Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
11. máj 2010

Dobre ranko, baby, chcem sa poradit. Moja Miska zacala vcera dost zametat ruckami, este aj ked papa zameta ruckami hore dole. Neviem ci je to normalne. Robi to aj niektore vase babo?

lenica81
11. máj 2010

ranko babo... hlasim brutal noc... 🙄 takze dnes mozno jediny prispevok... ale Vilkovi je teraz hej, chechce a blaboce si, a my s mm jak pozute ponozky... 😔

sveti, nas meta, ked papa obcas, ale to skor sa ma chyta... a ked len tak lezka, tak meta aj rukami aj nohy dviha... 😕

svetlankat
11. máj 2010

Leni diky. Mala meta rucickami a chyta si nimi tvaricku ako keby si suchala ocka. A co malinky v noci nespinkal?

lenica81
11. máj 2010

veru, nespinkal... vstal o pol jednej, papal a potom sa cely cas mocoval, mrncal a zas papal, a to dookola do rana... ale ideme opat skusit spinkat, lebo uz zas ziva a sucha si oci... 😔 tak hadam aspon 2 hodinky pospi... 😖
najblbsie je, ze je nevyspaty a tym padom nervny... idem... pekny den, tu vyzera, ze bude pekne...

svetlankat
11. máj 2010

Vyzera pekny den, drzim palce nech aspon kusok pospite.

laxity
11. máj 2010

dobré ránko

svetlankat....moja si žúli aj očká aj noštek, to ona ešte nevie poriadne ručičkami narábať to preto podľa mňa 😒

noc opäť skvelá 🙂 a pridávam foto ako sa hrá malá na hrázdičke 😀

blumka
11. máj 2010

laxi, medituje 😀 😀 😀
my sme mali celkom ok noc, taku klasicku by som povedala, ale uz som si na taku zvykla 😉
svetlanka, Juli mece rukami od narodenia, ona zasa zacala pri jedeni vsetko pozorovat, tak sa vrti, na vsetky strany cumi, niekedy je to umenie ju nakrmitn 😀

laxity
11. máj 2010

blum...no a moja sestra povedala, že veď ju to už nudíííí 😀

blumka
11. máj 2010

zaves ine hracky 😉

lolka
11. máj 2010

babulky, za chvilu ficime do Viedne a potom smer Rim 🙂 Dufam, ze to Viki zvladne co najlepsie a aj neostaneme niekde viset kvoli prachu zo sopky 😅
majte sa pekne a babatka nech posluchaju 🙂

blumka
11. máj 2010

lolka, zavidim ti Rim, ale v dobrom 😉
stastnu cestu a uzite si to 😉 viki to zvladne neboj 😉

njonja
11. máj 2010

Ahojte babulky, znova s odmlkou..mame take mensie stresy...Malemu nasli v zadocku hnusnu bakteriu pseudomonas eruginosa a neviem, co s tym, lebo uz teraz visi na ATB vyse mesiaca ☹ Ak bude musiet dostat dalsie, neviem, ako to bude zvladat jeho brusko...
No a stale nepasieme konicky...mysleli sme is, ze je to jeho velkostou, ale napokon sme boli v Harmony a stanovili diagnozu - axialna hypotonia. naordinovali vojtovu metodu, tak sa trapime ☹ ☹

Lolka, drzte sa v tom Rime, je to naaadherne mesto!! Bola som tam na stazi par mesiacov a fakt super!

olifcek
11. máj 2010

njonja a ako prisli na tu bakteriu? a ako sa k nej dostal?

njonja
11. máj 2010

Olif, vyter z ritky, ked mal maly zapal obliciek. Je to nemocnicna bakteria, predopkladaju, ze ju dostal este v porodnici..Vraj dost nebezpecna..radsej na to ani nechcem mysliet ☹
Tusim, musim ist s malym vonku, lebo sa mi ti nudi 🙂 Ohlasim sa o hodku!
Pa, S.

olifcek
11. máj 2010

njonja no jo, nemocnice!!!! grrrr

olifcek
11. máj 2010

prave som olivke kuuupilaaaa

https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-ponozky-...

maju 11cm, a my mame nozicku 10-11cm, 😵 😵

maminnka
11. máj 2010

Olif,
tu hexavakcinu dostaneme naraz, tu druhu o dva tyzdne na to. Pojdem radsej 2krat, ako raz. Myslim, ze je to lepsie, mensia zataz na organizmus a Dr. sa vyjadrila, ze podla jej skusensoti, takto byva aj menej neziaducich ucinkov. Aby ste si zasa nemysleli, ze mi to navrhla prva, ja som sa pytala vela na to ockovanie, co sa s tym da, nejako posunut, rozlozit, tak po par minutach mi navrhla toto. A ked uz sa tomu ockovaniu nemozeme vyhnut, tak aspon takto.ň
A tiez by som to najradsej urobila tak, ako Blumka pise.

maminnka
11. máj 2010

Olif, Olivka je nadhernaaaa a ponozticky tiez 🙂

maminnka
11. máj 2010

njonja, Vojtovku pri takejto diagnoze?? hmm, no drzim palce, nemas to jednoduche, moja, drzte sa!!! A o com je ta bakteria?

blumka
11. máj 2010

mami, no aspon ze tak to mate s tym ockovanim 😉
njonja uff skore uzdravenie vam prajem

janielah
11. máj 2010

Ahojte babky. Tak ako citam, kazdy mame nieco...Mne je na nic, lebo tiez zajtra ideme na krv, budu pozerat nejake protilatky u malej a mame prist na lacno...ach jaj, uz teraz mi srdce zviera, lebo mala spinka 10 hodin v kuse v noci a potom jasne, ze pije aj po hodinke a pol znovu rano...
tak si vobec neviem predstavit, ze jej nebudem moct dat znovu pit, ked si bude pytat ☹ je mi z toho na nic, uz ma aj prehnalo, lebo ked si k tomu este predstavim, ako jej asi budu brat krv zo ZILY ☹ umrem....

olifcek
11. máj 2010

mami zaujimaveee,,,rozmyslam, co urobime najblizsie, az budeme ockovat...poradim sa i s mm...i ked je faktom, ze to vyzera tak, ze tentokrat Oliv nemala probs. ...hmmmm

mami a dakujeeeeeeem, tesim sa tym ponoztickaaam...krasne veci, pre krasne babo, ze jo? 😵 😵

jani veru, ked je potrebny krvny obraz, krv beru zi zily....Ty mas aspon velike babo, ta ihla aspon o cosi mensou bude posobit...i malickej asi bude chciet lkar brat krvicku, tak som ju stale neobjednala do rizikovej poradne, ale budem musiet...njn... 😔

janielah
11. máj 2010

a tiez na lacno tam mate ist? toto si neviem prestavit....srdce mi pukne....

olifcek
11. máj 2010

janka nie, toto sme nemuseli...ale az uz budeme musiet na tu operaaciu pruhu, tak nalacno, a to je mi pri pomysleni hrozne ako i Tebe zrejme 😢 akurat, ze ja operaciu chcem oddialit ako sa len da, cize Oliv uz bude vediet, ze som jej papat nedala a neviem, ci bude tomu aj rozumiet x;o((((

krpka si to pamatat nebude uz na druhy den 😵 😵

janielah
11. máj 2010

kym sa to da odlozit, len odkladaj moja, lebo to vedomie, ze ides uz zajtra, je na porazenie......

blumka
11. máj 2010

ta autosedacka, to je dufam, len nejaky zart..alebo tak maximalne do nejakej detskej trojkolky

jani, uff..tak to neviem co by som robila, chudatka male tak ich trapit, ze nalacno.. 😢

olifcek
11. máj 2010

janka len takto som v napati...kiez by uz bolo po...ja viem ako Ti je, ver mi...nam v piatok brali z prsteka, trosku placu bolo, ale menej, nez ked zo sily budu brat x;( ja neviem, ci ich to viac boli, ci je im len viac protivne, ze musia mat rucku ako nechcu...ale som pri kazdej navsteve lekara, nech si vravia, co chcu, ja si ju hned pomojkam, poobliekam a vonku v cakarni dam prso, nech je kludnejsia x;)

mne sa rizikova poradna prieci...lebo viem, ze je Oliv v poriadku...takto ju len o lekara viac stresujem x;o((

janka drz sa zajtra...aj s malickou...

olifcek
11. máj 2010

sily-zily

olifcek
11. máj 2010

garooon, kde siii?

mne oliv teraz tu hajinka, ale nie uplne, lebo si este sem tam dudlikuje, ale snad poobede i vonku pojdeme...sme dva dni neboli, bo prsalo a nebolo pekne, sa mi nechcelo, spat ma tahalo... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre