Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
8. máj 2010

bru nocku...oliv ma velke oci, rehuna sa, tak musim lahnut s nou, nech hajaaa..... 😀

zucana
8. máj 2010

olif dik 😉 😵
maminka dik za tip 😉
logi mali su krasnucki a maleho asi ked je na UM budes musiet skor ....
inak zosi aka si kocka a ta torta nema chybu...
my sme tiez vecer 2krat grckali a aj tato sa 2krat prezliekal...ale papala vela tak podla mna preto...a nechcela zaspat az o 23.00 zalomila tak sme aj film dopozerali aj kacku som dala do chladnicky pripravenu na pecenie a mm zajtra rano ked pojde byciklovat da do truby...
a nehorazne ma dnes boli ten bedrovy klb s celou nohou ☹
dobru a krasnu nedelu prajem
a ja som rpave dostala darcek na den matiek.....krasny privesok so srdcom ....vikinka mi to dala v takej taske co ju drzala v ruke 😵

laxity
9. máj 2010

dobré ránko

olif...to čo si pridala včera 21.35 bolo pre lenicu myslím 😕 , tak leni kuk 🙂

zuci...pekný darček...dúfam, že ja dostanem aspoň jeden kvietok od mm 😀

všetkým maminám prajem krásny sviatok a zároveň krásnu nedeľu 🙂

my sme krásne vyhajané a dnes nás dúfam čaká nejaký výletík 🙂

laxity
9. máj 2010

keď dávate šaty von, tak čo pod ne obliekate? iba pančušky? 😕

blumka
9. máj 2010

caute zeny 😉
vsetko najlepsie k dnesnemu sviatku, nic dnes nerobte, uzivajte si len to ze ste maminkami 😉

zoska
9. máj 2010

ahojte 🙂
my sme spali 5,5 hodiny a potom este 4 hodiny...najdlhsie od narodenia 🙂 , ale na brusku...ona sa z chrbatika vytaca doboku a nevie sa este pretocit, tak sa jeduje...dala som ju na brusko a spala ako zarezana..kontrolovala som monitor dychu a vsetko o.k. 😉
takze asi mame novu polohu na spanie 😅

zelam Vam vse naj,naj, naj, ku dnu matiek, nech su nase pokladiky zdravucke a my nech sme stastné a mame sa dobre 😉

laxity, ja som mala vcera pancusky len, ale bolo 25stupnov u nas vonku a boli sme len na uvitani do zivota a naspat...
ak pojdete vonku na prechadzku dala by som na pancusky este polodupky alebo tenke teplacky...ja som taka zmrznuta furt, ze mam pocit ze je zima stale....ale myslim, ze vela bab by nechalo len pancusky

lenica81
9. máj 2010

aj ja sa pripajam... pekne si uzite dnesny den, maminy... 😉 😀 😵

laxity
9. máj 2010

zosi...ďakujem, ale tiež sa mi zdá málo dať iba pančušky....nakoniec som vybrala pančušky a rifle na traky 🙂 , my už ideme teraz, tak je predsa ešte len ráno 🙂

olifcek
9. máj 2010

laxi ja budem davat leginy, ponozky, saticky, bodynko s dlhym, capicku....ale ked uz bude teplo, tak pod saticky nic, alebo len tricko, ci tielko a dole leginy, a ked uz bude neuunosne teplo, tak len saticky...a satku x;o)

a veru, krasny sviatok prajem...sa tesim, moj prvy...a mm mi zahlasil, ze ma este na dve hodky pracu, no uz z domu..vcera bol v praci od 15.00 do 00:30....

laxity
9. máj 2010

olif...no len škoda, že ja nemám jednofarebné legíny...nevadí kúpim 🙂 asi tiež cez Next...snáď sa v tom vysomárim 😀

lenica81
9. máj 2010

olif, laxi dakujem... maju teda riadny vyber...

zosi, jaka fajna torta, a mala jak z reklamy... 😵

ja vonku ked je teplo davam len teplaciky a ponozky a deku a kryt, a podla pocasia, odkryvam... ale teraz je dost sviezo, co som bola na balkone... 😖

olifcek
9. máj 2010

my ked pojdem edo mesta a bude teplo, tak len tenky overalik, ako pyzamka, z takeho materialu, a uz len mikinku, alebo trickovinu...a capicku....jasne, ja ju mam este v teke, takze ak treba, prikryjem do pol pasa,ak nie, odkryvam x;o)

olifcek
9. máj 2010

na markize idu zelvy ninjoveeee, cize uz rok 2007 ale paraaada, moje mlaaadi , ja som bola rafaelo vzdy... 😵

alex
9. máj 2010

ahojte maminky, užite si náš dnešný sviatok! 😵

olifcek
9. máj 2010

jaaaj neee, donatello som bolaaa ..kokos ta pamat...

blumka
9. máj 2010

zosi, super, ze ste tak spinkali 😉 juli kazdy den okolo stvrtej piatej rano sa zacne pucit, tak ju dam na brusko a tak spi aj do siedmej osmej 😉
olif, dikes za linky...lampu kupim a tie hodiny su suproveeeeeeeeeeeeeeeee 😉

alex
9. máj 2010

My sme hajali od cca 21:00 - 00:30, potom bol hore o 4:30 a potom o 7:45 a teraz zase hajá.

olifcek
9. máj 2010

zosi veru, duuufam, ze spinkanie na brusku zaberie x;o)))

blumi tesim ,ze som konecne cosi nasla, co sa hodilo x;o)

mm sa vyparil...chi...vraj ide za milenkou...tak som mu povedala, nech prezvoni, az sa bude vracat, aby sa nestretol s milencom 😀 😀 😀

blumka
9. máj 2010

olif, jooo...lampu dame terezke do jej izbicky a hodiny ako darcek pre neter, vo stvrok pride z USA na dva tyzdne, tak sa isto potesi 😉

olifcek
9. máj 2010

teraz si uvedomujem, ze Oliv hajala od cca 22:40 do 3:40...pekne potiahla...x;o) a paq asi kazde 2,5 hodky 😵

teraz dudlikuje a zaspinkava

blumka
9. máj 2010

joj, to fajne ti spinkalaa 😉
my spime takto: zaspi o 21:00 niekedy aj skor , prve zobudenie je o polnoci, vynimocne o jednej, druhe o tri az styri hodiny a potom este dalsei tri...rano mame okolo siedmej osmej 😉

olifcek
9. máj 2010

blumi Oliv zvykne ked si lazkame, hajat 4 hodky, ale 3 urcite, paq kazde dve sme hore, niekedy i kazdu hodku..ale to polospanok je...oliv si vie krasne lazkat sam anabok, chyti prsnik ako flasku a sama si aj bradavku vezme...ak nie je dole na klinovom,tak ja len kuknem na hodiny, lebo po 2-3 hodkach menime strany 😅

maminnka
9. máj 2010

Zoska, mala je kraaasna! A mame rovnake papucky 🙂 No a ta torta, radost pozriet, klobuk dolu, ja by som sa na nieco take nezmohla! S grckanim je to otras aj u nas, odkedy prechadzame z flase na prsnik, mam pocit, ze vacsinu z toho, co vypije, vygrcka :(

Laxi, velkost oblecka mozes si zvolit napravo v tej tabulke. A hned uvidis, ci je este taka k dispozicii.

Logi, ty mas riadnych bculikov! 🙂

maminnka
9. máj 2010

Ja som dostala 2 kytice a parfem Chanel 5 🙂 musim pochvalit svojho manzelika 🙂

olifcek
9. máj 2010

dostala som 3 krasne cervene ruzicky a dezert kamasutra 😵

olifcek
9. máj 2010

mami, ze wow...i zuci , ze wow...zuci, daj foto srdiecka x;o)

olifcek
9. máj 2010

jeeeej, a aj puding dobra mama, ze pre dobru maminu len take 😵

maminnka
9. máj 2010

Olif, vidim, ze tvoj manzel ma fantaziu! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre