Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
20. dec 2009

Blumka, my este mame cas... su tu ine adeptky, aj 3 tyzdne pred Tebou 🙂

blumka
20. dec 2009

maminka ja len preto tak hovorim, ze som v nemocke a musim si uz teda davat pozor...uz sa bojim viac ako predtym...

maminnka
20. dec 2009

ja viem, Blumi, ved ja to hovorim tiez prave preto! 🙂 nemocka ne-nemocka, vydrziiiiis este aspon mesiac, no nie? Princezna v brusku vydrzi urcite tiez.

loginka
20. dec 2009

zuci, ved povedz ty kto bude dalsia, ked si tak tipovala 😉
no pekne podla terminu teraz vsetky, oki? 😎

maminnka
20. dec 2009

jasneee, ja budem pokojne aj posledna 🙂 aj ked ma uz budu asi mrle zrat, ked sa vo februari rozrodite tak 😀 😀

blumka
20. dec 2009

ja by som brala aj kludne o dva tyzdne skor...nech nemusim tak dlho len lezat 😀

matka331
20. dec 2009

juj baby ja by som brala aj hned teraz ja uz sa tak tesiim na malickuu sa neviem dokat 🙂

blumka
20. dec 2009

matka este mas caaas, nepredbiehaj sa 😉

zoska
20. dec 2009

cukrus jeej...drzim palce moc, moc...pekne vam to vyslo, z toho by mohlo cosi byt 🙂 😉

blumi a ty uz vies kedy ta pusti? ci budes na sviatky domka?

no a ja sa predbiehat urcite nebudem 😀 skolskych povinnosti mam vela, mal musi vydrzat do februara 😉

blumka
20. dec 2009

zosi, cez vikend sa tu nic nedeje...ale co tak sa vyjadruju aj sestricky aj lekari ktori maju sluzbu tak vraj primar bude chciet vycistit oddelenie na sviatky...zajtra je primarska vizita tak sa snad dozviem...dufam, ze nie som taky tazky pripad zeby som nebola na sviatky doma..mrzelo by ma to kvoli terezke

zoska
20. dec 2009

no jo blumi...akurat som si na FB precitala ako to je 🙂

budem drzat palce, by tvoj stav povoloval opušťák 😉
to ti verim, ze by si bola smutna kvoli malinkej, ale to sa snad nestane... dufam ze ked si to tu zajtra zapnem, tak budu len dobre news 😉

blumka
20. dec 2009

no aj ja dufam...ked ma pustia aj v stredu hlavne nech pustia

olifcek
20. dec 2009

exkluzivne prinasam prve zabery malej olivie. malicka sa ma dobre, je cula, nieco malo aj zjedla (sama si popytala). takto si vecer podriemkavala: http://tinyurl.com/yevcmyy

mamicke uz je trosku lepsie, vecer som ju pristihol, ako sa uci, zajtra uz sa tesi na suchare a pozajtra snad uz bude moct aj nejaku tu maskrtu.

pekny vecer, otecko

blumka
20. dec 2009

jemine aka je krasna... 😵 😵

blumka
20. dec 2009

zajtra suchare, pozajtra kasu a na pozajtra maskrty 😉

blumka
20. dec 2009

a ako je na nej vidno ze je po cisarskom ...krasna, nepokrcena, nescapena hlavicka...no krasne dieta...najkrajsi vianocny darcek 😵 😵

lolka
20. dec 2009

jeej fotecky, mala je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna 🙂 😉 ani sa mi nezda byt malinka, licka ma buclate, tmave vlasky - fesanda to je 😉

maminnka
20. dec 2009

kraaaasna je.... a v tom tricku ani nevyzera, ze je skor narodena... akurat hadam tie tenucke nozicky... No ale naaadhernaaa princezna to je! Vela zdravia obom!

maminnka
20. dec 2009

co to trepem, ved aj tie nozicky su uplne v pohode... keby nelezala v inkubatore a nebyt tych hadiciek, ani nepoviem, ze sa narodila skor 🙂

blumka
20. dec 2009

maminka, ze? uplne na tej fotke vyzera ako 3,5 kilova 😉 ale je krasna

alex
20. dec 2009

Ahojte brušká...

Malá olivka je krááásna!!! 😵 Naozaj nevidieť, že je skôr narodená.

blumka
20. dec 2009

alex, kde su fotky? 😉

garonka
20. dec 2009

som k vam nakukla a kuk fotky Olivky 😵 je nadhernaaaaaaaa až mi slzičky vyšli ako si spokojne ležka 😵 krasne babenko hi a koľko vlaskov ma 🙂 fešanda 🙂

blumka
20. dec 2009

no idem ja spinkat babule, tuto noc som toho nenaspala...tak dobru nocku vsetkym

garonka
20. dec 2009

blumik dobru nockuuuuuuuuuu 🙂

alex
20. dec 2009

blumi, ešte ich nechcem zverejňovať, keďže nemám ešte origoš a ani sme ich ešte nevyplácali, tak oficiálne ešte nie sú naše 🙂 ale hoď mi do IP mailik a pošlem ti ich mailom.

matesl
20. dec 2009

baby,

ked vidim tie fotky malej Olivky, tak sa tesim, ze uz aj my mame taketo baba v bruskach...mozno trosku vychudnutejsie ale uz je to krasny cloviecik 😵

maculik
20. dec 2009

jeeej, Olivka je krasna, aka vlasana 😵 A fakt nevyzera, ze nema ani 2kg, je to velka slecna a ako spokojne si buva 🙂
A otecko, na co sa uci velka Olif? ci uz studuje starostlivost o babatko? 🙂

Idem aj ja uz buvat, som hotova, od 3 lezim, co mi je tak hrozne zle, tvrde brucho ako kamen a krce dole. Dufam, ze je to len z presilenia, kedze som velmi nelezala vcera a dnes som aj cestovala.
Dobru noc 🙂

matka331
20. dec 2009

baby bola som na wc a ked som sa utela na papiery bola takaa ruzova krv....a kedsom isla este raz tak o 15 minut tak papie bol cisty ..malicka sa hybe mam stresovat alebo mamist kludne spat a zajtra kmojej doktorke?

garonka
20. dec 2009

matka mozno mas podrazdeny krcok ale ak by si velmi krvacala let na gyndu
ja zajtra volam dokine mne sa zas objavil svetlozeleny vytok je ho menej ale je, uz mi to lezie na nervy a tabletky nezabrali 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre