Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martinka1510
29. dec 2009

Blumka tak teraz si ma nepotesila, tym ze to je najhorsi porod, tiez som sa dnes dozvedela, ze mala je KP a lekarka mi povedala, ze rodit budem normalne, tak hadam sa mala umudri a otoci sa 🙂

blumka
29. dec 2009

martinka, nechcela som strasit...ja len ze podla mna je od lekarov trosku nezodpovedne ked KP nechaju rodit prirodzene...a este prvorodicku...mozno je to ine pri druhorodicke...
ale este mame cas..,aj terezka sa otocila na poslednu chvilu..nie sice tak tesne pred porodom ale tiez mi uz hrozili ze kvoli KP bude cisarak...no a nakoniec mi ta jej "dolu hlava" bola na figu kedze som aj tak skoncila pod nozom 😀

maminnka
29. dec 2009

Macu,
ved ja veim, ze V. nie je ziadny suchar, viem, ze sa vie paradne odviazat 😀 😀 😀 to Led Zepelin tricko by som na neho povedala vsetkymi desiatimi 😀 Moj muz a ja sme zasa na tom opacne, ja som za kazdu somarinu a on je taky seroznak 🙂

olifcek
29. dec 2009

ahojte,,,uz z notaku. drahy mi skocil ku kamoske po net, a priniesol mi notasek....tak uz budem vediet lepsie reagovat...x;o)))

maminnka
29. dec 2009

pridala som nejake moje dnesne ulovky do albumu 🙂

alex
29. dec 2009

maminnka pekne si nakúpila 🙂
U nás krásne sneží 😵

maminnka
29. dec 2009

Olif, este Tebe som chcela povedat, ze si pre mna uzasne silna zena. Nestazujes sa, nepoddavas sa, rozbehla si tvorbu mliecka, odsavat pre Olivku, robis pre nu vsetko na svete. Perfektna maminka si!

Mali ste tam dneska vela frmolu kvoli tej tlacovke?

maminnka
29. dec 2009

k tym striam, co ste vcera rozoberali: oni po porode fakt nezmiznu, nezmiznu uz nikdy. 😖 Jedinou utechou je, ze vyblednu a ostanu to len take slabucke pasiky, takze ich ani tak nie je velmi vidno. MNe ich ostalo neurekom a tak teraz ni nesledujem, ci sa nejake tvoria.

alex
29. dec 2009

ja mám strie zatiaľ na prsiach a aj na stehnách, na brušku našťastie nie. Ale sú také červené, dúfam že vyblednú teda, lebo doteraz čo som mala strie, tak boli také biele, skoro neviditeľné, ale tieto sú teda vidieť dosť.

olifcek
29. dec 2009

maminka, dakujem...sem tam som to nezvladala, ale vyzalovala som sa manzelovi a bolo lepsie...ked...ono...kvoli drobcekovi a malickej sa fakt neda vzdat sa...dakujem za povzbudenie a za prijemne slova...

aka tlacovka? x;o)

maminnka
29. dec 2009

Olif, kvoli tym trojickam, myslim, ze dnes bola tam u vas tlacovka, rodicia tam proste museli ist, nemocnica na tom trvala 😒

alex
29. dec 2009

Oliv však to je prirodzené, že občas nevládzeš, ja by som sa tiež žalovala manželíkovi. Však aj na to ich máme, aby nás v krízach podržali 😉

Držím palce, zvládate to super!

matesl
29. dec 2009

juj vy co budete mad dievcatka to mate super, take kraaasne saticky su teraz na deti...na tych chalaniskov tolko toho nie je, a ani tak pestre farby, vsetko take tmaveeeee a modreeee ☹

olifcek
29. dec 2009

maminka nevedela som o nicom, ale uz mam notak, takze sa to zlepsiiii x;o)

alex idem pokukat fotky...mne je tak luto, ze sme nestihli i mna pofotit...uz sme aj mali plan, ze ako...neva, pri druhom si to vynahradime x;o)

matesl ale nooo, ja uz od 19.11.09 nemozem do obchodu a ani nic nekupujem preto, hech...

olifcek
30. dec 2009

idem ja hajat...

ewe si tu? zajtra poslem peniazky. a ak vyjde, aj zavolam veceeeer...pocas dna sms napisem x;o)

bru nocku

olifcek
30. dec 2009

Bre ranko. Pomalicky idem za drobcekom, kojit ju. Zlepsujeme sa v tom. Teda ja, malickej to ide od zaciatku...zuci, uz ,,sama,, ze?

maculik
30. dec 2009

dobre ranko
olif, tak krasne vam to ide, tesim sa s vami 🙂 Uz nie je pod svetlom?

Ja nemozem spat, celu noc som sa prehadzovala, neviem uz, ako mam lezat. Niekto ste tu spominali ten vankus na kojenie, ze pomaha pri spani - je to dobre?
Manzel isiel zaviest bracha na letisko, ja este pojdem do postele, ale len tak lezat, neviem zaspat.

Kocky, napadlo mi, od koho by som si mohla zobrat tel.cislo, ze by som potom dala vediet, keby nieco?

olifcek
30. dec 2009

macu, kludne i odomna si mozes tel. cislo vziat, ak by cosi x;o)

drobcek papaaaaaal, poradila som si a pomohla jej...len mi ju nevedeli odvazit, lebo cosi je s vahou, joj...ale uz nechcela papat z flase,takze sa vraj musela dobre napapat...nas hlados, hehe...teraz musim odsat, zaniest a o 9.00 tam pojdem opat x;o)

este je pod svetlom, ale tentokrat pod suchym. nie v inkubatore, ale v takom kosicku, s dalsimi dvoma detickami, a svieti na nich svetlo. snad mi neprechladne, no...neviem sa na nu vynadivat ked ju mam...a ako ocickami hlada osobu, ktora je s nou, chi...uz sa neviem dockat, az si ju otecko bude moct vziat do narucia

macu, ja som si davala pod brusko malicky vankusik a pomohlo x;o)

olifcek
30. dec 2009

macu kraaasne vianocne foto....a jaka pekna zena si...ts ts ts

blumka
30. dec 2009

jeeeej. olif, ake super spravy na rano 😵 😵 😵 vas uz pustia za chvilku domov 😉

olifcek
30. dec 2009

blumi, juj, kiezby, kiezby...

blumka
30. dec 2009

no olif, myslim si...malicka papka, zltacka je na ustupe...no bude fajn 😉

blumka
30. dec 2009

babce, neviete mi poradit nejaku peknu a lacnu nocnu koselu na kojenie? 😉

olifcek
30. dec 2009

blumi mne manzelik kupil u cinana, poprosila som, ze staci odtial..kupil dvoje a fakt fajneeee....a dalsiu mam doma, vcera ju drahy vyzdvihol na poste...x;O)

blumka
30. dec 2009

olif a kdeee? zeby som tam muza poslala 😀

blumka
30. dec 2009

ja som vcera pozerala na nete nejake, a tie ceny..ze 30 eur a viac za nocnu koselu...to si radsej zoberem manzelovu koselu a budem v nej spat 😅

olifcek
30. dec 2009

blumi no na kvp to bolo x;o) ako Ti to nesuri, kukni i sem....http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=22963

velmi mila predavajuca..

olifcek
30. dec 2009

blumi i ked...pride to rychlo x;O) tusim okolo 5 dni...

blumka
30. dec 2009

olif, som tam vcera ten mimibazar kukala ale toto som nevidela...dakujeeeeeeeeeeeeem

olifcek
30. dec 2009

blumi, nemas zac x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre