Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
20. jan 2010

baby...kto vie, co robi nasa zusika... ☹

lenica81
20. jan 2010

kto vie, verim, ze sa drzi a obcas na nas aj pomysli, len keby to nebolo take trpke... ☹

olifcek
20. jan 2010

leni niekedy myslim na to, ze to babo i porodit musela...videla ho vobec? ach jo 😔

maculik
20. jan 2010

teeeda, vy ste toho popisali 🙂 Ja som si 2,5h pospala s malou a po skoro tyzdni som ju na chvilu zobrala von, len tak okolo domu, ale cerstvy vzduch jej hadam neuskodi.

zoska
20. jan 2010

olif dakujem 😵
zusika napisala, ze obcas nas pride pozriet...tak ked bude mat naladu, tak hadam cosi napise, podla jej prispevkov to nesie velmi statocne, je to rozumna zienka...ale urcite ma jazvu n dusi na cely zivot 😔

olifcek
20. jan 2010

zoska no...jedno napisala, ale pritom jej isto slo srdce urvat....x;o(

andrea2603
20. jan 2010

ahojte 🙂 .
no Vás dočítať...už ma aj zadok bolí od toľkého sedenia 😀 .

Ja som bola dnes 1krát na CTG a prietokoch v pôrodnici, všetko o.k.,bola tam taká milá pani doktorka, tak že pozrieme aj bábätko. Už je dole hlavou 😵 a čakám dievčatko 😵 . Toto teraz absolvujem každy týždeň až do pôrodu, bola som tam len ja a ešte jedna tehuľka, ale neskutočne dlho sme museli na gyn. čakať,lebo že všetci gyn.na operačkách 😖

andrea2603
20. jan 2010

zoska, inak gratulujem 🙂

zoska
20. jan 2010

jj olif, tiez som rozmyslala, ze to muselo stat vela usila aby tie riadky nevyzneli depresivne...verim ze ma skveleho manzela a rodinu, ktora jej pomoze...

dakujeme za poucny link 😉

mmaarrttiinnaa
20. jan 2010

adi lahozelam jednak k dobrym vysledkom a jednak k 2 dcerke 😉

maculik
20. jan 2010

jeej, adka, tak sa vam konecne babula ukazala, no pekne si dala nacas 😀

zoska
20. jan 2010

adrea...dakujem a ja gratulujem k dobrym vysledkom a k babike..takze uz nebude prekvapko 🙂

olifcek
20. jan 2010

adi takze prevaha bab, spravne x;oD

blumka
20. jan 2010

andrejka, takze baba? gratulujem a ako sa bude volat?

andrea2603
20. jan 2010

dievčatá díky, tentoraz bola vycapená na celú obrazovku 😀 . Ináč podľa tej čínskej tabuľky by sa mi mal narodiť chlapec a aj podľa brucha väčšinou tipujú chlapca. Najviac ma teší, že je dole hlavou, z toho som mala nočné mory.

andrea2603
20. jan 2010

blumka, asi Lívia.....alebo Melánia..........

mmaarrttiinnaa
20. jan 2010

jej ja uz mam 37 tt ja uz chcem rodit uz mozem 😀

suzon78
20. jan 2010

olif tak slušne sa minie aj tých plienočiek, aké sa Ti osvedčili? Ja som kupila pampers new born

andrea2603
20. jan 2010

olif, včera som sa ťa preto pýtala, či maličkú bolí bruško celý deň alebo len niekedy, lebo ak by to bolo stále mohla by to byť alergia na laktozu. Ale keď to je len občas, tak to musíš len vydržať, kým toto obdobie prejde, aj ked chápem, že ti je maličkej ľúto, ked sa ti nedarí pomôcť jej.

katina2209
20. jan 2010

suzi ja som new borny pri prvom ani nekupovala lebo uz v nemocke nam boli nejake male kupovala som dvojky,ale chlapci byvaju vacsi prvy mal 3690 gr. a 50cm ale kupila som aj ja pampersky

katina2209
20. jan 2010

andrejka gratulujem k dievcatku 🙂

suzon78
20. jan 2010

Adi aj ja gratulujem k dievčatku....moja sestra je Livka a jej manžel ju volá Livinka - veľmi pekne to znie 🙂 a mamina ju volala keď bola maličká, že Lilika 😉

olifcek
20. jan 2010

suzi pouzivame tie, co si kupila x;o) ale mali sme i jedno balenie huggies, kamoska priniesla do nemocky malej a tiez boli fajn, ale videla som i z DM babylove a vyzerali byt super, pouzivaju ich mamicky casto x;O)

adi uff, kedby to bolo na laktozu, nemoze pit moje mliecko, ci len ja by som nesmela nic mliecne?

adi jo, velmi luto mi je toho zlateho drobceka, ked sa puci, ,,narieka,, a ja jej neviem pomoct... ona ani pri tom neplace, len sa bolestivo tvari a bolestivo vzdycha x;o(((

no nweborn su do 5kg x;O)

olifcek
20. jan 2010

aj moju Oliviu mali snahu oslovovat Livinka, ale ja som povedala, ze ee, to je Olivka 😝

suzon78
20. jan 2010

kati, olif díííky za rady 😉

suzon78
20. jan 2010

inak super link olif ďakujem zíde sa....skús mrknúť aj tento 😉
http://www.akosatorobi.sk/videa/starostlivost-o...

olifcek
20. jan 2010

zusi super, diiikes 😉

najviac sa mi pacia tie novorodeniatka, co uz pomalicky chodia x;o) ale to asi ja s ana to inak divam, kedze mam naozaj drobceka doma 🙂

suzon78
20. jan 2010

mne sa tiež vidia dáke veľké, to budú určite už staršie 😉 , lebo čo som zatiaľ videla v rodine malé novorodeniatka, boli omnoho menšie a ešte také krehučké, že som sa bála chytiť, dúfam, že tú zručnosť aj ja nadobudnem...

suzon78
20. jan 2010

olif tebe sa ako manipuluje s Olifkou, je pokojnučká, či živé striebro...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre