Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
17. máj 2010

olif, ta mala mala nejaku posadnutost barbie... 😀

olifcek
17. máj 2010

leni zeee? ja dufam, ze oliv bude skor na lopticku, stavebnice a pod. x;oD

olifcek
17. máj 2010

na jojke ide rozpravka...x;o) teda fantasy film x;o) i ked prave reklama...

mm dnes ide potvrdit objednavku na dvere...predsa si len dame najskor dvere, nech sa citim doma bezpecnejsie, najma, ked je mm v praci, ci pojde k rodicom a pod. x;o) okna pockajuuu este . i ked neviem, ako budeme vetrat bez toho, aby haved nenalietala, ale tak to poriesime paq x;o)

zucana
17. máj 2010

olif no myslela som,ze to dnes dojde...segra to bola poslat ked to doslo...
olif napadlo ma ze ta potesim ked sa ma ta baba spytala aku chcem farbu lebo ze ty si sa pytala na ruzoveho.ja som tiez chcela ruzoveho ale povedala som si,ze teda ked ho chces ty ze ti urobim radost a tak ze kupim oranzoveho a potom tej babe ze nech ti ho nepredava a ze ci si to ty a ona ze ci nechcem aj 3tieho...tak som vyjednala 3 za 25 eur vratane postovneho.... 😉
a to nie je nieco za nieco 😉

inak vcera som chcela dat tuto fotku co davam teraz a su tam ti moncicaci a som sa stopla lebo by si sa pytala a doslo ti to 😀

zucana
17. máj 2010

aj viki je uz 3ti den doma...aspon do auparku bych sla ale prsi.... ☹

olifcek
17. máj 2010

tu je Oliv, ked sa zobudila x;o) nasla sa na brusku, hehehe....

https://www.youtube.com/watch?v=1yP5_9V9JCc

a okolo 1min. a 36 sekund pocut jej novy zvuk....sme sa s mm smiali, ze komunikuje s mimozemstanmi x;o)) zvykne byt ukecana, len ked vidi fotak, ci mobil alebo kameru, tak je tym moc zaujata...ale od takej 4 minuty sa jej venujem,tak i keca kusok...len sme chceli zachytit ako rano vyska od radosti, no nevyslo...

a tu si papa jazycek...je v kuchyni somnou...x;o)))

https://www.youtube.com/watch?v=fV7o-_7XEaE
olifcek
17. máj 2010

zuci Ty si proste jednicka x;) kebyze viem, ze sa Ti lubi ruzovy, tak bych bola tiiisko...ale ked si pisala, ze Ti je jedno...co asi bolo po tom, co som sa rozplyvala nad ruzovym...

nenachadzam slova....DAKUJEM... 😵 😵

uz nafotim vecicky od Teba a dam si ich do albumiku...i Oliv bude mat na pamiatku x;o)) od tety z IT 😵 😵

olifcek
17. máj 2010
olifcek
17. máj 2010

zuci ale asi bych nespoznala moncicakoc x;o)

malicka ma uzasne licka...nadherna je....wow

zoska
17. máj 2010

olif diky 😉 uz som objednala tu povodnu co som chcela....stoji 10ecok s postovnym a uz koncim s kupovnim ruzovych veci!!!! 😀
juj mala zaspinkla na balkone, dufam ze jej nieje zimka 😕
ma body s dlh. rukavom, tricko, hrubsi svertik s kapucnou, capicu hrubsiu, pancuchy, teplaky , ponozky, je vo fusaku aperovom, prikryta dekou...staci nem?

a idem sa ucit tymto padom...paa

olifcek
17. máj 2010

zosi juj, iste jej kosa nie je...mojej malej sa lepsie haja, ked je chladnejsie, nez, ked je teplo...x;))

Oliv teraz

olifcek
17. máj 2010

😵

olifcek
17. máj 2010

no to som ju odfotila...oliv ma malinky nostek, nie ako na foto vyssie 😅

blumka
17. máj 2010

zosi, ja mam malu tiez na balkone a ma body s dlhym rukavom, dupacky, je v taske od kociku zavinuta v tenkej zavinovacke, prikryta dekou a zapnuta v tej taske a tot vsjo..no jasne ciapka...a fuci tu tak ze som musela zabrzdit kocik lebo by sa premaval po balkone sam... 😀

zoska
17. máj 2010

blumi sak to mas dobre aspon nemusis stat v tej kose ako ja a kyvat kocom 😀
boze, tu je zasa len 7stupnov...keby nekurili tk zmrznem doma...mala je uz zasa hore 😠
cakam maminu, vzala si poldna volno, lebo takto sa fakt neda ucit ☹

a ze do stvrtku minimalne ma byt takato psota vonku...ma porazi
mm dnes leti do Nemecka a duuufam, ze nezatvoria do stvrtka letiska tam, lebo sa nebude mat ako dostat naspat 😒

blumka
17. máj 2010

zosi, len aby mi neuletela 😀
inak, u nasich na Orave snezi 😀 😀 😀 😀 tak sa nestazujme 😀

zucana
17. máj 2010

zosi tu je 10 a nekuria...esteze mamina doniesla z roboty ohrievac a im v robote kuria...aha ich na ministerstve kuria a normlan ludom doma nie 😠

zucana
17. máj 2010

ja pojdem do toho auparku...
dam auto pred dom...a hned donutra viki a potom je tam v garazi parkovne 😕

olifcek
17. máj 2010

blum snezi? no odpadnem x;o)

zase som cosi Olivke kupila...uz nekukam vecicky na nete, lebo sa fakt budm musiet liecit zo zavislosti...a do obchodu sa itak nedostanem, takze....

olifcek
17. máj 2010

v ke je 13vraj, ale fuuuuuka studeny vietor, joj...teraz by sa auticko zislo, nech aspon do obchodaku sa prejst mozeme ist x;oD

zuci paq daj foto malickej v novom nextiiiiku 😵

blumka
17. máj 2010

no ja som uz dala malu do obyvacky aj s kociarom, sak tam nenormalne fuci ☹

olif, uz mam doma tu lampu princeznovsku...sa TT potesi 😉

maminnka
17. máj 2010

tu nastatie kuria ale este sa byt nevyhrial...

garonka
17. máj 2010

čafte

komu kuria? tu u nas v panelaku sme na studeny odchov 😠 o teple ani chyru ani slychu ešteže mame ohrievač

my spinkame v postieľke od pol 12 ale včera za cely deň sme spali len 2 hodinky, k tomu ešte lejak, i do obchodu sme sa trepali v takom počasí ale aspoň som si kupila darček na narodky 😀 mne sa tenisky pačia ale svokra musela mať debilny koment

alex i ja mam taku svokru ale našťastie s ňou nebyvame to je pre nas vykupenie 🙄
s tym alkoholom fakt je to hruza

čo ma včera dojalo naš Tobi nema rad ak sa k nemu ľudia prihovaraju rozmaznanou rečou a dokonca narečím to fakt zurim ,, ta co stebu je? by ši chcel špinkac maľučky? " to vrčím jak pes keď počujem take niečo a k tomu ak sa prida svokrin pyskľavy hlas tak dovidenia

zosi a mami aj my ďakujeme za tie 3 mesiačiky 😵

olif kedy ideme do mesta na tu bagetuuuuuu? cely týždeň hlasia zimuuuuuu 😠 a my sme od stredy do piatku sami doma hura 😀

garonka
17. máj 2010

a pozeram, že tu sa veselo nakupuje ja som z babybazaru kupila teplakovu supravičku macko pu a bodynka dokopy 30 €
ale už sa kontrolujem a nekupim zatiaľ nič len plastove okna ešte 😀

olifcek
17. máj 2010

blumiii to mam radost x;o))

na sk kuria az ked je 7 a menej,ze? x;o)))

gari daj link na botasy alebo foto

no gari snad buduci tyyyzden...

joj, a s oliv musime ku ortopedovi kvoli tomu jednemu puzdierku v stredu...

garonka
17. máj 2010

babky a suzon sa ako ma? nepisala nikomu? stale na ňu myslim i na Timku 🙂

olifcek
17. máj 2010

gari my ideme na tie bezpecnostne dvere, tesiiiim, i ked drahe su, nevedia, co pytat...

garonka
17. máj 2010

darček na narodky 😀

no ja sa v nich citím ako 15ročna ale fajne sa mi v nich chodí 😀

olifcek
17. máj 2010

gari ja jej sem tam pisem......teraz niekedy by mali ist do ba tusim, na tu operaciu

olifcek
17. máj 2010

gari, no riadne farebne... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre