Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
29. jan 2010

mates n s tym fajcenim to je sila ☹ toto ja nepochopim nikdy...nielen ked je tehu

blumka
29. jan 2010

boze, 520g? ale verim ze dnesny lekari uz vedia taketo deticky vypiplat...drzim jej palce

garonka
29. jan 2010

blumi ona je v Taliansku tak hadam tam jej lekari pomôžu joj chudinka moja 😔

matesl
29. jan 2010

aha tak to asi viacere platite...tak som ticho 😀 a ja od kedy som teku nespara do mna pristrojmi len rukou kontroluje opatrne

suzi, ja som popoludni v praci tam sedim na kresle, doma si trochu lahnem ale mne sa tak zle dycha a boli ma chrnat, tak sa tak rozvalim na sedacku, ze nohy hore a polosed...
no vydrz, hadam ti to brusko uz coskoro povoli a pojde nizsie...drzim palce...je to ulava potom trochu

suzon78
29. jan 2010

fúha, chudiatko tá Mira, má to ťažké, ale tiež som nedávno pozerala dokument, že doktori vypiplali maličké bábenko malo tiež okolo 500g, ale tuším bolo vo vyššom týždni, bože držím im palčeky 😔

suzon78
29. jan 2010

matesl, ja tiež nič neplatím 😉 , ale nechcem provokovať ostatné 😉

blumka
29. jan 2010

no ja idem sa venovat nasim tak sa zatial majte a ak idete rodit niekto tak vela stastia 😉

garonka
29. jan 2010

blumi dobru nocku a rodiť musí najprv janka 😉

suzon78
29. jan 2010

dnes iné halušky v tej eurovízii, podaktorí idú do folkkóru, že ma berie do čardášu 😀

alex
29. jan 2010

suzon, tá Hudba z marsu bola dobrá, že 😉

matesl
29. jan 2010

alex jasne ked tam tas take sluzby tak si aj vypytaju...

boze to babenko musi vyt do jednej dlane....juj, len je fakt malinke tam hrozi asi este kopec komplikacii...malinka bojovnicka...juj tak mi je to luto, ked sa take drobatko uz musi ucit zit mimo bruska

ja tiez som nefajciar, neviem teda posidit ci sa to fakt kvoli babu neda ozeliet. este ma aj termin ked ja, bud standa ak bude chciet pofajcit na sale 😅

garonka
29. jan 2010

vy mate hudobny večer? ja kuk rozpravky na dobru nocku 😀

alex
29. jan 2010

inak ani mňa lekár odkedy som tehu nepozeral s tými obuvákmi, vždy len rukou prehmatal...

alex
29. jan 2010

no asi sme dokukali... majú tam nejaký výpadok 😒

suzon78
29. jan 2010

alex presne tých som myslela 😀

alex
29. jan 2010

minule si pozerala? Mne sa strašne páčil ten Remenár s tou babou čo spievali... S mužíkom to tu kritizujeme, teda hlavne on, najmä tie také pesničky typu Súlovská, však taká nudná balada, to nemá na Eurovízií veľké šance, treba tam aj nejakú šouku okolo toho.

matesl
29. jan 2010

juj baby davaju prave na stv 2 haiti...a tam dievcatko tak mozno 4 rocne s amputovanou nozickou...chudatko ☹

selyma
29. jan 2010

babky, ja sa nudim, eurovizia ma ee, a na joj film som uz videla, asi pojdem pozehlit daco

suzon78
29. jan 2010

no mňa vždy s tými železnými lyžicami kuká, ale menej ma to bolí ako rukou, lyžicami pozerá pre zistenie výtoku, prípadnej infekcie...ale naposledy nemal mojej veľkosti, lebo vždy mi vyberá najmenšie a veľkými by to bolelo, tak sa len opýtal, či nemám výtok, alebo svrbenie 😉 len teraz keď rozmýšlam, že keď mi vyberá len tie najmenšie, či nie som až moc úzka a či nebude problém pri pôrode jujujúúj 😲 to bude nástrich ako ďas..

jja
29. jan 2010

Ahojte dievcence, hlasim ze sme stale 2v1 🙂 dnes na poradni nic noveho, vsetko je OK, mam sa ukazat v utorok...teda ak dovtedy neporodim 😀

selyma
29. jan 2010

olif, teraz som si vsimla nove fotky, malinka je malinka. Kedy si vlastne mala termin? Uz by bola na svete?

olifcek
29. jan 2010

juj, 520g? boze, chudak zena x;o( ale snad to babo bude v poriadku... ☹

idem si ja lazkat...i ked malicka o chvilku asi zahlasi papaaaat 😅

suzon78
29. jan 2010

alex už to to ide...ani mne sa Súlovská nepáčila, ten Remenár bol fakt dobrý naozaj to figaro, že? Dobre to bolo spracované, ale nebola až tak zlá aj tá huslistka, ale neviem, či to tiež nie je slabé i keď mala veľa hlasov...

olifcek
29. jan 2010

sely rodila som v 33tt, teda 32+4 ale lekari po narodeni povedali, z malicka je vyvinuta na 35tt, al enapisali 34tt x;o)

takze malicka by sa uz teraz i narodit mohla..podla posl. UTZ to vyzeralo na 28.01...

olifcek
29. jan 2010

vyvynuta...takto sa to slovo pise spravne, ze? 😅

alex
29. jan 2010

Myslíš tú Mistu? No mne sa moc nepáčil ten jej hlas, keby tam nemala vokalistky, tak by to bola nuda. Ona tak monotónne spievala, ale pesnička fajn. Ale tak do Osla asi pôjde Horehronie.

olifcek
29. jan 2010

prdlaj, vyvinute...tak je to spravne..idem si ja lahnut radsej

alex
29. jan 2010

jéééjda, že Konrád na 2. mieste zatiaľ ☹

maminnka
29. jan 2010

nazdar zienky 🙂
hlasim, ze u nas vsetko OK 🙂

Marti, vitaj doma a este raz blahozelam... krasny porod si mala, doslova idealny 🙂

suzon78
29. jan 2010

presne alex, má nízko položený hlas a keby nemá vokály, tak bieda veru, možno keby to spievala iná speváčka so silnejším hlasom, tak by to bola pecka, no škoda. Dúfam, že vyberú ľudia tú najlepšiu skupinu, ale i tak neviem, či budeme mať veľké šance...uvidíme 😉 ja rada kukám takéto hudobné programy, spievala som aj ja pár rokov v skupine, ale v gospelovej aj sme vystupovali v Námestove každý rok, kde vystupovali aj skupiny so zahraničia, boli to super časy, ale ako som šla na výšku, nechala som to a potom všekty babenky sa povydávali a založili si rodinku a aj chalani, tak sme sa rozpadli...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre