Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
14. feb 2010

ahojte 😵

ja zas stresujem šibe mi z toho ☹

zucana
14. feb 2010

z coho gari?

laxity
14. feb 2010

ahojte dievčatá

len taká otázočka...myslíte, že ak by som si chcela dať vaňu, takú jemne teplú, tak môžem? Nechcem to nejak privolať, ale mám chuť sa trošku zrelaxovať 🙂

zucana
14. feb 2010

laxi mozes 😉

laxity
14. feb 2010

zucana...ďakujem 🙂 , idem na to 😀

loginka
14. feb 2010

cafte kocky, chvilu tu nie som a dalsie maminy, tak tie co som zaregistrovala - blumi a ewe srdecne blahozelam!!!
ewe ty si bola nakoniec na Antolskej? u koho? ako spokojna? blumi, drzim palce k mliecku, urcite sa rozbehne

u nas otras noc, od polnoci som uz nic nespala, stale niekto papal a ked nepapal bol hore, no katastrofa a to som bola na nich sama, lebo muz je chory a tak spi inde

dnes sme ich kus otuzovali, tak mozno pojdeme aj skor vonku, nech sa uz otepli
olif vy ste kedy isli prvy raz von?

marhulka, naaaaaadherne deticky!!!

zuci ako sa mate?

maminnka
14. feb 2010

zienky, pobalene stale nemam, ale zato mam povysavane, umyte podlahy, oprate, vysusene, pozehlene muzove kosele, uz fakt nemam co robit, na co sa vyhovorit, tak uz musim zbalit tu tasku do porodnice... 😀

ewelyne
14. feb 2010

ahojte,

blumi, no dufam, ze uz bude dobre, drzte sa, kedy by vas mali pustit? nemozete na revers? jou doma ide vsetko rychlejsie a lahsie to je pravda. palceky drzime...

maminka, sup sup, som sama na izbe 😀 dnes slo vela zien domov, a je to tu ako na nadstandarde, lebo sama na izbe, vsetko pre seba... klud, sa vyspim... a vraj nadstandardne su tu len dve a rozdiel je len v tom, ze tam je telka... tak ja neviem... a s tymi navsetevami stale inak hovoria... no neda sa vraj inak ako na chodbe...
inak som si citala o tom prekotnom porode, ze aky je nebezpecny... fuuuu ja som krvacala v norme... esteze tak.... az mi odlahlo... esteze som sa o tom nedocitala skor
😀

inak od vcera vecera mam mlieko 😕 😕 nechapacka, ale mala krasne papa.

marhulka, krasne detusiky, pekne si si to zariadila
😉

laxity, ja som sa posledne dva tyzdne kupala kazdy den v horucej vode, fantazia a nic sa nedialo.

loginka, spokojna som velmi, rodili ma v podstate asi 4 ale hlavny nejaky mladas tmavovlasy okuliare nejaky jan dlhopol... nieco... som sama na izbe od dnes a je tu fajn 😉 drzte sa. a prajem pokojne noci...

baby, co na rozkusane bradavky??? straaasne to boli...jojoooooj

blumi a ty ich mas v poho, ked mala 5 hodin prisata??? 😲

gari-pohoda, kliiiidek a tabaaaacek 😀

ewelyne
14. feb 2010

ono sme sa dnes o tom bavil s matoui, ze predstava sice bola ina, a ja som nebola pri plnom vedomi,
akosom chcela, lebo ved som musela selektovat a vypnut a neprijmat negat. okolia..
a oni boli tak v soku, my sme boli uz na vlne toho adrenalinu a oni ostali zaskoceni, v soku a "kvazi vystraseni" ze si to tak kompenzovali blbym spravanim, ale zasa, robia to kazdy den a na nestandardne situacie by mali byt pripraveny,.. nie?
no ale nic...

lekari...oni zabudaju aky je ich eticky kodex.... atd....
a nechapem co oni maju proti tomu ako si ventilujes bolest...
kazdy sme iiny, oni ze rodili aj ine a nekricali, ale ja som ina...
mata mi dnes vravela, ze na par sekund, mi normalne isla drzat usta lekarka, ja som to vnimala nevnimala asi sekundu... ze jej mata odtlacila ruku laktom, ako ma drzala, lebo mata ma drzala ahladkala,,... ale si predstav tu tapu... ze sa opovazila ist mi zatvarat usta rukou ???ze vraj len na par sekund stihla tlacit na bradu... ja som to nevnimala, aze jedna sestra potom na nich, ved ju nechajte, ked jej to pomaha.... to ja som nepúocula.....
to mi mata vravela.... no desne., ze? a ja ake delirko
😕 😅 😀

ewelyne
14. feb 2010

blumi, inak tu meraju zlatacku, nejakym pipacim strojom. na cele a na hrudniku nejake hodnoty....

a prave ma zdrbali, ze nemam co mat notebook, internet a mobil pri babatku.... ???????????????????????
A ked pride navsteva a zazvoni pri dverach, oni ze a co ona nema mobil???? im sa nechce zistovat kto je kde na akej izbe a ist ohlasit navstevu, tak to trva niekedy aj strasne dlho.... aj 15 min,. alebo navsteva zvoni ako blba...
vy mate vypnute zvonenie, alebo ma navsteva vybity mobil a oni CO nema telefon? nabuduce ju prezvonte... no tuk TUK na celo....

martinaj
14. feb 2010

ahojte 🙂
ja mam doma tichu domacnost..... muz ma vytocil, ale rozhodla som sa neriesit to.... nemam naladu, tak ho ignorujem.... a mohla by som ist dnes rodit, mam bojovu naladu 😠
dala som si hodinovu velmi teplu vanu, pustila hudbu a bolo mi uplne jedno co robi.... 😠

martinaj
14. feb 2010

ewe to co sa do teba staraju? 😠 🤐

martinaj
14. feb 2010

garon klud 🙂 ja sice tiez stresujem, ale preto, ze neviem, kedy to pride.....

petuskaxfun
14. feb 2010

matesl dakujemee 😀 no zahu som mala teda poriadnu fuha az som grckala a to asi posledne 4mesiace ale nezda sa mi teda mooc vlasaty

ewelyne
14. feb 2010

inak keby som vnimala, tak tu lekarku asi pokusem.... svinu jednu....nie, joj lebo sme sa dnes s matou rozpravali, co vsetko som vnimala a co nie..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

martinaj
14. feb 2010

a este som si supla masku na ksicht po 100rokoch 😉 potom sa na dalsich 100rokov k tomu nedostanem 🙄

zoska
14. feb 2010

ahojte 🙂
ja dnes len tak jednym ockom..mam drzhe totiz zapalene...z nadchy sa mi zapalil ocny kanalik...vyzeram ako kyklop 😔 ☹
len dufam, ze rano sa zobudim a bude uz lepsie...

Ewe no porod...riadna akcia...to nevymyslis to je zivot 😀 😀 😝
a ze si im na prijme povedala drzte huby 😀 super
nechapem preco niekto nedokaze respektovat ventilovanie bolesti...by som im vsetkym priala aby sa k nim takto niekto niekedy spraval 😠

i

laxity
14. feb 2010

ewelyne...no skvelé, to keby som vedela 😀 , ja sa od konca decembra nevyvaľujem vo vani a pritom to hrozne zbožňujem 🙂

martinaj
14. feb 2010

no ona ta chudera este asi nikdy nerodila 😠

petuskaxfun
14. feb 2010

tak to budte radi ze nejste na kramaroch a najma v noci 😠

martinaj
14. feb 2010

co je to tam hrozne? 😕

hajdylca
14. feb 2010

petus nestras 🙂 jaa som preto svoj porod ani nerozpisovala... to ake boli na Teba...

petuskaxfun
14. feb 2010

no uz som tu tak vsak uvidite mali nervy ze rodime v noci ze hajdylca

petuskaxfun
14. feb 2010

poviem vam iba tolko ze nas dobre nadopovali aby sme nerodili zeny cakatelky nazyvali kur...i a mne ako druhorodicke ze som simulantka ze nerodim ze nech nehulakam po tomto bol maly do hodinky apol na svete a este nespravne asi zavedena epi hruza

petuskaxfun
14. feb 2010

a teraz uplne o inom neviete mi niekto poradit som 14 dni po a stale mam krvav.ocistky a nevypadol mi ani jeden stich je to podla vas normalne alebo by som mala ist k dr 😕 😅

hajdylca
14. feb 2010

myslim, ze mali nervy ze rodime (teda by sme chceli rodit) vobec... ale to bola katastrofalna smena pri kt. si Ty rodila...

matesl
14. feb 2010

petus, pre to som sa pytala, ze na co mam byt pripravena, zaha jak das, ze ci bude maly vlasac, ci aj jemu gumicku mam brat do vlasov do porodky 😀

hajdylca
14. feb 2010

matesl vobec nemusis sa bat, mna zaha trapi i teraz a maly ma iba take papierko na hlavke.... petus ja Ti neporadim, mne stichy vybrali ...

petuskaxfun
14. feb 2010

baby radte 😨 ale inak vsade sa najdu ludia dobry aj zly ale na novorodenecke ani ceknut su tam svetove sestricky a doktorky pristup k maminam a detom moooc chvalim 😉

matesl
14. feb 2010

hajdy coze, este stale mas zahu?

baby nestraste, aj ja idem na kramare rodit... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre