Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
19. jan 2010

suzon, dik, drzim sestre palce! to iste sa stalo jednej kocke a uz finisuje s dvoma 🙂

suzon78
19. jan 2010

mami...zvyčajne na také veci neverím, ale sranda, viacerým to sedí, niečo na tom bude 😉

matka331
19. jan 2010

suzon inac ta tabulka aj mne sediii 😀 😀 😀

suzon78
19. jan 2010

logi, díky, super, tak poviem sestre, nech je pokojná, lebo sa veľmi toho zákroku bojí, je tam asi 5% riziko, ale to nie je veľa, je to podobný zákrok ,ako pri amniocentéze..

blumka
19. jan 2010

aj mne sedi ta tabulka 😉
marul, si vyberaj...aj zuci si vyberala a vidis kde je dnes 😀

suzon78
19. jan 2010

baby, že keby sme to vedeli skôr, že? Ale tak ja som rada, že budem mať babu i keď manžel chcel chlapca...ale ja hovorím, že hlavne nech je zdravé ! A kto vie možno druhé sa podarí chlapec ak boh dá 😉

loginka
19. jan 2010

aj mne na 50 percent 🙂

maminnka
19. jan 2010

Logi, a drobci papaju tvoje mliecko stale sondou alebo uz pusinkou?

matesl
19. jan 2010

ahojte babulky,

suzon, ja ta sklamem, mne ta tabulka nesedi... ale to je jedno ;)

maculik
19. jan 2010

tak uz som po kupeli a citim sa super 😵
suzon, mne to teraz nesedi, ale pri Adelke to sedelo. Tak hadam nas neprekvapi dalsia kocka (aj ked mne je to uplne jedno 😀

lolka
19. jan 2010

logi, drobci su kraaaasni, pekne babatka, gratulujem 😉

suzon78
19. jan 2010

matesl, tiež hovorím, hlavne nech je zdravučké...to len tak pre zaujímavosť som poslala 😉

lolka
19. jan 2010

suzon, ani mne ta tabulka nesedi 😀 podla nej by mala mat Viki pindika 😀

matesl
19. jan 2010

suzon, ja neviem oreco ale od zaciatku som vedela ze to bude chlapcek 😉

suzon78
19. jan 2010

lolka 😀 😀 😀 , tak je to potom hlúposť a len náhodka, že to nám niektorým vyšlo 😉

matesl
19. jan 2010

loli, my sme si to asi vymenili...hiihiii

a som citala vyssie, ze sa tu chysta strasne znasilnovanie manzelov ;) sa potom pridam...len to bude asi dobra komedia s tymi bruchami 😀

selyma
19. jan 2010

loginka, mas krasne deticky, aky su malinkati

suzon78
19. jan 2010

matesl, vieš, že aj ja...neviem ani ja prečo, inak tiež som túžila po dcérke, lebo i my sme boli dve sestry...manžel ten stále dúfal, že chlapček, ale ja som akosi cítila, že to bude baba. No ale druhé by som chcela chlapčeka, keby sa podarilo, ale ak nie tak neva 😉

selyma
19. jan 2010

babky, chcem sa opytat. Mamn taky pocit, ze mi trpne na pravej ruke posledny clanok na prostredniku. To ma nieco spolocne s tehotenstvom? Ale naozaj len posledny clanok, kde mam necht. A rano ma bolia klby na celej ruke. Joj, je to strasne, uz si namyslam asi choroby. Ale ten pristrednik sa mi naozaj zda, ze ho mam strpnuty. Cely den. hm? Sibe mi?

katina2209
19. jan 2010

loginka gratulujeme ku krasnym detickam uz aby si ich mala doma a hlavne vela zdravicka 🙂
suzon ani mne to nevyslo mala som mat dievcatko a to som si myslela,ze aj bude až v 20 tyzdni ma doktor vyviedol z omylu ze tam je pipik 🙂
tak budem mat 3 chlapov doma 🙂
selyma neviem mna klby velmi bolia a trpnu mi nohy mozno malo magnezia...

matesl
19. jan 2010

suzi
a mozno ze sme to tak chceli tak sa to tak aj stalo ;)

selyma,

mne vcera opuchla ruka ale iba jedna, tiez prava...tiez neviem ci je to normalne, ci nemali obe...ale ja uz sa ve tehu nicomu nedivim...

tiez citam v knihach...ked vas boli na hrudi, chodte k lekarovi, ked opuchate chodte k lekarovi....no asi by som sedela kazdy vecer na pohotovosti...len sa tiez bojim aby som nieco neprehliadla, bo su to aj priznaky tej ... neviem ako sa to vola, ked mas bielkovinu v moci a vysoky krvny tlak a vraj bolest pod pravym rtebrom...tu bolest mam...ale to mozno maly...tak ja neviem, nechcem stresovat

ewelyne
19. jan 2010

macu, divozel cajik, ten je dobry na ten kasel. len neviem ako sa povie po nem.

martalunar, zeby? ved to by bolo uz zajtra 🙂 20. - teho 😉

😉

baby a vy tie opuchy co mate, su velmi take "velke" alebo len kuscok? nie je to zo zavodnenia?
logi pisala, ze ju hospitalizovali kvoli opuchu nohy ci ruky...logi?

ewelyne
19. jan 2010

inak mne to vyslo podla vsetkych moznych tabuliek a vypoctov a tak 😅

matesl
19. jan 2010

ewe,

nie je to nejake brutal...len citim, ze ked zovriem past tak mi koza tak obelie a citim take napatie...a hlavne som porovnala s druhou rukou...ale nie je to nejaky exstrem, takze asi zavodnenie...ale rano to bolo OK, teraz ich citim tiez take napate..ale cely den tukam do notasa, tak mozno aj preto...
v piatok mam poradnu, tak to uz nejdem stresovat, ved tam mi vysetri moc aj tlak a budem zas kludna...

katina2209
19. jan 2010

ewe aj ja som si to myslela ešte aj veštica mi povedala,že dievča a predsa chlapec aj gynekolog nam povedal,ze podla krvi mladsia starsia to malo byt dievca

katina2209
19. jan 2010

ja idem vo štvrtok do poradne tiez som zvedava co mi povie a ešte myslite baby ze ma posle na nejaky ultrazvuk ked uz idem do nemocnice k porodnikovi?

ewelyne
19. jan 2010

katina, v nemocke robia bezne usg ku koncu... kam ides? na kramaroch mi pri prvom robili na kazdej kontrole...

ewelyne
19. jan 2010

macu, logi, nas nikdy nehryzol, ale zasa neter a synovec, ti odmala a vsetkych a vsetko aj simiho cez vikend, je to asi indi vindi...

inak simon chodi dokusany zo skolky, lebo niekedy to ucitelky neustrazia, ale raz to mal ze riadne... otlacky, a potom modrinisko na pol ramienka... a stale rozpraval, ze ma "bobo" a ze taky zly chlapcek ho "kusel" 😕

katina2209
19. jan 2010

no ja do ruzinova ewe ty si s nimi nebola spokojna ze? ja som tam rodila prveho synceka a vtedy sa dalo tak dufam,ze to nebude az take zle

selyma
19. jan 2010

no to ani nie je opuch, ale trpnutie toho clanku prsta. Ked mam opuchnute nohy, tak to isto z vody, to som vzdy pred tym strasne smadna a potom to ide do tela. Nieze mi odpadne palec

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre