Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
23. apr 2010

blumi, fajn, ze vsetko ok...

olif ma nadherne okale... 😵 moj ma pri dojceni tiez kontroluje...

zucana
23. apr 2010

babce my sme boli vonku...aj prsalo ale v centre su tie dome s oblukmi neviem ako sa to povie po slovensky proste tam neprsi 😅
a mala este spinka teraz zacala pistat tak tatovi na rukach....
mne zacala inak robit ze ked uz dopapa tak sa zacne otacat a pusti prso a potom sa zas pricucne a stale takto....
gari zlaty maly velkos....inak aka sranda ked su chlapci takto hrackami obkoleseni 😀

janielah
23. apr 2010

Baby !!! Neblaznite - Zuci, Oli, detska nesmu cumakovat na telku, nech sa im to akokolvek paci. Na to je este strasne skoro...
Oli a hlavne ta tvoja, neblazni ... 😕
Babatka by vobec nemali byt pred tym ziarenim z TV, ci z PC, ale tak v dnesnej dobe je to uz tazko dodrzat...ked tak, len hodinku dve denne by mali byt v miestnosti, ked hra televizor...

Ono to fakt vysiela nejake ziarenia, no ale pozera uz vobec nie...teraz este teda... 😒

olifcek
23. apr 2010

gari a boli sme vonku hodku ale predsaaaa.Oliv najprv plac, paq podriemkavanie, paq vysmiaty rozhovor s hrackou a paq spanok....neviem ale, ci spinkala aspon polhodku, hech, ale vonku sme boli x;o)

jja velmi pekne dakujem za krasne slova na adresu Olivky, je uzasne citat to

nam bude kratka zatial len ta vanicka, co je vo velkej vanicke, takze zatial pohoda, chi
blumi nedviol mi ,,moj,, lekarnik, ale este budem skuusat 😉 zjavne je v praci

my nosime 56/62, resp.2-4 mesiace 😉

leni x;o) my sa uz tri dni, resp. vecer hrame sprsom, a dnes neskutocny rehoooot x;o) raz ma ,,hryzla,, som zvyskla, Oliv najprv kuk, potom pustila, rehooot a paq to opakovala, asi si myslela, ze sranda neskutocnaaaa, au...ale uz je na druhom a cumakuje po miestnosti ale i papa x;o))

zuci hehe, uz ma ine starosti nez len papat x;o))

janka ja som s Olivkou denne za kompom, telku ako taku nemame, tak snad som jej nejak neuskodila. ale uz ide teplo, tak budem menej tu a viac vonku, tak snad to bude ok x;o)

olifcek
23. apr 2010

janka dnes uz mas vsade wifi a radio ziarenie, neda sa vyhnut, dokonca uz ani v lese, i tam su vysielace ...

olifcek
23. apr 2010

mm mi kupil magnum double choco, mnaaaaam

zucana
23. apr 2010

inak ja som sa pytala kamosky pediatricky a ze to neskodi ...jasne lepsie obmedzit ale ze TV je naucne 😀
inak my uz vanicku vobec nepouzivame 😅

zucana
23. apr 2010

olif tak mu povedz nech ti nabuduce kupi haag dazs 😉

olifcek
23. apr 2010

zucichcela sooom, ale nie a nie spomenut si...a pritom to mozno i pozna, tiez bol v usa 🙂

zuci a aku prichut?

oliv uz cumakuje, ze co to mam a rehuna sa...kopka si nozickou, a tak mi nakopava prsoooo, auuu,ale ked jej to bre robi... 😅

janielah
23. apr 2010

ziarenie....ale aby tie malinke oci cumeli na TV.... ☹ obzvast, ked este zaskuluje, co znamena, ze neovlada svoje ocne svaly este tak ako ma ...
vsak kazdy vie najlepsie pre svoje baby ..

maminnka
23. apr 2010

niekto sa pytal na vysielacky,,, Martula? My mame Philips Avent, tieto: http://www.avent.sk/products/dect-digitalny-mon... a som velmi spokojna!

olifcek
23. apr 2010

jankaaa, oliv skuli len na vecicky veelmi bliiizko ale mas recht, a ja olivku nenecham casto diiivat sa 😵

olifcek
23. apr 2010

http://sk.wikipedia.org/wiki/Monitor_(displej)

kuk, technologia zobrazenia x;o)

blumka
23. apr 2010

dnes uz tie moderne plazmy a lcd monitory nevyzaruju to co tie stare bedne, ale tiez by som babo nedavala pred telku, uz len z principu nech si nezvykne tam cumiet a potom ho od telky neodtrhnem ked bude vacsie 😉
terezka zacala pozerat telku asi okolo 10 mes. a to kvoli znakovaniu, dvd malo 20 min a bolo nahrate speci pre take male deticky, ale vlastne stale pozera telku takym sposobom, ze pri nej nvydrzi viac ako 10 min 😉 sm tomu rada lebo radsej dava prednost hrackam

laxity
23. apr 2010

ahojte baby

ste tu toho veľmi popísali, nestíham vás čítať...dúfam, že sa máte super a že detičky rastú.

olif...moja tiež dvíha niekedy zadoček, keď je na brušku...asi ju ruky ťažia 😀

matesl...Riškovi všetko dobré k dvom mesiačikov včerajším 😉

my sa máme super, stále sme u svokrovcov, mm tam pracuje a ja so svokrou vysedávam na terase, pri kávičke, koláčiku....a malinká je pekne v kočíku vonku a spinká 🙂 . V stredu som bola na kontrole u endokrinologičky a čaká ma operácia. Mám v krku uzol, ktorý počas tehu dosť narástol, tak to treba vyoperovať...tak som si pekne poplakala, že ešte mám len malinkú 2 mesiace a už musím ísť od nej na pár dní preč. No ale tak ja to zvládnem a dúfam, že aj mm 😀

krásne fotečky máte...ja mám pocit, že to moje dieťa málo obliekam...alebo vy bývate niekde na konci sveta 😀, čo som si všimla foto hajdy 😕

pozdravujem všetky dievčatá papa

olifcek
23. apr 2010

blumi jjo, ja tiez chcem, aby olivka radsej vonku sla, nez pred telkou sedela, takze pohoda x;O) ved ona je stale na prsiach, takze ani nema kedy kukat x;O) len ked sa otocim na stolicke po cosi a OLiv sa zadiva, nesnazim sa ju hned odtrhnut x;o) ale nestava sa to casto a ked, tak len par minut x;o)

olifcek
23. apr 2010

laxi a neda sa operacia odlozit? juuuj, a mas naodsavane, ci bude na UM? kedy ides na operaciu? juj, drz sa kocka x;o(

blumka
23. apr 2010

olif jasne 😉 my sme dnes kukali hokej a tiez mal mm malu ma rukach, tak cumela 😀

blumka
23. apr 2010

inak ja som hrozna este som nebola ani na kontrole po 600nedeli ani na klbikoch ☹ stale do toho daco vlezie

olifcek
23. apr 2010

blumi 😉 ved ono to mas obrazky, babatka take zaujima, tak co uz x;o) a chvilka divania sa skodit nemoze x;o)

olifcek
23. apr 2010

blumi neva, i ja som bola na kontrole po 600nedeli az po troch mesiacoch x;oD a klbiky...niekto chodi kazdy mesiac, my sme boli 2x len, ale to preto, ze bolo vsetko ok, a ze je vsetko ok, povedali uz v nemocke x;o) takze i vase su OK. no ale povedz si, ze buduci tyzden zmaknes oboje, hm? a ked pojdes na kvp, mozeme i stretko dat x;O)

olifcek
23. apr 2010

gari pisala, ze jej padol net, a zajtra ma neplanovanu navstevu, takze z mesta nic 😒 a ani k mamke nejde 😖

blumka
23. apr 2010

joj, ofli, akosi vam to nevychadza...
budem musiet poriesit tie kontroly..klbiky s na KVP tak ak pojdem dam ti vediet 😉

olifcek
23. apr 2010

blumi, veru x;o(

olifcek
23. apr 2010

no nic, idem si ja zuby umyt a hajde hajat...

zucana
23. apr 2010

olif neboj vyjde vam to..ale chod s mm a aj sama....ja chodim stale sama ☹
olif hocijaky druh...lebo isto nemaju vsetky...ja mam najradsej cheesecake a keksikove 😎 prave tlacim keksikovu 😉
boli sme v japonskej....bola dobrucka az na to,ze hned po prichode som jej musela dat jest v zadnej casti restiky a potom sa uplne naplnila restika tak som nedokojila uplne ale aspon bola kludnucka na tatovi....
pytala som sa annag ci mozem jest krevety a sojovu omacku a vraj ano tak som si dala a bolo to uzasne aj trosku pikantne tak snad to bude oki 😅

olifcek
23. apr 2010

tak este ideme kuknut jeden serialik...

zuci, ked co uz ja sama v meste? ale je faktom, zena sidlisku je to uz nuda x;o(((

boze, Ty mas tak buclatu malinku x;o)) a si tak peknucka...prstane Ti usmievat sa...

zucana
23. apr 2010

ten nas fotak ztucnuje 😀
aj ja sa tam rehlim jak teleso....a mam dvojitu bradu 😅
olif ved na zmrzku alebo chod popozerat po obchodoch...ja uz zasadne bez penazenky 😎

olifcek
23. apr 2010

zuci a vies, ze ja som si dvojitu bradu nevsimla? mne sa velmi pacia Tvoje oci, i oci Tvojej mamky a sestry...zaujimava farba a pekny tvar...

zuci ked ja neviem ako dlho oliv vydrzi, a paq, ked som v obchode, Oliv sa zobudi, asi je jej teplo, a nedrnka to s nou ako na dlazbe v meste, ci na nasich deravych a hrbolatych chodnikoch...no ale nemam na vyber...len, keby som vedela, ze s gari zajtra nikam nepojdeme, tak by som sa inak zariadila...neva

alex
23. apr 2010

ahojky,
my sme boli dnes na poradni. Máme 5480g a 61cm. Doktorka nás pochválila, vraj na jednotku s piatimi hviezdičkami 🙂
Idem dočítať, čo ste popísali, nech som v obraze 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre