej mame by určite maličká velmi chybala keby som jej ju zobrala

chápete to??? Ako keby malá ani nebola jej dieťa.

oriesok1.
12. nov 2009

zuci, ale nás tá pipina všetky vytočila... 😠 ja ešte k nej - kedysi som sa ako au-pair starala o dvojičky a fakt bolo úžasné sledovať, ako sú tie malinké na seba naviazané od úplného začiatku.. dokonca ešte predtým, ako sa naučili tak naozaj rozprávať, medzi sebou komunikovali nejakou takou svojou rečou, ktorej rozumeli len ony dve! Prosto medzi dvojičkami je naozaj už od bruška nejaké zvláštne puto a tá osoba si ani z diaľky neuvedomuje, čo spôsobila tým, že to puto zrušila..hrôza

oriesok1.
12. nov 2009

zuci choco fresh som si nevšimla..ale pozriem! ja stále tlačím len to bueno a bueno a bueno.. 😀

oriesok1.
12. nov 2009

alex, tá ženská je čistá prázdnota, vákuum...žiadne city, podľa mňa ani k jednému ani k druhému...ako by mohla naozajstná matka také niečo z huby vypustiť?? pre mňa ona nie je žiadnou mamou, hoci tie deti porodila, tie deti sa jej stali..

zucana
12. nov 2009

oriesok to pozeral ale v chladnicke 😀
inak tam je toho dost co stoji za to...to stoji aj za sfilmovanie...nech by si baba aspon zarobila...
inak az mi zimomriavky naskakuju co si napisala oriesok ...

katina2209
12. nov 2009

veď práve dvojičky to cítia keď sú od seba odtrhnuté raz ju budú odsudzovať za to čo spravila, nech sa každý živý čo vie a čo môže, ale deti odtrhnúť od seba a mať len jedno to môže iba žena ktorá nemá cit...Veď my by sme si nedali svoje poklady za nič na svete...
No baby ale ste mi narobili chute na sladké a ja tu v práci nič nemám mala som len mandarinky a sladký čajík teraz poobede večer to zase zabijem s nejakou študentskou pečaťou mliečnou ako včera 😀

alex
12. nov 2009

No kočky, pre dnešok balím. Zajtra sa čítame 😉

oriesok1.
12. nov 2009

zuci fakt, to bola sranda...ja som sa starala o dve dievčatká, jedna z nich bola viac taká domina a druhá taká podriadenejšia. No a keď mali asi tak okolo rôčka, strašne krásne sa spolu hrali a niečo si "hovorili" no a častokrát napríklad tá malá niečo povedala, nejaké slabiky a tá druhá sa postavila a priniesla jej nejakú konkrétnu hračku..a hrali sa spokojne ďalej. Niekedy to dokonca vyzeralo, akoby sa hádali, v tej svojej reči, keď sa o niečo naťahovali.. takže tiež mám zimomriavky pri predstave, že niekto rozdelil dvojičky..

oriesok1.
12. nov 2009

alex papa 😉

katina2209
12. nov 2009

pa alex zajtra

zucana
12. nov 2009

pa alex....

zucana
12. nov 2009

inak jedna jej dobre napisala...ze jej by mali aj ten rodicovsky zobrat...a ona chcela pisat tomanovej 😀

oriesok1.
12. nov 2009

no hej, veď nenapĺňa podstatu slova rodič 😅

andrea2603
12. nov 2009

baby, kde sa flákate?
Ja som kukla do tej témy, čo ste tu rozoberali, tak k tomu nemám slov. Mne moje detičky chýbajú, keď ich 1deň nevidím. A ako vyžiť z RP ? No skromne, ale dá sa. Hlavne aby aspoň manžel robil.

zucana
12. nov 2009

andy ja som tu 😉 robim jablkovo bananovo mandlovu strudlu 😎

andrea2603
12. nov 2009

No ja mám jablká, banány aj mandle a štrudlu si domyslím 🙂 . Ja učím moju Lele písať si na počítači meno, už jej to ide.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre