Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
8. máj 2010

seeeewaaaaaaaaaaaaas kocky 😀
tak my uz u nasich..ale poviem vam cesta bola HOROOOOOOOR 😀 Terezka nespala, jasne, ona uz je velka, nebude spat, ale zabudli sme DVD prehravac, tak sa nudila a Juli by aj spala ale v Presove kolona aut,ze sme stali, tak ju to zobudilo, do Popradu cumela von oknom, potom zacala revat ze je hladna, tak ja som prechadzala z predneho sedadla na zadne, lebo sme boli na dialnici, dala som jej jest, pospala trosku ale uz nie velmi, lebo Terezka furt hucala a budila ju...no sradny kopec...ale hlavne ze sme zdravi, ne? 😀 😀

olifcek
8. máj 2010

logi papaju stale MM ci aj UM? i ja som si myslela, ze Oliv uz bude mat okolo 5kg v tejto dobe, no nevyslo, co uz..ale aspon splname, ze dvojnasobok do pol roka, aj to uz takmer teraz, takze pohoda x;o)))

ja, kebyze nezrusim foritifkaty, tak by bola tiez bucko, ale nechcela som ich...

laxi asi nemas ziadneho predajcu v pezinku, co? tak sa daj na spolupracu s nimi 😵 ja viem, ze to od jednej holky..ja od nej mam nakupene x;o))

blumi 😅

maculik
8. máj 2010

Ahojte 🙂
Blumi, tak nás čaká cesta do BB o cca 2,5h, tiež mám obavy, že Petík nebude spať a budem ho musieť kojiť. Adelka bude spať určite, lebo cez obed ona spáva, tak sme to tak naplánovali, len dúfam, že ju malý nebude budiť. A tiež keď náhodou budeme musieť stáť kvoli kojeniu, tak sa zobudí.
Takže ja sa na cca 10dní s vami lúčim, keďže na chate svokrovci internet nemajú, jedine že zbehneme na otočku na byt, keď dojde vo štvrtok Vladko, tak potom by som nakukla.
Tak sa majte pekne a dúfam, že počasie sa nám umúdri, lebo tá zima a dážď už mi lezú na nervy 😅

A Zuci, Tebe šťastnú cestu na SK, nech dobre dojdete a Viki pekne búva.

Tak pekný zvyšok víkendu prajem 🙂

olifcek
8. máj 2010

macu juuuj, tak si to uzi a nezabudni na nas...to vies...zide z oci, zide z mysle 😝

olifcek
8. máj 2010

ak mate 2:16 cas, tak kuk

https://www.youtube.com/watch?v=1l3dOdOTYYY

ak iba 1:20 tak kuk sem

https://www.youtube.com/watch?v=g0wKuNcZCLQ

ja tam vyzeram hrozne, neupravena, este i zuby akoby som krive mala, ale nemaaaaam, ja len tak blbo tam vyzeram no...hroch...

x;) ten druhy link toceny fotakom, prvy mobilom x;o))

lenica81
8. máj 2010

pekny den dievcata... ako vidim, vikend je vikend a este k tomu u nas relativne pekne pocko... i ked sa zda, ze sa nieco zbiera... 😔 tak uvidim, ci dostanem sancu dnes ist von...
blumi, macu, si to uzite, ja mam paniku, co bude, ked my pojdeme na vychod... 😖

olif, mala je nadherna... 😵

Vilko je nejaky v poslednych dnoch rozhadzany, tak dufam, ze sa to coskoro upravi... furt place a len by jedol... tak neviem... teraz uz chvalabohu spinka cca hodinku, tak dufam, ze este trochu potiahne... idem na kupelnu a wc... upratat myslim...

zucana
8. máj 2010

olif napis ze minutu a dve lebo to vyzera ako hodina 😀 mala je nadherna sibalka a ty si tiez pekna tak co kecas 😉
tu bol den zliav v jednom detskom velkoobchode 20 % takze som minula vyse 300 eur a uz mam na 3 mesiace pokoj...
kupili sme aj vacsiu vanicku ....lebo my mame len sprchu ☹
baby kde ste v blave alebo na nete kupovali matrace do postielky?kokosove sa mi zda....lebo moja mamina ide kupit vikine postielku do ikea tak potrebujeme este matrac dobry 😉 😉

olifcek
8. máj 2010

zuci a leginy nemaju? nedari sa mi...ti,. ktori maju leginy, nemaju 62velkost a pas cca 38 🙄 vcera som bola v par bby obchodoch, ale len leginy nemali a komplet mi netreba, mane uz toho tiez dost 😒

olifcek
8. máj 2010

zuci, leni dakujem 😉

a ja sa sebe nepacim...este svad. foto jo, ale toto...a este taka tucna...ale tak...

zucana
8. máj 2010

juj olif nevidela som....ked najdem tak kupim 😉

olifcek
8. máj 2010

zuci super, ja paq poslem prasule x;) ale hladam i na nete x;o)

olifcek
8. máj 2010

co je s garon? cely den sa neukazala, neozvala...a pritom...

olifcek
8. máj 2010

mamiiiiiiiiiiiiiii, DAKUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM! UZ AJ IDEM OBJEDNAT...len sa ich predsa len opytam na obvod v pase, nech nam nepadaju, no nie? x;o)) a snad i biele sa podari... 😵 😵

olifcek
8. máj 2010

snad najdem i nenosene,novucickeeee

olifcek
8. máj 2010

mami, to musim byt zaregistrovana?

maminnka
8. máj 2010

Olif, nie, preco zaregistrovana?

olifcek
8. máj 2010

mami jeeej, paradicka...x;o) len by som potrebovala aby pas zmerali x;oD

neviem, ci na 3-6mes. nam velike nebudu x;o)

olifcek
8. máj 2010

maminka si skvela, dakujem...idem pisat na ten posl. odkaz i tie prve dva, nech zmeraju pas...a asi poprosim seserku, ci neskoci do mexu v ke...lebo mne to s oliv nehrozi ☹

olifcek
8. máj 2010

vlastne...v ke next nemame..x;o(

maminnka
8. máj 2010

Olif, tie z Nextu mam, viacere... na dlzku ich bude mat ako teplacky tera, do leta tak akurat 🙂 na pase by mali byt OK, aj my sme musia vaha a su nam dobre 🙂

olifcek
8. máj 2010

mami chcela som odpovedat na prvy link a neviem, ci odoslo, kedze niesom zaregistrovana, joj

olifcek
8. máj 2010

mami mate obvod pasa len 38cm? 😕

maminnka
8. máj 2010

Olif, v slovenskych Nextoch maju len slaby vyber a strasne predrazene, ak chces, objednaj si rovno z Londyna. Je to lacnejsie.

maminnka
8. máj 2010

Olif, ak si zadala svoj mail, tak ano

olifcek
8. máj 2010

jj, zadala.len mi neprislo, ze dotaz poslany ani nic..len co stoji z londyna postovne? 😕

maminnka
8. máj 2010

ked doodsavam mliecko, odmeram Natalke pás 🙂

olifcek
8. máj 2010

mami a ktore mate...0-3, ci 3-6 mesiacov?

olifcek
8. máj 2010

oki 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre