Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
26. mar 2010

no, ,konecne som pridala nejake foto https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maculik/albu...

olifcek
26. mar 2010

macu nadherne fotky....boze, ci ma Adelka krasne ocickaaaaa....petrik aky je velikyyy, ze wow

olifcek
26. mar 2010

luci ja nebalim, i ked vravel, ze mame preventivne balit. vysledky sme totiz mali ok, este mi aj vysvetloval, ze je to ok...

blumka
26. mar 2010

suzon, nebalim...ani den som nebalila. uz v podornici povedali ze ma klbiky ok, tak naco? ze nejaky stary doktor sa neviem zorientovat a stale kaze trapit deticky?
ja stretko asi velmi ne, v lete budeme na orave par dni a potom v ke, manzel nemoze zacal podnikat tak musi sa velmi obracat, takze nejake vylety toho roku asi tazko a ja sama si s dvoma detmi netrufnem odist niekde...

blumka
26. mar 2010

baby, som sa skoro pocurala od smiechu..Terezka si vzala baterku a spievala do nej ako do mikrofonu najprv Sosovicka, hrasok, potom si vymyslala slova, potom Cervene jablcko..no uzasna bola 😀 😀 😀 😀

matka331
26. mar 2010

ahojtee..ja neako nemam cas sem chodit ☹ blumi prajem skoree uzdravenie....ja som na vetko sama...nema mi kto pomoct ... v stredu sme boli na poradni tak uz toockovanie na rucke je ok,,,,,vazime 5100g tak sa tesiim ze pekne priberaa....moja malicka spinka peknee v nocii len cez den strajkuje....

olifcek
26. mar 2010

matka a nebyvas so svokrou? x;)

matka331
26. mar 2010

pridavam neakee new foto 🙂

matka331
26. mar 2010

olif byvam...ale ona chodi do prace a ked pride tak je dost unavenaa a ja ju ani nechcem velmi otravovat....ona malicku zobere niekedy aby som sa mohla napapat a malokedy ju nechaam aby ju postrazila....mozno
3krat sa tak stalo...

olifcek
26. mar 2010

mati woww, dalsie velke babo uz na pohlad x;o)

no jak i ja..mamka mi byva par zastavok od nas, ale pride mozno 3x do mesiaca aspon na hodku, lebo tiez pracuje a ked na zaciatku roka pracu nemala, chodila k nam kazdy den, tak otec hucal, ze som si mala kupit susu babiku, ked ku mne kazdy den mamka chodit musi x;o((( bolo to asi...3tyzdne?

zucana
26. mar 2010

cafte baby tak sme to uzasne zvladli...nakoniec isla aj svokra ale hrala akoze tam nie je...bola vzadu isla prepokoj svojej duse aby videla ako mi to ide a nemusela sa bat ked budeme prec 😀
inak musim malu pochvalit dnes bola dobrucka snad aj v noci 😉
maci maly aky zlaty tucinko..aj mati pekna malinka...aj ja dam fotkos 🙂

maculik
26. mar 2010

olif, zuci diky - a fakt je taky baculko trosku, no ono sa necudujem, ked stale papa 😅
mati, Barborka je zlatucka 😵

ja som ulozila malu a Petko je v postielke, ale pochybujem, ze zaspi, uz rychlo dycha, to je priprava na plac 😒

a nieco na zabavenie 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=5LHsSfSNyyM
maculik
26. mar 2010

blumi, a kockam je uz lepsie?

selyma
26. mar 2010

Ahojte babky. Ja len na chvilku som prisla. Nepozerali ste dnes na markize televizne noviny? Ja len púreto, lebo sa mi zdalo, ze tam nieco rozpravala nasa alex. Ale ja neviem nsisto, ze to ona bola

zucana
26. mar 2010

tak tu su dnesne ale ona nie je az taka tucnacka 😀
davam aj oblecko na krstiny snad je bude dobre 😎

zucana
26. mar 2010

takto to vyzera vecer pred telkou 😀 moje miesto je to pri compe....mala vsak po 20 min sa budi a je na mne 😅

maculik
26. mar 2010

zuci, aka pohoda 🙂)
a tie satocky su kraaasne, a pekna farba 😵

maculik
26. mar 2010

a co si dnes varila, zase vyzera, ze ste mali nieco mnamkove - ty vzdy tak vyvaras 🙂

zucana
26. mar 2010

Piekla som kuracie s cukinami a zemiakmi.prave muz tancuje s malou lebo place.amam nejak citlivu Perù do kelu ak budemmat herpes tak uz neviem co spravim

maminnka
27. mar 2010

Zuci, Viki bude krasna princezna na krste 🙂

nejako nestiham posledne dni sem pisat, mame toho dost, uz som zacala aj pracovat.

Natalka nam za mesiac pribrala 900 g a narastla 8 cm. Ma 4 kg, co je asi najmenej z vas vsetkych, samozrejme okrem nasej krasnej Olivky, ktora nas uz ale vo velkom dobieha.

laxity
27. mar 2010

pekné ránko prajem

zuc...máš krásne fotečky v albume, a tie šaty...no krása, ja som nič také pekné nenašla, tak som kúpila takú sadu-košieľka, dupky a čiapočka 🙂 a kedy máte krst? Alebo? a adkiaľ vlastne si? A ten herpes žiadna sláva...nebudeš sa mocť mojkať. Ak ho cítiš, že sa ide vytvoriť, ja si zvyknem šupnúťhneď aj 10 bekomplexov

my sme túto noc spinkali celkom dobre, len od druhej do štvrtej sme si dali prestávku 🙂 . a práve som ju vážila a máme presne 4kg 🙂

peknú sobotu prajem

matka331
27. mar 2010

ahojte....to aj vy ste stale takee unavenee??
zuci tvoja viki je tiez takaa baculka 🙂

laxity
27. mar 2010

matka...ja už som si nejak zvykla 🙂 ...ráno si zvyknem urobiť slabú kávičku a fungujem 🙂

maminnka...pozerám, že aj tvoja Natálka má 4kg aj moju som dnes vážila 🙂 ...sme na tom rovnako 😉

blumka
27. mar 2010

dobre raaaaaaanko...u nas je naozaj dobre..mala mi prvykrat spala normalne...sice vecer si hodinu a pol odrevala kym zaspala ale trapia ju hlieny co vykasliava, tak kym zaspi tak s tym bojuje ale potom spala od pol desiatej do druhej...som nechapala...no a potom od druhej do piatej a o siestej sa zacala pucit asi zasa brusko, tak ju vzal manzel do obyvacky a ja som spala doteraz 😀

macu, zuci, matka, krasne fotecky 😉
olif, to fakt tvoj otec take nieco povie :( ved je to jeho vnucka a kazda mamina rada pomoze svojej dcere s babatkom..a zvlast ked je predcasniatko. no ale chlapi sa na to divaju inak, ze?

mami, pracovat? ty si aka akcna? ale len doma ze? tak pomaly aby si sa velmi nevycerpala tym vsetkym

blumka
27. mar 2010

joj, maci si sa pytala na kocky..terezka uz je ok..ved uz vystraja..som pisala vcera, len este kasle a trosku sopli ale to prejde a Juli tiez kasle ale asi jej to az tak velmi nevadi, resp. nic ju neboli lebo v noci spinkala celkom spokojne

laxity
27. mar 2010

blumka super spanie 🙂 , ja moju neviem tak aspoň do desiatej udržať hore, zaspí už okolo ôsmej, ale nevadí hlavne, že v noci potiahne 🙂

maminnka
27. mar 2010

Blumi,
vacsinou doma, ked mala spinka 🙂 Ale ak som mala nejake stretnutie, odbehla som do roboty a potom zasa hned spat. A je to vycerpavajuce, mas pravdu. Ale len do konca maja, potom uz bude oddych 🙂

aj u nas dobra noc... nasa babulka uz cca 2 tyzdne v noci krasne spinka. Zaspava okolo 21,00 a taha az do 03-04,00 hod. Potom sa napapa a spi do 7,00. Parada, dufam, ze jej to dlho vydrzi! Sprvu som sa bala, ci ju nemam v noci budit, ale Dr. mi povedala, ze pokial vypije denne tych 150 ml na 1 kg vahy dietata, netreba v noci budit. Taaak nebudim, lebo my vypijeme aj o dost viac.

maminnka
27. mar 2010

Laxity,
ano, aj ja som si vsimla, ze nase Natalky su v rovnakej vahovej kategorii 🙂

blumka
27. mar 2010

laxi, ale to je praveze dobre ze ti zaspi uz o osmej..ona si tak zvykne a potom ti bude krasne spinkat od osmej do rana...teraz je to tazsie ked sa budi v noci casto ale potom ked prestane budes mat pohodu od osmej vecer 😉

mami, to mate paradne noci...ja dufam, ze sa uz bude zlepsovat aj Juli 😉

laxity
27. mar 2010

maminnka...aj tebe každý vraví...že Natálky sú jedovité? 😀

blumi...je to možné, to ma nenapadlo, len či to tak ostane...a našťastie iba raz v noci som hore 🙂 ...teraz už vyzerá, že zaspinkáva, tak možno sa aj naraňajkujem a zuby umyjem skôr ako včera na obed 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre