Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
6. máj 2010

Ano maminka pomagat a tak a mal by byt skor taky zrelsi a mrkvu uvarim s ryzou a tak mu dam zjest....
laxi mala je krasna aka baculka...

katina2209
6. máj 2010

no Matkovi sa tiez z babylove vyhadzala ritka ale iba z tych 2 jednotky boli v pohode....

olifcek
6. máj 2010

mami jo, tak kupime, ale nejake mensie balenie len, pre istotu..x;o)) musim paq garon dat vediet x;o)

olifcek
6. máj 2010

blumi a popolusku som nenasla..len jedno triko, ale pisala, ze nie je nove, a, ze je uz obrazok kusok osuchany, tak take nech si nechaju

blumka
6. máj 2010

mami, ja s tym nemam problem, su dni ked je juli cela v modrom a ona este ani nausnicky nema, kocik mame zeleny, takze si kazdy mysli ze je to chlapec...ale sa mi vidi, ked niekde idem, cela je v ruzovom, dokonca ma aj nejake typicky dievcenske oblecko, napr. tuniku a ludia sa ma pytaju a co to je? 😀 😀 v dnesnej dobe uz fakt clovek nevie 😅

na hnacku banany, mrkva, ryza, hylak nam nepomohol, paradoxne ked mala terezka hnacky asi ako rocna tak pomohol espumisan 😉

olif babu sa dava ryzovy odvar pit 😉

blumka
6. máj 2010

olif, aj tak dik 😉

garonka
6. máj 2010

fajne tak som do tej drogerky došla 😠
mm neda pozor na maleho ani za svet
je unaveny a on chce spať a ja naštvana ak bude maly hore celu noc ak pôjdu mu zubky tak čo? i vtedy sa kraľ musi vyspať? to na všetko budem sama nie? joj ale zabila by som ho
a ešte depka ma chyta z toho počasia

olifcek
6. máj 2010

gari depka naj ide het x;o)

blumi ale este nie je vsekym dnom koniec x;o)

cakam na postarku a pojdem spat...dufam, ze nepride az o 12tej 😀

garonka
6. máj 2010

olif asi tak vzala som maleho do obyvky ja pri notebooku a on si džavoce v ohradke 🙂 🙂
nech ma hlava rodiny kľud 😠

olifcek
6. máj 2010

gari a to mm bol v praci, ci na zure???

lolka
6. máj 2010

ahojte.......vas precitat je fuska 😵
baby, mate krasne deturence 😉 Oliv, mala ako sustredene cucala tatovi prst, zlata je 🙂 som sa musela smiat, ked katina napisala, ze slinta ako baset.......my mame baseta doma 😀
a to stretko bude v Auparku lepsie, j tam viac miesta a aj vonku sa da sadnut a baby co maju aj starsie deti by na ne dovideli na to ihrisko. a termin je super, to uz budeme z IT doma 😉

garon, chlapi, my musime fungovat stale 😅

katina2209
6. máj 2010

lolka vy mate baseta? ja som vzdy chcela takeho psa 😀 to je podla mna perfektny pes pohodak 🙂

lolka
6. máj 2010

a pridavam foto Viki ako zaspala v lehatku a ako "pasieme" :

olifcek
6. máj 2010

loli kraasne sa drzi

olifcek
6. máj 2010

musela som vyggoglit toho baseta...

lolka
6. máj 2010

katina, je to super pes, flegmatik a ma rad deti. nasa ma z nich aj respekt, minule sli oproti nam deti zo skolky a ona mala normalne strach a tahala na druhu stranu cesty 😀 deti sa na nu chceli vrhnut a toho sa bala 😀

katina2209
6. máj 2010

Lolka jee nadherna je malicka a vasa basetka je uzasna aj ja chceeeeem 🙂

laxity
6. máj 2010

lolka...jééj ozaj ako krásne drží hlávku 🙂

a s tým havinom nemá chybu....svokrovci majú Argentínsku dogu a dosť sa bojím, keď tam malú kočíkujem, veď je väčší ako malej kočík 😕

svetlankat
6. máj 2010

Caute baby, aj ja pridem na to stretko, uz teraz sa tesim.

lolka
6. máj 2010

laxity, nasa je skor dlha ako vysoka 😀 ale aj doga ma v povahe lasku k detom, tak by nemal byt problem, ale vzdy pod dozorom.

kati, dakujeme 😉

svetlankat
6. máj 2010

My mame bichona, je ako plyšový a ku malej je uzasny.

laxity
6. máj 2010

lolka...jedine pod dozorom a ja so s ním neni v dennodennom kontakte...takže treba...jeden nikdy nevie 😕

svetlankat...bichona 🙂 , teta má je úžasný...my máme u rodičov iba zmesi Jack Russel terier, vlčiak s poľovníckym a ešte jeden miešanec malého vzrastu 🙂 a u svokrovcov okrem dogy ešte bígl a maltezák 🙂

svetlankat
6. máj 2010

Laxi mate cely zverinec, ja mam psikov velmi rada, my sme sa bali ci ten nas nebude nahodou ziarlit, ale je fakt uzasny. Tak krasne si zvykol na malu, ze teraz ked ju necham na balkone, je snou na balkone.

zoska
6. máj 2010

cafte 😉
krásne deturence mame v tomto februari 😵

olif, mne tesco nesadli, mala sa precikala, ale uz na ne bola asi velka, lebo potom som zacala uz s trojkami...su tvrdsie oproti pamperskam, take papierovejsie...ale zasa vela ludi ich chvali...kupte sis garonkou na polovicku jedno balenie aby ste zbytocne nebanovali...
ja som skusala aj helen harper, a to bola katasrofa, posunula som ich dalej, ze mozno ich kamoska vyuzije a ta tiez povedala ze otras...a to boli len o 1,5 eura lecnejsie od pampers

inak mne je tak luto, ze som od vas daleko, furt ked citam o tych stretkach tam ma mrzi ze vas neuvidim...ale snad sa niekedy podariii...

laxity
6. máj 2010

a inak vraj v Lidl sú plienky veľmi dobré...teda baby vychvaľujú...mne svokra kúpila na skúšku a zatiaľ oki 🙂

maminnka
6. máj 2010

Olif, Ty tu vzdy take vychytavka davas 🙂 radost pozerat!

laxity
6. máj 2010

svetlankat...to máme teda a keď začnú brechať tak konec 😀

zoska
6. máj 2010

no a este napisem aka bola noc....mala sa jedovala na prse, plakala s bradavkou v ustach, som myslela ze nemam mlieko, ale mlieka bolo dost...po 15 min. som prelozila teda na druhe prso, tahala ako diva a za chvilu zase plac s bradavkou v puse...
zdvihla som ju na grganie, este vacsi plac, uz som bola v koncoch...nosila som ju a strasne sa mi vygrcala,az na zem to slo taka velka mlaka
potom nie a nie zaspat, polozila som ju do postielky, isla som s vyplakat do druhej izby...mala plakala v postielke a za chvilu ticho a ona kukala na kolotoc a po 10 min. sama zaspala, bolo 22.30 a spala do 3tej, potom do 5tej a potom do 8mej...takze celkom fajn, po dvoch otrasnych nociach prisla jedna lepsia

a teraz ked som sa vykecaa idem ucit, papik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre