Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
5. apr 2010

zuci a keksik mila 😵

zucana
5. apr 2010

aj to 😀

olifcek
5. apr 2010

bryndzu? x;oD

olifcek
5. apr 2010

kvalitny slov. chlieb>? trebars od vamexu extra special cerealny? xo)

olifcek
5. apr 2010

no nic, ideme hajat x;o)

olifcek
6. apr 2010

bree ranko

blumka
6. apr 2010

zuci, horalky, tatarsku, rohliky 😀 toto sme my nosievali do USA 😀
inak dobre ranko vsetkym 😉

laxity
6. apr 2010

dobré ránko dievčatá

ako sa spinkalo?

zuci...jesenka by mi stačila 😀

maminnka
6. apr 2010

Zuci, Blumi,
ja som do Londyna nosila kilo tresky 😀 rohliky, horalky a mak.

maculik
6. apr 2010

dobre ranko🙂
zuci, aj ja si davam nosit horalky, najblizsie beriem mak a slovensku muku, lebo tato ich nemecka je nejaka divna.
A este hrudkovity tvaroh, lebo tu maju len ten jemny a ten napr.na rezance s tvarohom nie je dobry.

zoska
6. apr 2010

cafte,
uz mame za sebou ranne grckanie 😔
mala zaspala az o 22.00 do 3.30-bola som s nou hore do 4.30 a potom spala do 7.00 odvtedy sme hore 😅
jej staci malo spat, potom v kociku pospi tri hodky, ale inak cez den doma len vynimocne zavrie oci 😒
dnes je skaredo takze pojde len na balkon a ja zacinam s ucenim 😒

andy, tak mna to nenapdlo odfotit 😀

zuci este mozno maslove susienky club, ak mas rada, inak baby uz asi setko spomenuli 😉

mala sa hra v lehatku, ale uz sa asi zacina nudit potvorka...pekny den vsetkym...
nam je trosku smutno, lebo mm akurat odisiel do finska, ale nastastie zajtra priiide 😵
no ale bud. tyzden ide az na 4 dni 😢

blumka
6. apr 2010

mami, ano, este treska...moj muz nosil plny kufor rohlikov, raz ich doniesol 80ks a este kadejake pastety, majku a pecenove, co kto ma rad..a to boli najlepsie darceky, 2 rozky plus pasteta 😀 😀

olifcek
6. apr 2010

zosi drzimpaste, nech sa dari ucit...mm ide prec? ach jooo....mas to tazkeee

ked teraz pastety nesmieme...

olifcek
6. apr 2010

blum 80? hehe, snad si mala dost velky mrazak 😉

blumka
6. apr 2010

olif, nieco sme rozdelili medzi znamych, ktori nemohli ist na Sk alebo im nemal kto poslat a nieco sme napratali do mrazaku, ale je fakt ze bol velky 😀 😀

zoska
6. apr 2010

kamaratka trepala do kanady bryndzu, korbaciky, syrove nite, parenice... mala dva kufre, v jednom len oblecko v druhom aj tieto veci... na letisku ju vzali na osobnu kontrolu, ale len s jednym kufrom...nastastie s tym, kde bolo len oblecko....povedala ze to do poslednej chvile netusila, ktory to je kufor, lebo boli rovnake

blumi ze 80 😀

lucia411
6. apr 2010

Ahoojte dievcata...ako sa Vám dari??a detickam?verim, ze vsetko o.k, ze Vám pekne rastu a robia radost, ja sa zase hlasim po dlhom case(ale citavam si Vás pravidelne)u nas vsetko super, mala Céline ma uz nieco cez 5 kg, je to velka jedacka len cez den nam uz vyspi len nejake 3 hodinky dokopy a vecer sa jej velmi tazko zaspava, tak chodime na prechadzky aj po veceroch 😉 ked nam zaspi o tej 23.00-24.00 tak zase vyspi do 6.00 rana bez toho aby sa zobudila na papkanie....takze z tejto stranky super, lebo sa vyspime aj my s muzikom!o 1-2 mes nas uz konecne caka cesta na SK(verim, ze Celi vydrzi v aute tych 13 hodin)neuveritelne sa domou tesime...ideme po 7 mesiacoch domou...inac sme chodili castjesie, ale kedze ja som bola tehotna tak po 5 mes som uz radsej neriskovala tak dlhu cestu a hlavne aj koli tomu, ze tu mam svojho lekara a tak...baby chcem sa Vás opytat ci uz mate niektora skusenosti alebo ste o tom poculi s antikoncepciou Marina?vopred dakujem za rady....zelam Vám krasny slnecny dnik

olifcek
6. apr 2010

luci a kam na sk to ides?

baby, radste....ku neurologovi ideme 26.04.

blbe je, ze ideme az 26.4, a na prve povinne ockovanie uz 14.4. ideme ku neurologicke preventivne, no itak...vraj ak treba, neurolog posunie ockovanie na neskor, aby babu neublizilo...co teraz_ ist toho 14.4 ku pediatricke a dohodnut sa na neskor? co by ste uroboli vy?

matka331
6. apr 2010

ahojte....ja vass nestiham citat ale snaziim sa 🙂ja moju malicku nedavam velmi casto na brusko...a aj aj som uz dostaa mrchu ..dnes mi skoncila ale dost ma bolelo brusko to teraz budem mat pravidelne uzt mrchu??

lucia411
6. apr 2010

blumi do Kezmarku 🙂 odtial pochadzame

lucia411
6. apr 2010

jezisi olif prepac....chcela som napisat olif 😀

olifcek
6. apr 2010

luci f poho 😀 😀

zoska
6. apr 2010

fiha, uz vas je nejak vela s mrchou 😕 matka to netusim, ci uz pravidelne, ja si myslim, ze cyklus sa este musi upravit trosku, asi to nebude uplne pravidelne zo zaciatku....ale to si len myslim...

luci, takze ty si spod Tatier 😉 verim ze sa tesis po takej dobe domov
tu atk marina nepoznam vobec

olif, ja by som na tvojom mieste volala pediatricke, povedala co a ako...a spytala sa ci sa neda prist na ockovanie aaz ked budu vysledky z neurologie 😉

laxity
6. apr 2010

zosi...ja našťastie ešte nemám, ale asi už v najbližšej dobe príde 😕

Nataly j dnes nejaká mrzutá, je napapaná, prebalená, ani v hojdačke, ani v hrázdičke... a stále reve...asi ju niečo bolí...zaspí mi na rukách, ale ako náhle ju položím, tak do 5 minút je hore a zase dokolaaaaa to isté ☹

laxity
6. apr 2010

olif...myslím, že zosi to napísala dobre, ja by som to urobila asi tak isto...overila by som si to 😉

blumka
6. apr 2010

olif, posun ockovanie 😉

olifcek
6. apr 2010

a ja som pediatricke vyviedla jednu vec...ona ma odporucila k inej lekarke, chi...ale ked na nou odporucanu bola skoro sama nespokojnost...a na tuto sama slava....co myslite? pochopi to? x;o)

olifcek
6. apr 2010

blum jo, chcem to posunut, chi...ved jedna baba, co ma predcasniatko, mala prve povinne ockovanie posunute az na 8 mesiac...

blumka
6. apr 2010

olif, prave preto by som bola velmi opatrna vo vasom pripade s tym ockovanim 😉

jja
6. apr 2010

lucia...tak to sme rodacky🙂)) ja som zo SL okresu...skoro susedy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre