Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
3. mar 2010

cukru mne v tt v akom si, nebolo nic, prislo to az neskor...niektore uz nevolnosti nemali a mne nastupili...ale presne ako pise macu, sladke mi nechutilo...bolo m i z neho zle...taktiez z kyslych uhoriek..mlieka...zo vsetkeho, co som zboznovala..aleeee prisli sme na to, ze mozem to, co zboznuje manzel, a to paradajky, po nich mi bolo vzdy fajn x)

cukruska1920
3. mar 2010

tak sladke nechuti ani mne 😕 a to som vzdy kazdy den zjedla aspon jeden keksik a teraz vobec... tak asi predsa nieco 😀

maculik
3. mar 2010

zosi, v nemocke mi to povedali a tiez to, ze mu to teraz nebudu strihat.

blumka
3. mar 2010

cukrus, mne tiez v takom tyzdni nic nebolo...az okolo 12 zacalo 😉
baby, moje zlate Juliniatko spinka na mne v satke uz pol hodku...tak som dufajme nasla to co jej pomoze na to brusko 😵

zucana
3. mar 2010

blumi supis nasa spinkala zas na gauci na vankusi ako vcera ale sa zobudila na velku kaku 😀
zosi mam tu "rucnu" a tou trochu slo ale moc nie a to ju irituje a ten ruzovy je pre novorodencov ....
inak cukrs zeby dievcatko?ani mne neslo sladke 😉

cukruska1920
3. mar 2010

zuci...uvidime...je mi to jedno len nech to uz dopadne dobre

olifcek
3. mar 2010

ZUCI mozno malickej nema co vyjst, hm? jj, ruzovy je do troch mesiacov x;) a ten biely na biely hlien, co si mysslim, ze bude paq fajn x;)

maminnka
3. mar 2010

mne chut na sladke nastupila v III. trimestri a stale je tu... pomoooc, ja som nikdy nemala rada sladke a teraz sa idem potrhat za kolacmi a zakuskami, kedy toto skonci? Este 5 kg mi ostalo, tie musia ist prec, aj ked pomalicky, to neva, ale musia ist prec a s tymi kolacmi to pojde tazko :( :(

maminnka
3. mar 2010

u nas strasna noc :( teraz spi uz 4 hodiny... aaach jaj...

zucana
3. mar 2010

ja mam este 9 kil..z toho co som mala mam 10 kil dole
inak olif ma isto vela vzadu a steka jej to a chrci a ked ssa mi rucnou nebodaj podaria vybrat nejake tak su aj do zelenaa 😒

olifcek
3. mar 2010

zuci, no do kelu...prepac...kupim si aj ja rucnu...mas pumpicku, ci tahas pusou?

ked odsavas, strkas to malickej hlbsie do nosteka? lebo take mame aj my...nic nesteka ale pocut riadne, chudacik moj malicky, ako chrapci ☹ ale mame biele, zatial...

ke vraj fajn dat kvapky, nech sa to uvolni a potom odsat...

zucana
3. mar 2010

pusou...
davam taku sterilnu vodicku a vkladam pokial sa da...

zoska
3. mar 2010

baby..ja som hodinu uspavala mometalne... ona cez den odmieta spat uz, ale teraz bola vykakana, vyprdkana, prebalena , nakrmena a spustila revy....tak som si povedala ze asi od unavy...no tak sa mi ju podarilo ucicikat, ale uz som revala aj ja od nervov 😔

olif ako si spokojna s manducou? este ju nemam a rozmyslam nad nou stale...

boze som ani na wc nemohla ist nieto sa este najest, alebo varit...uff
a zamracilo sa...zasa take depkovske pocasie 😠 ☹

zoska
3. mar 2010

a cumlujeme teda statocne 😔
a bohuzial mam pocit ze sa to odraza na prisavani...zacala malo otvarat pusu

zucana
3. mar 2010

zosi my mame soplove rano a ukakane doobedie...stale puci a tlaci a zodudza sa na prdiky a aa kakanicu 😕

zoska
3. mar 2010

zuci,
sopliky aj budem musiet vytiahnut, uz ich nielen pocujem ale aj vidim

nasa herecka kakala od 2hej v noci uz 5krat 😕

olifcek
3. mar 2010

zosi este len raz som v nej mala olivku, predsa len cakam, az budeme mat 3500g 😵 ale jo, je to skvela pomocka, vyzera navyse super a olivka mi v nej zaspinkala okamzite 😵

zuci dakujem, skusim teda i ja taku kupit este a porovnam...

idem kupit...
http://www.e-mama.sk/index.php?id=detail&kat=na...

zoska
3. mar 2010

olif dik 😉
idem ju teda objednat aj ja 🙂
mnzel sa ma furt pyta kedy uz pride...sa tesi na nosenie 😀

olifcek
3. mar 2010

zosi kupu odporucam z eskrina.sk, tuim od Teba mam itak ten link 😵 i jaa sa uz tesim na nosenie, chi

maculik
3. mar 2010

uf, tak zase sme trosku mali revy, teraz zaspal mne na rukach, je v postielke... Ja si idem zdriemnut. Poobede pojdeme von, je krasne, slniecko.

Olif, to je super, aj ja to hned idem objednat, toto som zhanala a nenasla. Lebo teraz ma Petko matrac vyvyseny tak, ze som dala pod hlavu matrac, takze je tam urcity sklon. Ale toto je lepsie a ostane to potom aj pre segru, ked raz bude mat babo 😉

mami, aj my sme mali otras noc 😒 😖

maculik
3. mar 2010

aj ja idem tu manducu kupit, ale manzel povedal, ze len nejaku hnedu alebo taku farbu, ze so ziadnou kriklavou chodit nebude 😅 ale je tam jedna hneda pekna, tak asi tu 🙂

olifcek
3. mar 2010

macu jj, i ja mam hnedu a tusim i zoska hnedu kupuje...cierna nem bra kvoli slnku v lete ...este ta olivova sa mi lubila ale ta cervena v tom mi vadi...

zoska
3. mar 2010

jj uz som hnedu objednala...ta olivova sa mi tiez pci, aj ten vzor na nej je taky peknucky, ale kedze chce hlavne Vladko nosit, tk som tobral tu "muznejsiu" verziu 😀

citala som radu od annag, ze ked babo pri kojeni zspi treba ho nechat spinkat a nie dvihat a budit na grganie...som sa bla ze sa jej zacne ckat alebo grcne, ale pekne spinka stale 😵
a teraz mam dilemu ako ju obliect a dat do kocika aby som ju nezobudila 😅

asi ju este necham a idem oskrabat aspon zemaky k rybim prstom a potom na 20 min. vyrazime...

ozaj som vam zabudla napisat....mam podozrenie na zlomeninu rebra (z toho ako mi ten MUDr. tlacil posl. 20min. na brucho ako slahnuty)
musim ist zjtra k dr., ale neviem ako si to chcu overit, kedze nemozem ist ako kojacia matka na RTG...
no co vam poviem...este toto mi chybalo 🙄

olifcek
3. mar 2010

zosi snad to zistia aj hmatom...a ak nie, tak asi predsa rtg...mliecko predtym odsajes a potom tiez, len ho budes musiet vylievat par hodin po rtg 😒

olifcek
3. mar 2010

zosi aj si si k manduce objednala tie navleky za 1euro? 😉

mmaarrttiinnaa
3. mar 2010

ahojte tak sme prezili prvu noc doma celkom fajn malicky sa zobudil asi 3 krat najedol a spal dalej zatial to vyzera dobre klop klop aby som to nezakrykla

k mojmu porodu bol strasne dlhy a strasne tazky niekedy nabuduce rozpisem idem este nieco porobit kym spinka 😉

blumka
3. mar 2010

baby, dala som do albumu fofo ako mala drichme v satke 😀

olifcek
3. mar 2010

blumi chi, ze mala, jaka velka je 😵

blumka
3. mar 2010

olif, mne sa zda krpata 😀 naposledy ked som viazala satku pre terezku, tak jej trcali nohy von aj hlava...a toto ledva palcek na nozke trcal 😀 o tyzden ideme do poradne...som zvedava kolko vazi...dufam ze nie velmi vela lebo dost papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre